bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
5
0
topic
DD2 servera hitboxu lagi
slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. augustā, 17:51

Labdien,

Varbūt beidzot ir pienācis laiks savest kārtībā vismaz dd2 serveri? es saprotu, ka nepietiek ne laika, ne gudrības, lai to operatīvi izlabotu, bet man un gana daudz citiem jau tas ir pieriebies un tiek meklēti citi serveri, kuros izklaidēties. man nav konkrētu ieteikumu, kā to izlabot, jo es to neesmu salauzis(tā tāda piebilde, jo chemijs vienmēr atrunājās, ka ir nepamatota kritika) 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts 14. aprīlī, 00:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. oktobrī, 17:44
0
post

Nesūdzos vispār par hitboxu. Mans aims vienmēr šauj galvā tākā viss safe :D


stn
Lietotājs
trigonometry bro
305 atbildes forumā
Online: 23d 9h 18m
Redzēts 2021. gada 19. martā, 15:00
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. oktobrī, 17:45
1
post

serveri spele 80% bomzu, tas ta, fun fact ja

Pēdējo reizi rediģēja stn, 2018. gada 04. oktobrī, 17:45.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. oktobrī, 14:27
0
post

https://failiem.lv/u/3vkk55ns

 

speciāli piefiksēju demo, kur var redzēt kick lagus visā to krāšņumā. moš čemijs beidzot sapratīs, par ko es runāju.

15:07 šāviens ar awp. principā esmu apstājies, bet lode aizlido kaut kur galīgā pakaļā. varbūt mazliet biju kustībā, varbūt ne, bet šādi šāvieni gadās pārāk bieži.

17:06 šāvieni ar deagle pa sienu, kad esmu pilnībā apstājies. divas lodes aizlido kaut kur, tikai ne tur, kur tēmēju. pārējās aiziet daudz maz normāli. komentāri?

 

bet nu jā, inventāra updeits ir ļoti svarīgs, šitas var pagaidīt līdz nākamajam gadam.

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. oktobrī, 14:36
0
post

a kad būs soma gatava? 

1.6 smird, diez vai tas čemija dēļ

 

 

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. oktobrī, 14:37
0
post

nu serveros, kuriem nav pieķēries čemijs, viss ir ok pok :D

par somu jautā mūsu karalienei, gan jau viņš aptuveno laiku tev pateiks :D

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 25m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. oktobrī, 21:46
1
post

Es šo lagu atkārtotu labošanu atlieku tāpēc ka jau ir desmiti stundu, ja ne simtu stundu veltīti to izmeklēšanai un labošanai, un nekas nelīdzēja, arī pēdējā mēneša laikā serverī tika izņemti boti un citi drošības moduļi, mainīti configi, mainīts servera fps, novērotas noslodzes kopējās un daudz kas cits, pārveidota savienojuma sistēma ar čata serveri lai samazinātu savienojumu skaitu par 10 reizēm, un daudz kas cits.

 

Līdz ar to ka gandrīz viss jau ir ticis izmēģināts, lai būtu jēgas atkal to darīt,  to vajag darīt kārtīgi, lai to darītu kārtīgi vajag kārtīgu plānu, kurš ir:

1. atrast zinātniski pārbaudāmu metodi ar kuru noteikt ar 100% precizitāti ka ar serveri nav kaut kas kārtībā salīdzinot kā tas ir citā serverī, ar veidu kā to mazāk kā 1 stundas laikā ar 100% precizitāti pārbaudīt.

2. ieplānot laiku kad un par to pabrīdināt lietotājus dienu pirms tā

3. visbrutālakajā iespējamā veidā visu serverī slēgt ārā, līdz tas paliktu pavisam tukšs, un tad ar šo zinātnisko metodi uztvert momentu kurā šis lags parādas

4. kad būtu precīzi zināms kas to izraisa, tad varētu to labot.

 

Tas ka tu iedod demo kur ir netieši minējumi kāpēc kaut ka snotiek un kas notiek varbūt, un turpini sūdzēties ka lago, un katru reizi kā mani rediz man aizrādīt un mani nosdīt ka es taisu citus updeitus nevis šo, tikai man sabojā garstāvokli un palēlina updeitu ātrumu, lai es varētu kārtīgi tam pieķerties kā ir ieplānots to darīt.

 

Ja tev ir zinātniska metode kā stundas laikā noteikt ar ko kicka serverī hitboxi atšķiras no citiem serveriem un lai to varētu atkārtot ar 100% precizitāti, tu būsi dievs un būsi palīdzējis salabot lagus... pārējais ko tu dari... īsti neko nedod.

Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. oktobrī, 21:59
0
post

jaunu dd2 serveri...

Saistīts attēls

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. oktobrī, 04:51
0
post

this is gold :D :D

vērtīgāk būtu laiku, ko pavadīji rakstot šo penteri, izmantot meklējot "zinātnisku risinājumu", nevis sūdzoties :D

vēl labāk - to laiku, ko tu pavadi stundām ilgi ar kādu strīdoties par to, ka tev nav laika, izmantot tam, kam tev "nav laika" :D

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 25m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. oktobrī, 04:57
0
post

Īsākā veidā nav iespējams aprakstīt tik nopietnu un grūti atrisināmu problēmu.

Vienīgias veids kā to varētu pateikt īsi būtu "tu nezini par ko runā, beidz traucēt"... un tāda atbilde savukārt būtu nepieklājīga un motivētu tevi turpināt man traucēt un bojāt garīgo.

Ceru ka tas ka tu tagad piekasīsies ka veltīju laiku to rakstot nebija vienīgais ko tu saprati no tā ko teicu, un ka ņemsi kko vērā.

un jā, zinu ka man ir periodiski tie nervu izvirdumi, neko nevaru tur padarīt :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0