bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 21m
Redzēts Vakar, 15:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
BLaZeee
Jauniņais
22 atbildes forumā
Online: 13h 0m 43s
Redzēts 2021. gada 10. jūlijā, 12:25
Pievienots, 2019. gada 13. martā, 20:33
0
post

mans niks radies, jo mans sākumā bija angel un tad izdomāju priekšā ielikt night, jo kā nekā es devil

."Dom1no".

Exc
Lietotājs
FeeLiX
1056 atbildes forumā
Online: 172d 1h 48m
Redzēts pirms 9 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 15. martā, 21:49
0
post

cs nick no mana vārda, foruma nick no dziesmas Mason - Princess ( Exceeder ) vai kkā tā

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 32m
Redzēts 25. martā, 19:11
Pievienots, 2019. gada 17. martā, 03:10
0
post

Tagadējais foruma niks man radās pēc seriāla nosaukuma kurā galvanejas lomas ir mans mīļākais krievu aktieris Pāvels Prilučnijs. Tapēc nolēmu izmantot niku Мажор. Cerāms ka neuznaks atkal ka gribēsies mainīt niku, jo šis diezgan patik. :)

N1CeR
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 1d 13h 18m
Redzēts 2023. gada 04. oktobrī, 12:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. martā, 17:53
2
post

no sapņa

FIN.
Lietotājs
250 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2021. gada 07. septembrī, 10:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. martā, 17:55
0
post

Šis niks radās no nika FINger tālajā 2004 gadā ? +/-  , šad tad skolā vecākie zobojās un tulkoja to uz latviešu valodu - pirksts - apnika nogriezu pusi uz FIN. :)

 disney trailer will smith aladdin genie GIF

Flabijs
Lietotājs
ominous...
Flabsters
4109 atbildes forumā
Online: 112d 17h 24m
Redzēts 2023. gada 23. martā, 18:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. martā, 18:45
0
post

Es ar šo niku esmu piereģistrējies kickā nesen.

Mans pirmais niks bija iKc,bet es viņu nevarēju piereģistrēt kikā tādēļ uztaisīju šo.

 

 

🍌 > 🍎🍐🍊🍋🍉🍇🍓🍈🍒🍑🥭🍍🥥🥝🍅🍆🥑🥦🥬🥒🌶🌽🥕🥔🍠

 
KenT1k
Jauniņais
KenT1k
142 atbildes forumā
Online: 5d 17h 45m
Redzēts 2023. gada 18. oktobrī, 17:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. martā, 20:37
0
post

siagrets kent

M*Z*
Jauniņais
Spicais Challeng
Mairelis
772 atbildes forumā
Online: 42d 10h 57m
Redzēts 2023. gada 30. oktobrī, 15:52
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. martā, 20:40
0
post

mans niks pavisam vienkārš ; mana vārda pirmais burts M un uzvārda burts Z   ez

avix`
Jauniņais
175 atbildes forumā
Online: 2d 6h 50m
Redzēts 2019. gada 01. jūnijā, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. martā, 21:27
0
post

Mans niks radās dēļ tā, ka man ļoti patīk AWP csā, kuru dēvē latviski arī par aviku. Nu tā sanāca, ka mans niks ir avix. :)

грязный
Jauniņais
✞ батя ✞
пиздатый батя
234 atbildes forumā
Online: 3d 18h 26m
Redzēts 2020. gada 19. janvārī, 17:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. martā, 04:35
0
post

-.- dis luukz like kitajec

Ziemelis
Jauniņais
DZEHKS
18 atbildes forumā
Online: 23h 37m 58s
Redzēts 2019. gada 26. martā, 07:46
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. martā, 17:53
0
post

Šis niks radas šadi (Ziemelis)

Mans draugs Teica Ziemasvetkos ZiemPip#l#s

Un radas Ziemelis :)

 

Džamals
Jauniņais
307 atbildes forumā
Online: 5d 22h 36m
Redzēts 2020. gada 30. aprīlī, 09:36
Pievienots, 2019. gada 26. martā, 21:06
0
post

Nu es nezinu, itkā prosta izdomāju tādu nick , bet arī protams draugs sāka runat kautko par M88 , un tad es iedomajos , es tak varētu cs uzlikt tādu nick un tad tagad mann tas nick ir gan foruma gan cs :)

named.
Jauniņais
named DD2
54 atbildes forumā
Online: 1d 1h 25m
Redzēts 2020. gada 26. septembrī, 18:54
Pievienots, 2019. gada 27. martā, 01:00
0
post

Vienam čomam , niks bija KAMED , un izdomāju K vietā nomainīt N tā viņs radās diez gan interesanti :D

konstance
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 21d 8h 6m
Redzēts 17. februārī, 12:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. aprīlī, 18:18
0
post

Mans niks tika nejauši izvēlēts par godu Krievu tautības specnaz vecmāmiņai Konstancei!

Farmaceits
Jauniņais
109 atbildes forumā
Online: 1d 10h 44m
Redzēts 2021. gada 09. janvārī, 22:24
Pievienots, 2019. gada 02. aprīlī, 15:34
0
post

Vēlējos kļūt par Farmaceitu. Tāpēc, visi sāka mani saukāt par Farmaceitu (Farmu).

Golden Nugget
Jauniņais
Ifoons!
22 atbildes forumā
Online: 3d 6h 4m
Redzēts 2020. gada 25. oktobrī, 12:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. aprīlī, 15:43
0
post

No filmas Wild Card. Ja esi redzejis, tad sapratis uzreiz :D

Ray
Jauniņais
25 atbildes forumā
Online: 8h 39m 55s
Redzēts 2023. gada 07. maijā, 18:59
Pievienots, 2019. gada 02. aprīlī, 16:33
0
post

Es uz Minecraft sevi gribēju nosaukt par Computer, jo redzēju viņu uz namemc, ka drīz būs pieejams, gribēju to gaidāmo laiku iztērēt skatoties filmas, bet nedaudz pārskatījos. Improvizēju un tā radās Comput3r

wBc* | Tapke
Jauniņais
BANANS
308 atbildes forumā
Online: 8d 8h 51m
Redzēts 2020. gada 23. oktobrī, 20:28
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. aprīlī, 17:49
0
post

Mans nick radas jo iepatikas viejna cita cala nick var teikt ka es mazliet nošpikoju :D bet man cepī _АЛЕКСИС_РИЧ_БИЧ_

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 24m
Redzēts 19. martā, 18:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. aprīlī, 23:40
0
post

Pirmais Nick Bija Hrenovijs - Radas tapec kad vienmer hujova speleju :D bet tad bioja kkads cits niks bet del ta radas niks Hrenovijs pec kura pargaju uz Ain't Got No Skill

Dairis
Jauniņais
80 atbildes forumā
Online: 15h 20m 27s
Redzēts 2019. gada 10. augustā, 18:22
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. aprīlī, 09:51
0
post

Neatceros isti , bet klana mani pasauca kkads fujaks iegaju man niks jua no jb laikiem.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25970 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha