bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Alive saka caw
WoW
Jauniņais
132 atbildes forumā
Online: 2d 18h 14m
Redzēts 2016. gada 25. aprīlī, 16:17
Pievienots, 2014. gada 16. jūlijā, 21:55

Par sevi:

Vārds:Raivo

Bilde:buss velāk

Vecums:12

Dzīvesvieta:Latvija"Ogre"

Tavi hobiji:hokejs,futbols,florbols,akmenu kolekcionēšana.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?:Es nodarbojos ar hokeju ,bet traumas dēļ pagaidām nācās šo nodarbību atcelt,(Epilepsija).hokejā gāju no 4 gadiem ,(tā skatījās dzimšanas dienas dāvana).Hokēja trenējos jau 7 gadus.Trenējos hokeja klubā "Lūši" bet vienu gadu kad atnācu uz treniņu ,komanda izjuka ,un tapa jauna"Dināmo Rīga"(bērnu komanda).

Kāds ir tavs moto? (sauklis)

Ko tu parasti dari brīvajā laikā?:Sēžu pie datora,tusēju ar draugiem,palīdzu Tētim vai Mammai darbos.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā?:Njā ,ceļojis es esmu uz daudzām vietām ,bet vislabāk patika man Ēģiptē.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids?:Es uzināju no Lienītes{darkhorse bijušais owneris).Tā jau forši šajā komūnā,vairāk uzturos DeathRun serverī ,nu vismaz šajā laikā esu bijis iekšā tikai DeathRun serverī ar šo niku ,bet tā esmu izmeiģinājis lielāko daļu serveru .... Patika:).

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā?:par atgadījumu negribu stāstīt (ja gribat uzināt rakstat,PM,SKYPE,INBOX,DRAUGIEM,utt.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos?:Ļoti jautrs cilvēks,dažreiz nedomā ko runā ,raksturā pastiprs.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos?:Gribēju beidzot iepazīstināt visus ar sevi,jo es nēsu lielas forumā sēdētajs,vairāk ņemos pa serveriem ,un tapēc gribēju lai jūss zinātu kas esmu.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem

Par spēlēm:

Tavs niks:Alive

Bijušie niki:Monster,cod...(vairs neatceros sorry :( )

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros?:Kick serveros esu spēlējis ,bet ar šo jauno niku esu pabijis tikai dr serverī,jo tiri labi iepatikās un sāku palikt atkarīgs (daži labi jau saka kad esmu atkarīgs savos gados ;/ ).Nu es tagad spēlēju tikai cs jo apnika citas spēlēs 

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam?:Esu spēlējis Team Forters kādas 3 dienas,League of Legends (LoL) mēnesi ,Marface(nedēļu),Battlefield  4 Play4free(2 mēnešus),Battlefield 3 ( izgāju pa 1 dienu).

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros?

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu):Nu ja spēle patīk un ievelkās tad top10 .Killu topā es arī parasti esu top 10 ,jo pa šiem gadiem ko spēlēju cs1.6 ,esu iemācījies ļoti labi kontrolēt pelīti un kalviatūru ,ka pat daudzi saka kad esmu aimeris :( . Par score topu neko nevaru pateikt.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)?: Nu kickā jūss mani sastapsies vairāk spēļu serveros ,it īpaši DeathRun . Forumā es ar būšu katru brīdi ,tikai nebūšu aktīvs postotājs :( .

Ceru kad jūss izbaudīsiet lasīšanu ar šo jauko mūziku :D 

Lai veicās !!! KICK                     http://www.youtube.com/watch?v=…amp;hd=1            

 

 

prstOwens
Jauniņais
836 posti
199 atbildes forumā
Online: 1d 1h 49m
Redzēts 2015. gada 15. jūlijā, 22:31
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 14:22
0
post

pub'ā esi bots, bet enīvay čaf.

biox
Jauniņais
Baltās pīpenītes
24 atbildes forumā
Online: 4h 22m 59s
Redzēts 2020. gada 21. martā, 22:34
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 14:43
0
post

Sveiks @KICK.LV

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2014. gada 27. jūlijā, 14:57
0
post

Sveiks, baigi bieži redzams DR :D

Ghostly
Jauniņais
Beidzat dzert. :D.
44 atbildes forumā
Online: 8h 30m 00s
Redzēts 2014. gada 05. decembrī, 02:12
Pievienots, 2014. gada 27. jūlijā, 15:31
0
post

Sveiks #KICK.lv

Zadrot level 9999999

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 4 ( 1826 skatījumi )
Tessa&Hardin, ,.,, Tvinks , WoW