bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
0
topic
DD2 Lagu FIX
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 04:11

Šonakt ( 31 datuma agri no rīta )

DD2.KICK.LV Serverī:

1. tika ielikts tā sauktais "rehlds" pēc tam kad dr serverī tika iztestēts un pielāgots lai strādātu ar šobrīdējiem pluginiem un pārējām lietām. Tam pēc ļoti aptuveniem aprēķiniem un statistikām vajadzētu uzlabot servera fps par kādiem 15%, kas būtībā var neizklausīties, bet ir ļoti daudz.

2. Papildus tam, diezgan drastiski pamainīju servera rates, lai būtu nevis "brīvība izvēlēties savus rates", bet gan lai "serveris uzspiestu" lietot vidējus vai ļoti augstus rate, vai arī novēroju ka daudzi domā ka "jo mazāki cipariņi jo mazāk lagos" kaut īstenībā parasti ir tieši pretējais, kā arī standartā cs ir ļoooti zemi rates, domāti priekš internetiem kuri vēl darbojās caur telefona vadiem, kas bojā spēlēšanas kvalitāti citiem.

3. Pievienoju fix kuram vajadzētu novērst/samazināt serveru crashus, kas notiek brīdī kad mainās karte, kas jau agrāk tika testēts, bet ir grūti noteikt vai tas palīdz to netestējot pilnā serverī.

 

Skatīsimies kas mainīsies.

Zinu ka daudziem šī ir bijusi ļoti ilgi kickā ļoti aktuāla problēma, tāpēc izdomāju šo nopublicēt, lai būtu arī iespēja kopīgi apspriest rezultātus.

 

P.S.

Tieši vakar dd2 serveris uzstādīja aktivitātes rekordu pa vairākiem gadiem :) simboliska sagadīšanās.

Kopā vakar visi nospēlēja 375.9 stundas dd2 serverī, kas ir vienlīdzīgs tam ka būtu 30/32 aptuveni 13 stundas no vietas  :nb2: 

 

CS:GO ded gejm, cs 1.6 4ever.

 

P.S.2

Lūdzu neievietot komentārus kā "interesanti" vai arī "labs darbiņš", bet tikai komentārus ar viedokli/iespaidiem pēc spēlēšanas serverī.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 01. janvārī, 23:32.

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 17m
Redzēts Vakar, 13:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 12:04
0
post

Nu nezinu, spēlējot dd2 serverī neredzu pilnīgi nekādas atšķirības, jo pirmstam man arī nelagoja. Tātad update gav*o,kick rip, chemijs sliņķis.

 

Bet nopietni, ja nemaldos, tad mazliet labāk tagad šaujas, vairs nav tik traki modeļi, ka blakus izšaujot pretinieks nomirst. :nez: 

Pēdējo reizi rediģēja Rubax, 2018. gada 31. decembrī, 12:14.

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 12:32
0
post

Nezinu vai tas ir dēļ tā ka gāju jau ar tādu domu serverī, ka būs pizdatāk vai arī tā vienkārši ir . 
Šodien liekas ka viss ir daudz smooth'āk nekā vakar . Šaušanas skils vienīgi man neiet smooth'āk , bet viss pārējais ir aight . :D 

Manuprāt atšķirība ir labi jūtama . Labs darbs , kas padarīts. :)

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 12:39
0
post

Viss ir, kā vajag.. Vienīgais, par ko ir škrobe - bloķēšana. Paldies Tev par ieguldīto laiku, par darbu un uzmanību.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 9m
Redzēts pirms 38 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 12:45
0
post

Uzreiz nospēlējot vienu mapi nevar pateikt atsķirību, vismaz es nevaru. Bet pamanīju, ka pings man no vidēji ~ 13 nokrita uz ~ 6, kas ir patīkami, līdz ar to, ja mazāks pings, tad mazāki lagi. 

Hitbox? Nezinu, kas tas tāds īsti ir un vai Tu esi viņu mainījis vai neesi.

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 13:40
0
post

Kādu laiku neesmu spēlējis iekš dd2, bet par lāgiem nebija man iepriekš problēmas. 

Jālabo ir hitbox, it īpaši spēlējot ar awp var pateikt vai tas ir sataisīts, vismaz saku no savas pieredzes. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 13:49
0
post

Pavēroju noslodzes un fps pilnā serverī

Izmaiņas izskatās ka ir episkas, servera fps izskatās ka vislielāko noslodžu laikā ( pilnā serverī ) ir burtiski dubultojies.

Kā arī gadās šādi momenti:

Kas liecina ka pilns serveris dod atbildi ātrāk par tukšiem..... wat :D

Gaidu vēl iespaidus no pārējiem lagu ekspertiem, laipni ir gaidīta arī kritika.

Remember-ME - tieshi shis ir tevis sauktā hitboxu fix... jo vienigais izskaidrojums ka tev likas ka neshaujas ka vajag ir tas ka vnk shavas velak ka tev gribetos, jo @ cs nekad nav ticis mainīts nevienā servera versijā vai modulī vai pluginā tas kur lido lodes.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 31. decembrī, 13:53.

RooFee
Lietotājs
OneManArmy
Mellais
128 atbildes forumā
Online: 7d 22h 3m
Redzēts 11. janvārī, 19:25
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 19:01
0
post

Nu nezinu vai tas kaut ko īsti ir mainījis, vienīgi pings mazāks, tas priecē, bet tā visā visumā nekādu atšķirību nejūtu

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 31. decembrī, 20:05
0
post

vajadzētu uzlabot servera fps par kādiem 15%, kas būtībā var neizklausīties, bet ir ļoti daudz.

Nu cmon, man liekas 2019 :yn: jābūt  cs 1.6 visiem 101fps :D

 

 

 

Kubi
Lietotājs
SEKSISTS
113 atbildes forumā
Online: 14d 0h 35m
Redzēts 2023. gada 09. novembrī, 20:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 00:43
4
post

Vēl nevajadzīgākus mēslus pievienot nevarēji ? 101 reizi teikts, pārtaisi serveri, lai hitbox normāli rukā un lodes nelido ap mērķi

..

ESMU PRET SLIKTU VADĪBU!

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 23:42
0
post

Kubi - Labvakar, prieks dzirdēt ka tev patīk citu darbus saukt par sūdiem, tas laikam parāda to kā tu cieni citu darbu. Diemžēl tas ko tu sauc par hitboxu kļūdu ir neesoša lieta ko tu un esi izdomājis jo domā ka tu zini cs labāk par citiem. Nevienas versijas cs 1.6, neviena gada, ar nevienas versijas amxmodx vai metamod, vai kadu citu moduli nemaina to kā serverī lido lodes, un nekad nav mainījis ( vienīgais izņēmums superhero serveros speciāli plugini bazukas izskatu ieročiem ).

Tas ka tu un citi apzīmē ar hitboxu problēmu, visdrīzāk ir vistiešākajā veidā mazu lagu rezultāts, ka lodes lido tur kur tu vēlies vēlāk kā tu vēlējies un šis updeits bija tieši tam arī domāts un adresēts. Paldies ka sauc manu mēģinājumu tev uzlabot spēlešanu pa brīvu par sūdu, jauks cilvēks esi... nebāzies vairāk šajā topikā ja nespēj normāli komunicēt.

 

 

 

3. Punkts tika izvītrots, jo šīs optimizācijas diemžēl nepalīdzēja novērst šos crashus, bet šonakt mēģināšu vēl 1 metodi ielikt.

 

 

Šonakt šīs pašas optimizācijas tiks ieliktas arī visos pārējos kicka serveros jo rezultāti ir ļoti pozitīvi :)

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 23:45
0
post

Čau atkal. Vai Tu varētu lūdzu salabot VIP statusa šo te ''damage indicator''? Esmu ievērojis ļoti biežu nepareizu damage rādījumu, vis biežāk, kad metu granātas un, kad šauj pa mani defojot, vai vienkārši atvērtā laukā. Paldies! :)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 23:46
0
post

vai tu esi 100% droshs par to?

man ir vnk loti limitets laiks, un es bushu loti dusmigs ja man bus jatliek kka cita taisishanu tapec ka izlikas ka kads cipars nav pareizs.

Varbut tu vari precizi aprakstit to kā to varētu notestēt? cik lodes cauri kurai sienai man ir jāizšauj lai es to redzētu?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 01. janvārī, 23:47.

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 23:48
0
post

Es varētu rītdien pamēģināt nofilmēt videoklipu, iemest yt un tev privāti atsūtīt.. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. janvārī, 23:50
0
post

nepulies ierakstīt video, pietiks ja tu vnk pārliecināsies uz 100% un pateiksi ka esi drošs.

Starp citu - vai tas nevaretu but saistits ar to ka tas damage parada to cik kopā atņēmas hp + armours ? ( šis ir tikai minējums )

aimbatten (;
Lietotājs
jančiks
541 atbildes forumā
Online: 9d 23h 15m
Redzēts 11. februārī, 01:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. janvārī, 00:03
0
post

Man liekas, ka tā varētu pat būt. Lūdzu, noņem armour damage un tad varam paskatīties, kas un kā..

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. janvārī, 02:49
0
post

Pārbaudīju Kubi un citu toeriju kuri saka ka kickā šautos sliktāk kā lanā vai citos serveros:

GG serverī:

 

LAN serverī:

Atšķirības nav, tagad tas ir pierādīts.

Zemākājā cik vienā ir vairāk uz leju, tik otrā ir vairāk uz augšu, nu kā randoms strādā.

Pagaidām viss liek domāt ka mana teorija ka mikrolagi varētu likt domāt ka šaujas sliktāk ir joprojām vienīgais ticamais variants.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 02. janvārī, 02:50.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2019. gada 04. janvārī, 03:15
0
post

Tagad esmu paspēlējis nedaudz "jaunajā" dd2 un varu izteikt viedokli.

Es būtībā lielu atšķirību nemaz nemanu, jau pirms tam bija +/- okay. Teorētiskā ziņā es varu teikt, ka fps ir izlīdzinājies. Paspēlēju ar net_graph 1, un fps līkne tagad ir gluda, kamēr agrāk pastāvīgi bija mazi vilnīši.
Awp šaušana sākumā likās citādāka, noscope shoti negāja, bet šodien sāka iet, tā kā tas laikam bija tikai "pielāgošanās" jautājums.

Karoč labs darbs, Čemij. Tik žēl, ka nereti serverim pēc mapes maiņas notiek "shut down", bet tas sīkums, I guess.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. janvārī, 12:59
0
post

Tā shutdown problēma jau tiek risināta, jau tagad, pēdējais dd2 crashs bija tikai pirms 4 dienām, bet nu vēl tiek mēģinātas peridosiki jaunas metodes kā šos crashus visos serveros mapes beigās salabot.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0