bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
kz probleemas
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 18:49

yo..

tikko velejos kz palekat, iegajau mapee kz_eablocks, sakuma velviens players kko teica ka kkas neiet, kkads bloks hvz, ok pofig - lecu un tiesam - atduros pret vietu kur jaiziet pa tadu ka mazu tuneliti - bet vins ir blokets - attiecigi mapi nav iespejams iziet.

Okei, sabalsojaam next mapi - kz_man_dreaming - laimigs lecu, diezgan ok viss iet, un te tev nu bija - uz vienas no pedejas majas kur ieiet pa durvim, japaskrien un ir veelvienas - ejot pa taam viss uzkaraas pie momenta kur tu itkaa kriiti un viss. gg ... deretu sataisit, nebrinos ja vel citam mapem ir problemas..

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3437 atbildes forumā
Online: 131d 3h 7m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 19:15
0
post

Jā, gadās, ka lēkā karti un pēkšņi ir neredzama siena, kas bloķē un nevar tikt tālāk. Citkārt sanāk iespawnoties jau neredzamajā sienā, līdz ar to karti vispār nav iespējams uzsākt.

Šis bugs jau sen ir kz serverī. Tas nav attiecināms uz konkrētām kartēm, nākamajā tās kartes spēlēšanas reizē tas bug visdrīzāk nebūs. Pirms kāda gada PMā rakstīju Čemijam, bet nav ne idejas, kas to izraisa.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 22:32
0
post

Nu skaidrs, znachet nav tolka vispar tur spelet, tiksi lidz mapes beigam un iebugosies.. gg

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 25m
Redzēts pirms 12 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. maijā, 22:11
1
post

Nu gan interesants secinājums - tāpēc ka 1 no 1000 kartēm iebagojas un vajag paprasīt lai kāds admins norestarte serveri, uzreiz tajā nav jēgas spēlēt :D

bet jā, pareizi pateica - man nav ne jausmas kas to izraisa, un man nav ko kz serevra galveno pluginu, līdz ar to pat ja atrastu vainu, nevarētu to izlabot.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0