bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
3
4
topic
rahs netiek galā ar visiem konkursiem.
nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 18:03

Piedāvāju palīdzēt raham, jo cik izskatās viņam šobrīd ir vismaz 6-7 konkursi kurus rīko regulāri, tpc varbūt uz kādu konkursu nepietiek tās koncentrācijas, un nu.. sanāk tādi, kā sanāk, piemēram 1x1 1,6 konkurss novadīts zem katras kritikas, pokera vakars iepriekšējāis - viņš pat vainu neatzina, bet cilvēki gaidīja uz viņu až 45 minūtes. tad nu lūk, tākā ar pokeri esmu pazīstams uz Jūs jau no 14 gadu vecumam, esmu live ar panākumiem piedalījies vairākos turnīros, ieskaitot Amsterdamas, Birmingemas uc. turnīros, tad uzskato, kas spēšu, gan noorganizēt, gan pats kādus dūžus aplauzt pie glada sēžot, vobšem pa daudz viņam visādu pienākumu te, ar kuriem netiek galā. 

drīkst es turpmāk rīkošu pokera vakarus? 

rec/anti kāpēc.

 

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 29m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 18:08
4
post

Mēs vēl sagaidīsim no Tevis topikus par mani? :D

Edit: Bet anti, jo man nav 6-7 konkursi aktīvi un ar visu tieku galā.ez

Edit: nxo man tur 3 sanaca saskaitit, taka tu pat skaitit nemaki :D

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2018. gada 21. novembrī, 18:31.
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 18:10
0
post

Nu a ko darīt ? Administrācija atļauj, tad lai jau rīko. Slikti rīkos, administrācija nepiekritīs...

Lai jau rīko, kas viņam neļauj. Netiks galā, arī vainīgs.

Konkursus parasti rīko ar administrācijas piekrišanu... tapēc... ja administrācija gribēs, tad rīkos. Negribēs .. nerīkos.

Image result for Unicorn Gif signature

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 23m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 18:12
0
post

Ja saki, ka ar pokeru esi uz Jūs, tad tieši pretēji - tajā neko nezini. xD Bet es sapratu patieso domu. Uz kādas online platformas plāno rīkot savus pokera turnīrus?

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 18:14
0
post

Capture, viss pa defu, tās pašas, tik palīdzēt cilvēkam gribu, jo uzskatu, ka netiek galā ar pienākumiem.

rah: https://prnt.sc/ll7um2

nu es sešus saskaitīju

 

 

Chemp1k
Lietotājs
Chempions
Matiga
1797 atbildes forumā
Online: 31d 9h 33m
Redzēts 2023. gada 05. aprīlī, 19:12
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 19:26
1
post

Rec 

Biju todien online un pamaniju ka ir pipec ka rahhtw neko nedara lietas laba , bet tikai saka lai spele talak .

Text no NHL turnira : Sakarā ar to, ka rahhtw ir šī turnīra organizators un uzticēja man veikt izlozi, tad komandas ir sekojušas:


Tātad tu nevarēji tikt gala ar saviem pienākumiem jo to uzticēji citam kautvai tu rīko turnīru.

REC !!!
 

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 19:40
0
post

atbildot uz raha editu:

NHL, DD2 uzdevumu konkurs, KZ vakars, kick.v dzejo, TH pokers, tie ir pieci ko saskaitīju no taviem pēdējiem topikiem. 

kurš tad īsti skaitīt neprot? 

+ Tu tak pats tai vakarā teici, ka ja kāds var uzrīkot labāk, tad tik uz priekšu, un man personīgi to piedāvāji arīdzen. tad kas, kā tāda bāba par vārdiem neatbildi vai vienkārši bail, ka kāds labāk par tevi varēs visu noorganizēt?? pathetic [ causing feelings of sadnesssympathy, or sometimes lack of respect,especially because a person or an animal is suffering]

EDITS:

kur kaut reizi esmu minējis par aktīviem vai neaktīviem, tev problēmas arī ar lasīšanu???

rah, bļē, tu tak pieaudzis vecis esi, tu vari atbildēt, kā pieaudzis vecis, pēdējais poker vakars bija zajebis? 

Pēdējo reizi rediģēja nxo badabum, 2018. gada 21. novembrī, 22:03.

 

 

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 19:47
0
post

REC

Cik zinu cilvēkam bija pieredze konkursu veidošanā un ir jādod iespēju mēģināt.Varbut tev nevajadzēja noliegt uz rahhtw, ka viņš tur nevarēja tikt galā vai nevar visu novadīt, tev vajadzēja vienkārši pieteikumu ka vēlies palidzēt konkursu veidošanā.

P.S. iespējams jums tur jāvienojas, kas kādus konkursus veidos, jo varbūt rahham arī patīk poker turnīrus/konkursus veidot.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 29m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. novembrī, 20:56
0
post

@ Matiga

 

Matiga                   Pievienots, pirms 1 stundas

Text no NHL turnira : Sakarā ar to, ka rahhtw ir šī turnīra organizators un uzticēja man veikt izlozi, tad komandas ir sekojušas:


Tātad tu nevarēji tikt gala ar saviem pienākumiem jo to uzticēji citam kautvai tu rīko turnīru.

Vecīt, Tu esi tik traģisks, ka pat nesaproti par ko iet runa, neizlasot topiku līdz galam, kā vienmēr. =/

Ja runājam par NHL turnīru, tad:

Un tas vien pierāda, ka Tu esi gana neizglītots, neko neizlasot un tukši muld.

 

@ nxo

Atkārtošos vēlreiz, ka tieši Tu nemāki skaitīt. Man ir 3 aktīvi konkursi/turnīri (nu jau 4 ieskaitot tikko izveidoto pokeri). Kur Tu tai savā skrīnā 6 saskaitīji, tā arī nesapratu. Varbūt domāji KOPĀ kopš tiku šai amatā, bet diemžēl arī tur nesanāk 6, bet gan krietni vairāk.

Vnk apnicis, kā mazi bērni uzvedaties. Par katru sīkumu čīkst, pīkst, taisa topikus. Tev pašam pēdējie trīs topiki ir tieši par mani, pašam smiekli nenāk? :D
Ja vēlies rīkot cita veida turnīrus vai cita veida pokerus, piemēram, pokerstaru, tad droši vari veidot.

Un tie dislike, ko spied ar saviem draudzeļiem man pie kājas. Itkā normāls pieaudzis čuvaks, bet prātiņš gan kā tikko pieaugušam zīdainim.
Ja es Tev nepatīku, tad soory, pats vainīgs, iesaku sākt ar sevi un padomāt, ko pats ne tā dari.

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 00:59
0
post

Tas, ko tagad dara rahhtw, atņem daudz laika no ikdienas (pēc pieredzes saku). Es uzskatu, ka ne tikai ir jābūt pateicīgam, bet galvanajiem arī viņš būtu laiku pa laikam jāapbalvo ar kaut ko, lai cilvēks būtu motivēts darboties tālāk. Apbēršana ar sūdiem pilnīgi pie nekā laba nenovedīs. 1x1 aim_map konkursa ievilkšanās nebija rahhx vaina, bet gan pašu dalībnieku vaina, kuri nejēdz komunicēt viens ar otru, t.i. - sarunāt spēles laiku. Tā vietā viņi gaida, kamēr viss tiks uz paplātes nolikts priekšā. Par pokeri - pieteicos uz diviem pokera vakariem (vēl pavisam nesen), abi noritēja gludi, nebija pilnīgi nekādu problēmu.

djonja
Lietotājs
186 atbildes forumā
Online: 19d 3h 21m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 18:00
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 01:25
0
post

rahu par prezidentu!

WALK AWAY FROM ANYTHING THAT GIVES YOU BAD VIBES.

THERE IS NO NEED TO EXPLAIN OR MAKE SENSE OF IT.

IT'S YOUR LIFE.DO WHAT MAKES YOU HAPPY!

 

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 01:59
0
post

rahh's tiek perfekti galā ar visiem konkursiem ko rīko, tas ka dalībnieki čakarējas nav viņa vaina.

Pēdējo reizi rediģēja gucci, 2018. gada 22. novembrī, 02:28.

T R I P P I N

Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 03:08
0
post

Es kad vēl spēlēju 1x1 1.6 turnīrā, rahhis mani un citus motivēja, spamoja pm, lai varam ātrāk izspēlēt, tākā viss ir tikai normāli un tā ir paša spēlētāju vaina, ka nevar vienoties. Kā arī nevajag tagad te noniecināt vienīgo konkursa rīkotāju, kurš te regulāri rīko konkursus. Vajag tieši viņu atbalstīt morāli un fiziski, jo viņš tik tiešām ar visu tiek galā, nevis nodirst no galvas līdz kājām. Tikai es viņu varu nodirst  :* . Bet tā baigi sakarīgs laikam viņš ir.

Pēdējo reizi rediģēja Snicker, 2018. gada 22. novembrī, 03:24.
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 16:54
0
post

Vienu reizi kaut kas nesagāja ar konkursu, kur viņš pat nav vainīgs - uzreiz 5 cilvēki sāk heitot, nodirst, taisīt topikus par viņu, utt. Nice friendly community xd

Vienīgais dzīvais 1.6 komūns, bet tāpat jācenšās kādu izēst laukā no šejienes heitojot viņu. Rahhs pats katram konkursa dalībniekam atsevišķi aizsūta vēstuli, paskaidrojot ja cilvēks nesaprot, ja cilvēkam ir 20IQ tajā brīdī - pretty much pasniedz uz paplātes visu, kas var būt labāks par to? Kā būtu, ja viņš šeit neuzturētos? Kurš viņa vietā rīkotu 1.6 turnīrus vai ko citu, kuri ievieš diezgan lielu aktivitāti? Kā izskatītos kicks bez tik daudz konkursiem?

chill the fuck out lol

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 17:03
1
post

Nē, yostu, tā ir viņa vaina. visam jau cauri iziets, tas ka tur pie fināla galda kaut kas viņiem nolagoja, tas ir cits stāsts, heito viņu tāpēc, ka tas smerdelis lika gaidīt uz viņu 45 minūtes, beigās pie pokera spēlēšanas neviens netika, bet tika izveidots fināla galds priekš viņa un vēl saujiņas ''izredzēto'', kuri tad arī nez kāpēc saņēma kaut kādas mistiskās kompensācijas, un pats smirdigākais visā šitajā stāstā ir tas, ka tas smerdelis tā arī nav uzskatījis par nepieciešamu atvainoties, tiem, kas dēļ viņa nopisa 45 minūtes no savas svētdienas vakara. bet nu ko tur daudz, tādi bezpautu radījumi mūsdienās tiek ražoti vairumā, žēl, bet vēl žēlāk jūs, kas gatavi to visu paciest, jo redz viņš ir ''aktīvs'', nu hz, vai būt aktīvam un rīkot kvalitatīvus konkursus ir viens un tas pats, bet ko tad es.

 

a un tc btw, turpinat tik iesākto. 

Pēdējo reizi rediģēja nxo badabum, 2018. gada 22. novembrī, 17:33.

 

 

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. novembrī, 17:45
0
post

Man piemeram nav bijusas problemas ar rahhtw. Vienmer ir izpalīdzīgs konkursos,toreiz ar pokeru kad man negāja,risinājumu atradām beigās. Un atļāva piedalīties ar kautkādu auto niku,nevareju uzlikt savu,jo uz mana datora gaja tikai kāda demo versija. Bet pokers izdevas,un vis bija kartiba. Neuzskatu ka viņš netiktu galā ar kautko. 

 

Pēdējo reizi rediģēja ZombikOzy, 2018. gada 22. novembrī, 17:46.

raacha
Lietotājs
Ekskluzīvs rācenis
384 atbildes forumā
Online: 7d 15h 32m
Redzēts 2021. gada 24. decembrī, 12:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 19:39
1
post

Rahh taisni vajadzētu slavēt nevis nodirst, jo piedaloties konkursos, kuros rīko rahhs, nav bijušas nekādas problēmas. Arī pokeru vakaros, neesmu redzējis, ka rahh būtu kavējis utml.

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 32m
Redzēts 25. martā, 19:11
Pievienots, 2018. gada 24. novembrī, 19:47
0
post

Nu man personigi nav bijušas problēmas ar rahhtw ka konkursu rikotāju. Piemeram jau pats uzreiz uzrakstīja kad jau bija sacies turnirs CS dievs ka tas un tas grib ar mani izpelet. Tur jau ir pašu ari vaina ka nemak sarunat paši sava starpa. Kā arī viņs jau neko nevar padarīt neko tanī ziņa ja kads neliekas zinis un nekadu ziņu nedod. Taka cepuri nost ka cilvēks cenšas pildīt savus pienākumus neskatoties uz to ka daži labi ir uzēdišies un heito. Rahhtw veiksmi tālakos konkursos. ;)

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. novembrī, 14:03
0
post

Kā teikt nu kam negadās nolaist kaut ko greizi, mazums, nu gadās tā. Nu nesagāja. Pārstresojies biji ka par daudz cilvēki, visi bļaustās, gadās, kas mēs nesapratīsim. Nu i nolaidi vienu pokeri pa krāniem, nekas, vēl būs. Ņemsi vērā kļūdas un nepieļausi turpmākajos pokera vakaros. No kļūdām mācās. Un tā vietā lai atvainotos visiem, Tu uzrakstīji "Kas attiecas uz nervozajiem, kuri nevar pagaidīt dažas minūtes...". Dažas minūtes ir no 1 līdz 10, mēs nogaidījām 40 minūtes. 40 minūtes! 40, Karl!!! Vajadzēja tomēr atvainoties jo tā bija Tava vaina tomēr, nevis citu.
Un es arī gribu atvainoties Tev rahh, par tiem nesmukajiem vārdiem ko pateicu, piedod ka tik ļoti asi reaģēju uz to momentu. Tas nebija pareizi no manas puses.

Nu viss, jauna nedēļa, jauna dzīve, jauns pokera vakars. Nu tad ar cerību ka tiks ņemtas kļūdas no iepriekšējās reizes, šoreiz viss ies daudz labāk un nebūs jāgaida 40 minūtes, pietiks ar piecām. Protams, naivais es, ceri vien. Apstiprinājās tas ka, ja ir vairāk cilvēku kā par vienu galdu, sākās problēmas ar galdu organizēšanu un laika vilkšana. Kāpēc galdu taisīja vispār tas kurš, ne zin kā to darīt, ne zin kuram jāspēlē pie viņa galda? Un šādā veidā Tu jau otro pokeri nolaid pa krāniem ar savu "organizēšanu", ja vispār to var nosaukt par Tavu organizēšanu. Jo visvairāk tur kaut ko apsprieda citi cilvēki, tie ir Messiah un Sincas monstrs. Nekādas informācijas no Tevis vispār netika teiktas, kas pie kura galda sēž. Kaut ko tur Messiah rakstīja par galdiem, bet tur nebija visu pieteikušos lietotāju vārdi. Un uz jautājumu "man kura rooma", Tava atbilde "vienalga kura galvenais ieej un tiec spelet". Vienalga kurā? Vajadzēja savu izveidot un spēlēt pašam ar sevi. Vienalga... Organizēt galdus vajag, ka Tu laicīgi izsēdini visus pa galdiem, lai nebūtu jautājumu "kur iet?, kāds galds?, kas jāspiež?" Nezinu kā ir ar pārējiem Tevis organizētiem pasākumiem, jo pats tajos nepiedalos un paldies Dievam. Pokera rīkošana nav priekš Tevis, vismaz pagaidām.

Atstādināts no pokera vakaru rīkošanas, vismaz uz tuvāko laiku.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0