bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
3
topic
yelf @ banteam
EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 20:14

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi > Vēl nav.

* Minimums cs pieredzei 5 gadi > Es teiktu ka pilni 4 gadi bez garām pauzēm.

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos > Esmu bijis admins vairākos projektos, zemāk norādīšu kādos.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā > +/- ir, par labu aktivitāti to nenoteikt, bet visu paspēju pamanīt.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā > Ir vairāk par gadu.

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem > Pats diezgan labi nešauju, bet skillu no čītiem atpazīšu.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus > Protams visus, visus nezināšu, bet zinu pašus galvenos un vēl mazliet.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) > Pašlaik jau kādu laiku nav, bet ir bijuši kādi 2, dēļ paviršības neizlasot foruma spēļu noteikumus.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) > Nav tā ka netiek galā, bet vel kāda cita palīdzība nenāktu par ļaunu.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam > Nav, jo nēesmu neviena prasījis un man tas neliekas zolīdi, kādam prasīt vai var galvot.

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: yelf

* Tavs vecums: 15 gadi

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi:Cs spēlēju apmēram pilnus 4 gadus, sasniegumi - piedalījos vairākos aim_map turnīros, knife_cup vel kaut kas ir bijis, bet momentā neatceros.

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): speedshot  admins 3-5 mēn., headshot 2 mēn., slay 1 mēn., kick admins laikam arī biju, nevienu reizi nēesmu pircis acc tiesības.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? Jo ir tikkai viens BT kurš pieņemami tiek galā ar apelācijām un reportiem un šādā lielā projektā vajadzētu vismaz 3 BT. Ja būs vismaz divi BT, tad neviens BT loceklis nebūs noslogots un mierīgi varēs veikt darbu.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Jo es šeit esmu visu iepazinis, vienmēr sekoju līdzi visiem baniem, reprotiem tādā ziņā esmu ļoti ieinteresēts, man pašam ļoti patīk skatīties demo un vērot/izanalizēt katru interesanto momentu, vienīgā problēma ir tāda ka es nekad nēesmu bijis BT, bet kā lai es iegūstu pieredzi ja nemēģinu kļūt tādā augstā statusā? Pēc maniem dažiem reportiem var spriest, ka pārkāpējus protu atšķirt, uz brīdi biju pametis cs 1.6, bet tagad atkal labā garastāvoklī atsākšu.Labi pazīstu amx komandas un visu ap to.Protu pienācīgi sodīt pārkāpējus.

*Esmu gatavs izskatīt - dd2,csdm,gg un varbūt zm,war3 apelācijas un sūdzības.

*Uz šo pieteikumu 100% neceru, bet uz nākamo var cerēt, tāpēc jo šoreiz ņemšu vērā cilvēku viedokļus un labošos, skatīšos kas manī nav kā vajag.

PEACE!

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 20:21
0
post

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam > Nav, jo nēesmu neviena prasījis un man tas neliekas zolīdi, kādam prasīt vai var galvot.

Man tas izklausās pēc slinkuma.

Tev visi čīteru reporti bijuši tikai par aim, neesmu pārliecināts ka spēsi atpazīt wh.

Sēdējis banos par čītiem, spēlējis ar vairākiem aktīviem baniem. Plus vēl tas vecums, nē, nē.

 

 

Antirekomendācija.

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 29. janvārī, 20:23.

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 20:53
0
post

Kā jau iepriekš Schokkur's minēja neko negribu ne pielikt ne atņemt , no manis arī Antirekomendācija . 

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 21:08
0
post

Kas Tu vispār tāds esi? Šādu jautājumu var uzdot jebkurš, jo Tu pārak daudz maini nikus un Tev nav nekādas vēstures. Tev nav neviens bans, sūdzības - nekas īpašs, pat čītoji gadu atpakaļ. Varēji sākumā uz adminu pieteikties un pierādīt sevi, bet Tu pat admins neesi. Pēc aktivitātes arī skatoties var pateikt, ka nesen parādījies atpakaļ.

Rekur arī redzams, ka pazudi +/- no maija līdz decembrim :thinker:

 

antirekomendācija

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 11 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 21:12
0
post

Skatos, ka esi izbijis čīteris un es tādus neatbalstu, kuri piesakās uz kaut kādu amatu kickā. Anti.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. janvārī, 21:54
1
post

nezinu kas tu esi,pie tam,nepilngadīgus cilvēkus amatos tiešām nevajag,plus vēl izbijuši bani,kā arī nav visi priekšnosacījumi.

atnāc atpakaļ pēc 1095 dienām

anti

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2019. gada 29. janvārī, 21:55.

laescobare
Lietotājs
отъебись
esco
166 atbildes forumā
Online: 13d 20h 14m
Redzēts 2022. gada 11. aprīlī, 22:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 01:32
0
post

Atspoguļojoties uz @yostu atbildē ielikto attēlu izsaku savas domas par tavu pieteikumu uz BanTeam'a amatu.

Liela antirekomendācija , kādēļ ?
- Atpakaļ esi no bezvēsts pazušanas knapi divus mēnešus un jau skrien pēc tik nopietna amata
- Pirms pazušanas esi lietojis neatļautus failus uz ko pastāv risks, ka lieto vēl līdz šai dienai ( nevar zināt, bet to tu vēl neesi pierādījis ) .
- Kā saka nespried vīru pēc cepures, bet nu tomēr vēl nav sasniegti tie saldie sešpadsmit ...
- Kā jau citi minēja, ka sūdzības ir liktas vienīgi par aim'eriem , tad nav zināms vai būsi spējīgs atpazīt wallhack'u , ja viņu slēps un nevilks caur sienām.

Tomēr manuprāt esi daudz par zaļu šim amatam , bet cerams tu neņemsi visu ļoti pie sirds.
Ja nobriedīsi un pierādīsi sevi no tās labākās puses un pēc kāda pus gada mēģināsi vēlreiz ... tad gan jau no manis arī būs zaļa gaisma.

Nekā personīga tikai objektīvs viedoklis .

Xtcent
V.I.P.
Lietotājs
Sertificēts Mērglis
Above all
1397 atbildes forumā
Online: 66d 3h 41m
Redzēts 17. martā, 22:08
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 01:44
0
post

Antirekomendācija..

Pilnīgi piekrītu yostu un sсhoKKur- teiktajam.

 

Tāpat varēji jau vismaz izpildīt šo punktu - 

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam > Nav, jo nēesmu neviena prasījis un man tas neliekas zolīdi, kādam prasīt vai var galvot.

Pēdējo reizi rediģēja Xtcent, 2019. gada 30. janvārī, 01:45.
король мажор
CSDM Admins
V.I.P.
Демон Cyka
506 atbildes forumā
Online: 32d 8h 46m
Redzēts 18. februārī, 15:49
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 02:05
0
post

Lasot pieteikumu,rodas jautajums,kpc tu vispar spiei uz pogas "new topic"

Tu esi par jaunu tadam amatam. Sakuma pieradi sevi ka parasts lietotajs,un tad megini uz adminu rakstit nevis uzreiz teme uz BT.

ANTI

 

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 12m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 07:08
0
post

@Tuja vecumam jau nav nozīmes, ir nozīme  tam, kas tajā galviņā atrodas :^)

Bet nu jā, runājot par topiku, es ar savu neaktīvo aktivitāti esmu aktīvāks par tevi. < ja vēlies statusu, tad parādi, ka esi to pelnījis un pasēdi kaut 3-5h online dienā, nav tak tik traki.

Jep, tu pat nevarēji paprasīt kādam, lai rekomendē tevi, nebūs tā, ka kāds pats skries pie tevis un prasīs:"Eu,eu,eu raksti kaut ko pieteikumu, es noteikti galvošu par tevi".

man tas neliekas zolīdi, kādam prasīt vai var galvot.

Bi#ch pls,  kā tad tu savādāk dabūsi tos galvotājus?:D

Man šķiet, ka esi banots tik 1x par čītiem, pārējās reizes sēdēji par aktīvu, soooooooo it kā nav NEKAS tik traks, ka esi izbijis čīteris, jo nu visi var mainīties, par piemēru paņemsim knejvu- bija čīteris, beigās dabūja main , tad admin un beigās bija kā Ban Team.

Bet nu jā, es nez, paņem nopērc kaut kur sms adminu( Šeit tak 5euro dabūji, heheh ;d ) un ej pasēdi serverī, izbano pāris čīterus gan par wh, gan par aim un pārējiem čītiem, būsi labi pierādijis sevi, vismaz nebūsi kaut kāds randoms, kurš uzrodas, tad pazūd, tad atgriežas un raksta topiku uz pieteikumu.

Piedod, bet šoreiz Anti.

Pēc pieteikuma atteikšanas nedomā pazust, bet gan piestrādāt pie punktiem un mēģini vēlāk. :pp

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 12:29
0
post

Pa lielam manā uzskatā Tev uz doto brīdi ir trīs mīnusi, kuru dēļ arī no manas puses ir anti. 

1. Kā jau visi augstāk minēja , tās ir šaubas par palīgprogrammu noteikšanu , jo pārskatot tavus reportus tur īsti nekā nav.

2. Tu raksti, ka esi gatavs izskatīt dd2, csdm, gg un varbūt zm, war3 sūdzības/reportus. Es uzskatu, ka ja Tu piesakies uz BanTeam amatu, tad Tev ir jābūt gatavam izskatīt pilnīgi visu esošu serveru sūdzības un reporti. Pretējā gadijumā , ko darīs spēlētāji, ja tavs kolēģis nebūs sasniedzams , gaidīs ? 

3. Tava aktivitāte , varbūt pirms tam viņa tiešām bija laba, bet pašlaik esi tiko atgriezies un online , gan mājas lapā , gan serveros  uzturies par maz laika. 

Ieteikums Tev, tiec pie admina kāda no serveriem , sms/pieteikuma nav svarīgi. Paspēlē , iepazīsties ar visiem , pierādi, ka mēs maldāmies un Tu spēj atšķirt pārkāpējus.  Ceru, ka Tu arī darīsi tā kā minēji pieteikuma apakšā, ka ņemsi vērā viedokļus un centīsies visu labot. :) 

 

djonja
Lietotājs
186 atbildes forumā
Online: 19d 3h 21m
Redzēts 2022. gada 12. decembrī, 18:00
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 12:37
0
post

kiwīīīīī ļoti labi viens tiek galā ar šo amatu.
p.s es pēdējo laiku kļuvu diezgan neaktīvs lietotājs bet toties mēdzu te uzturēties,redzu Tevi pirmo reizi :nez:
anti.

WALK AWAY FROM ANYTHING THAT GIVES YOU BAD VIBES.

THERE IS NO NEED TO EXPLAIN OR MAKE SENSE OF IT.

IT'S YOUR LIFE.DO WHAT MAKES YOU HAPPY!

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 12:52
0
post

Atteikts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0