bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mantu tirdziņš
0
0
topic
Pārdodu ASUS Laptopu.
Ercha
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 5h 3m 37s
Redzēts 2018. gada 26. decembrī, 10:59
Pievienots, 2018. gada 26. novembrī, 22:46

Sveicināti!

Esmu izlēmis pārdot savu portatīvo datoru. To var labi izmantot mācībām, darbam un videospēlēm. Uzreiz brīdinu, ja ir plānos taisīt YouTube videospēļu tiešraides, tad portatīvais dators nebūs tas labākais variants. Bet nopirku ar mērķi spēlēt mūsdienu jaunās spēles un montēt videoklipus. Portatīvo datoru pirku UK, Peterborough pilsētā. John Lewis veikalā. (Kaut arī zinu, ka tas jums neko daudz neizsaka.)

Lietots kopš decembra mēneša sākuma, 2016. Diemžēl dokumenti ar visu garantiju nav saglabājies, bet ja nemaldos, garantija bija 2-3.gadi

Specs:   

Laptop: Asus N Series

Modelis: n752vx

Procesors: Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz

RAM: 12 GB

Video Karte: NVIDIA GeForce GTX 950M

OS: Microsoft Windows 10 (build 17134), 64-bit

Izšķirtspēja: 17.3" Full HD Display (1920 x 1080) 

SSD: 118 GB

Mājas foto: http://bildites.lv/images/keucn…2488/thumbnail">http://bildites.lv/images/keucn…2488/thumbnail

Oriģināls: http://bildites.lv/images/keucn…2488/thumbnail">http://bildites.lv/images/keucn…2488/thumbnail

UZMANĪBU: Ir tikai viens defekts! Jāmaina batareja, kaut arī īsti neesu pārliecināts, jo uz servissu konsultācijai nebiju vedis. Dators strādās tikai tad, kad ir pieslēgts pie lādētāja vada un bez tā tas neslēgsies iekšā! Batarejas dēļ dators ik pa laikam nerāda pareizi laiku un datumu, tapēc pašam tas manuāli ir jāuzstāda, bet arī neesu pārliecināts, vai tas ir batarejas dēļ.

 

Cenu piedāvājiet paši.

Ja ir interese pirkt datoru, vai arī kādi citi saistoši jautājumi ap to, tad lūgums sazināties ar mani privāti šeit kick.lv forumā caur PM.

Ir iespēja arī atbraukt un iztestēt datoru. Protams sīkākas detaļas par kontaktiem privāti caur PM. 

Atrašanās vieta - Rīga. 

 

Ar cieņu,

Ervīns S.

Pēdējo reizi rediģēja Ercha, 2018. gada 26. novembrī, 22:47.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 11m
Redzēts 25. martā, 13:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. novembrī, 23:00
1
post

Tātad,tu centies pārdot pusbeigtu produktu ar pakāstiem dokumentiem un dokumentāciju?

 

''Ja ir interese?" Ļoti ironiski,bet salīdzinoši nesen centos iegādāties jaunu laptopu (un iegādājos arī - jaunu). Piedāvājumi kā šis ir pilnīgi garām manā gaumē,un nav pat riska vērti.

Saliec visu kopā tajā datorā un tad pārdod. Salīdzinājumam - neviena normāla cilvēka interesēs nav pa pusei pabeigta māja, pārdevējam sakot: "a man pofig,tālāk dariet kā gribat,jūsu izvēle."

Tā tas nestrādā gluži vienkārši.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 26. novembrī, 23:10.

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2018. gada 26. novembrī, 23:57
1
post

Empress, vari lūdzu paskaidrot kur tieši tu šeit saskati ironiju? Es saskatu tikai augstākās klases pajoli, kurš cenšas sevi citiem parādīt kā gudru un izglītotu cilvēku, bet īstenībā tāds nav. Man goda vārds ir kauns lasīt tavus tekstus, prosta max cringe shit. Pats smieklīgākais ir tas, ka tev šķiet, ka tev sanāk, bet patiesībā jebkuram cilvēkam ar IQ virs 10 ir skaidrs, ka tu esi bots pa dzīvi. Piedod, ka es tik tiešs, bet kādam taču ir tās bota acis jāatver. Labāk aizej izlasi kādu grāmatu, nevis pļūti šeit savu verbālo caureju. Peace out.

Ercha
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 5h 3m 37s
Redzēts 2018. gada 26. decembrī, 10:59
Pievienots, 2018. gada 27. novembrī, 00:10
0
post

@Empress

Portatīvā dokumenti/info utt. man diemžēl nebija saglabājušies kopš es no UK atbraucu uz LV back in 2017. 

Pats dators lieliski strādā, tikai ir jāmaina batareja un viss, lai varētu ar to darboties nepieslēdzot lādētāja vadu.

Man pašam nav vēlmes pirkt jauno batareju, tapēc to varēs izdarīt tas cilvēks, kurš būs jau nopircis laptopu par attiecīgu cenu dēļ defekta. Nav jau tā, kā es pārdotu laptopu piemēram par 400eiro tikai dēļ laba procesora vai videokartes, bet es pārdotu to par zemāku cenu, jo dēļ tā batarejas defekta. Tā ir pircēja izvēle, ko viņš darīs ar to preci, kuru nopirka. Tas ir vai pats to pārdos, salabos vai arī izmantos to tādu kādu tas šobrīd ir.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 11m
Redzēts 25. martā, 13:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. novembrī, 00:30
4
post

Tev šķiet nepielec,ka neviens saprātīgs cilvēks nepirks nepilnvērtīgu galaproduktu,šeit noteikti nē.Ej uz ss,com vai kā viņš tur saucās tagad,un es tev garantēju ka kāds nopirks to ko tu pārdod,ir pat laba iespēja kādu tur apčakarēt pēc saviem ieskatiem. Kicks vienkārši nav tā vieta kur realizēt to ko tu vēlies.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 27. novembrī, 00:34.

Ercha
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 5h 3m 37s
Redzēts 2018. gada 26. decembrī, 10:59
Pievienots, 2018. gada 27. novembrī, 00:53
1
post

@Empress,

 

Saprātīgi cilvēki pērk mašīnas kuriem arī ir defekti. Tādi defekti, ka tur jāiegulda tik liela naudas summa, lai beigās auto būtu ejošs. Es netaisos šeit nevienu /apčakarēt/. Es dodu iespēju kādam iegādāties labu portatīvo datoru un iespējams par ļoti zemu cenu (Jo batarejas dēļ). Tev nav man jānorāda uz kuru vietni man iet un publicēt savu preci pārdošanā. Es protams centīšos visur publicēt savu preci pārdošanā un kopš šajā forumā ir sadaļa "Sludinājumi", vel pie tam ar ss logotipu, domāju, ka varu atļauties arī šeit nopublicēt. Tapēc, ja vēlies vel vairāk izcelties un nomelnot manu rakstu - droši, dari to, bet es netaisos ar tevi turpināt argumentēt. :)  

 

djonja
Lietotājs
186 atbildes forumā
Online: 19d 3h 21m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 18:00
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 14:50
0
post

Ja baterija ir beigta,tātad portatīvais tika turēts ilgi pie lādētāja?
cik ilgi  lietots vispār un kad pēdējo reizi veici apkopi(ja protams tāda bija) ?
un atsūti bildi ar "mātes" utt temperatūru/stāvokli.
p.s Cenu piedāvājiet paši. - 5 eur :nez:

WALK AWAY FROM ANYTHING THAT GIVES YOU BAD VIBES.

THERE IS NO NEED TO EXPLAIN OR MAKE SENSE OF IT.

IT'S YOUR LIFE.DO WHAT MAKES YOU HAPPY!

 

A4Tech
Lietotājs
131 atbildes forumā
Online: 8d 21h 45m
Redzēts 12. martā, 18:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 15:27
0
post

Tā jau viss čotka, bet tas pats kas iphonam, ja baterija nomainīta, pēctam vairs viņa nevilks kā gribētos, tā jau varbūt pat apdomātu paņemt ar visu to, ka man labāks laptops :D

nxo badabum
Jauniņais
Шашлыки тм
355 atbildes forumā
Online: 20d 14h 50m
Redzēts 2018. gada 24. decembrī, 14:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. novembrī, 15:52
0
post

nu baigi labas dators, man kādreiz tāds bija, no sirds iesaku

 

 

NewBoy
Jauniņais
245 atbildes forumā
Online: 5d 10h 44m
Redzēts 2021. gada 23. septembrī, 13:08
Pievienots, 2019. gada 28. aprīlī, 22:25
0
post

Sveicinātis. 

Kādā cenas vērtībā tu viņu vēlies pārdod? Jo izskatās labi saglabājies un tieši, tādi parimetri ir kādi man ir nepieciešami darbam. 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0