bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
16
2
topic
Meklējam moderatorus!
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. maijā, 19:49

Projektam vajadzīgi papildspēki, un iespējams esi vajadzīgs tieši Tu!

 

Moderatori [0/2]

 

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās.
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus.
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu.
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā.

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums?
2. Agrāka pieredze moderēšanā?
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi?

NewBoy
Jauniņais
245 atbildes forumā
Online: 5d 10h 44m
Redzēts 2021. gada 23. septembrī, 13:08
Pievienots, 2019. gada 03. maijā, 22:40
8
post

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās.- Pārsvrā nesēžu čatā, bet lasu visādus Topikus. utt.
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus.- Esmu jau reģistrējies no 25.jūnijs. 2018.gada 
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu.- Cik esmu šeit sēdējis nav bijis neviens bans, izņemot warn par forum spēli. 
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā.- Man ir velme darboties, kick.lv kā arī piedalīties attīstībā.

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums?- Niks 21
2. Agrāka pieredze moderēšanā?- Ir bijuši pašam savs projekts, kurš ātri aizvērās jo nebija laika darboties.
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? Esmu diezgan aktīvs, cilvēks kam patīk vienmēr palīdzēt citiem. Kaut vai to nejautā. Kā arī vienmēr ir bijusi intrese par jūsu projektiņu  un uzskatu kad ik vienam cilvēkam ir dota iespēja kaut kur izsities, kaut vai nedaudz. 

Ar cieņu Stoner.

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. maijā, 22:54
17
post

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. Done
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus. Done
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. Nav
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. Ir velme :D

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? Ričards -  26
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Fps biju 2 meneši un banzuke pus gadu,pats aizgaju jo apnika! 
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? Nez prosta es i normals pacans :D Viss būs bumbās,sekoju visam lidzi kas notiek foruma,visu ieveroju! :D Pieņems redzēs ka viss bus kā vajag ;)

StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 35m
Redzēts 19. aprīlī, 19:33
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 04:52
6
post

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. - Diezgan laba
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus. - Ir
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. - Neesmu banots ir bijuši tik warni kuri jau dzēsti.
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. - Ir

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? - Artūrs. 23. gadi
2. Agrāka pieredze moderēšanā? - Ir pieredze bijusi rpg tipa spēlē 3 lidz 4 gadi isti neatceros. 
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? - Es diezgan aktīvs lietotājs un noteikumus ieveroju. Palīdzīga roka nenāks par skādi. :)

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 28m
Redzēts Vakar, 12:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 13:24
5
post

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. - Katru dienu uzturos te..
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus. - Ir vairāk kā 6. mēnešus..
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. Nav bijuši nopietni bani.
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. Ir laiks to darīt.

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums?  Edgars, 25 gadi.
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Nedaudz ir bijusi, bet nu kāpēc gan to nepapildināt..
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? why not? Neesmu pārkāpis foruma noteikumus, neesmu nevienu aizskāris ar lamuvardiem utt..

Pēdējo reizi rediģēja 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 2019. gada 04. maijā, 13:24.

NunCe
Lietotājs
Strawberry Condoms. ♥
Between haven and hell. ♪
621 atbildes forumā
Online: 12d 14h 26m
Redzēts 20. martā, 12:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 13:57
17
post

Nunci par mod :D

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? 24
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Pašam savi projekti. Chemijs zina!
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? Ir pieredze un visu protu!

- No cēlām idejām var dabūt pa purnu, no lielas gudrības var iedirst biksēs!

M*Z*
Jauniņais
Spicais Challeng
Mairelis
772 atbildes forumā
Online: 42d 10h 57m
Redzēts 16. aprīlī, 03:18
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 16:02
14
post

Pieteikums:

1. Vārds, vecums?Mairis 28.g
2. Agrāka pieredze moderēšanā?ir bijusi tikai citā komūnā,bet nedomāju kad būs problēmas
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi?Esmu diezgan aktīvs kā paši redzat,un darīšu mod pienākumus lai vai kādi viņi būtu ;)

Pēdējo reizi rediģēja M*Z*, 2019. gada 04. maijā, 16:02.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 19:34
3
post

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. +
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus. +
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. -
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. +/-

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? Raivis 24 gadi
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Kickā uz neilgu brīdi un sen sen vienā citā projekta.
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? Tāpēc, ka nav kandidātu uz šo amatu, un projektam ir nepieciešama stingra roka, kas spēs izskatīt situācijas ar gaišu galvu, nevis rīkoties pēc bara instinkta.

»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 22:46
10
post

Tātad lai pieteiktos par moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. Manuprāt, esmu pietiekami aktīva forumā, kā arī bieži esmu kikā online.
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus.  Esmu jau vairak kā gadu, jeb 376 dienas!
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. Nav man, nekad, bijis neviens bans. Esmu rātna meitene. 
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā.  Vēlme ir! :) Būtu jauki sastrādāties ar esošu kick.lv administrāciju! :) 

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? Sofija - 22 
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Ir pieredze,  te pat kick.lv :) Tā kā daudz maz zinu, kā un kas te notiek! 
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi?  Mani būtu jāpieņem, jo man patīk rosīties, esmu aktīva, izpalīdzīga , centīga, pieklājīga, patstāvīga reizēm pedantiska persona. Kā arī vēlos moderēt kick.lv, lai atvieglotu esošā moderātora darbu!


Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 23:09
5
post

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. Bieži uzturos forumā

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus. Ir pat vairāki gadi
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu.  Neesmu banots par neko nopietnu
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. Es jau tagad darbojis, esmu mains

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? Andrejs, 18
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Nav, centīšos iemācīties te (mācos ātri)
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? Tapēc ka jums vajag moderātorus, un neredzu iemeslu kādēļ ne

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 23:50
7
post

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. Aktivitāte ir ļoti laba, katru dienu esmu pa vairākām stundām.
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus.Esmu kopš 2017. 
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. Neesmu bijis pamatoti banots.
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. Jau to daru kā banteam un dd2 mains, vēlos arī palīdzēt vairāk.

 

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? Artūrs - 22.
2. Agrāka pieredze moderēšanā? 4 gadi noteikti.(m****ca)
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? :nez:

MurkainaisKushkis
Lietotājs
NaV KaķiS
Murka / Kušķis / Murkšķis
309 atbildes forumā
Online: 9d 9h 14m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 23:30
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. maijā, 00:49
13
post

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās. - nu cik biezi nāku, tik nāku!
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus. - 2 gad jau ir
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu. - banu nav
* Jābūt velmei darboties kick.lv labā. - palīdzēt jau nav žēl... kad laiks ir tad te esmu

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? - Rainers, 16
2. Agrāka pieredze moderēšanā? - nav
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? - godīgi, pat nezinu...

Pēdējo reizi rediģēja MurkainaisKushkis, 2019. gada 05. maijā, 00:53.
Image tagged with golf vw mk4 on Tumblr
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 06:17
3
post

Ienācu, lai saliktu rekomendācijas: lolwutam b1g REC, Devilishh, Venta un Mažor sm0ll REC dēļ aktivitātes, kā arī sastādīt konkurenci!!!

 

Tātad lai pieteiktos moderatoru:

* Vajag labu aktivitāti mājaslapā - čatā pasēdēšana neskaitās: Jā, esmu tā, nu ŠITIK aktīvs. Pa pēdējo gadu laikam [ no aprīļa sākuma līdz šodienai ] arī esmu uzsitis tās visas 90+ dienas online.
* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 6. mēnešus: Reģistrējies 19. septembris, 2013
* Nedrīkst būt bijušam banotam par neko nopietnu: Pff, nē. Šie te visi ir par vienu un to pašu + nepatiesi, es tikai gribēju pa labam, jūtat mani?
* Jābūt vēlmei darboties kick.lv labā: Mmh, darbojos arī otrā kickā.

 

Pieteikums:

1. Vārds, vecums? Maiks, 19 drīz 20, ja tas kaut ko maina. :figa:
2. Agrāka pieredze moderēšanā? Abos kickos, ar to pietiek, pārējās miskastes neskaitās.
3. Kāpēc jāpieņem tieši Tevi? Jo man vajag kicku un kickam vajag mani, kā arī man pietrūkst kejkejs un pārējie. Šādi mēs būsim kopā tuvāk. :aizdomas:

 

nu čau :D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 11:28
9
post

Man patika tādi pieteikumi, par kuriem nāk pm ar tekstu "neuztver manu pieteikumu nopietni". Vēl patika jūsu atbildes uz jautājumu "kāpēc ir jāpieņem tieši Tevi", ja nezinat kāpēc mums jāpieņem jūs, tad kāpēc vispār rakstat pieteikumus? :D

Pieņemtie moderatori: Мажор un DarkPrincess^.

Pārējiem paldies par drosmi un iespējams ja kāds moderators neizturēs, tad viņu aizvietos tieši kāds no jums! :)

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 142 ( 2117 skatījumi )
Omega, Pīļuks, alska, Kiwi :], cruelcin, MENDIJA, Zane, Peak, knejvs, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Obijs, sсhoKKur-, Venta, pigmi , Minnia, santiz, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., maar4a, Hybrid Minds, TechNo., Hazard, HSkill, milo humble, 0blivionx, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, BANZAI, Vardarbība, Kapracis, enrico, Latvians, AndisKoks, JērsA, goosy, latvietis75, Nils, who`s who, adjustable, Valtero, kuzons, Critikalz., maisinsvajag??, iFamous, Fūdiņš, Paldies., concijs, MiXiEEE, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Remember-ME, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, duum, yostu, djonja, agaa, Enemijs, Rubax, Unicorn, ZombikOzy, RushFuck, Мишка, theblaumanis, NewBoy, StaFFорд, RCHWZKY, Hvz, NunCe, pankuksh, Tava Vecmamma, Lauku puika a.k.a hnc. , xvid, EvE, Wolfyy, Apocalypse, 9 9 9, Capture, Tessa&Hardin, Zaņuks, ⛔lolwut?, ZīLe, `Barbija`, siirups, M*Z*, Laauriinaa, Mamba, Chemijs, Sin4a, G$ SHOOTER, Sviests12, bnation-, OksanaFen, vanix*, deniro_1970, Flabijs, Marshmello, KirilFen, nolodžik, spycka, bezzvezd, Jackass3D, kaifotajs!!! :D, Chemp1k, Alus, 2nf*, Violexy, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NastyaFen, MurkainaisKushkis, Dzonis, Mr.Wii, Haiduk, король мажор, MrColt , TwaisonS, Gamora, Kubi, tenblunt, wBc* | Tapke, Go0dFather, MaksimMex, Farmaceits, crewified, A.G., PooKa, MaksimlOa, ŠAGIJS, ★ToughEnough★, dewil123, AviX1337, Benjamins, peh, OlegkaFen, skull15061987, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, GenkaFen, 575, Vaaveriite*_^, shaize_, Incorrigible qwz, Daavis_, Pilsonis., 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Siguldietis, Saema