bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
Kick
Jauniņais
44 atbildes forumā
Online: 1d 1h 37m
Redzēts 2020. gada 24. martā, 21:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. aprīlī, 01:43
0
post

Bija tālais 2000. gada sākums. Biju sīks škoļņiks un, spēlējot bez skilla, mani bieži kikoja ārā no serveriem ar reason "low skill". Tā nu man llikās, ka būs jautri/smieklīgi uztaisīt niku "Kick". Tā arī tas palicis līdz pat šai dienai.

Brīdināts. (c)  Мажор

Pēdējo reizi rediģēja Kick, 2019. gada 09. augustā, 21:24.
Milky
Jauniņais
Zefīriņš♥
29 atbildes forumā
Online: 5d 22h 27m
Redzēts 2021. gada 17. septembrī, 14:37
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. aprīlī, 13:08
0
post

Niks man jau ir diezgan ilgu laiku .

Vairāk kā 7 gadi , un niks pastāv no tā laika , kad sāku spēlēt cs 1.6.

Niku liku no sava īstā vārda , lai nebūtu jāčakarējas un jādoma citādāks.

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 3h 28m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 22:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. aprīlī, 17:29
0
post

Niks Apocalypse radās ļoti vienkārši...

Apnika vecais niks, kurš bija "Cilvēks", likās pārāk parasts.

Principā niks vienkārši tika paņemts no kāda League Of Legends spēlētāja, kurš ir ļoti toxic, rasistisks, bet tajā pašā laikā ļoti prasmīgs spēlētājs!

 

LanDerSs
Jauniņais
Skrudzs
292 atbildes forumā
Online: 9d 17h 43m
Redzēts 2023. gada 23. novembrī, 13:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. aprīlī, 17:59
0
post

Niks radās baiiigii sen, pat nemācētu teikt kad. 

Tad grabināju santīmus lai uzspēlētu dator salonā ar čomiem, tā nu izdomājām klana nosaukumu LanDerSs , bet palikām veci un viss pajuka.

Tagad atsākot domāju, ka jāliek vien saknes niks atpakaļ.

Huligans
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 6h 40m 50s
Redzēts 2019. gada 14. aprīlī, 19:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. aprīlī, 16:58
0
post

man niks radas ka klausiijos muziku lkm istii neaceros:D

Brīdināts. (c)  Мажор

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 18. maijā, 22:12.
Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. aprīlī, 17:49
0
post

Mans nicks radās ar vienu klanu kurā mans draugs un es bijām galvenie,tas saucās Gruston!

Visiem tajā laikā,kas bija mūsu klanā bija šādi piemēra nicki: [Gruston] Fr3SH` .

Tad es savukārt biju pametis to klani, jo man tas jau bija apnicis gribēju ko jaunu, tādēļ izdomāju: Gru | RemaTcHeR* . Gru saīsinot no Gruston!

FireFun#TnT
Jauniņais
82 atbildes forumā
Online: 6d 15h 9m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 18:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. aprīlī, 12:15
0
post

Mans niks radās jau agrābernībā. biju klanā FireFun# un galā bija jāliek niks. pateicoties savam draugam un AC/DC dziesmaia ieguvu savu nicku FireFun#TnT

NewBoy
Jauniņais
245 atbildes forumā
Online: 5d 10h 44m
Redzēts 2021. gada 23. septembrī, 13:08
Pievienots, 2019. gada 24. aprīlī, 08:46
0
post

Mans Niks radās, ļoti interesanta un radošā stāvoklī. Pateicoties, zaļiem brīnumiem. Ienāca prātā izveidot šādu Niku un Reģistrēties šeit. 

TwaisonS
Jauniņais
18 atbildes forumā
Online: 5h 51m 35s
Redzēts 2019. gada 07. maijā, 13:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. maijā, 12:18
0
post

Mans niks radās ar izdomu,jo kad ielādēju cs,es vairākas min domāju nickname

Brīdināts. (c)  Мажор

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 18. maijā, 22:16.
RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 01:55
0
post

Man ļoti patīk krāt Xp un pildīt foruma spēles. 

 

So - bija klans R2F gaming , un šis niks tā arī radās RushtwoFuck - (RushFuck)  ,šajā klanā spelēju kopš 2014. gada līdz 2016 gadam. 

Niku izdomāju tieši tapēc,ka klanu izdomaja brachka. 

Pabrīdināts izlabot. (c) Мажор

Pēdējo reizi rediģēja RushFuck, 2019. gada 23. maijā, 17:22.

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 10h 58m
Redzēts Vakar, 22:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. maijā, 12:36
0
post

No sākuma mans nick bija c1rulz kuru ilgi izmantoju līdz izdomāju ka ir kaut kas japamaina un izvēlējos nick Cirulitis 

Kā Radās šī ideja pa visam vienkārši 

man uzvards ir Cīrulis

lai gan šis nick no sakuma bija manam onkulim        Cirish tagad viņš spēlē ar     Edgars

Pectam bija manam lielakajam brālim      Ciruls    tagad viņš spēlē ar    Rihards

un nu tagad ir man     Cirulitis    Vel Nēsmu nodevis tālākai paudzej  =]

nododts paudze un turpinat vesturi 

Tāds ir mans stasts ceru jums patika  

Ja jums patika droši spied like =]

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin šļura, 2019. gada 19. maijā, 12:38.

 

 

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. maijā, 14:59
0
post

man nick radas skola.man bija iesauka kobra. tad es ieladeju cs.un ilgi domaju kadu nick likt man bija k0br1ks un tad izdomaju uzlikt savu vardu pirmos 3 burtus

Mǝrcury
Jauniņais
35 atbildes forumā
Online: 16h 24m 54s
Redzēts 2021. gada 22. maijā, 15:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. maijā, 21:02
0
post

Mans tēvs bērnībā bija ļoti mega super liels Fredija Merkurija fans un man joprojām stāv diski ar viņa dziesmām. Pēc neilga laika tētis atgādināja par viņu un lika paklausīties, pašam nedaudz iepatikās un tā nu tapa šis foruma foršais nickaname

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Mǝrcury, 2019. gada 29. maijā, 17:47.

575
Jauniņais
Meitene zeltene
AK-47
3683 atbildes forumā
Online: 166d 13h 18m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. maijā, 21:23
0
post

Mājās vienmēr uz tv skanēja mtv. Bija kaut kāda random reklāma, kur izdzirdēju vārdu ''zippy'' un tieši šis vārds man ilgi palika galvā. tā radās nickname zippy, līdz brīdim, kad draugi sāka saukt par zippiju. Šis likās draudz piedūrīgāks vārds un pie tā arī paliku. :)

Uksors
Jauniņais
Uksors
133 atbildes forumā
Online: 5d 22h 45m
Redzēts 2023. gada 01. oktobrī, 14:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. maijā, 18:54
0
post

Nick jau lietoju kadu laiku. Sakuma bija UxorWetPants. ko biju izdomajis kkados 12 gados

Tad lietoju tikai Uxors

Tagad parsvara ir  Uksor vai Uksors

Bop Em Heads

Feel free to follow Twitch

freezy
Lietotājs
79 atbildes forumā
Online: 17d 21h 23m
Redzēts 3. martā, 18:02
Pievienots, 2019. gada 04. jūnijā, 00:38
0
post

Godīgi sen atpakaļ randomā izdomāju :D Bet nu laikam dēļ vecām poliču filmām, kur saka freez :D

Nu ko lai piebilst niks ir ļoti vecs laikam man bija 15 ,ja nemaldos kad izdomāju :D

Pabrīdināts izlabot. (c) Мажор

Pēdējo reizi rediģēja freezy, 2019. gada 04. jūnijā, 21:52.
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 6h 34m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. jūnijā, 13:16
0
post

Ja godīgi pat nezinu kā viņš radās , atceros kad šis niks man radās ar vairāku niku mainīšanu jau kādus 12 gadus atpakaļ , atceros kad bija niks Marcipāns un tad kautkā pavilkās uz maar4a , jo viens no draugiem tā mani sauca un tā nu laikam jau viņš radās nujau kādus 11 gadus ar tādu rauju :D

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 10:44
0
post

Niks ir kaut kādus 13 gadus , Radās diezgan vienkāršā veidā , Gloks un Keda, par gloku mani diezgan bieži sauca kad biju mazāks mūsu saucamajā ielas gangā :D , Un keda klāt nāca jo es vislaik vilku kedas , tad man kā mazam pokemonam likās ka tas būs kruti pievienot kādus angļu burtus vai kaut ko tādu , un beigās radāš Gloxcked

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. jūnijā, 11:07
0
post

hehegeeva ienāca diezgan spontāni galvā. ilgi domāju, ko es varētu pielikt klāt vārdam "Eva" un tad nu, par cik esmu pozitīvs cilvēks, sākumā pieliku "hehe", bet "ge" ir vienkārši tamdēļ, lai izskatās piesaistošāk, lai nav prasts heheeva XD

Janka

Wunderschlange
Skatās sākumlapu
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 2h 18m
Redzēts pirms 11 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūnijā, 15:05
0
post

Pamatskolā mācījos vācu valodu. No tiem laikiem atceros pāris random vārdus - Blumentopf - puķupods, Schlange - čūska, Pferd - zirgs, utt. Ilgi nespēju izdomāt neko maksimāli debīlu, bet tad kā zibens kreisajā smadzeņu puslodē iešāvās doma, ka vajag kaut ko vāciski uzbliezt, bet kaut ko tādu, ko var +/- saprast arī bez skaidrošanas. Paprātoju un saliku kopā: Wunder - brīnums, Schlange - čūska. Tā nu radās mans brīnišķīgais niks. Aiziet!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25986 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha