bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
0
topic
Markov saka čau
Fon der Markov
Lietotājs
Zombijs
124 atbildes forumā
Online: 1d 12h 14m
Redzēts 25. martā, 20:14
Pievienots, 2018. gada 12. decembrī, 15:57

Vispirms vēlos pateikt to, ka ir liels prieks pēc šiem visiem gadiem atgriezties, lai uzspēlētu zm+war3 serverī. Tāpēc liels paldies jāsaka jums, ka dodat šādu iespēju, jo cik uzmetu aci, tad šis ir vienīgais kārtīgais serveris, kas palicis. Bet nu tagad ir laiks iepazīstināt ar sevi. Tā tad mani sauc Edgars draugi mani mēdz saukt par Edzi. Vakardien svinēju savu 18 gadu jubileju. Dzīvoju 20 kilometru attālumā no Valmieras. Par hobijiem nav vērts runāt, jo man tādu īstu hobiju nemaz nav. Ar sportu profesionāli nenodarbojos tik cik ar draugiem pa retam uzlaižam kādu basketbola vai futbola spēli. Visus šos 18 gadus dzīvoju ar diviem manas dzīves moto. Pirmais ir ''Dzīvo dienu, kā pēdējo'' un otrais  ''Gan viss nokārtosies''. Runājot par brīvo laiku, kurš man nemaz tik daudz nav, jo strādāju, lai pelnītu sev iztiku, bet ja atrodas kāds brīvs laiks, tad veltu to kādu filmu vai seriālu skatīšanai. Savas dzīves laikā esmu pabijis Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Nīderlandē un Zviedrijā. Pirmās trīs valstis ir mazsvarīgas, jo tur maksimums esmu pavadījis vienu dienu vai tikai caur braucot, bet Nīderlandē un Zviedrijā ir nācies padzīvot kādu laiku. Runājot par Nīderlandi, tad ceļojuma mērķis uz turieni bija apciemot savu māti, kura strādā tur jau vairākus gadus. Tur pavadīju divus vasaras mēnešus kuru laikā redzēju, piedzīvoju daudz ko jaunu. Iesaku visiem kaut vienu reizi aizbraukt atpūsties uz turieni it īpaši piedzīvot Amsterdamas atmosfēru. Bet runājot par Zviedriju, tad tur pat nesen sanāca mazliet pastrādāt, apskatīties kā tad viņi tur dzīvo. Ja jārunā, kā uzzināju par šo projektu, tad tas bija ļoti sen pat neatceros kad, bet man liekas, ka saistībā ar JB serveri. Sevi es varētu raksturot šādi, jautrs tai pašā laikā nopietns, patīk pajokoties par daudzām lietām, bet tas ir kā es sevi raksturoju, tāpēc pašam mani jāiepazīst, tad arī uzzināsi kāds es esmu, jo tas ko tu saraksti par sevi internetā nav tas pats ko tu redzi realitātē. Ar šo arī noslēgšu sasveicināšanās pirmo daļu, kā arī novēlu visiem veselību.

Bet tagad mazliet pastāstīšu par savu pieredzi ar datorspēlēm. Runājot par to, kā mani atpazīt, tad varu teikt to, ka nickname ir mainījušies, tāpēc ko mēs runāsim par pagātni, bet tagad jau kādu laiku esmu atpazīstams, kā MARKOV. Spēles ir spēlētas daudz un dažādu žanru, bet tādas spilgtākās ir ļoti sen minecraft, tad GTA 5, CS GO un CS 1.6. Spilgtākais ir tas, ka administrēju jau aizsaulē aizgājušajā serverī forffu* kuram vēltiju ļoti daudz sava laika, bet šajā serverī esmu spēlējis arī senāk tieši vairāk JB, bet tagad atsāku ZM. Par cik vairāk tie zombiji, tad nav vēl sanācis kārtīgi uzlaist kādā dd2 turnīrā. Bet kad spēlēju ZM, tad nemēdzu atrasties topa apakšdaļā. Tāpēc novēlu visiem veiksmi, jo es atgriežos un tiekamies ZM serverīti. 

Pēdējo reizi rediģēja Fon der Markov, 2018. gada 12. decembrī, 16:27.
ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. decembrī, 23:03
0
post

Čau :) 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. decembrī, 10:12
0
post

zdarova

crewified
Lietotājs++
LEĞENDA
阿蒂斯
766 atbildes forumā
Online: 29d 2h 45m
Redzēts 20. februārī, 19:49
Pievienots, 2018. gada 13. decembrī, 13:22
0
post

raptors skins @ zm ir cancer.

 

sveiks

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 14. decembrī, 11:23
0
post

Sveiks. Viegli lasāma sasveicināšanās. 

Apsveicu ar dzimeni. Un runājot par Amsterdamu, nav mana mīļākā vieta. Ir vērts paceļot uz citām vietām. 

Ik pa laikam uzšauju dd2, varbūt tur tiksimies. 

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 11m
Redzēts 24. martā, 16:24
Pievienots, 2018. gada 14. decembrī, 13:28
0
post

Čau 

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7269 atbildes forumā
Online: 198d 17h 49m
Redzēts pirms 35 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 14. decembrī, 14:23
0
post

Cauuuuuuuuu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0