bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
Rose
Jauniņais
Roze
47 atbildes forumā
Online: 10h 20m 26s
Redzēts 2023. gada 12. novembrī, 22:15
Pievienots, 2019. gada 02. februārī, 16:35
0
post

Niks man šāds pieder jau ļoti ilgu laiku. Tas radās tādēļ, ka uzvārds pašai ir Roze un bija slinkums domāt kaut ko interesantāku, oriģinālāku un tad izdomāju palikt pie Rose.

Violexy
Lietotājs
Indīgais
psihais ar vijoli
2551 atbildes forumā
Online: 57d 4h 20m
Redzēts 27. janvārī, 16:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. februārī, 14:54
0
post

Niks agrāg bija cits [Smurfiks] bet bet uz šo nomainiju jo mašīnai diskus nokrāsoju violētus, sāku domāt moš kko saistibā ar violeto, niku taisīt, tad nu pēc dažiem vakariem ienāca pratā vārds Violexy :) un jā kādu gadu jau ir šāds un domāju ka paliks nemainīgs :) 

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. februārī, 00:45
0
post

Šis nick radās pavisam spontāni , nedaudz pēc ZmWar3ft xp Restarta , sēdēju domāju ļoti gribējās niku ar sava vārda pirmo burtu . Dzīvē esmu Ritvars , bet nedaudz pasēdēju , pat uz lapiņas mēģināju dažādus nikus Ar R burtu , bet pašam nekas īsti nenāca galvā . Beigu beigās nolēmu aizsūtit snapchata lai kāds palīdz izdomāt , tad ļoti labs draugs ieteica šo niku . 

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7269 atbildes forumā
Online: 198d 19h 43m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2019. gada 08. februārī, 14:51
0
post

I have this nick because its my real name. People told me there's a drink with that name called MOHITO. There's a meaning of this name in My lang.

When I started to play CS i had ": D: D: D" as my nick name because I could not came up with something cool

6e55
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 4h 49m 37s
Redzēts 2019. gada 06. aprīlī, 17:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. februārī, 19:12
0
post

Мой ник 6e55 как тут так и в игре . Я выбирал множество ников но ни один мне не нравился . Этот ник был придман таким образом как и ник b33 из доты да:) 

Eskazvers
Jauniņais
71 atbildes forumā
Online: 1d 14h 14m
Redzēts 2019. gada 26. februārī, 21:46
Pievienots, 2019. gada 11. februārī, 20:09
0
post

man viss ir vienkārši, es kā zvērs, Eskazvers :) 

šis niks tika dibināts 2014. gada 1. janvārī. :D

kā arī kādreiz biju baigais League of Legends fans, tur bija spēlētājs "SK ocelote" un "SK" sāku izrunāt es kā gaming, un pēc tam pievienoju zvēru klāt.

KrievuJakudza
Jauniņais
𝕲𝖍𝖔𝖘𝖙
1119 atbildes forumā
Online: 25d 0h 57m
Redzēts 2023. gada 04. aprīlī, 00:12
Pievienots, 2019. gada 11. februārī, 21:19
0
post

Tātad mans nick ir NiSe:),tas ir mans ig nick.

Es vinu izdomaju loti atri,es senak speleju visadas speles un mainiju nick.

Tad es saku spelet cs man senak ig nick bija Tr1ple bet vins man baigi nepatika un tad es uzliku so nick un tgt vēl jo projam staigaju ar vinu jo vins man patik.

Lamik
Jauniņais
Lomiks
21 atbildes forumā
Online: 1d 17h 45m
Redzēts 2021. gada 04. oktobrī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 21. februārī, 22:19
0
post

Tātad, mans niks ir LamE* . Ar šo niku spēlēju jau diezgan ilgu laiku, un , visticamāk, nemainīšu. Tā mani vēl iesauca par Lomiku, Lamiku, kuri skan diezgan forši :D un par to neapvainojos. Pat youtubē varat noklausīties dziesmu par Lomiku (https://www.youtube.com/watch?v=cUyUD56iSSI) - mana himna xD.

Bet tieši par niku LamE* - tā sanāca, ka iešāvās galvā šis vārds un domāju, a kāpēc lai neizmantotu to par niku, tāpēc paņēmu to, protams, vajag jau ielikt kādu lielo burtu, lai izceltos un , protams, bez zvaigznītēm vai cietiem ķiņķēziņiem arī neiztikt ...

Kopas
Jauniņais
Mazais , tarakans, r.o.p.
163 atbildes forumā
Online: 1d 22h 22m
Redzēts 2020. gada 16. janvārī, 21:58
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. februārī, 05:03
0
post

Mans niks man no konservu nosaukumiem jo mans niks ir populāras gandrīz cs servisam 

aaaaaaalise
Jauniņais
Brīnumzeme
76 atbildes forumā
Online: 15h 22m 26s
Redzēts 2019. gada 08. martā, 03:15
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. februārī, 11:57
0
post

Noskatoties ,Skubiju Dū. :D

nKz'
Lietotājs
KuKīīC
18 atbildes forumā
Online: 23h 33m 07s
Redzēts 2021. gada 27. jūnijā, 05:43
Pievienots, 2019. gada 25. februārī, 14:32
0
post

Čau! Mans Nick radās tā! Rakstot Draudzenei gribēju uzrakstiit !~Nekas~ Un atruma rakstot uzrakstiju nkz Domāju! Nedaudz pielabošu! 

Tā nu viņš radās! nKz' 

wBc* | Tapke
Jauniņais
BANANS
308 atbildes forumā
Online: 8d 8h 51m
Redzēts 2020. gada 23. oktobrī, 20:28
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. februārī, 16:40
0
post

Hey mans nick radas ta ,mans vards un xD, jo vislaik tā rakstu. Un cs nick tp ka Kick serveri speleju ,bet nezinu kp uzrakstiju 2 KK.😂Un otra dala ir mans vards:)

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. februārī, 18:13
0
post

Pateicoties vienai meitenei vārdā Sintija,un viņai joprojām iet super labi,par ko man liels prieks :)

Hvz
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1270 atbildes forumā
Online: 84d 23h 22m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2019. gada 25. februārī, 18:28
0
post

Mans nick radās pavisam vienkārši,skolā mums bija tada klase kas nostājas durvīm priekša un sāk laist lēnām pa vienam ārā no stundas kamer paliek kadi 10 no 20.Kad skolotaja jautaja mūsu klasē daži cilveki parasti atbildēja "huiviņzin kautkur ir vini".Tajā paša diena kad tie 10 cilvēki izmuka no klases gājām uz biblioteku un tur spelēt cs 1.6 un vajadzēja izdomāt kautkadu nick un mani draugi ieteica Hvz.

RnB
Jauniņais
1
18 atbildes forumā
Online: 23h 43m 27s
Redzēts 2019. gada 24. jūnijā, 18:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. martā, 12:27
0
post

my nickname means "Rock n Bass" the meaning of it, gaming with the style :)

DESA
Jauniņais
175 atbildes forumā
Online: 1d 9h 0m
Redzēts 2019. gada 11. decembrī, 20:36
Pievienots, 2019. gada 03. martā, 12:38
0
post

Pirmo reizi taisījos spēlēt CS,vajadzēja nick ,eedu desmaizi ,tā arī radās..

blusa
Jauniņais
Shama
19 atbildes forumā
Online: 12h 33m 50s
Redzēts 2020. gada 28. decembrī, 18:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 05:32
0
post

Čau , mans niks blusa, ir radies tāpec ka agrāk spelēju deathmatch serveros un lēkaju ļoti daudz. Vēl pirmstam biju spelejis hns serveros. Tad nu nolēmu ka būšu blusa :D

ForettiFAMILY
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 4h 44m 12s
Redzēts 2019. gada 15. martā, 20:43
Pievienots, 2019. gada 10. martā, 15:28
0
post

Yo. Mans niks ir Foretti FAMILY, cēlies no Foretti tas ir manis. Es dibināju šo famu vienā no samp krievu serveriem. Pastāv jau gadus 2 . Es izdomāju ļoti vienkārši,sēdēju un sāku likt kopā burtus . Sanāca Foretti,pēc gada atīstiju famu ForettiFAMILY "FFF" Niks pastav 3 gadus apmeram.

Puzisss
Jauniņais
99 atbildes forumā
Online: 20h 43m 52s
Redzēts 2020. gada 05. augustā, 11:02
Pievienots, 2019. gada 11. martā, 01:19
0
post

Sveiki, man niks radies, no Middle earth vietas kuru sauc MinasMorgul,principā mirušo pilsēta, bet nav tas niks nopietns, spontāni iešāvās galvā, jo biju beidzis spēlēt shadow or war :)

FunnySmile
Jauniņais
Smieklīgais
9 atbildes forumā
Online: 20h 47m 04s
Redzēts 2019. gada 19. jūlijā, 15:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. martā, 16:50
0
post

Mans niks radies no mana instegrama, niks mam iešavās galvā spontāni!

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 11. martā, 17:04.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25993 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha