bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
1
0
topic
Jauku jums vakaru :D
lacuks
Jauniņais
lacis
71 atbildes forumā
Online: 2d 5h 1m
Redzēts 2022. gada 25. novembrī, 01:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 00:59

Mūsu grupā mācās meitene Anna. Viņai labāk ietu vārds Malvīne – lielas, zilas acis, naturāla blondīna, skaista, pareiza figūra. 

 

Kantējas klāt visi, bet pagaidām nevienu nelaiž klāt. 

 

Nu vot, pagājušajā piektdienā man sagribējās viņai uzrakstīt sms. Negaidīti viņa man atbildēja. Vārds vārdā, sarunājām satikties kafejnīcā pēc stundas. 

 

 

 

Kafejnīca ir pie viņas mājām, bet man jābrauc caur visu pilsētu. Es ātri ģērbjos, tiri piri, pēkšņi jūtu, ka gribās dirst. Ne tik spēcīgi, drusciņ tikai… Bet gribās. Laika padirst vairs nav. Nu, domāju, huļi, atgriezīšos mājās un padirsīšu. 

 

Ķeru taksi un braucu uz kafejnīcu, pasūtu kafiju, vēl kafiju, vēl kafiju, o, Anniņa atnāca, viņai martini, man alu, vēl martini, man alu. 

 

Jūtu, ka jau gribu arī mīzt. Tas ir – mīzt un dirst, bet ne tik spēcīgi. Bet te Anniņa saka: “A braucam pie manis, man ome mājās baigos gardumus uztaisījusi.” 

 

Vot šajā vietā man vajadzēja viņu pasūtīt dirst, bet es nezināju, kā tas viss beigsies. Nu, saku – davai, ejam! Bet mīzt ta gribās, dirst arī, bet neērti teikt, tipa, pagaidi, es uz tualeti. 

 

Atbraucam pie viņas, ome tik jauka, krauj man kotletītes, salātiņus, kompotiņu… BĻA ES DIRST GRIBU… ES VIENKĀRŠI NEVARU!!! 

 

MĪZT TAGAD GRIBĀS VĒL VAIRĀK. Nu vot, tagad sākās. Sēžu es ar šķību purnu un riju, blakus Anniņa ar savu rociņu man zem galda glāsta kāju, a ome sēž un muld. 

 

Es nevaru piecelties un aiziet uz tualeti, ko man teikt? Piedodiet, bļa, ome, jūsu murgs man zajibal? Nē. Un Anniņa kāju glāsta. 

 

Glāsta ar tādu sajūtu. Jūtu – erekcija. Bļa, vēl tevis pietrūka. 

 

Tagad es gribu mīzt, dirst, bet tam visam klāt vēl rīks stāv. Ome te pēkšņi atčuhņījās, ka viņai seriālu jāskatās, a jūs, bērni, sēdiet. Aiziet prom. 

 

Es vairs nevaru izturēt, uzvelku smaidu uz sejas un saku Anniņai, ka vajag uz tualeti. Viņa – jā, jā, protams. 

 

Aizskrienu uz tualeti, bet tur… DIRST, MĪZT UN STĀV! AR KO LAI SĀK??? 

 

1. Nu es pieliecos, cenšos iebāzt savu stienu tualetē, lai pamīztu. Atslābinu muskuļus un jūtu, ka sūdi nāk līst ārā no pakaļas. 

 

2. STOP! Labāk apsēdīšos, izdirsīšos, cenšoties neapmīzties. Apsēdos, saspiedu locekli, cenšos dirst un vienlaicīgi sāku mīzt. 

 

3. STOP! Gandrīz zaudēju samaņu no dilemmas DIRST-MĪZT-STIENIS. Sēžot tualetē centos nolaist rīku starp kājām tualetē, bet stienis… Gandrīz salauzu viņu. Pa to laiku uz grīdas jau bija neliela peļķe. Es pieliecos, lai rīks būtu tualetē, bet pakaļa perpendikulāri tai, domāju, ka trāpīšu. Huj tur bija, nedaudz apdirsu tualeti. Man panika, viss sāp. Gribas dirst, mīzt, stāv pimpis, asaras acīs un tualetē jau smird. 

 

 

 

5. UN TE PĀR MANI NĀCA APSKAIDRĪBA! Padirst un pamīzt vienlaicīgi var vannā, bet pēc tam visu noskalot! 

 

6. Sēžos vannā un… padirsu, pamīzu, bet rīks tā arī stāv… Nu labi, lai stāv, vairs netraucē. Galvā dzied enģeļi. Ziniet to dziesmu – aleluja, aleluja? 

 

7. Ņemu dušu un sāku skalot sūdus. Bet viņi netiek cauri, tur, bļa, ir reste. Ar rokām iegrūst arī nevaru. Smird nežēlīgi, vanna piepildēs, sūdi peld. 

 

8. ATKAL PANIKA. Un te pēkšņi klauvējieni pie durvīm. Anniņas balss: “Kāpēc tu ieslēdzi dušu?” Bļā, ko atbildēt? “Nu es nolēmu ieiet dušā.” “Tu galīgi traks esi? Kāpēc? Man omīte ir mājās!” Man aptumsojās smadzenes un es pateicu: “Domāju ar seksu nodarboties” “KO??? Es eju iekšā” “Lūdzu tevi, neej” Smirdoņai laikam vajadzēja nokļūt līdz durvīm. Anniņa atver durvis un… tur vnk tāda bilde. Stāvu bez apakšbiksēm vannā ar stāvošu pimpi, ar fekāliju atlikumiem pa visu ķermeni, vanna pilna ar brūnu ūdeni, kurā peld sūdi, grīda apdirsta un apmīzta. Anniņas kliedzienu es neaizmirsīšu nekad. Es savācu savas mantas, izskrēju koridorī un rāvos uz izejas durvīm. Pēdējais, ko es atceros, tās bija aptrakušās omes acis, kas reaģē uz mazmeitas kliedziena skaņu un puskailu mani sūdos ar stāvošu pimpi, pingvīna pozā skrienot pa koridoru uz izejas durvīm. Poģikā ātri noslaucījos ar turpat atrastajām avīzēm un braucu uz mājām. 

 

Universitātē nebiju jau trīs dienas un diez vai tur kādreiz parādīšos… 

   

the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:03
0
post

Reāls notikums?

 

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:04
0
post

=DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Es pilnībā līks, jbl, kur Tu šito zeltu izvilki? =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

anony
Jauniņais
1 shot, 1 kill. Ur mad, I...
230 atbildes forumā
Online: 2d 12h 32m
Redzēts 2021. gada 08. martā, 01:44
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:05
0
post

Īstenībā ar erekciju griba čurāt nekad nerodas. Tur ir kkāds paskaidrojums tam. Takā fake!

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:06
0
post
Nu ble sitas labs :D:D:D
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:07
0
post

puse fake sry nepatik

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:08
0
post

Anony, es no rītiem bieži ar stieni mīžu.. :D

lacuks
Jauniņais
lacis
71 atbildes forumā
Online: 2d 5h 1m
Redzēts 2022. gada 25. novembrī, 01:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 01:13
0
post

Tiem kas saka ka fake...sis ir tikai tads stastins, neviens nav teicis ka tas ir iists :D ....a varbuu ari arii ir kas to lai zin :D:D:D

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 09:05
0
post

;DDDDDDDDDDDDDDD

pareizi mamma saka, ka neko nevajag atlikt uz pēdējo brīdi. ;DDDDD

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 11:24
0
post

Es jau no sākuma nodomāju, ka tas ar tevi atgadījies. :D

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 12:47
0
post

Šis jau bij dzirdēts, bet nu var norēkties :D :D :D 

Gribētos zināt, kāds tur pods, ka nevar stieni iebāzt podā vienlaikuš diršot :D

Te jau nedaudz ir pārspīlēts, ja esi pamīzis, kā tur minēts ka peļķe uz grīdas, stienis nekādīgi nevar būt :D :D :D

Rihs*
Jauniņais
1707 atbildes forumā
Online: 14d 16h 49m
Redzēts 2022. gada 05. oktobrī, 13:20
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 03. augustā, 12:54
0
post

Tā rēcu :D:D:

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 6 ( 1344 skatījumi )
Prometajs, lacuks, ANormalStick, Enemijs, ~Evils~, Tvinks