bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
0
topic
Unmute Discord #1
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 16:10

Es uzdodu random jautājumus Bārbijai.

Parādās biistamaa , pārprot manus tekstus un izmet pieņēmumu ka es koļījos bārbijai.

Sanāk neliels kašķis. Es 2 kārt saku iemesls ka tas ir random un nekoļos.

ok, tad mierīgāki, viņš ir gatavs turpināt pm par to visu un gatavs izteikt savu viedokli par mani.

Es saku lai izsaka, bet tur pat nevis pm.

Ok izteica.

Es piekritu viņa uzskatiem par mani. Man ir problēmas :<.

Bet bija viena lieta kurai vēl nepiekritu, bet tad ar nobeidzām, varbūt tic viņš varbūt nē, likt domāt savādāk vairs nespēju, ja jau 2 reiz izstāstīju viņam visu.

Tad iesaka ko darīt lietas labā.

Es piekrītu, apzinos to, bet izmetu pesimistiskus teikumus ka tāpat nekas nesanāks.

Viņš būtu vēl ko rakstījis un teicis .... bet lūk mute uz 2h abiem.

...

WTF? mēs nestrīdējāmies, varbūt sākumā, bet tad vairs nē, mēs tikai diskutējām par manu depresivitāti. Mēs neapsaukājāmies, nelamājāmies. Es tik pateicu fuck you botam jo tas parādīja ka man 2.lvl dabūts.

 

Unmute mani un to čali un iedot pa pakausi tam modam.


p.s. te forumā vajag Discord sadaļu, vai arī sūdzību sadaļu, lai var izmest sūdzības par forumā, discordā vai citā vietā notiekošo kam nav konkrētas sadaļas un sūdzību sadaļas, kā cs, mta, ts3 utt.


Edit: Čalis pat reāli beigās nezin, tik manīja ko līdzīgu kašķim un nomutoja, pat nezin par ko un ar lai tik notestētu sistēmu.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2018. gada 13. oktobrī, 16:15.

            

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 54 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 16:25
0
post

Nu es tā fiksi iegāju iekš kick discorda. Gribēju uzzināt iemeslus par ko tika nomutoti šie abi lietotāji. Beigās saņēmu banu uz sazin cik ilgu laiku.
Sāku čatot ar Bārbiju tad ar chocolate. Šis man sāka braukt augumā un spieda muti man ciet. Es teicu lai nāk un aizver :yeah:
Gribēju jau dot adresi un šis man uzliek banu.
Domāju šādiem petušarikiem nav vietas pie Discorda Administratora amata!
 


sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 16:35
0
post

Jauni saeimas deputāti ievēlēti? :D

Unicorn, davaj ņem slotu un parādi kurš tur batjka.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 17:30
0
post

Papka tika sodīts pamatoti, it kā. Pats gāja kašķi meklēt un lecās, laigan pats šokolāde neatbildēja jēdzīgi un arī lecās, tad iespējams sods nepamatots, ja abi lecās.
ai es nezinu  :nez: . nevajag jau iet pašam lekties un tad brīnīties ka soda.

 

Bet nu man un viņam ir unmute. Varam rakstīt atkal. Un laikam to uzlika jau pēc pāris minūtēm kad tapa šī sūdzība/apelācija. Es tik kārtīgi neievēroju un nogāju no pc, jo bija šis tas jādara.

 

Cik saprotu tā šokolāde ir no MTA foruma, jo viņi baigi izmantoja discord.

Unicorns tad galvenais tur vai?
nezinu ko darīt, sodīt nav jēgs, bet brīdināt bargi gan lūdzu, jo mēs netikām brīdināti, jo vispār nepamatots mute, jo mēs ja strīdējāmies tad tik sākumā, pēc tam tik diskutējām, un viņš izmantoja iespēju pārbaudīt mute sistēmu mums neko nesakot nebrīdinot, tik pat labi tad pārbaudīsim ban sistēmas, banojot tos kuri mums nepatīk, viņiem neko nesakot un nebrīdinot. Tā nav labi darīt.


Edit: Mēs tomēr tikām "brīdināti" sākumā, kad vēl saruna bija kašķa formā.

 laigan tas nav diezo jēdzīgs brīdnājums, tāpēc tam laikam paskrējām garām.

No brīdinājuma līdz sarunai ieejot no kašķa formas uz diskusijas formu pagāja 27 minūtes. un tad mēs diskutējām kādas 10 min, laikam mana pesimisma dēļ diskusija izskatījās kā kašķis.

tātad tikām nobanoti pēc kādām 37 minūtēm pēc brīdinājuma, kaut kā pārāk ilgi gaidīja.

 

Man nav heits pret šokolādi, sākumā dusmīgs biju, bet ir ok.

Vienkārši lai ir uzmanīgāks un seko līdzi tēmai ja jau sodīs. Un lai negaida tik ilgi ar sodīšanu, ja brīdināji tad arī sodi pēc pāris min nevis pēc veselas pusstundas, vai arī papbrīdini vēl.

Vienkārši aizrādīt lai ir uzmanīgāks un viss.

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2018. gada 13. oktobrī, 18:22.

            

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. oktobrī, 20:41
0
post

Es jau parunāju ar @chocolite un beigās viss izrādījās kārtībā.

Sakarā ar galveno discordā: Cik sapratu, mums nav tāds viens galvenais, ir vairāki administratori.

Varbūt chocolite lieki bija tas, ka nomutoja jo negribēja lai strīds turpinās... Papka, iejaucās konfliktā un kārtējo reizi abi sastrīdējās, tikai otrs dabūja banu.


Cik sapratu, unmute tika iedots, bans tiks noņemts. Admins saprata savu kļūdu, un domāju vairāk tas neatkārtosies.

Mazāk strīdus, lūdzu.

-Tēma Slēgta-

Image result for Unicorn Gif signature

Lietotāji skatās šo tēmu: 0