bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
2
topic
Jaubax @ moderators#2
Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 17m
Redzēts Vakar, 13:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. janvārī, 22:04

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Esmu.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. Reģistrējies 15 jūnijs 2014

* Tev jābūt vismaz 300 postiem  Aktīvie Ieraksti 2216

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nav neviens, papīri ir tīri. 

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo Chemijs

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Ir vajadzība.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt Latviešu valodas eksperts neesmu, bet +/- gramatiski pareizi rakstu. 

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam. Atbildības sajūta ir un savaldīties spēju.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad. Šis varētu man nebūt, jo dažreiz pasprūk kāds sliktāks vārdiņš, bet centīšos laboties, apsolu. 

* Spēt strādāt komandā Spēju. 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums 19

* Links uz sasveicināšanās topiku https://www.kick.lv/forums/topi…rubax-saka-au/

* Cik ilgi esi reģistrēts Reģistrējies 15 jūnijs 2014

* Postu skaits Aktīvie Ieraksti 2216

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo Chemijs

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Jo šobrīd ir radusies situācija, ka ir palicis viens moderators - Kiwi :] Tādēļ, lai palīdzētu viņam sodīt/brīdināt un uzturēt forumu kārtībā, es piesakos. 

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Es šeit atrodos kā minimums 5-10 stundas dienā, spētu aktīvi uzraudzīt čatu, vai kāds nelamājas, nespamo, pārmērīgi daudz nelielas ar itemiem un, protams, nepārkāpj foruma spēļu noteikumus. Palīdzētu spēlētājiem ar jebkādiem sarežģījumiem vai jautājumiem, un rast situācijas risinājumu. (Sniperlite ir cits stāsts) 

 

Ar cieņu,

Jaubax.

Pēdējo reizi rediģēja Rubax, 2019. gada 10. janvārī, 22:15.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 11 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. janvārī, 22:07
0
post

Tu tak esi statusņiks. :D

Itkā prasības atbilst, aktīvs ķip esi, nepatīk, ka čatā dažreiz kaut ko troļļo, tam visam klāt, Kivičs ar schoKKur- tiek galā, bet nu par ļaunu jau nenāktu vēlviens. Jāskatās, ko pārējie saka. :nez:

Bet nu no manis anti​​​​​​, jo pilnībā piekrītu Empresam. Cilvēkam ar sliktu pagātni it īpaši, ja esi patiesi sēdējis perm banā, negribētos dot tik lielu statusu. Piedod. 

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2019. gada 14. janvārī, 01:29.
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. janvārī, 22:15
0
post

Anti.

Aktīvs ja un daudzko dara, bet taisa arī visādus pigorus, un dara lietas ko galīgi nevajag,

Tapēc nop no manis būs trekns anti anti anti

Pēdējo reizi rediģēja Prometajs, 2019. gada 12. janvārī, 22:18.

Xtcent
V.I.P.
Lietotājs
Sertificēts Mērglis
Above all
1397 atbildes forumā
Online: 66d 3h 41m
Redzēts 17. martā, 22:08
Pievienots, 2019. gada 11. janvārī, 12:05
0
post

Anti, jeb pret.

 

Jā, piekrītu vēl viens mods nenāktu par ļaunu, bet ne tu šajā gadijumā.

Manuprāt šim amatam vajag nosvērtu cilvēku, kurš zin ko dara. Nevis tie tavi toļļi čatā , kā arī pēc pēdējā izgājiena, tu mainīji savas domas par sevi.

Tāpat neesmu īsti pārliecināts kā šo pieteikumu var uzskatīt par nopietnu. Tādēļ arī šajā reizē nē no manis, varbūt jā pārstāsi  šos savus izgājienus, mainīsies arī domas par tevi.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. janvārī, 22:34
5
post

Es dodu REC jo superiga aktivitate, un ir paradijis ka rup projekts.

Esmu dzirdējis negatīvus stāstus no citiem, bet pats ar tādām situācijām neesmu saskāries.

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. janvārī, 22:53
0
post

Rekomendācija, cik es esmu saskāries ar šo cilvēku tad viennozīmīgi tikai uz pozitīvā viļņa. 
Ļoti laba humora izjūta, neko sliktu nevaru pateikt. Jācer, ka atbildības sajūta ir tikpat liela. 

Pēdējo reizi rediģēja laescobare, 2019. gada 12. janvārī, 22:53.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 12m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 01:20
0
post

Visi tie anti un rec augšā baigi ļevie, neko īsti nepaskaidro tāpat, rodas tāda sajūta, ka šis ir kārtējais sasodītais pietiekums uz adminu nevis uz moderatoru , varējāt tak pacensties labākus postus uzrakstīt.

 

Aktīvs ja un daudzko dara, bet taisa arī visādus pigorus, un dara lietas ko galīgi nevajag,

A ko tad viņš dara to, ko nevajag darīt?  Sīkāk tak paskaidro, lai citi , kuri šeit postotu arī saprastu, ne tā? Post gavno.

Man jau pašam būtu par daudz ko tev piekasīties, bet nu nepiekasīsimies sīkumiem, visiem tas gadās, Kā nekā tevi ļoti labi pazīstu. Šoreiz paklusēšu. :whistle:

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt Latviešu valodas eksperts neesmu, bet +/- gramatiski pareizi rakstu. 

Kamēr raksti labāk par Čemiju, tikmēr viss safe.

Bet nu jā, ķeroties pie tēmas klāt:

Neteiktu, ka esi labākais kandidāts šeit,  bet viens no aktīvākajiem gan un ,acīmredzot, tas šeit pietrūkst, tāpēc tas tev ir viens no plusiem.

It kā jau tev ir galva uz pleciem un māki kustināt tās smadzenes, lai būtu kaut uz sekundi nopietns, jo šim statusam tas būs vajadzīgs.

Spēj tikt galā ar pašreizējiem statusiem, tāpēc nesagādātu problēmas arī šis statuss.

Protams, šobrīd gan jau arī noderētu kaut kāda palīdzība esošajam modam, jo viņš ir viens pats un vēl pa vidu viņam ir  Ban Team's un  citas lietas, ko darīt, gan jau grūti to visu apvienot, idk :nez:

Lab, negribu vairs neko domāt, ej dēt.

Labi,labi, mans posts arī ļevais, te vienkārši nav vairs ko pieminēt no pozitīvā.

Rec

Agri vai vēlu sāksi tāpat hu#ņas taisīt, ar nepacietību to gaidīšu. 

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 23:19
0
post

Par, aktivitāte ir, gan spēs pieskatīt forumu.

Saistīts attēls

French
Lietotājs
Tirpaks
34 atbildes forumā
Online: 6d 3h 9m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 16:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 23:21
0
post

Par, aktīvs esi, gan jau spēsi pildīt amata pienākumus!

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 3h 28m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 22:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 23:23
0
post

REC

Es personīgi domāju, ka problēmu ar šo cilvēku nav, ļoti liela aktivitāte čatā, foruma spēlēs, vispārīgi kickā, māk citiem palīdzēt vai izstāstīt to, ko kāds nesaprot.

Šeit nav tādu cilvēku, kuriem negadītos čatiņā patroļļot vai pateikt kādu rupjāku vārdu, vai jau iekarst, kad ir kādas nopietnas diskusijas.

 

Jāiedod iespēja :O

 

Pēdējo reizi rediģēja Apocalypse, 2019. gada 13. janvārī, 23:25.

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. janvārī, 23:54
2
post

Pret. Izskaidrošu kāpēc.

 

Tev ir slikta vēsture ar pašu projektu,tu neproti savaldīties. Ja tu prastu savaldīties,Tu nebūtu reiz pirms gada vai diviem sēdējis permā,kuru Tev personīgi iedeva Reinis,un lai pat precīzi atcerētos un minētu detaļas - tu brauci man virsū gan forumā un nosauci mani par dirsā līdēju,lai gan tam nebija nekāda sakara ar taviem noteikumu pārkāpumiem,tas tikai kalpoja par papildus ieganstu tavam banam, gan jb serverī kad tur bija mape jb_desperados,pēc kā tu norāvi permu gan serveros, gan forumā,bet vēlāk Reinis tevi apžēloja vai arī tev kāds nopirka unbanu. Ar kiwi pietiek,un vajadzība pēc moda nav tik traka,tu vienkārši prasies pēc statusa. 

Taču tā kā pēdējo 1.5 gadu Chemijs statusus dala kā konfektes,90% ir ka tu saņemsi tāpat statusu un cilvēku viedokļi lielākoties nebūs svarīgi. (lai gan,skatoties no gaišās puses Tev ir zināma pieredze atšķirībā no tumšās princeses.)

Respektīvi,stāsta morāle ir, ka cilvēks nevar izbēgt no savas pagātnes,lai cik ļoti viņš mēģinātu. Viss nav pērkams par naudu.

Ja man būtu jāgalvo par modu,es visticamāk tam nominētu @Laauriinaa.

Man nekas pret Tevi nav vairs tik ļoti,es ticu ka tu varētu būt arī normāls mods,bet no visām lietām pie kurām tev būtu jāpiestrādā - no tām esi tu pats.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2019. gada 14. janvārī, 06:19.

король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2019. gada 14. janvārī, 20:03
1
post

REC

Pazīstu viņu vel no cita projekta,un lāga zelsis ir. Tā kritika kas te tiek izgāsta,smieklīga lieta,liekas ka te visi ir tik balti pukaini,nav nekadu minusu,or bijusas problemas. Nosauciet vel kadu kurs šeit ir tik aktīvs ? Nezinu es tādu.

Iespēja ir jādod,jo cik ātri uzlika tik ātri arī to statusu var noņēmt. 

Rubax

 

 

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. janvārī, 23:08
0
post

Izsakos, jo:

No vienas puses šitā prasīt ir stulbi, bet nu viņš nepacietīgs...


Kādu laiku atpakaļ [ pāris mēnešus? ] teici, ka labosies bet rekur skrīns pierāda, ka neesi:

Kā to nosaukt? Admina provocēšana? Paprasīt PM lai uzliek banu par čītiem, tavuprāt, ir normāli? Zinu, ka Tu tagad iedomāsies par to situāciju kad prasīju Tev, lai uzliec man banu. No vienas puses es darīju slikti [ provocēju adminu pārkāpt noteikumus ], no otras puses es tevi pārbaudīju kā Tu rīkosies - vai uzliksi, vai neuzliksi. UZLIKI [ darīji sliktu, pārkāpi noteikumu ], bet ne uz mūžu. Tas tā kā pierāda, ka Tu vari vārīt sūdus sliktā garastāvokļa dēļ.

 

Tālāk runājot par pieteikumiem. Tad kad es Tev "piespiedu" pieteikties, jo Tu PATS ieminējies par pieteikuma rakstīšanu, Tu visu laiku rakstīji visādus stulbus tekstus: "mani nepieņems", "-kk- negrib mani kā moderatoru", "daudz anti būs, redzēsi", utt. Tie kas lasīs sapratīs, ka viņš "ķipa grib" un "ķipa negrib" moderatoru, viņš nevar izdomāt. Pēc tā arī var pateikt, ka viņam nerūp tas uz ko viņš piesakās, +/- ko daži jau ir iepriekš teikuši viņa pieteikumos - dēļ statusa piesakās. Protams ka var būt visādi brīnumi, ka pieņemot viņu te daudz kas mainīsies, te būs savādāka attieksme vai vēl sazin kas, tās ir tikai manas domas. :D

 

Anti-rekomendācija

 

Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2019. gada 14. janvārī, 23:15
1
post

Rec, sakarīgs cilvēks, viegli sarunāt ar tevi visu... domāju problēmu nebūtu. Neesmu redzējis ka tu būtu toxic vai huiņu dzītu.

Jādod iespēja pierādīt sevi:))

ŠAGIJS
Lietotājs
METINĀTĀJS*
218 atbildes forumā
Online: 25d 9h 15m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 18:27
Pievienots, 2019. gada 14. janvārī, 23:19
1
post

konkrēts statusņiks yostu visu jau paskaidroja 

ANTI VIENOZĪMĪGI NO MANIS

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. janvārī, 12:54
2
post

pipeņemts, TC

negatīvie argumenti nepārliecināja, ja cilvēks ļoti lgu liaku aktīvi uzturas projektā, un viņu sauc par statusu vācēju tāpēc ka piesakas uz moderātoru, nu tad es nezinu kā vispār var kādu par tādu nesaukt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0