bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čau no Daņika!!!!
Danjix
Jauniņais
Daņiks
2 atbildes forumā
Online: 36m 57s
Redzēts 2019. gada 15. maijā, 00:02
Pievienots, 2019. gada 14. maijā, 23:55

Par sevi:

Vārds Daniels.

Bilde 

Vecums 14 būs 15.

Dzīvesvieta Saldus, Lutriņu pagasts.

Tavi hobiji Bokss, dators, karoč sports.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Četri gadi futbols, septiņi gadi hokejs un tagad bokss ar volejbolu.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) Galvenais ir nemīzst!

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Eju ar draugiem vai spēlēju datoru.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? No tām vietām kur esmu bijis man liekas, ka Slovākija, bet ja tur kur nēsmu bijis tad noteikti Spānija.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Zināju jau sen, bet uzturējos pārsvarā citā serverī un iespaids? Iegāju serverī vienkārši visi 120%, bet fourums gan tāds nesaprotams, bet pieradīšu un iemācīšos.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Salauzu atslēgas kaulu.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? JAuks, mīļš un ļoti draudzīgs, ja mani nenokaitina :D.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Gribēju iepazīstināt ar sevi un lai citiem rodas labs iespaids par mani un saprot, ka esmu par visiem un būšu, kopā siltāk un vieglāk.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem Lai jums viss ir izdevies jūsu iecerētajā RolePlay karjerā un dzīves veidā, jo jūs esat paši labākie.

Par spēlēm:

Tavs niks. IC- Alex Adamson.

Bijušie niki pagaidām nav.

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Nēsmu nevienu citu spēli spēlējis, atskaitot RolePlay.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? Kopsumā, sāku ar Minecraft, tad aizgāja Roblox ēra, tad atkal Minecraft, tad sāku GTA SA un CS 1.6, bet tad jau nopirku CS GO prime acc un spēlēju, paralēli spēlēju vēl Robloxu un tad gāju MTA RolePlay.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Oj nēsmu vēl par to domājis.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) pirmā līdz trešā nu ja ir tāds slikts garīgais un draugi grib, lai uzspēlēju tad es sastādu kompāniju, bet baigi aktīvs nēsmu. 

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? MTA RolePlay'ā un Fourumā noteikti.

DzIkiJS
Jauniņais
Putniņš
63 atbildes forumā
Online: 12h 15m 03s
Redzēts 2021. gada 01. septembrī, 15:17
Pievienots, 2019. gada 16. maijā, 14:54
0
post

Sveiks ! 

M*Z*
Jauniņais
Spicais Challeng
Mairelis
772 atbildes forumā
Online: 42d 10h 57m
Redzēts 16. aprīlī, 03:18
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. maijā, 15:03
0
post

čau

Mamba
Lietotājs
Ekleru Karalis
327 atbildes forumā
Online: 11d 20h 34m
Redzēts 20. janvārī, 21:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. maijā, 15:08
0
post

izskatijas bilde vsmz 19 bet sveiks xd

Lietotāji skatās šo tēmu: 0