bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izstādes
6
0
topic
arro profila bilžu versijas
arro
Jauniņais
48 atbildes forumā
Online: 2d 0h 26m
Redzēts 3. aprīlī, 21:10
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 20:51

Labas dienas! Nākas rakstīt tekstu and shit vēlreiz, jo pagājušo reizi kad nospiedu "izveidot tēmu", viņš vnk refreshoja lapu un es papisu visu contentu.

Ok, nekas dižš šeit nebūs, jo nekāds profesionālis es neesmu, vienkārši apnika postot tos nejēdzīgos foruma spēļu postus aktivitātes/karmas/postu kačāšanai.

Ideja profila bildēm bija simplistic vīrieša figūra, ar iegravētu "A" burtu un armijas platmales cepuri galvā, jo plānoju iestāties NAA :p

1)

Pirmā versija. Nekas īpašs, bilde tika izveidota tikai lai viņu varētu izmantot Discord profila bildē.

2)

Šajā versijā var redzēt kā tiek izmantots liels retrowave stila iespads.

3)

Šai versijai, ticiet vai nē bija 5 apakšversijas. Šeit es manuāli ar roku mēģinaju uztaisīt sava veida "glitch effect", bet vēlāk atradu labāku veidu kā to darīt, un šis efekts nederēja idejai, ka vīrieša figūra ir bildes centrs.(plus efekts fucking sūkāja, jo padevos viņu taisīt :p)

4)

Šis ir vienkārši tas pats, kas iepriekš, tikai bez nevajadzīgā glitch efekta.

5)

Šī ir pirmā apakšverija manai mīļākajai versijai.

6)

Un tad redz, mana mīļākā un finalā versija. Vāji redzamie "Arro" tika pievienoti, lai kāds ar niku, kurš arī sākās ar burtu a, nevar pārāk viegli nospert bildi.

7)

Un protams, mana profila bilde, kuru ātri uztaisīju priekš kick.lv izmantošanas hehe.

 

Paldies, un sorry ja bija cringe skatīties!

Pēdējo reizi rediģēja arro, 2019. gada 30. janvārī, 20:52.

EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 21:05
0
post

Normāli, sapratu tavu stilu. 1,4,5,6,7 tā tīri neko. Man ar manu nick arī varēsi uztaisīt protams par samaksu? 

arro
Jauniņais
48 atbildes forumā
Online: 2d 0h 26m
Redzēts 3. aprīlī, 21:10
Pievienots, 2019. gada 30. janvārī, 21:14
0
post

@yelf diemžēl nē. Šobrīd diezgan aizņemts ar skolu un fakts ka tikko no slimošanas aizgāju arī nepalīdz. Ja man būs laiks, es paziņošu, bet šobrīd es ne gribu, ne varu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0