bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
0
topic
Sūdzība Amorphis. Just sayin pff
diglers
Jauniņais
65 atbildes forumā
Online: 14h 14m 24s
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 23:07
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 16:08

Tātad pasūdzēšos mazliet par admini ar segvārdu "Amorphis".
Saņēmu banu ar iemeslu "T rr"
Cik saprotot pēc viņa domām tiek pārkāpts šis noteikums: 6. T nedrīkst atbrīvoties no savas misijas jeb nedrīkst rakstīt konsolē ''kill'',nedrīkst taisīt retry, nedrīkst pāriet uz spectatoriem kamēr ir T un atgriezties spēlē pie CT. Sods - 2 stundu bans
http://www.kick.lv/forums/topic…run-noteikumi/

 

Tātad es taisiju retry?- Nē! es rakstiju komandu kill? - Nē! es pārgāju uz spectatoriem? - Nē! Man apnika spēlēt un izgāju, How simple is that?
Atvaino bet tas ka tu nevari novaldīt savus nervus nenozīmē ka tu vari savas sakrājušas dusmaz izgāst pret mani. Es tev piedāvāju "izlīgt" tu pasmējies, nu tad kāpēc man arī nepasmieties. Neprasu unbanu, bet labāk padomā labāku veidu kur izgāzt savas bērnības dusmas. Neapvainojies, saku kā ir.

Pēdējo reizi rediģēja diglers, 2014. gada 29. jūnijā, 16:17.

prstOwens
Jauniņais
836 posti
199 atbildes forumā
Online: 1d 1h 49m
Redzēts 2015. gada 15. jūlijā, 22:31
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 16:26
0
post

Sveiki, šodien arī sastapos ar amorfi..

viņš sāk atļauties par daudz, bet statusu viņam nevajag !!

 

demo var redzēt- 2x ts zoona + nepaties gags par abause..

vēl vienā momentā, tā pohujā viņš uzmeta he granātu..

būtu tur kāds cits bijis.. būtu frī kills

DEMO - http://failiem.lv/u/ncsncvz

 

ČEMĪT DOD IZMEIĢINĀT ACC CITIEM.

takš jau cik sūdzības bija par viņu, bet nē tam mudakam vēl acc nav noņēmts..

PA*UBOMU VIŅŠ ATNĀKS KKO SAD*RSĪS UN AIZKLOPĒS TOPIKU..

Pēdējo reizi rediģēja prstOwens, 2014. gada 29. jūnijā, 16:27.

Amors
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 21m
Redzēts pirms 22 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 16:41
0
post

Dīgler brīnos, ka tev perm neuzlika, bet tikai acc noņēma, ka sūdus taisīji visus slejoji nepamatoti utt. Tu speciāli izgāji, jo nopirku freez tev bija daudz iespējas iziet no servera kad biji beigts un zināji, ka tevi iefrīzojot paņemšu ar awp novākšu. Tāpēc savas stulbās iedomas ko tur esi sarakstījis vari te neklāstīt.

 

fAkzy. sāksim ar to, ka pirmā tevis nosauktajā reizē es nebiju T zonā, jo ir jābūt visam ķermenim iekš kameras, lai skaitītos, ka esmu T zonā ct var būt 99% iekšā celā un palūrēt aiz stūrīša tādā veidā, otrajā reizē mani piwrix iegrūda celā es pats speciāli negāju.

 

Par to he es zināju, ka tur ir jābūt pacanam ar vepu.

 

Par šādu apmelošanu un diršanu tu būtu vien banu pelnījis. Parādi visas sūdzības kur es esmu bijis tas ļaundaris un speciāli izmantojis acc savā labā vai gājis kur nedrīkst, T zonās utt.

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 16:53
0
post

-fAkzy. pasam tev arī jāparlasa noteikumi :). Un amorphis nebija ts zona, vispirms varbūt viņs bija ar vienu kāju iekšā un otreiz iegrūdu

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
diglers
Jauniņais
65 atbildes forumā
Online: 14h 14m 24s
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 23:07
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 16:55
0
post

Normund. Tu pat nezini kas notika kad man atņēma statusu, un tagad vel baigi leksies virsū :) Man pat smiekli nāk kad "Tu" esi dzirdējis kad dēļ tāda iemēsla man tika atņemts šis status... kurš eror's pastāstija? Nevaig lekties un domāt kad visu zini, un kad tu esi tas pareizais. Pasties spogulī! 
/Nākamajā "Siržu nesaskaņas" sērija/

 

Pēdējo reizi rediģēja diglers, 2014. gada 29. jūnijā, 16:58.

Amors
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 21m
Redzēts pirms 22 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 17:05
0
post

Harij, tu taisīji sudus un man vēl kur ir demo saglabājušies kur tu slayoyi pubā neparko mani un vel vienu pacanu, jb varēji dalīt punktus, dalīji punktus un tad man atņēmi utt. Ej prom no šejienes ko tu atvilkies? Pats radīji tādu attieksmi pret sevi, tev bija sadoti acc visos serveros un debīls paliki.

 

Es tev uzliku parastu banu par pārkāpumu. Lai banteam lemj vai pamatoti vai nē es jau iepriekšējā postā teicu, kapēc banoju.

Pēdējo reizi rediģēja Amors, 2014. gada 29. jūnijā, 17:07.

 

 

diglers
Jauniņais
65 atbildes forumā
Online: 14h 14m 24s
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 23:07
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 17:15
0
post

Uķi puķi, mazais normundiņš ir apvainojies, jūtas sagrauts par pagātnes notikumiem, cik žēl ka viss nebūs kā kādreiz. Vecāki ir pret tevi, draugi pret tevi, vienīgais kas palicis ir šie spēles ieraksti kurus katru dienu tu vēro palīdis zem palaga ar toaletes papīru zem acīm. Piedod ka esmu sabojājis tavu dzīvi. :(
 

Pēdējo reizi rediģēja diglers, 2014. gada 29. jūnijā, 17:28.

Amors
Skatās sākumlapu
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 20h 21m
Redzēts pirms 22 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 17:32
0
post

Par ko es esmu apvainojies? Man vienalga par tevi un tapēc, ka es tev saku ej prom nenozīmē, ka esmu apvainojies un nevajag par ģimeni ko sākt dirst tikai tāpēc, ka nav ko pateikt, lai sevi attaisnotu.

 

Un vispār es te nesēžu tik bieži, kā tu domā man viss ir labi, bet tu izgāz savas dusmas aiz ekrāna rakstot šeit.

 

Man taču vienalga, ka tu sūdus taisīji, bet attieksme tāda vienkārši pret tevi ir.

 

 

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 17:54
0
post

Diglerzz.

Piektu morphi mšoreiz es toreiz visu labi vēl atceros kas kā notika tu visus saslapoji un tad slay. Un jau pec 30 min acc etv nebija jb.

 

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 29. jūnijā, 18:01
0
post

Risinat savas problēmas citur.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 5 ( 909 skatījumi )
diglers, yostu, Mazulis, luīze, gaz1kkk.