bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
6
4
topic
Ieteikumi JB serverim
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:37

ieteikumi jb serverim-

konkursus ,ar balvām piem atslēgas ,ja varējām hokeja ripu konkursu taisit,varam arī jb kautvai mazākas balvas sadot,piem aktīvākajiem no somas pāris atslēgas un, vai lādi kādu

,ieteikums,kaut nedaudz pareklamēt jb, lai cilvēki zin,kas tas tāds ir

būtu tomēr labi pacensties ,lai šis serveris atģust aktivitāti

 

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 09:43.
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:40
1
post

Varētu būt ka foruma bija tās ripas, tādu lietu jb, aktīvi spēlējot kautko sakrāt pa mapēm. Vēl varētu kādas animācijas, skaņas, Jo serveris tiešām mirst + pārskatīt adminu sarkastu, jo tie jau labu laiku ir ļoti neaktīvi.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:42
0
post

siirups man teica ka jau dara visu iespējamo ko var darīt lai paceltu aktivitāti. Vakar vel informēju viņu par statistikām, kuras jau nedēļu atpakaļ apspriedām arī ar viņu... pieņemu ka jāgaida ko viņš pateiks.

 

 

Diemžēl tavs "ieteikums" nav isti ietiekums, jo viss ko tu iesaki ir vnk kaut ko dot daudzas reizes vairāk, tas neko neatrisinās, tikai pasliktinātu afkeru/frageru situāciju.

neredzu pilnigi ne ar ko ripas atskirtos no vnk "jb aktivakais" konkursa jo vienmer tas butu visvairak tam kurs ir visvairak online.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 02. jūnijā, 21:43.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:48
1
post

Redzi,ja būtu interese par serveri, arī būtu vairāk ieinteresēti cilvēki par serveri, es kādus 20 cilvēkus stabili esmu piesaistijis,kuri tagad kickā spele tik citos serveros un kraj tos itemus, 10 tok varu uzskaitīt ko atminos...

kā rezultātā viņi pārgājuši uz šo komūnu jo redz ko te ir darīt,,, krajot ripas ->to redz tikai tie ,kas te ir,nevis tie kuri piesaista tautu,... -> tadejādi nevis tiek piesaistīta tauta,bet noturēta patstāvīgā,, jauniņaijiem tās balvas palīdzētu jo ieinteresētu,man vienigie cilvēki kurus es nepiesaistiju jb ir promotejs un sviests ,,, parejie ienāca bandā,,, un sāka ieinteresēties par kicku

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:54
1
post

Kopš ir jaunais mains nekas nav mainījies, kā nebija tā nav tautas, un aktivitātes. Un kad es kautko mēģinu pamācīt, tad man saka nemāci man ko darit utt. Jb pēc pēdējā update pa lielam arī ir miris, jo no tā laika sāka palikt neaktīvs. Bet nu ir arī vasara, ko var gribēt.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:56
0
post

jb tok ,nav tas ko nevar atzīvināt,ja būtu velme

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts Vakar, 21:01
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:57
0
post

Ir itemi vai nav itemi, ir citi iemesli, kāpēc jb var saukt par ded modu, kinda.

Pirmkārt, ne jauniņajiem, ne tiem, kuri tur spēlē nepatīk fragošana, mūsdienās  max 1 no 100 cilvēkiem māk normāli vadīt, pārējie tik frago, cilvēki leave'o serveri, jo tas riebjas.

Otrkārt, tur vienkārši boring, nav ko darīt, sēdēt serverī un rēķināt, why not, meh. Protams, tev tāds jb patīk vairāk nekā citi modi, jo tu esi pie tā servera pieradis, a citi meklē kaut kādu akšenu vairāk, kas pieejams zm,war3,dd2 utt.

Bet jā, kā jau teicu, jb ir ded mods, jā, tur varētu uztaisīt kaut kādus jb vakarus ik pa laikam, lai tauta mazliet tur ierastos, jo kuram gan nepatīk balvas, protams, to nevarētu pārāk bieži taisīt, tad jau nauda/cigas būtu useless, jo viegli iegūtu.

Idk, lai sīrups domā , ko darīt, kaut vai tur nav ko darīt vairs.

*Edit Vai tad tev vienam nepatīk tur sēdēt?:huehue:

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2019. gada 02. jūnijā, 22:01.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:59
0
post

nu tieši to jau teicu,ka vēlos lai ir tauta,ja man patiktu ,jefiņ , vienam tur sēdēt ,tad es šo topiku netaisītu

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 02. jūnijā, 21:59.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:18
0
post

Saprotu, iespējams cilvēkiem zūd vēlme spēlēt šo modu tikai tāpēc, ka cilvēki tur pārsvarā frago.

Kādreiz pieņemsim neviens neraudāja par fragošanu kā tādu, pēdējā laikā kopš luīzes visi par to kautkā raud(Nefragošanas topiku), bet VISU jailbreak laiku fragošana ir pastāvējusi, protams cilvēkiem tas nepatīk utt, bet cmon, Kaprālis vienmēr par katru mazāko kustību gribēs tevi nošaut, jo redz vajag nauda.

Pašlaik kopš biju mains redzēju tikai problēmas ar fragošanu dēļ naudas, īsti tas nepatīk, bet arī dot naudu nav pareizi par slikti novadītu raundu, to reali nevar kontrolēt.

Itemu došana par top3 nedēļas aktīvākajiem būtu ĻOTI stulbi, tādā veidā būtu negodīgums pret citiem serveriem(dd2, war3 utt..)

Iespējams varētu ik pa 2mēnešiem uzrīkot kādu foršu konkursu uz itemiem, bet to jau īsti nezinu kā sarunāt, kā arī pēdējie konkursi kuri bija jailbreak serverī reali neviena nebija, kaut arī tika ĻOTI reklamēts utt, bet visiem uz to poh.

Es uzskatu ka Jailbreak īsti vairs nav populārs mods un Latvijā vairs nav daudz jaunu spēlētāju, cik tie bija kādreiz, jo pašlaik prom no servera iet vairāk nekā ienāk jauni.

Protams jailbreaku ir iespējams atdzīvināt, bet tur ir jābūt labai adminu komandai ar motivāciu rīkot konkursus un uzturēt aktivitāti vadot, bet ar šādu attieksmi fragot utt(runāju par tevi kaprāli) neviens vairs negribēja tur spēlēt.

Man žēl, bet man motivācija jau kādu laiku ir zudusi, tāpēc arī aizgāju no main statusa, protams vēlos lai tur būtu laba aktivitāte, bet diemžēl ar pašreizējiem spēlētājiem tas nav iespējams, jo adminu trūkst un nav kas nāktu vietā, uzskatu ka serverī nav labu kandidātu uz admina statusa.

Soo, jā sad,

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2019. gada 02. jūnijā, 22:20.
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:22
0
post

var jau visiem servakiem uz apli iet pa nedēļu uz kādu balvu

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:24
0
post

Nedrīkst aizmirst to ka visos serveros un vispār pašam cs ir 1000 reizes aktivitate "kritusies" un katru reizi ir kads kurš skraida apkaŗt un brēc ka "vasara sakas, tas tapec", "eksameni tagad, tapec nokritas", "piektdiena tak, visi dzer" utt, kamer citos serveros aktivitate nekrit, lidz ar to tas attaisnojums ka tagad ir vasara un delj ta mazak cilveku spele jb ir pilnigi nepareizs. Tas ka aktivitate kritas nozime ka ir visiem kopa jadarbojas aktivak, nevis vnk jasaka ka "a tas normali" vai ka "a nu jb mirst, visiem jau apnicis" vai ko tamlidzigu, visi serveri ir gajushi cauri shadiem periodiem un 100 reizes no ta atgajushi, ari jb pats ir bijis "miris" daudzas reizes, un skiet ka bija pat periodi kad burtiski gandriz menesi tur neviens nespelejas, lidz ar jb maina mainju tas atdzivojas lidz gandriz pilnam periodiski. Viss ir maina un adminu rokās.... man ari gribetos redzet vinu aktivitati vairak, ka riko vairak konkursu, vairak kur tos reklame. Ticu ka tas tiek darits, bet isti nav redzams, nu jo es to nebiju parak ieverojis pedeja laika. ( loti iespejams ka vnk nepieversu uzmanibu )

 

Pat tas ka aktivitati un servera nakotni regulari apspriestu publiski sirups, ari paraditu ka kkas tiek domats un darits, nevis ka vnk kads jau plano padoties. Šādi topiki, lai gan tika uzsākti ar ļoti stulbu ietiekumu, būtībā ir ļoti laba vieta kur izdomāt kopīgi adminiem ko darīt ar serveri nākotnē.

agaa
Jauniņais
Meitene zeltene
1959 atbildes forumā
Online: 48d 18h 25m
Redzēts 2022. gada 18. decembrī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:24
0
post

Nezinu, vai mans viedoklis ir svarīgs vai nē, bet nu izteikšu anyways, jo man vienalga :nez:

Es arī, kad sākumā parādījos kickā izmēģināju JB, serveris likās foršs, jo bija, kas vadīja un nekad agrāk nebiju pat redzējusi neko tādu. Ar katru reizi palika arvien trakāk, jo vadīt neviens īsti negribēja (varbūt nav tik liela labuma no tā?), kā arī visi sāka fragot CT, kas, protams, mazināja kāda interesi vadīt. Somas itemi nu galīgi, manuprāt, neietekmēs aktivitāti vai cilvēku interesi šai serverī, ja tur nav, kas vadītu.Okay, es neesmu bijusi pēdējās dienās JB, bet nu to novēroju visā savā laikā šeit. Kā arī tas būtu ļoti negodīgi pret citiem serveriem - tad visur vajadzētu celt balvas, kas beigās radītu tikai somas cenu paaugstinājumu utt no kā reāli nebūtu jēgas.

Par konkursiem pilnīgi piekrītu, bet tad ir nepieciešams atrast cilvēkus, kas spētu uzturēt serveri un būtu atbilstoši šim amatam, lai spētu uzlabot serveri, nevis vienkārši eksistēt tajā un atrast slikto.

Otrkārt, Prometeja viedoklis par aktivitāti utt... es tevis dēļ vairs neesmu bijusi serverī, jo nu izvarošana JB serverī.. vienīgi to varu nosaukt par bērnišķīgu un tizlu... Tādēļ varbūt nevajag sākt runāt par mainu, bet pašam izdomāt, ka tizli uzvesties kā CT, lai tikai dabūtu vairāk killus sev, neuzlabos aktivitāti serverī.

Kopsavilkumā, lielāki plusi CT par vadīšanu? Bet tad būs atkal jādomā, kā kontrolēt, vai vispār raundi tiek vadīti normāli, vai vienkārši kāds prikola pēc ieiet, lai saņemtu naudu. Uz šo es vēl pati neesmu radusi jautājumu. Samazināt atalgojumu par fragošanu? Bet tā jau laikam mūžīgi ir pastāvējusi...Vairāk cilvēkus kā DzimsBims (Vaaveriite*_^), kuri normāli paskaidro, kas notiek un ko darīt, nevis tevi nogalina, jo vienkārši neizprati nosacījumus vai pat nedzirdēji, ko viņi teica.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:31
0
post

viss ir ok,bet pusmirušā serverī tomēr ir neieciešama tauta,lai kāds papildus ienāktu, īstermiņā varbūt būs zaudējums.bet ilgtermiņā  tas var atmaksāties

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:40
1
post

1kārt. - ir jādomā par bandas paplašināšu, cilvēku skaitu palielināšanu bandā, jo cik jauni spēlētāji  nav ienākuši serveri, un pirmais jautājums, ko viņi uzdod - var tikt bandā ?  mums kā bandas galvenajiem neatliek nekas cits kā atbildēt - sorry, nav vietas vairs, pilna banda. kopš tās reizes, cik cilvēki ir pajautājuši man vietu bandā, tā pēc tam nav redzēti vairs ienākam serverī...

2kārt - jūs visām BANDAS MENU uzlabojumiem, tas ir, piemēram, modeļiem, matemātikas bonuss nevis samazinājāt cenas, bet palielinājāt (!!!) , kāpēc ???!!  miljons gadi jāspēlē būs, lai sasniegtu max status serverī ?? neviens negrib iet tupēt serverī un prost rēķināt vienādojumus, jo tas ir pārāk boooring.  kā ienāk kāds serverī, tā sīrups, ko citiem jaunajiem spēlētājiem iesaka, tas ir, izveidot savu bandu, bet kā jūs gribat, lai tie jaunie konkurē ar citām bandām, ja vienīgais peļņas avots praktiski ir no vienādojumiem ?? Piemērs, ir tāds serverī spēlētājs Puma,  izveidojis pats savu bandu un tgd cinās, kkā pelna naudu, ja mazāk spēlētāju serverī, tad vienmēr uzrakstu priekšā viņam vienādojuma rezultātu, bet ja serverī ienāk Latvians vai tas pats sīrups (viņi rēķina ļoti ātri), un vēl kāds ir no viņu bandas locekļiem serverī, tad visi paliek bešā un tad jūs man pasakat, no kurienes tad lai tāds Puma sakrāj 10 miljonus, lai sev kko varētu uzlabot bandā ?! cilvēkiem patīk spēles, kur ātri var kko saniegt, nevis jāgaida mūžība. 

3kārt. - uzskatu ka no konkursu veidošanas Jb serverī nav īsti jēga, jo ir tādi, kuri visu prot un ir tādi, kuri ir iesācēji. reāli bija konkurss nesen šajā mēnesī un visos uzdevumos uzvarēja lielākoties vieni un tie paši cilvēki (Wolfs ar Latvianu) . tad vienkāršāk jau pirms, konkursam nesākoties, izdalīt balvas tikai PRO spēlētājiem un vsjo.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:43
0
post

vne,bandai varētu būt uzreiz 10 vietas,lai nāk ,kas ,kur grib un kad grib, iet prom,nevis ,kā mums 3 cilvēki vel grib nākt,bet nenāk,jo netiek pie mums  un uzmet mīksto

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 02. jūnijā, 22:45.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 22:59
0
post

Atbilde DzimsBims

1.Tika apspriests, ka netiks vairāk palielināta vieta, tikai tāpēc lai rastos vairāk bandas, es uzskatu ka pašreizējās vietas ir pilnīgi labas, nedomāju ka šādā veidā palielināsies kautkāda aktivitāte ar jauniņajiem, tā pat var salīdzināt, ka piemēram būs 2 bandas un vienā ir pus serveris un otrā, otra puse, nesaskatu reali jēgu vairs sacensties par topu.

Piemērām es uzskatu, ka vairāk bandas ir tieši labāk, nekā ļoti maz bandas un lieli uzlabojumi.

2.Uzlabojumi netika palielināti, bet gan optimizēti, tika pievienoti diezgan foršs uzlabojums, matriksam cena tika mazdrusciņ palielinātas tikai dēļ tā ka netika uzlaboti citi uzlabojumi, piemēram pieķeršana/ zagšana un unlock cell bija ĻOTI samazinātas cenas, iespējams tu to neredzi, bet bija, matemātiķim tas pats, kādreiz vajadzēja diezgan daudz nauda lai uzlabotu.

Kā arī saistībā ar tavu pirmo tekstu, tu uzskati ka vajag vairāk cilvēkus? padomā loģiski, ja būtu vairāk cilvēku, tev vieglāk nauda nāktu, bet ja bandā pieņemsim ir tik cik pašlaik, jauniņie vēl var pierauties solo vai atrodot kādu kurš vēlas palīdzēt attīstīties.

3.Konkursi ir diezgan interesanti, bet tas ka jauniņajiem neiet, tā vairs nav mūsu problēma, visiem konkursi ir daudzmaz līdzīgi, visi vēl var trenēties, tur jau tas prikols, ka konkursi ir domāti lai cilvēki iegūtu bonusiņus par viņu prasmēm, kā arī ir visādas laimes spēles/HNS kur cilvēkiem var paveikties....

Konkursu rīkošana nav viegla, bet uzskatu ka tas palīdz aktivitātei, jo pārsvarā ir vairāk cilvēki nekā vadot...

 

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2019. gada 02. jūnijā, 23:00.
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:03
0
post

1- mums  bija 3 cilvēki rezervē ,kad nonācām no 10 vietām lidz 7 (un uzreiz pazuda - ralfs mex fatacals,theone funnyface ,niise,facefun,blackghost ,) jo zb bija vietas gaidīt ,lai tiktu

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 02. jūnijā, 23:07.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:07
0
post

Bet tu vēlies lai cilvēki ir tavā bandā, ir iespēja arī dibināt 2 bandas kuras savstarpēji sadarbojas, neizprotu kādēļ visiem cilvēkiem kuri aktīvi maksā vēlas būt vienā bandā, dibinat 2 un sacenšaties.

Neuzskatu ka cilvēkiem apniktu spēlēt, jo nav tik daudz vietas...

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:07
1
post

Parasta banda kur ir cilvēki bez vip, viņi nedēļu krās naudu vienam uzlabojumam, kā minimums.

Uzlabojumus vajag lētākus mazliet nomest, un jaievieš kautkas jauns iekš /konk , tādus kas vēl nav bijuši. + nefragošanas nedēlu. Tas varētu kautko mainīt 

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:10
1
post

venta bet 70% no cilvēkiem kurus nosaucu ,pievināju uz JB es , :D un viņi viars tur nav :D


loģiski ka viņi grib būt ar savējiem un visi bija aktīvi,jautājums ir tas ,cik pārējie pie tā strādā

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:18
0
post

Atbilde Ventam. 

Pilnīgs bullšits par bandām, ko uzrakstīji.

Atbildi man uz jautājumu - kā lai jaunās bandas konkurē ar lielajām bandā tagad ?! no kurienes lai jauniņie izrauj 10 miljonus, lai varētu sev bandu normāli uzlabot ?!?!

Atbildi man uz jautājumu  - 10 spēlētāji vienlaicīgi serverī, parādās vienādojums, cik cilvēki saņem naudu par pareizu atbildi, pareizi - 3 , ko pārējie 7 , tieši tā - NEKO ! Tad pasaki man kā lai pārējie krāj naudu, ja uzlabojumi maksā miljonus ?!!?! Gaidu skaidru atbildi. 

Puma spēlē mēnesi, bet viņš sakrājis TIKAI 30k !!! NEVIENS NEGRIB IET BANDĀ, KUR NEKĀDA ATTĪSTĪBA NENOTIEK !  Pilsonis uztaisīja savu bandu, pie viņa bija sākumā vismaz 5-6 cilvēki, cik tagad ir ?!?! pareizi viņš un otrs ir Tomass, pārējie visi izmuka, atnāca pie manis, vai arī labāk spēlē bez bandas. 

haha, pavekties ^^ labs mierinājums, tas ir viens iemesls, kāpēc cilvēki neiet uz konkursiem, jo tā ir viegla nauda, balvas citiem spēlētājiem, labāk neierasties nevienam, nekā citiem tiek. : )

Beidzat domāt par savu pakaļu tikai, bet domājat par visiem ! 

 

Pēdējo reizi rediģēja Vaaveriite*_^, 2019. gada 02. jūnijā, 23:22.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0