bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
Jauns serveris.
LVSawyer
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 9h 10m 27s
Redzēts 2018. gada 12. novembrī, 18:14
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 21:03

Sveiki,

Redzu, ka divi serveri (deathrun un basebuilder) ir diezgan neaktīvi, tāpēc gribētos ieteikt vienu no tiem pārtaisīt par parastu war3 serveri? Jums ir csdm war3, jums ir zm war3, kuros abos ir interesanti spēlēt, taču ik pa laikam rodas vēlme uzspēlēt parasto war3. Nesen meklēju kādu war3 serveri gametrackeros, taču īsti tāda vairs nemaz nav.... pārsvarā pastāv tikai krievu ultra serveri ar simtiem rasēm un divtik leveļiem. 

Domāju, ka būtu interesanti uzspēlēt serverī ar veco labo war3. :)

Paldies, un atvainojos, ja šāds ieteikums jau ir bijis un/vai nav aktuāli jums.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 3m
Redzēts Vakar, 20:13
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 21:27
0
post

Šobrīd netiks  pagaidām taisīti vairs jauni serveri, jo kā redzi- atvēra bb un serveris nomira ātrāk par pašu komūnu :nez:

ar dr neko nedarīs, pārāk ilgi čakarējās, lai tādu uztaisītu, kur tāpat neviens nespēlē, tad kad būs balsošana par jaunu modu, tad tiks uztaisīts topiks/jaunuma raksts vai kkas tamlidzigs, bet prost topikus nav jega taisit, jo vins neko ladzigu nepateiks. 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 21m
Redzēts Vakar, 20:50
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 21:39
0
post

Nesaprotu, kāda jēga no tiem +2 serveriem.

Deathrun vispār ir kkāda noplaukusī zelta roze. Tas serveris ir tā činīts, tur tik daudz pluginu un ķipa krutu fīču, tikai pilnībā neviens nespēlē. Laiks palaist to puķīti pa dambi vai uztaisīt normālu deathrun, kur cilvēkiem pachillot.

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 17m
Redzēts Vakar, 13:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 21:40
0
post

Tie serveri neko nemaina, jo uz cietā diska ir daudz brīvas vietas, tādēļ arī čemis baigi neiespringst viņus taisīt ciet vai ko darīt. Nav tā ka par katru serveri atsevišķi būtu jāmaksā. Un Čemim ir 1000 svarīgākas lietas ko darīt, nekā taisīt kaut kādu jaunu serveri, par kuru viņš domā ka tāpat nebūs tautas. 

Pēdējo reizi rediģēja Rubax, 2018. gada 14. oktobrī, 21:41.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 21:43
0
post

Tur tak ir serveri pilni... 

Kāpēc lai mainima pret ko citu? :shlop:

Haiduk
Lietotājs
dušplēsis
(。◕‿◕。)
241 atbildes forumā
Online: 89d 15h 11m
Redzēts pirms 8 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 21:46
0
post

arī patiktos parasts war3

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 22:19
0
post

Domāju yostu spēs atbildēt vairāk par parastu war3 serveri.

Man jau patika agrāk parastais ZM bagem serveris, visideālākais serveris, ko biju redzējis - nekādu lieku pluginu, nekādu zombiju ar miljons hp vai neiespējamie vipi. 

Es jau dodu priekšroku, lai likvidē to DR, jo BB ir tas mans vismīļākais mods. :D 

Jāgaida, kad īpašnieks šeit pabeigs taisīt jaunu sadaļu, kas saucās ''Soma''. Tad viņam plānā ir zm/jb updeiti, forumu bagu labošana un tad varēs sākt domāt par jaunu servera izveidi. Ja runājam par jaunu servera izveidi, tad es sliecos uz ZE (Zombie Escape)

Šis ir vislabākais traileris, kādu esmu atradis. 

Būtībā, raunda sākumā visi CT mūk no zombijiem (zm ir 3-4) un tiek dots 10 sec, lai aizmuktu. Kā zombijs noķer kādu ct, tā viņš automātiski kļūst par zombiju. CT mērķis ir aizkļūt līdz galamērķim, tas var būt helikopters, laiva, kuģis, vai kas cits un nepieļaut, lai zombiji panāk to pašu, savādāk zombiji uzvarēs.
Īsāk sakot, noskatoties šo trailer, būs nojausma, kādu modu varētu likt DR vietā un es domāju, ka daudzi tam piekrītis, ka šis mods ir ļoti interesants un bija interesants arī Revenge laikos.

Ps - Protams var arī izmēģināt TTT serveri.

 

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2018. gada 14. oktobrī, 22:20.
Chemp1k
Lietotājs
Chempions
Matiga
1797 atbildes forumā
Online: 31d 9h 33m
Redzēts 2023. gada 05. aprīlī, 19:12
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 23:17
0
post

Es tikai par esu Klasisko War3 ar maziem Upgreidiem , piemeram ka var uzvilkt 3x mantas un menesi jaka4a viena RASE lai nav taa ka pec 1 nedela tev jau ir Max visiem. Un war3 nav tik gruti uzlikt kaa citu modu, vismaz man ta liekas.

LVSawyer
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 9h 10m 27s
Redzēts 2018. gada 12. novembrī, 18:14
Pievienots, 2018. gada 14. oktobrī, 23:26
0
post

vienkārši uzskatu, ja serveros jau laiku ir tukšums, tad varbūt vajag kaut ko jaunu...

agrāk vismaz war3 bija ļoti populārs. kur nu vēl ja tas būtu vienīgais LV normālais serveris.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. oktobrī, 04:32
0
post

Tad kad būs 100% apstiprinājums, ka būs klasiskais War3 tad arī runāšu.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 15. oktobrī, 04:33.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. oktobrī, 15:36
0
post

klasiska war3 servera moda izveide jau sen tika izrunata, jau pirms gg tika verts bija tads variants par ko cilveki vareja balsot, bet ka tika izlemts ka tas atnemtu cilvekus no shobrideja war3 servera, līdz ar to butu 2 pustukshi serveri nevis 1 pilns, kas ir drausmigi slikti un noved pie ta ka cilveki aiziet no garlaicibas + vajadzetu tad vismaz kadus 60 vai 80 eiro boostiem, lai varetu pirmo menesi serveri pacelt, lai tas vismaz kaut mazliet atsevertu zaudejumus shobridejam serverim.

Shis serveris visdrīzāk raditu projektam zuadjeumus vairak ka ieguvumus, protams, nedrikst vienmer domat tikai par finansem, un var ari modus uzdavinat kadreiz kicka lietotajiem vnk lai butu kkas jauns kur paspelet, bet nu 60-80 eiro nav maza nauda. Es par modu izveidi veidoju pats topikus kad ir laiks un planots vert nakamo modu serverus, savādāk ir tā ka man updeitu laikā jātērē šim diskusijām laiku, kas kavē  updeitus, kas kavē arī vispār jaunu serveru vēršānu.

Secinājums: kad būs laiks vērt jauna moda serveri tad es pats izveidošu topiku kur būs visiem iespēja iztiekties, tāpat kā tas bija līdz šim.  Šobrīd nevaru dot pilnīgi nekādas atbildes, jo esmu aizņemts ar updeitiem un nevaru šajā iedziļināties.

 

P.S.

vairākas reizes jau esam ar ciitem lietotājiem izrunājuši to cik ir foršas atmiņas no klasiskajiem war3 serveriem, arī es tādu gribētu, bet ja rūp projekta nākotne, ir jāver to kas ir labāk projektam, nevis ko vnk gribas , vai tas kas vnk patīk.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 15. oktobrī, 15:38.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0