bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
lācis frīstailo
pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. jūlijā, 23:03

Še Jums bilde pirms visu sākam. Speciāli Kick'am uzņemta, gandrīz, varbūt, nu labi, nē. Bez aizvainojumiem lūdzu, Dievs un vecāki mani tādu radīja.

 

Sveiciens visiem Kick ļaudīm! Mani piespieda rakstīt sasveicināšanos, tāpēc arī kaut ko īsumā centīšos Jums par sevi pastāstīt, ceru, ka nenokritīsiet bezsamaņā no krēsla, jo liksies pārāk garlaicīgi.

 

Brīdinu, jūtos noguris, itkā būtu salietojies, tāpēc nesaki "WTF, kāpēc viņš tādu sūdu raksta?"

 

Pasē man stāv rakstīts, ka vecāki mani ir nosaukuši par Rolandu un uzvārdu jau Jums nav svarīgi zināt, vai ne? Manas gaitas šaisaulē aizsākās 20 gadus atpakaļ (esmu 20 gadus vecs patreiz) 10. martā, laikam deviņos no rīta, ja precizējam. Piedzimu es Liepājā un arī pirmos savas dzīves 19 gadus nodzīvoju Liepājā. Varu droši apgalvot, ka otras vietas Latvijā tādas nav, fantastiska pilsēta, bet man apnika, apnika 18 gadus staigāt diendienā pa vienu pilsētu, tāpēc nolēmu pēc vidusskolas studēt Rīgā. Rīgā es esmu jau nodzīvojis vienu gadu, patreiz gan atpūšos dzimtajā pilsētā, bet drīz jau atkal jādodas studēt, uz Rīgu.

 

Studēju es Banku augstskolā, nedomāju, ka Jums ļoti interesē, ko studēju utt. Varu tikai pateikt to, ka visas studijas notiek angļu valodā, kas to padara nedaudz grūtāk un interesantāk. Patreiz man patīk tas, ko studēju, bet jau tagad zinu, ka pēc bakalaura iešu maģistros, cerams, ka sanāks piepildīt sapni un maģistrus iziet Amerikā.

 

Hobiji man ir vairāki, bet pēdējā laikā, godīgi sakot, palicis tikai viens, nu varbūt divi. Viens no tiem ir, bija florbols. Kādreiz ar to nodarbojos puslīdz nopietni, trenējos kādus 8+ gadus un tad vidusskolas gala eksāmenu laikā nedaudz pametu un Rīgā neesmu atsācis ar to nodarboties, bet varbūt šogad to darīšu, ko lai zin. Otrs hobijs ir fotogrāfēšana. Man patīk iemūžināt skaistus skatus, cilvēkus, dzīvniekus, jebko, kas ir iemūžināšanas vērts. Gribu nopirkt dažādus objektīvus un citus "pričendāļus" fotoaparātam, bet patreiz nauda priekš tā nekrājas. Protams, kā jau šeit visiem vai vismaz daļai, viens no maniem hobijiem ir spēles, bet par to vēlāk, jo sekoju līdz parauga punktiem.

 

Mans moto? Grūti pateikt. Viens no maniem svarīgākajiem moto varētu būt "Meties iekšā, tad atpakaļceļa vairs nebūs". To var attiecināt uz daudzām lietām, neiedziļināšos un nestāstīšu, kur man tāds radās. Un vēlviens ir "Piespied sevi darīt pat, ja negribi".
Brīvajā laikā man patīk dažādas sportiskas aktivitātes. Tagad vasarā patīk vienkārši pa pludmali dzīvot, bet tā ļoti patīk veikt garus izbraucienus ar velosipēdu. Ļoti patīk ar draugiem uzspēlēt pludmales volejbolu, peldēt utt. Jūtu jau, ka pa garu teksts būs, bet nekas, cepums tam, kurš izlasīs visu. Cepumus var saņemt Liepājā.

 

Savā dzīvē esmu nedaudz paceļojis, daļu Eiropas apbraukājis, Skandināviju arī, bet vistālākais un fantastiskākais ceļojums kāds man ir bijis, bija pirms 2 gadiem, es un mana ģimene aizceļojām uz Taizemi. Ja neziniet, kur tas ir, google it. Un fantastiskākais, jo tā valsts patiesi tāda ir, lieliska, neatkārtojama. Trūkst pat vārdu, lai izteiktu, ko domāju par Taizemi. Par ceļojumu varu parunāties atsevišķi kādreiz.

 

Par KICK uzzināju no widowlove laikam, bet tas nav pieminēšanas vērts, lai arī to jau izdarīju.

 

Nevaru atcerēties trakāko gadījumu savā dzīvē, bet es patreiz strādāju pie tā, lai man visu laiku būtu traki piedzīvojumi, sanāk arī.
Sevi raksturot pāris vārdos es varētu tā - esmu liels pļāpa, jokus plēšu kā avīzi, cilvēks ar mērķi, pretējā gadījumā nestudētu. Un tāds, kurš..... ziniet, nav tik viegli noraksturot sevi, tāpēc ar mani ir jārunā un paši radīsiet priekšstatu par mani.

 

Laiks nedaudz parunāt par spēlēm. Laikam jau jārunā sākumā par CS, jo tas ir galvenais iemesls, kāpēc es te vispār esmu. CS aizsāku spēlēt aptuveni pirms 11, varbūt 12 gadiem, kad brālis pirmās reizes paņēma mani līdz uz datorsalonu, tur kādu laiku gājām tērēt savas kapeikas līdz mums mājās parādījās dators. Kad tā paskatās, lielāko dzīves daļu esmu spēlējis CS, traki. No šiem 11 vai 12 gadiem, aptuveni 8 es spēlēju KZ jeb Kreedz, ganjau daļa zin, kas tas tāds ir. Ir panākumi KZ, Latvijas, Baltijas un arī pasaules rekordi. Šaudīšanās LAN turnīros gan neesmu piedalījies, lai arī CW es aktīvi šāvu kādus 4-5 gadus, tomēr nekad nevēlējos vai vienkārši nesanāca aizbraukt uz LAN. Niki man ir bijuši dažādi, pilnīgi debīli, smieklīgi un bērnišķīgi, bet niks "laachux" man ir jau pēdējos 7 gadus, ja nemaldos, pārējos varam aizmirst. Esmu viens no tiem muļķiem, kuri tērē naudu uz to, lai mana "geimošana" būtu patīkamāka un kvalitatīvāka, peles, klaviatūras, austiņas, paliktņi, aj, kur tik tā nauda nav aizgājusi.

Bez CS es esmu labu laiku nospēlējis MC, vecāki cilvēki noteikti zin, kas ir MU, to es arī salīdzinoši ilgi nospēleju. Vēl kāds varētu zināt, kas ir Runescape, arī tādu es kādreiz spēlēju un ja runā atklāti, tad nesen biju iegājis uzspēlēt. Un tad es uzspēlēju dažādas spēles, kas man stīmā atrodamas. Stīmā niks tāds pats "laachux", profils nav privāts, variet skatīties.

 

Tas arī īsumā varētu būt viss par mani. Protams, ka ir vēl daudz ko stāstīt, bet to Jūs droši variet man prasīt, kur vien mani var atrast. Esmu atvērts cilvēks, nekautrēšos atbildēt.

 

Lai Jums jauks atlikušais vakars un ja izlasījāt visu manu murgu, tad visu cieņu Jums!

 

Pēdējo reizi rediģēja pelciņš, 2014. gada 24. jūlijā, 12:34.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

migel
Jauniņais
312 atbildes forumā
Online: 1d 4h 44m
Redzēts 2018. gada 09. septembrī, 16:24
Pievienots, 2014. gada 24. jūlijā, 21:40
0
post

Sveiks. #KICK

Erorita
Jauniņais
spaiserix
497 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 19:07
Pievienots, 2014. gada 25. jūlijā, 23:44
0
post

āam jā protams čau, visu neizlasiju, bet to svarīgāko gan.

Neticās, ka tu esi spēlējis mc, tikai nezinu kāpēc. =D Neesi tas cilvēks, kam intersētu kubiku pasaule. :DD:SD ja es domāju par to pašu spēli par, kuru tu..
 

 

the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 25. jūlijā, 23:55
0
post

čay

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. jūlijā, 01:17
0
post

esmu spēlējis MC. lielākoties jau tādēļ, ka man bija daudz draugu ar kuriem spēlēt, tāpēc spēle bija divtik interesanta. bet jā, es kādu gadu nospēlēju, bet ar laiku piegriežas ;D

paldies vēlreiz par sveicieniem :)

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 20h 31m
Redzēts pirms 5 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. jūlijā, 01:21
0
post

Netiku tālak par vietu dievs un vecāki mani tādu radija, pie varda dievs sapratu ka tas nav domāts man lasišanai ..
bēēēēt

hello !

jipi di dipi di du :D :D

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. jūlijā, 22:32
0
post

Tad man tevis žēl, jo atlikušajā tekstā neko tādu nevar manīt manā tekstā. 

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2014. gada 27. jūlijā, 14:56
0
post

Sveiks

Lori
Jauniņais
krāns
22 atbildes forumā
Online: 13h 26m 54s
Redzēts 2018. gada 15. oktobrī, 12:07
Pievienots, 2014. gada 05. augustā, 01:44
0
post

I WANNA TAKE YOU TO A GAY BAAARRRRR. DUSHUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK, UNO DOS TRES CUATRO GIMME SOME MORE, OKKKKKKKKKKKKHAYYYYYYYYYYYYYY.

 

Čau.

BoyzLind
Jauniņais
Puika
23 atbildes forumā
Online: 6h 1m 21s
Redzēts 2014. gada 18. septembrī, 23:35
Pievienots, 2014. gada 05. augustā, 02:05
0
post
Hey Dopsa!

bdmkuu
Lietotājs++
Čaks Noris.
405 atbildes forumā
Online: 9d 7h 41m
Redzēts 2018. gada 13. septembrī, 19:15
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. augustā, 02:11
0
post

Sveiks @ kick.lv pulkā!
Prieks a esi pievienojies tieši pie mums, un cerēsim esi uz palikšanu, ptroams neazmirsti saukt draugus :)

NIKE.
Jauniņais
Es smirdu
736 atbildes forumā
Online: 9d 4h 33m
Redzēts 2018. gada 10. februārī, 18:22
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. augustā, 11:04
0
post
Sveiks. Un beidz pec katra posta teikt Paldies sveicejiem.
Gobbijs.
Jauniņais
138 atbildes forumā
Online: 1d 4h 25m
Redzēts 2018. gada 25. janvārī, 22:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 05. augustā, 11:34
0
post

Sveiks , cerams nekur nepazudīsi un paliksi šeit.:)

biox
Jauniņais
Baltās pīpenītes
24 atbildes forumā
Online: 4h 22m 59s
Redzēts 2020. gada 21. martā, 22:34
Pievienots, 2014. gada 05. augustā, 11:49
0
post

Sveiks, cerams uz palikšanu ! :)

barbz.cfg
Jauniņais
Jan4iks
9 atbildes forumā
Online: 57m 57s
Redzēts 2014. gada 10. augustā, 04:08
Pievienots, 2014. gada 06. augustā, 15:10
0
post

Sveiks @ Rolands

sauc draugus esi aktivs,

cerams uz palikshanu.!

skoqwroh85ib4vqs34yy.gif
Aim cfg downloaded activitated.

 

hauwpvtzb4xaqb6p1yi.gif
My sexy Girl house 

 

*Runājat Man aiz muguras?...Tātad esmu jums priekšā! *Apspriežat Manu dzīvi?...Tātad tā ir interesantāka par jūsējo! *Meklējat trūkumus?.

..Tātad apskaužat! *Nekas, turpiniet tādā pašā garā!..

 

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 06. augustā, 20:29
0
post

I WANNA TAKE YOU TO A GAY BAAARRRRR. DUSHUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK, UNO DOS TRES CUATRO GIMME SOME MORE, OKKKKKKKKKKKKHAYYYYYYYYYYYYYY.

 

Čau.

Pēc tāda intro prasījās "JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU" :D

Čau visiem ;D 

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

barbz.cfg
Jauniņais
Jan4iks
9 atbildes forumā
Online: 57m 57s
Redzēts 2014. gada 10. augustā, 04:08
Pievienots, 2014. gada 10. augustā, 04:08
0
post

Sveiks @ Rolands

sauc draugus esi aktīvs,

cerams uz palikšanu.!

skoqwroh85ib4vqs34yy.gif
Aim cfg downloaded activitated.

 

hauwpvtzb4xaqb6p1yi.gif
My sexy Girl house 

 

*Runājat Man aiz muguras?...Tātad esmu jums priekšā! *Apspriežat Manu dzīvi?...Tātad tā ir interesantāka par jūsējo! *Meklējat trūkumus?.

..Tātad apskaužat! *Nekas, turpiniet tādā pašā garā!..

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0