bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 20:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
2+2=4 fikss maten
Jauniņais
Tomyy
97 atbildes forumā
Online: 2d 17h 14m
Redzēts 2020. gada 29. februārī, 17:26
Pievienots, 2018. gada 12. septembrī, 08:36
0
post

Niks radās dzerot rumu :D tātad dzērām ar draugiem baccardi un tad nākamajā dienā pie pc iegāju iekš kick.lv un tad tā izdomāju. plus klausoties dziesmu black bacardi :D

Pēdējo reizi rediģēja 2+2=4 fikss maten, 2018. gada 12. septembrī, 13:32.
Brencis
Jauniņais
99 atbildes forumā
Online: 1d 2h 49m
Redzēts 2020. gada 18. jūnijā, 15:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. septembrī, 22:45
0
post

Niks radās draugu lokā, atvasināts no brendijs. 😁😁😄

Attēlu rezultāti vaicājumam “you are next”

Nobody9
Jauniņais
12 atbildes forumā
Online: 4h 3m 21s
Redzēts 2018. gada 22. septembrī, 00:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. septembrī, 04:42
0
post

Niks radās pirms apmēram gada, kad nebija ko darīt mājas.

Pigijs
Jauniņais
Lauķis
280 atbildes forumā
Online: 11d 8h 18m
Redzēts 22. martā, 23:01
Pievienots, 2018. gada 17. septembrī, 19:30
0
post

Niks radās ēdot brokastu olas

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2018. gada 18. septembrī, 14:12
0
post

Spēlēju minecraft, bija kāds 2011. gads, iegāju kaut kāda premium serverī. Man tolaik nikā bija savs vārds ar dažiem piekabinātiem cipariem, izdomas pašam nebija. Tāpēc paņēmu un nozagu no kaut kāda random sīkā :huehue:

xXYWaffleYXx
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 2h 47m 31s
Redzēts 2021. gada 25. janvārī, 16:41
Pievienots, 2018. gada 20. septembrī, 19:04
2
post

Es ar draugiem spelejam mc un cs 1.6 ar cracked launcheriem. tad mes abi nopirkam premium acc un ta ari es izdomaju savu nickname. Isti nekad nevelos mainit.

Pēdējo reizi rediģēja xXYWaffleYXx, 2018. gada 20. septembrī, 19:32.
Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 198d 23h 57m
Redzēts pirms 47 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 21. septembrī, 12:27
0
post

My real name is Mohit bc its's decided by parents, When I started to play CS I used to have ":D:D:D" as nickname but I changed it to real name years ago.

MysticSniper
Jauniņais
leopards :D
50 atbildes forumā
Online: 12h 42m 35s
Redzēts 2018. gada 30. septembrī, 21:04
Pievienots, 2018. gada 21. septembrī, 12:59
0
post

Niku izdomāju pats. Mistisks snaiperis jo esmu daudz reižu banots nepatiesi. Tapēc izdomāju tādu niku.

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. septembrī, 17:02
0
post

Mans elks ir Lionels Messi un nereti viņš tiek saukts ''Messiah''. Tāpēc arī šādu niku izvēlējos. 

123456789
Jauniņais
ONSOMESHIT
361 atbildes forumā
Online: 6d 9h 49m
Redzēts 2019. gada 17. oktobrī, 19:29
Pievienots, 2018. gada 21. septembrī, 17:55
0
post

Ja atceros pareizi, tad sagadījās, ka paņēmu no kāda MTA spēlētāja sensen, kad man bija 13/14 gadi. :D

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2018. gada 22. septembrī, 09:57
0
post

Tātad mans paslaik niks cs  ir Kkrupene Ak47 tas radas jau pirms pusotra gada cita komūna man tad gāja labi ar Ak47 bet tag man nelava spēlēt ar otru niku tpc tag speleju ar veco labo niku Kkrupene Ak47

knejvs
skatās challenges
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts pirms 44 sekundēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. septembrī, 14:28
0
post

Kādu laiku atpakaļ domāju tur pakaitināšu unicornu iekš JB servera un pa prikolam uzrakstiju niks mamka serverī un tad izlēmu atstāt. Beigās forumā izlēmu uzlikt papka jo iekš servera esmu mamka :yeah:


Mcmz
Jauniņais
29 atbildes forumā
Online: 15h 59m 48s
Redzēts 25. janvārī, 20:08
Pievienots, 2018. gada 25. septembrī, 22:22
0
post

Mcmz ir saisinājums no - mans ciems mana zona.

Pecinja
Jauniņais
♥Alfrēda Sieva♥
293 atbildes forumā
Online: 4d 18h 31m
Redzēts 8. janvārī, 20:29
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. septembrī, 00:40
0
post

Pecinja- Bērnībā māsas draudzenes mani tā sauca. 

Tā arī radās niks pecinja!  Nezinu kā citiem,bet man pašai patīk :D

Pēdējo reizi rediģēja Pecinja, 2018. gada 12. oktobrī, 21:22.
Almighty.
Lietotājs
105 atbildes forumā
Online: 10d 21h 1m
Redzēts 2023. gada 03. aprīlī, 21:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. septembrī, 00:54
0
post

zEfN - randoma galva ienaca :DDD

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 16h 22m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 01. oktobrī, 23:15
0
post

Nicks radās 2014.gadā,kad skatījos raidijumu ''National Geographic'' par vilkiem.

Iepatikās šie dzīvnieki,jo viņi ir plēseji un pēc manām domam skaisti.

Nicks jau ir 4 gadus,cerams ka būs vel ilgu laiku.

 

 

 

unn4m3d
Jauniņais
Edža
136 atbildes forumā
Online: 1d 21h 3m
Redzēts 2022. gada 02. aprīlī, 17:22
Pievienots, 2018. gada 02. oktobrī, 01:52
0
post

mans vards radas deļ ta ka es esmu  nezinams nezin ka mani sauc un cik gadi  un pec laika mani sauca "noname" pec laika man apnika spelet ar niku noname izdomaju citu 

mans niks jau ir vairaki gadi pats jau nerubiju cik ir.

bet man kuri nezin ka pateikt manu nik lbk vnk mr pasaki nevis muhamed :D

Pēdējo reizi rediģēja unn4m3d, 2018. gada 18. oktobrī, 02:20.
wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2018. gada 09. oktobrī, 10:02
0
post

Visiem netā ir nicki ar "boy" un liekas cool. Tāpēc tāds.

Hatboy tāpēc ka tāds ir retāk dzirdam vai vispār nav populārs.

Pašam patīk arī tāds un viegli izrunājams.

Pēdējo reizi rediģēja wavy.g, 2018. gada 09. oktobrī, 10:13.

reacononly
Jauniņais
Baltais
2 atbildes forumā
Online: 10h 27m 26s
Redzēts 2020. gada 01. martā, 02:54
Pievienots, 2018. gada 09. oktobrī, 10:56
0
post

Niks basically dalās 2 daļās. Reacon / Only. Reacon radās dēļ šobrīd jau mirušās f2p spēles Battlefield play4free kur bija tā saucamā ''klase'' - Reacon, jebšu Primary kā Snaiperis. Only daļa parādijās tikai dēļ tā ka spēlēju pārsvarā tikai ar snaiperi.

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 35m
Redzēts 15. aprīlī, 01:54
Pievienots, 2018. gada 09. oktobrī, 15:08
0
post

Vienreiz jau šeit postoju atvainojos ka otreiz postoju. Tad nu mans tagadejais niks kas ir forums radas pateicoties serialam Teen Wolf. Seriala nosaukums bija krieviski ka man niks ir. Un es esmu liels tā seriāla fans. Ļoti aizrava seriāls ka izdomāju tadu niku uzlikt. :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26413 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha