bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveiciens no MANIS :)
narkovavere
Lietotājs
Bufalo ;d
135 atbildes forumā
Online: 2d 2h 17m
Redzēts 12. aprīlī, 23:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 09. jūlijā, 11:18

Tātad sveiki visiem :) Tagat darīšu kautko tādu ko reti kad daru kādā projektā :D , proti rakstīšu ,,Čau" :)

Esmu no Saldus, kautgan gribētos tikt ātrāk projām no šejienes :D Esmu pozitīvs pa dzīvi, kr4 reti kad esmu dusmīgs vai kautkāds heiteris :D Ja kāds redz ka kādam kapitāli dir*u virsū kādā serverī tad zinatat ka vienkārši man ir labs garīgais :) Kā neko zēni un meitens dzīve ir jāizbauda un jābeidz heitot :D Patīk iet kautkur patusēt, pat nezinu kādēļ vēl mājās sēžū! Nu bļāviens ko lai raksta čau topikā :D A ak jā mani sauc Ervīns Z ( kr4 zorro). Esmu 16 gadus vecs, esmu bijis kopā ar jums jau no GLad lakiem :) Bet taisnība chemijam biju vienu brīdi pazudis no jums dēļ ip sakritības un vēl šādiem tādiem sīkumiem :) A cik labi :D pakausi saule silda :D Vēlos pateikties pāris cilvēkiem kurus esmu ten ieraudzijis :) Piemēram tos kas ir no go4hs klana un ir atsaukušies un pievienojušies kickeriem. :)

Tagat kautko par in-game:

Spēlēju cs diezgan ilgi :D apmēram 5gadus :) Bet ar lielim pārtraukumiem. Patīk gateri :) Ak jā esmu iecelts par  gateru rīkotāju ts.kick.lv nākat savādāk pēdējā laikā tieši no jums ir atkarīgs vai būs gateri vai nē :) Savādāk salien dažādi cilvēki kuri nav kickeri un kautko tur muld par kick :)

Iepriekšējie niki: 7fakeri, fakeriits, MauG|iS, pašlaik NarkoVavErE

Par mc dzīvi:

Mc spēlēju visai maz :D Bet irreizes kad pamatīgi aizraujos un tad visi mirst :D Mani apmāca mans mazais brālens Antonio_HD kurš ir mc fanāts reiz  bija Mc.kicklv bet nu ir  pārgājis uz citu projektu tāpat kā kropec :)

Tas īsumā arī viss :) sija :)

P.S. Chemi es izdarīsu to ko teicu :) tikpatkā ir jau izdarīts :D muhaha :)

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ud2jz745jmsu4u60f59.gif][IMG]http://www.bildites.lv/images/ud2jz745jmsu4u60f59.gif[/IMG][/URL]

SwE
Jauniņais
Esmu pensijā
311 atbildes forumā
Online: 1d 18h 49m
Redzēts 2022. gada 29. septembrī, 11:08
Pievienots, 2014. gada 10. jūlijā, 21:55
0
post

Heya

mimiC
Lietotājs
574 atbildes forumā
Online: 8d 7h 59m
Redzēts 2022. gada 19. novembrī, 23:38
Pievienots, 2014. gada 10. jūlijā, 21:58
0
post

Cau? :D

I'm just a regular everyday normal motherfucker...

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 6 ( 1481 skatījumi )
Tessa&Hardin, Twisted, emzijs, narkovavere, Kokaīns, FIN.