bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 36m
Redzēts Vakar, 22:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
ŠAGIJS
Lietotājs
METINĀTĀJS*
218 atbildes forumā
Online: 25d 9h 15m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 18:27
Pievienots, 2018. gada 09. oktobrī, 16:26
0
post

Foruma nick SLINKĀKAIS KOHS radās vienkārši laika trūkuma dēļ jo diezgan reti esmu te

CS nick [TM] Go0dMother radās ļoti vienkārsi no spēlētāja Go0dfather dzeršanas iespaidā :D

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 27m
Redzēts 16. aprīlī, 12:32
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. oktobrī, 18:02
0
post

Iepriekšējais Nick - Hrenovijs - jo hrenova spēlēju csu :D 
Ain't Go No Skill - gan forumā gan ingame - Kautkad  akstoties ar čomu spēlējam csu, īsti vairs neatceros,tieši kāpēc tieši šadu izdomāju bet jā :D Ta arī esmu pie viņa palicis :D

Violexy
Lietotājs
Indīgais
psihais ar vijoli
2551 atbildes forumā
Online: 57d 4h 20m
Redzēts 27. janvārī, 16:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. oktobrī, 21:53
0
post

Agrāk bija Niks Smurfiks, precīzāk Sintijas:* Smurfiks, dēļ meičas :D Kādu ilgu laiku jau ir niks Violexy, kopš pašķīros. Nokrāsoju autiņa violētus ļitakus un tad ienāca pratā ka niks varētu būt saistība ar violētu krāsu, takā nonācu pie Violexy :) 

MurkainaisKushkis
Lietotājs
NaV KaķiS
Murka / Kušķis / Murkšķis
309 atbildes forumā
Online: 9d 9h 14m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 23:30
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. oktobrī, 23:56
0
post

Sakumaa mans niks bija Kakaataajs, bet tas ir cits staasts un tas niks izraadijaas aiznemts kaadam adminam no citiem serveriem, taadeel es izdomaaju jaunu! Tad es izdomaaju niku Murka jo tas bija mans koshkas vaards bet vaidzeeja kautko garaaku un gruutaak saprotamu, lai to kaads cits nevaretu izdomaat, tapeec galaa pieliku kushkis un izveidojaas murkainais kaa apziimeejums un kushkis kaa vaards. (MurkaInaisKushkIs) lielie i ir praata maldinaasanai!

Image tagged with golf vw mk4 on Tumblr
Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3437 atbildes forumā
Online: 131d 3h 12m
Redzēts pirms 2 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 15. oktobrī, 03:01
1
post

Uzrakstīšu garāku penteri, I guess.

Lagger.* (arī LaGGeR (-.-) ; L*A*G*G*E*R)

Mans pirmais nick, un ar to nokapāju ļoti ilgi, kādus 3-4 gadus. Iemesls bija tīri mana lagošana, jo sākotnēji CS gāja uz Software mode.

bluz

Ar nick Lagger.* spēlēju tikai vienā komūnā, proti, revenge. Tāpēc, ja es vēlējos pabūt citu komūnu serveros, tad šāds bija mans nick. Vēlāk nācās atvadīties no šī nick, jo citā komūnā uzradās "bluuzy", kas ar laiku "apēda" manu nick. Tomēr dažās komūnās man vēl foruma segvārds bija palicis šāds.

capture (arī [a] Capture ; CAPT? ; kopters ; cap u.c.)

Šis ir mans galvenais nick no kaut kāda 2012. gada varētu būt. Sākumā šo nick pirmo reizi izmantoju Minecraftā (xD), kad spēlēju ar čomiem, bet man tā arī tā spēle neiepatikās un nick tika aizmirsts. Man liekas, ka pavisam nejauši ierakstīju to nick lodziņā, pirmo reizi atverot MC. Visdrīzāk nezināju pat vārda nozīmi.
Bet tad revenge komūnā parādījās surf serveris, kurā pārgāju uz nick "Capture", jo pa lielam tāds arī bija surf mērķis - noķert rokā pretinieku pa virtuālajiem viļņiem.

Maz pazīstamāki nicki, ar kuriem esmu spēlējis vismaz ilgāk par nedēļu: Just Me* ; irdens blukis ; ZOE ; VERMETTE ; Jake Trouba ; transcender - gan jau vēl kāds. :D

Bija viens periods, kad vispār katru dienu ar citu nick spēlēju, bet tomēr prieks, ka esmu pieturējies pie kaut kā daudz maz vienveidīga.

mimiC
Lietotājs
574 atbildes forumā
Online: 8d 7h 59m
Redzēts 2022. gada 19. novembrī, 23:38
Pievienots, 2018. gada 26. oktobrī, 12:10
0
post

7.klasē sēdēju angļu valodas stundā un grāmatā ieraudzīju vārdu mimic. Tajā laikā ar klasesbiedriem spēlējām cs 1.6 un bija doma pamainīt niku. Ilgi nedomāju un nomainīju uz mimiC. Iepatikās un kopš tā laika niku nemainu 

I'm just a regular everyday normal motherfucker...

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 199d 1h 2m
Redzēts Vakar, 20:42
Pievienots, 2018. gada 26. oktobrī, 18:10
0
post

I have this nick bc its my name. People told me there's a drink with that name called MOHITO. There's a meaning of this name in My lang.

When I started to play CS i had ":D :D :D" as my nick name because I could not came up with something cool :D

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. oktobrī, 18:49
0
post

mana mīļākā multfilma un tāpēč paņēmu krokodilu genadiju

 

 

 

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2560 atbildes forumā
Online: 50d 13h 8m
Redzēts Vakar, 22:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. oktobrī, 19:12
0
post

Uj, tas bija ļoti sen. Laikam bija ziema. Bija tāds periods,kad bieži mainīju nikus. Kaut kur pamanīju vārdu pižiks, pamainīju (tas tajā brīdī bija "kruti"). Tā joprojām man viņš ir.

                            

AndisKoks
Lietotājs
chemas atkars
1740 atbildes forumā
Online: 58d 23h 3m
Redzēts Vakar, 22:10
Pievienots, 2018. gada 31. oktobrī, 23:07
0
post

Daudz mainīju nikus beigās izdomāju ka būšu BlackGhost bet tad neatzeros kada velna pec vajadzēja mainīt niku un es domāju pieliksu vnk klat s sanāks BlackGhosts 

A4Tech
Lietotājs
131 atbildes forumā
Online: 8d 21h 45m
Redzēts 12. martā, 18:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. novembrī, 23:46
0
post

Pelīte, klavjatūra, tīri patika un tā ari atstāju tādu nick :D

KickMan Kick
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
482 atbildes forumā
Online: 6d 17h 19m
Redzēts 18. aprīlī, 22:42
Pievienots, 2018. gada 04. novembrī, 16:59
0
post

Tātad mans niks ir radies jau sen pirms sāku spēlēt cs. Sākotnēji mani visi sauca par Kiku jo brālis kad bija mazs iesāka tā mani saukt. Tad kad iepazinos ar savu pirmo (samērā normālo meiteni) viņai mani nepatika tā saukt jo viņas draudzeni tā sauca un tad viņa man izdomāja iesauku kikmens tā es sāku to visur lietot un nedaudz pārveidojot sanāca Kickman. Protams prēkš cs izdomāju vel beigās pielikt kick (tam īsti nekādas nozīmes nav)

Vecteevs
Jauniņais
587 atbildes forumā
Online: 18d 3h 2m
Redzēts 2023. gada 26. decembrī, 12:47
Pievienots, 2018. gada 06. novembrī, 18:07
0
post

Vecteevs. ir radies diezgan smieklīgā un interesantā veidā. 

es jau sen sen atpakaļ gadus 10 izmantoju viņu irca kad gaju spēlēt slavenos MIX 5x5 uhh dmn tie laiki, ilgi nebiju spēlējis cs.

Niks ir diezgan pozitivs jo vienmēr visi pieduras kad ierauga mani :D ( o sveiks opi, vecteev kur tu biji utt. )

Ir bijusi arī dažādi nesvarīgi niki,  kā TANJUSHA <3 HARDCORE  ( mans mīļākais irc niks.  :D ) KUR IR HIPHOPS / HHARDIO / , Optimas pranjiks uc random names kas tika izmantoti mixos. 

 

Just_lt
Lietotājs
War apostles
Just
263 atbildes forumā
Online: 3d 18h 56m
Redzēts 2023. gada 11. janvārī, 22:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. novembrī, 00:33
0
post

First nickname mine was... Ed_ga_ras ;D . What mean my name, but that was about 4 years ago. .

 

​​​Atm nickname are: Just. Simple, short, easy to write. It came from another project, now dead long ago, for mine manieres :D I don't write, do nothing. Just cached about 30 players a day with no words - no nothing - JUST ban.. :D

p0sitiv3
Jauniņais
93 atbildes forumā
Online: 1d 6h 22m
Redzēts 2021. gada 01. aprīlī, 21:10
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. novembrī, 20:40
0
post

Laikam tāpēc ka ir tāds pasākums positivus ,un mazliet uztaisiju sevi pa pokemnu un bišk izkropļoju,bet nezinu kāda velna pēc,tas bīja tik ļoti sen,gadus 12 atpakaļ

 

 

p0sitiv3

Reimu
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 6h 23m 43s
Redzēts 2018. gada 03. decembrī, 23:14
Pievienots, 2018. gada 12. novembrī, 01:18
0
post

Agrāk niki man bija awfully bad(Th3Crazy, Crazeh, FluffyWalrus... un dazhi nedaudz savādāki), Tagad vairākus gadus izmantoju Reimu jo draugs parādija man vienu interesantu bullet hell spēli un tur viens no characteriem tajā touhou universe ir Reimu, baigi iepatikās un sāku izmantot kopš tās reizes. Tas bija 3+ gadi atpakaļ, tagad jau piedūries man tas vārds, biju vairākos Dreamhack festivālos Zviedrijā un visus online cilvēkus kurus satiku prost mani sauc par Reimu ^^
(NAV ANIME))))))))

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 35m
Redzēts Vakar, 19:33
Pievienots, 2018. gada 18. novembrī, 04:44
0
post

Tātad man šis niks radies no multfilmu seriāla Dragon Ball Z galvenā varoņa kuru sauca Son Goku. Taka kopā ar Son labi neizkatijas niks tad uzliku vienkarši Goku. Kapēc tādu izdomaju likt tieši šī varoņa vardu, jo man tas seriāls ļoti aizrāva un Goku tani seriālā bija pats stiprākais visā visuma. :)

MelnaisPletnis
Jauniņais
Fateris
24 atbildes forumā
Online: 8h 44m 02s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 12:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. novembrī, 08:27
0
post

Reali bija ta ka man kadreiz bija steams kura lietoju krutu niku DarkJocker bet nu kka kks maita nospera man to steam profu taka nacas taisit jaunu lidz ar to taisiju jaunu niku un ideju smelos tad kad man blakus pc staveja melns pletnis ar kuru trenkaju vienu uzbazigu mushu

SweeTie
Jauniņais
32 atbildes forumā
Online: 7h 40m 40s
Redzēts 2018. gada 19. novembrī, 20:59
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. novembrī, 10:33
0
post

Agrāk man bija tikai daži nicknames kururs es neatceros XD. Savu vienreiz man vajadzēja ātri izdomaat savu cs nickname, jo man nebija laika es uz ātro izdomāju SweeTie 

Pēdējo reizi rediģēja SweeTie, 2018. gada 18. novembrī, 10:33.
Litriņš
Jauniņais
Dēls
111 atbildes forumā
Online: 22h 56m 09s
Redzēts 2018. gada 18. decembrī, 16:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. novembrī, 00:27
0
post

Mans foruma niks (Litriņš)  radās ļoti vienkārši. Reizēm patīk iedzert un ar 0.5 nav ko āķi lūpā durt, tapēc ir jāņem litrs srazu. kapēc litrIŅŠ ? Jo izklausās mīļāk.

Mans Cs niks (Litrs mīlestības stikla tarā) Tāpēc, kad iedzerot palieku traki mīļš pret visiem un kad pudele ir tukšā, tā paliek par parastu taru , jo visa mīlestība ir organismā.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26421 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha