bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
5
2
topic
šŸ”„Š±ŠµŃŠæрŠµŠ“ŠµŠ»šŸ”„
ā›”lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ā˜… Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. janvārī, 22:51

ŠÄ« nav sÅ«dzÄ«ba, tā kā administrators pateica uzreiz, ka par šo nekas nebÅ«s, droši var banot un spēlēties ar sava statusa privilēģijām, bet tapat jāuzraksta šis jums, dārgie kick biedri, lai kādreiz nonākot situācija, kad jÅ«s tiekat nobanoti, tad ziniet, tas iespējams bija for fun, jo tas ir atļauts.

 

Ko domājat jÅ«s, tas ir normāli, kad notiek šÄda veida trollisms no moderatoru "Rubax" puses, neskatoties uz to, ka šis jaunēklis tika pieņemts pavisam nesen?

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja ā›”lolwut?, 2019. gada 24. janvārÄ«, 22:52.

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 17m
Redzēts Vakar, 13:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. janvārī, 22:58
0
post

Netika nobanots kāds spēlētājs, bet administrācijas lietotājs,bet kā tu vari zināt, iespējams viss tika saskaņots, lai pārbaudÄ«tu kādu lietu, vai taisÄ«tu ko šÄdu - http://prntscr.com/mbr24c

 

Bet kā parasti, lolwuta kungs no mušas uzpÅ«š ziloni,taisa histēriju un cenšas sev pievērst cilvēku uzmanÄ«bu, ar bezsakarÄ«giem topikiem. Kaut administrators pateica, ka nekas nebÅ«s, jo tu nezini ne situāciju, ne arÄ« ko mēs runājām. Citos meklēt mÄ«nusus nav māksla, varbÅ«t dažreiz arÄ« paskaties uz sevi no malas? 

Tāpat kā ar chemiju, bezsakarā sāc dirsties, ka krievu spiegi ievāc informāciju, kura ir kick nomelnošana. :facepalm: Dislike poga ir mazliet augstāk. 

Pēdējo reizi rediģēja Rubax, 2019. gada 24. janvārī, 23:00.

ā›”lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ā˜… Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. janvārī, 23:02
0
post

Un šeit mēs redzam moderatora attieksmi, nevis pateiktu kā ir, ka šis bija parasts joks, saistÄ«bā ar administratoru, bet viņš izlemj melot, attaisnojoties ar to, ka tas viss bija saplnātos.

 

Informācija tiem, kas iespējams tic rubax versijai:

Tajā brÄ«dÄ« biju kopā ar viņiem vienā ts3 room un mēs tikko bijām izspēlējuši pubg spēli, pēc kā sekoja bans :). ŠÄda tipa bans nav pirmo reizi, no šÄ« jaunēkļa puses.

 

Lai nerastos domstarpÄ«bas, šo visu var apliecināt un izskaidrot otra iesaistÄ«tā persona, protams ja bÅ«s dÅ«ša pateikt taisnÄ«bu par savu kolēģi.

ŠœŠøшŠŗŠ°
Jauniņais
V.I.P.
Demons
4264 atbildes forumā
Online: 56d 5h 31m
Redzēts 2023. gada 23. martā, 21:28
Pievienots, 2019. gada 24. janvārī, 23:14
0
post

Chemijs
ÄŖpaÅ”nieks | Owner | ŠŠ°ŃŃŠ»ŃŒŠ½ŠøŠŗŠ°
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 35 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. janvārī, 23:19
3
post

Karteja lolwuta konspiraciju teorija kura balstas uz to ka vinjam kaut kas liekas no ka vins vins izsecinat pilnigi visu, un pat kad vinjam parada ka vins atkal kludijask un nesaprot par ko runa, vins nevis atvainojas un nosolas nakamreiz vismaz paintereseties pirms par kaut ko taisa topki, bet mekle vel kur vainot kadu par to ka vins pats rakta murgus.

Atvainojos lolwut, no visas sirds visas administracijas varda, ka tev kaut kas likas nepareizi kas isteniba ir pareizi xD

TC

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. janvārī, 14:33
0
post

Ja TC ir topic closed, tad jau TO ir topic openingedpыsыsuni.

TO

 

Sākšu ar to, ka man pilnÄ«gi vienalga ir uz to banu, neinteresē nemaz, nu uzlika i uzlika, nav jau minÅ«šu bans. :D BÅ«tu vispār uzmetis mÄ«ksto tēmai jo nu gavņuk, ja vien šeit neiejauktos Chemijs. :happy:

 

dārgie kick biedri, lai kādreiz nonākot situācija, kad jūs tiekat nobanoti, tad ziniet, tas iespējams bija for fun, jo tas ir atļauts

Turpināsim ar to ka random lietotājs noteikti nevar tikt banots for fun un visi to ļoti labi zin.

 

kā tu vari zināt, iespējams viss tika saskaņots, lai pārbaudÄ«tu kādu lietu, vai taisÄ«tu ko šÄdu - https://prnt.sc/mbr24c

Ai, nu beidz. :D AtzÄ«sties ka nebija nekas saskaņots. Moš Tu arÄ« kaut ko skatÄ«jies/darÄ«ji, bet nebiju par to lietas kursā.

 

ŠÄda tipa bans nav pirmo reizi, no šÄ« jaunēkļa puses.

Tas ir pirmais šada veida bans. Protams, varbÅ«t es kaut ko nezinu un ir kādi pierādÄ«jumi, tad es atvainojos. Ja Tu domāji par yostu banu, tad tas biju es kas uzlika ~30sekunžu banu lai viņu izmestu no sesijas.


 

pat kad vinjam parada ka vins atkal kludijask un nesaprot par ko runa

Kas kur parādÄ«ja? Tu runā par Rubax skrÄ«nu? Tu vispār apskatÄ«jies viņu? Tas ir mans posts, 15. janvāra datumā. Ja kas, tad es gaidu atbildi uz savu izteikto piedāvājumu, jo ideja nav slikta un nav nemaz tik grÅ«ti realizējama.

SmieklÄ«gi, neko nepārbauda, nepārliecinās. Paskatās kaut kādu vecu skrÄ«nu, "ā, nu te testēšana notiek". Nebija nekāda testēšana, vienkārši ākstÄ«jāmies (ja vien Rubax tiešam kaut ko nepārbaudÄ«ja, bet par to neesmu lietas kursā).  Kāpēc Tu steidzies vienmēr iebāzties kaut kur un kaut ko steigā salaist visu dēlÄ«? Ne par updeitiem tagad ir runa, bet par šo. Var redzēt ka steigā rakstÄ«ji, lai tik ātrāk, ātrāk aizvērtu ciet. Varēji vienkārši izteikties, neverot neko ciet.

 

Tagad man ir daži jautājumi Chemijam.

Man rodās jautājums. Par ko tad ir bans viņam, un vai viņš tiešÄm ir pelnÄ«ts par šo? Iemesls ir "administrācijas nomelnošana", bet kurā vietā? Tas ka pateica ka Tavs posts ir stulbs? Bet viņš arÄ« ir stulbs. Topiks arÄ« stulbs, nenoliegšu.

Tev pateica ka Tava rÄ«cÄ«ba bija stulba. Nosauca Tevi par Ä«pašnieku. Kur par Tevi tika melots? Tu neesi kick Ä«pašnieks? :shoks: KUR TU ESI, KICK ÄŖPAŠNIEK?

 

Parādi tad lÅ«dzu to, ko no Tevis prasa. Ja jau čatā noignorēji. BET tagad konkrēti runa ir par šo topiku un čatu, nevis pirms šÄ«s dienas notikumiem.

 

 

#antihype

ketamine
Jauniņais
abstrakts
2059 atbildes forumā
Online: 38d 5h 39m
Redzēts 2020. gada 26. jūlijā, 13:19
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. janvārī, 14:39
0
post

ejiet ārstēties visi

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. janvārī, 14:48
0
post

man uzlika 30sec banu @#%#$%@#!&%$^#@!$!#!%$

Tas bans lolwutam vispār ir nepatiess, jo tur nekāda aizskaršana vai nomelnošana nebija. Chemijs parasti pats lien visur, pat ja nav lietas kursā un nezin par ko iet runa. Tas, ka lolwuts kritizē vai taisa topikus, kuri parasti ir kā sÅ«dzÄ«ba par forumu vai ko citu nenozÄ«mē, ka lolwuts ir pelnÄ«jis banu sakot patiesÄ«bu.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2019. gada 25. janvārī, 18:08.

djonja
Lietotājs
186 atbildes forumā
Online: 19d 3h 21m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 18:00
Pievienots, 2019. gada 25. janvārī, 18:03
1
post

es gribu banu arÄ« 

WALK AWAY FROM ANYTHING THAT GIVES YOU BAD VIBES.

THERE IS NO NEED TO EXPLAIN OR MAKE SENSE OF IT.

IT'S YOUR LIFE.DO WHAT MAKES YOU HAPPY!

 

Chemijs
ÄŖpaÅ”nieks | Owner | ŠŠ°ŃŃŠ»ŃŒŠ½ŠøŠŗŠ°
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 13m
Redzēts pirms 35 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. janvārī, 18:22
0
post

1. pat ja nebija saskanots, vinsh saka ka nebija saskanots un ka administracija slikta kicka pirms zin vai ta ir taisniba, ta saucas meloshana. Tapat ka ja palidotu garam putns un es neredzetu kads tas ir, bet pateiktu ka ta bija kaija, es ari melotu.
2. talak sakot ka ipasniesk var darit ka grib, vinsh norada uz to ka es daru ko gribu, nevis to ko grib cilveki vai ka viss tiek publiskots un paskaidrots un tiek dotas visiem iespejas ja vien nav kritiska situacija.
3. tieshi par shadiem pashiem iemesliem lolwuts jau tika agrak bridinats, jo publiski izpatlija melus ka ddosu laika lietotaju dati ir paklauti briesmam, kaut ddosiem nav nekada sakara ar hackoshanu vai pieklushanu datiem, un tamlidzigi.
Šis vnk parādÄ«ja ka viņš nav sapratis šos brÄ«dinājumus, tāpēc pieņēmu mērus pirms kā parasti tas paliek vēl trakāk, jo zinu ka lolwuts nekad neatdzÄ«st ka kļūdas, arÄ« tagad ja es viņam parādÄ«šu ddosa definÄ«ciju un ja viņš iemācÄ«sites to pamatu, viņš tāpāt neatvainosies par izplatÄ«tajiem mleiem, tas ir vnk kāds viņš ir, un to ir jāpieņem, un jāsoda viņu katru reizi bargāk un bargāk jo savādāk tas scēnas turpināsies.

Tessa&Hardin
Papucītis
ā˜… Dievs ā˜…
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. janvārī, 18:35
0
post

PiekrÄ«tu Chemijam. 

Lietotāji skatās Å”o tēmu: 0