bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
14
1
topic
🔥[UZMANĪBU]🔥 Šī vietne nav droša!!!
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. janvārī, 16:21

!!! Sākšu ar to, ka šis topiks nav domāts kā klikbeits vai arī projekta nomelnošanai, vienkārši tas nedrīkst tā turpināties un iespējams es un pārejie kick iemītnieki ir apdraudēti no kibernoziedziniekiem. !!!

 

   *Kādu laiku atpakaļ tika pamanīta tāda neparasta lieta, ka daži foruma lietotāji nespēj privātās vēstules atstāt privātas, jo tās spēj lasīt citi lietotāji. Jūs teiksiet kā? Es to nezinu, kā arī tie, kas ir iesaistīti, tāpēc rodas jautājums, vai vispār es varu sarakstīties ar kādu pm ar garantiju, ka to nelasa visi pārējie un nesmejas vai arī ļaunpprātīgi izmanto to informāciju?

 

Tāpēc mani brāļi un māsas, es ierosinu, padomāt par to, ko jūs rakstat viens otram privātajās vēstulēs, jo tā informācija iespējams var nonākt ļaunās rokās.

 

    *Pēc šī visa aizdomājos par tiem daudzajiem slepenajiem pielūdzējiem, kas skatās profilus. Iespējams tie ir kādi krievu, ķīniešu vai arī amerikāņu spiegi? Varbūt tie arī ir tie, kas izmanto ļāunpratīgi tos profilus, kuri spēj lasīt citu vēstules? Iespējams tie ievāc kādu informāciju, no profiliem, no reģistrēšanās datiem un iespējams arī kaut ko no tā, ko jūs stāstat par sevi un publicējat, ko privātu. 

 

Pieņemsi to pašu situāciju par lietotāju Anne, viņa bieži vien lika profilā bildes ar atkailinātātu ķermenu, un citiem bija pieejamas bildes ar kailbildēm, nedod dievs šo informāciju izdomā izmantot tie paši krievi ķīnieši un amerikāņi, kad viņi redz meiteni, kas publiski atkailinās, viņi var nozagt viņu verdzībā un izmantot, kā izklaides meiteni.

 

Tīri no savas puses iesaku jums pirms rakstīt, kaut ko privāti, vai arī informāciju, kas saistīta ar privāto dzīvi, apdomāties, vai tiešām tas viss ir jāzin citiem un pārskatiet savus sasveicināšanās topikus, iespējams būdami jaunāki, kad rakstītjāt to, nedomājāt par sekām un tur ir informācija, kas citiem nav jāzin. 

 

Ierosinu uztaisīt forumu pieejamu tikai reģistrētiem lietotajiem, lai vismaz nevarētu uzsūtīt autobotus, kas ievāc informāciju. 

 

#ParDrošuVietni

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2019. gada 08. janvārī, 16:26.

>_<
V.I.P.
Lietotājs
183 atbildes forumā
Online: 1d 14h 20m
Redzēts 2020. gada 18. jūnijā, 03:30
Pievienots, 2019. gada 15. janvārī, 20:00
0
post

#ParDrošuVietni

грязный
Jauniņais
✞ батя ✞
пиздатый батя
234 atbildes forumā
Online: 3d 18h 26m
Redzēts 2020. gada 19. janvārī, 17:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. aprīlī, 04:02
0
post

#ParDrošuVietni

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 32m
Redzēts 25. martā, 19:11
Pievienots, 2019. gada 22. aprīlī, 07:51
0
post

#ParDrošuVietni

Pilnigi tam piekrītu un tam jau bija jābūt no paša sākuma. Tas pats ar šatu arī butībā. aut neko tadu nepasaka, bet nav jau labi ka katrs garam gajejs redz čata saturu. Tā pat tur ir sava veida informacija ko var ļaunprātigi izmantot. To pat lietotāji pasaka neko nenojaušot ka tai momenta jau tiek izpiegots. 

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. aprīlī, 08:59
1
post

vēl nav droša? 

d

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. aprīlī, 11:40
0
post

Vienmēr bija un ir droša, šis topiks ir ne pārāk gudriem cilvēkiem.

Jā, tas ka pāris lietotāju pāris sarakstu virsraksti ir pārādijušies pa gadiem kādam citam ir nepareizi, bet tas visdrīzāk ka notika dēļ paša lietotāja vecu browseru vai ip maiņu un sakrītibu dēļ. Es nekad nevarēšu atrast šim vainu jo man nav iespējams to nekā atvaidot jo tas notiek pārāk reti un nav nekādu soļu ko var darīt lai tas notiktu.

Neizmirstiet ka viss kas tika "noleakots" bija pāris sarakstu pirmie vārdi, tas ir daudz mazāk par to ka 1 lietotājam būtu tikusi nozagta parole, tas ir reāli sīkums. Neizmirstiet ka feisbukos profilus zog katru dienu jo tas ir nedrošāks, lietotāju datus tirgo citiem visi un dalās un filtrē katru pateikto un meklēto vārdu, te nekā tāda nav.

Perfekts salīdzinājums - šis būtu kā sākt kliegt uz cilvēku kurš autobusā braucot blakus ieskatās tavā telefonā :D

Ideālā pasaulē nekas tāds nebūtu, bet šis nav nekas nopietns, tas ir kas tāds kam vajag pievērst uzmanību, bet tas nav kas tāds dēļ kā var taisīt šādu scēnu.

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 30. aprīlī, 11:45.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0