bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
3
0
topic
Privāto ziņu sūtīšana
laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 01:26

Eyo wsup , īsāk sakot tur nav pat ko gari stāstīt.
300 % , ka sarakstoties jums ar kādu forumā ir nobesījis jau refrešot kā atnāk jauns message , right?
I dunno cik tas ir grūti un kas un kā , bet būtu <cenzūra> ja Čemītis apdomātos par tādu čatu, kuru nav jārefrešo :D

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 13. janvārī, 13:41.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 01:28
0
post

Atbalstu, caur mobīlo versiju pārāk liels struggls. 

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 13:45
1
post

Cik saprotu, Tu vēlies tādu pašu vēstuļu čatiņu, kāds ir draugos un feisbukā, ja? Man par šo ir dalītas domas. No vienas puses liekas, ka tas varētu atvieglot vēstuļu sūtīšanu, jo vienā logā būtu vaļā vairāki vēstuļu čatiņi, taču no otras puses skatoties - kodolīgās ziņas var viens otram pateikt publiskajā čatā un garāka satura vēstules nenāk pēc pāris minūtēm, lai besītos, ka jāložņā vēstuļu kastē vai jārefrešo lapa. Vairāk jau sliecos un domāju par to, cik absolūti tas ir nepieciešams. No telefona šeit nesēžu un īsti nezinu, cik parocīgi tas būtu mobilajā versijā, taču web'ā tas varētu būt visai lieki.
 



EDIT.
Atbildot uz Tevis zemāk esošo komentāru, varu teikt, ka jā, es pārpratu. Domāju, ka Tu runā par tiem vēstuļu čatiņiem, kādi ir draugos un feisbukā.
Ideja par reālā laika sistēmu man šķiet laba. Čemis patiešām varētu ko lietas labā izdarīt, ja tas nav baigi sarežģīti. Pati esmu domājusi par to, ka ir nedaudz kaitinoši, ja sāc atbildēt uz vēstuli, bet Tev pienāk no tā paša cilvēka vēl viena vēstule ar, piemēram, vēstules papildinājumu. Tad nākas pārkopēt tekstu, kuru esi jau uzrakstījis, atvērt vēlreiz konkrēto saraksti, pārkopēt tekstu un turpināt rakstīt. Un viss tikai tāpēc, lai neaizmirstos atbildēt uz to, kas tika vēl atsūtīts un neveidotos ento vēstuļu tipa sarakste.
Jā... Nu, ja kādam interesē mans viedoklis, tad es šo fīču atbalstu ar visām četrām! :)

Pēdējo reizi rediģēja EvE, 2019. gada 13. janvārī, 16:47.

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 14:07
0
post

Nezinu , kā tu manu domu uztvēri ... bet es protams nezinu cik realistiski tas ir un kā vai ne ... bet atstāt vēstulēm tādu pašu formātu visu kā tagad , tikai lai nav jārefresho ... bet gan lai vienkārši uzpoppo ziņas automātiski augšā. Formāts lai paliek tas pats. :)

EDIT. Vienkārši vakardien man sanāca vaikār pakomunicēt ar vienu no lietotājiem un par tādām lietām kuras es čatā negribētu rakstīt .. vai ne ... unn basicly sanāca tā ka abiem bija velme pāriet uz kādu citu vietu kur čatot. Mierīgi to varējām izdarīt , bet ienāca prātā uzdrukāt ieteikumu - kādēļ ? Tādēļ, ka visam ir jāattīstas un ja tā nav raķešu zinātne un ja to nav ļoti grūti īstenot tad manuprāt tas būtu kinda tikai labāk attīstības ziņā KICK'a forumam, tu jau zini - jebkuršs updeits ved uz augšu. Varbūt šis nav svarīgs updeits vai ne ... bet tomēr , ja ko šādu īstenotu tad manuprāt ne tikai vienīgi man būtu vairāk tīkami lietot KICK'a forumu un izmantot visas dotās iespējas. :)

Pēdējo reizi rediģēja laescobare, 2019. gada 13. janvārī, 14:17.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 15:14
1
post

Vēstulēm prasās pēc realtime sistēmas.
Un vēl ja ir pārāk garas vēstuļu vēsture, lai veidojas lapaspuses, savādāk pārāk garas/vecas sarakstes ļoti ilgi ielādē.

Un vispār galvenais ir lai citi lietotāji nevar lasīt vēstules kas nav paredzētas viņiem! 

avix`
Jauniņais
175 atbildes forumā
Online: 2d 6h 50m
Redzēts 2019. gada 01. jūnijā, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. martā, 18:58
0
post

Tieši gribēju par šo taisīt topiku. Labi, ka atradu.

Man arī tā ir katru reizi, uzrakstu ziņu, refreshoju, un ziņa aizsūtas vairākas reizes. (cik refresho, tik vienādas ziņas aizsūtās).

Tas ir bags un to vajadzētu labot.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. martā, 19:09
0
post

Privātās ziņas ir publiskajā čatā.

 

Te ir daudz svarīgākas prioritātes. Ja ir vajadzīgas citas komm. formas,tad ir wpp,messenger's,ts3,discords un vēl daudzkas, ko man ir slinkums nosaukt.

 

@avix

 

Tas nav bags,jo tu refrešo to saturu, kas uz lapas bija pirms tam,rezultatīvi - arī aizsūti vismaz vēl vienu vienādu vēstuli.

Vēstuļu sadaļai un atsevišķām vēstulēm ir dažādi adreses rāmja nosaukumi.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2019. gada 13. martā, 19:11.

Haiduk
Lietotājs
dušplēsis
(。◕‿◕。)
241 atbildes forumā
Online: 89d 15h 13m
Redzēts pirms 14 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. martā, 19:37
0
post

a nafig man nav vēstules?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0