bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
6
4
topic
Ieteikumi JB serverim
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:37

ieteikumi jb serverim-

konkursus ,ar balvām piem atslēgas ,ja varējām hokeja ripu konkursu taisit,varam arī jb kautvai mazākas balvas sadot,piem aktīvākajiem no somas pāris atslēgas un, vai lādi kādu

,ieteikums,kaut nedaudz pareklamēt jb, lai cilvēki zin,kas tas tāds ir

būtu tomēr labi pacensties ,lai šis serveris atģust aktivitāti

 

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 09:43.
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:25
0
post

Tieši tā, tā matemātika ar bullshit. Citreiz ir piemēri piemēram kā 22*31*1*41 Kā lai tādu izrēķina galva ? Un ari ja serveri ir tie lielie cilvēki, kas māki ātri ŗeķinat. Viņi izrēķina ātri piemeru tas pec 5 sekundem jau pazuud, un tie kas ir mazie spēlētāji, tie nedabūs neko, jo nespēj tik ātri vel rīkoties, un ja sanāks iegūt kill tās bus nieka kapeikas, kurs tāpāt nospēlēs pokerā, jo bandā jau neliks kapeikas

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:46
0
post


no miruša matrixa cilvēki tagad var ienākt ,ja mums būtu aktīvs servaks

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 02. jūnijā, 23:48.
Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:50
0
post

Atbilde Sincas_Monstram.

Nevis var ienāt, bet sāk pamazām jau nākt, bet problēma tāda, ka paša kick`a spēlētāju tur nav.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 23:53
0
post

par to jau tas stāsts, uztaisi konkursu ,lai ir vietējie  un atnāks pārējie, (jb ir tikai divi lv) un protams ,ka tas ir specifiskāks pasākums ,kā dd2

Sviests12
Jauniņais
Trakais
190 atbildes forumā
Online: 4d 10h 39m
Redzēts 2023. gada 10. jūlijā, 11:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 00:49
0
post

Piekrītu monstram , nav Jb tauta nav interesanti pats beidzu spēlēt pagaidām jo nav tautas un tupa sēdēt iekšā serverī kurā neviena nav ? Vajag tiešām uzmest kādus konkursus kko lai pievilinātu cilvēkus ! 

 

FireFun#TnT
Jauniņais
82 atbildes forumā
Online: 6d 15h 9m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 18:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 00:55
0
post

Uzskatu ka vajadzētu kko darīt lietas labā. Bet neviens jau negrib mirstigajos klausīties. Sen biju teicis kad. Jāmaina pikosanas. Kada jēga no pikosanas JŪNIJĀ mēnesī 🤷‍♂️🤦‍♂️ un nedomāju ka tas ir vienīgais ko cilvēki vēlas mainīt. Piem pikosanas pret ēdiena kauju.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 02:25
0
post

viss jau sāks tajā ,ka ir  fiška ,ka jauniņais nevar pa velti savu bandu uztaisīt ar 5 vietām, ,kā rezultātā viņs varētu piesaistit savus draugs uttt, nevis ,kā tas ir tagad ,ka pat savejiem vietas nepaliek,kā rezultātā pusei jau poh paliek,iznākums ir tas ,ka mēs savu zaudam,nevis iegūstam.jo  sākuma bandām būtu jabūt pa velti, nevis ierobežot tilpibas,nevis smmazinot ar konkurenci,elementāra loģika

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 02:28.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12753 atbildes forumā
Online: 264d 1h 52m
Redzēts Vakar, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 04:53
4
post

Anti, jo topiks tizls, kurā nekas nav paskaidrots. 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 17m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 07:20
0
post

idk kas par raudāšanu te bija, bet noteikti tika iesaistīti vienādojumi. Nu un  ko tas mainīs, ja nomainīs uz + un - tik? Vienalga kādi vienādojumi būs, bet tik un tā tie "mazie" netiks pie atbildēm, jo viņi ir mazi, tur jau tā lieta, nespēj pat saskaitīt/atņemt ātri, so ya. Useless, protams, žēl, ka atkal paņēmi editoji topiku kā tāds lops, tad kā tos ieteikumus varēs izskatīt? :facepalm: 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

AndisKoks
Lietotājs
chemas atkars
1740 atbildes forumā
Online: 58d 22h 32m
Redzēts Vakar, 19:27
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 10:16
1
post

Domāju, ja būtu vairāk konkursu es arī būtu aktīvāks, jo parādās vēlme konkurēt ar citiem.

pats īsti neesmu daudz bijis online, bet domāju pēdējā mēneša laikā jb ir ''miris''. Vienu vakaru iegāju un ierakstu /top - serverī 5 cilvēki bijuši.

Sēdēt un vnk rēķināt piemērus ir jau palicis BOOOOOOOOORING, ja kādreiz serverī bija ap 7 cilvēkiem uzreiz gribējās ātrāk izrēķināt, bet, ko tagad? ieej jb skaties serverī nav cilvēku 5 min parēķini un tev apnīk - tu ej ārā. Kādreiz gandrīz 24/7 jb bija ko darīt, jo, ja vairāk cilvēku, jo interesantāk. Citi pacietīgi gaidīja nākamo mapi, kad ct varēs iet vadīt, a tagad visi sēž ar kalkulatoru rokās un rēķina.

Domāju, ka piemērus visp vajadzētu ņemt ārā, jo kada tolka sēdēt ar kalkulatoru rokas un rēķināt.Bet no otras puses gan jau, ja izņems piemērus serveris paliks vēl tukšāks nekā tas jau ir.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 10:30
1
post

Atbilde DzimsBims.

1.Kā tās bandas kādreiz konkurēja? Piemēram es sākot šeit spēlēt jb, bija populāras vairākas bandas un restarts nebija bijis gadu, vai pat vairāk, sāku es veidot pats savu bandu, bet ar laiku nopirku diezgan pamestu bandu kuru ar laiku attīstiju.

Jūs jau nesaprotat to, ka nekas ar jb nav mainījies, tikai paši cilvēki, cenas ir palikušas nedaudz dārgākas, jo tas kā iegūst naudu ir tik ļoti viegli, kādreiz visi pelnīja 10k max dienā, tagad jau pat iespējams 100k+ nopēlnīt... Neuzskatu ka problēma ir ar bandu summām un 10mil? Tur jau tā lieta ka paredzēts ir neuzlabot pilnīgi visu...

2.Vienādojumus iesaisti? Kādēļ? Neuzskatu ka tas ir vienīgais punkts kā iegūt naudu, ir arī vadīšana...

Es tiešām nesaprotu kādēļ cilvēki cepjas par pašreizējo jb, tikai ļoti daudzas lietas mainītas un kopš luīzes, summas arī tika mainītas gandrīz katru resetu, tikai dēļ tā, lai cilvēkiem būtu vieglāk uzlabot, jo cik skatijos pēdējās summas kad kļuvu par mainu, max summas bija milzīgas, nesaku, ka pašlaik summas ir mazas, bet ir ļoti daudz kas mainījies..

Par sinchas monstru vairs nerunāšu...

Čalis reali grib par sēdēšanu serverī itemus, bet nē tas sabojās visu šo sistēmu...

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 10:32
0
post

es no tiem itemiem atsakos,kā arī no mēneša aktīvāka,ja jau pagaišmēnes to nesaprati, es vnk vēlos ,lai kaut nedudz pareklamē servaku, jebkas var palidzēt

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 10:34
0
post

Es saprotu, ka vēlies aktivitāti, bet šādā veidā tiešām neko neiegūsi, kā jau teicu jāsāk ar labu komandu, kurai ir motivācija būt adminiem, bet pašlaik neredzu adminus kuri to spētu īstenot.. uzskatu ka sīrupam tiešām ir labas idejas, bet ātri tas nenotiks...

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 10:41
0
post

nu sorry,piem ripas krāja visi, un ja jb kāds grib kādu balvu arī pacentīsie un nejau par tiem iet runa,no malas cilvēki ar redz ,ka ir aktīvs serveris un nāk klāt,, neviens jaunais tak nenāks serverī ar 0 aktivitāti,paskatīties ,kas tas tāds ir

+Sīrups ar savām idejām pats nav redzēts,kādu nedēļu.. bet ,ja ir,lai veicas

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 10:45.
siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 13:46
1
post

Es beidzot sapratu... NEVIENS NO JUMS NEGRIB SPĒLĒT JB

Vismaz tā izskatās, visi jūsu ieteikumi ir tikai par "vieglāk dabūt naudu" vai "pieejamākas bandas jauniņajiem," bet kad es sāku spēlēt šajā serverī, bandas bija ekstras un cilvēki spēlēja normālu Jailbreak nevis mēģināja nopelnīt naudu pēc iespējas ātrāk un dabūt visus uzlabojumus bandās. Bet, redz, ja izņems bandas, jums tas atkal nepatiks, jo nebūs "par ko sacensties."

Ja tiktu uzrīkota nefragošanas nedēļa, mēnesis, whatever, serverī spēlētu varbūt kādas pirmās pāris dienas, un tad cilvēkiem apniktu ka nevar fragot un pelnīt naudu ar fragošanu. Kā arī, nefragošanas nedēļas, mēneša noteikumi vienmēr ir bijuši dīvaini, un admini tā kārtīgi nezin kā rīkoties kad kāds frago viņu laikā.

Vienīgais ieteikums kuru es esmu redzējis šajā topikā par JB serveri ir no firefun, un es šaubos vai pikošanās nomainīšana uz jebko citu mainīs aktivitāti serverī.

Es jau sen esmu sapratis ka nevar visiem izpatikt, bet jums pašiem jāsāk domāt par to vai jūs spēlējat JB un bandas ir ekstras, vai jūs uzlabojat bandas un JB ir ekstra.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 14:34
0
post

ja intelekts neatļāva-> visi grib jb spēlēt kurā ir tauta,neviens nemeklē ,kā vieglāk,,, (tavs dziļais domu grauds par ne(pikošanos) to tok neatrisinās) līdzīgi kā puse no ieteiktā,bet to raskta tie kuriem nav vienalga

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 14:36.
Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 16:01
1
post

Atbilde Ventam.

izskatās, ka māki gudri rakstīt tikai, nevis darīt, jo tas, ko Tu raksti, pilnīgi neiet kopā ar realitāti..

domāju tukšā serverī nav iespējams nopelnīt pat 100k dienā. cenas katastrofāli ir pieaugušas, tam pašam vienam cilvēkam vieta bandā maksā 100k + par modeļa cenām vispār nerunāsim.

reāli vienādojumu risināšana ir vienīgais peļņas avots tanī serverī, jo neaizmirsti, ne visi grib un iet pie ct vadīt . : )

Atbilde Sīrupam.

domāju, ka ne tikai es, bet visi vēlas spēlēt GAN Jb, GAN uzlabot bandas, jo tad man rodas jaut., ar kādu mērķi tad tika vispār ieviestas serverī tādas bandas un visi tie uzlabojumi ??!

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. jūnijā, 21:32
0
post

sirup, ja godigi, sakuma man patika kā tu visu pateici, bet tagad vnk tu izklausies visa shaja topika visdepresivakais un vnk skandini visu laiku ka neviens negrib spelet, nevis mekle risnajumu tam.

Lūk, perfekti redzams ka ir daudzi cilveki kuriem rup serveris un kuri ies uz konkursiem, un noteikti ka ari palidzes pasaukt uz tiem citus, vajag visu saplanot kartigi un saorganizet. ari tas ka cilveki saka ka tu nedelju neko nedari, tav pienemami, tev ir japarada visiem ka tu aktivi darbojies lai ir redzams ka serveris aktivi darbojas, tu esi shobrid serera seja, tu nevari vnk teikt ka neviens tur negrib spelet un viss.

Gaidu ricibas planu no tevis shaja topika 2 dienu laika. Ja vajag palidzibu, vari rakstit pm un varam kko kopa saplanot un tad to publicet.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. jūnijā, 21:41
0
post

piekrītu, sīrup ,izņemot  čikstēšanu cik viss ir slikti un tevis neaktivitāte nedēļu (ja neskaita ,ka kopa ar latvianu krājāt naudu) ,ir kautkas no Tevis ,kā maina piedāvāts? es ticu tu esi gudrs utt,bet grimstošam kuģim tomēr risinājumi ir nepieciešami, nedaudz, pirms nogrimšanas

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 04. jūnijā, 21:41.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:28
4
post

sīrups atlaists no jb maina un arī jb admins noņemts līdz nebūs paskaidrojums. Kops viņam noteiktā termiņa nav izdarījis vispār neko, pat nav kādam adminam neko uzrakstījis, vai pat serverī iegājis. Es to uztveru kā vnk īpaši augsta līmeņa kretīnismu.

 

Ja kādam ir kādas idejas ko darīt lai paceltu serveri, rakstiet man privāti vai arī tepat turpinam diskusiju.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 08. jūnijā, 22:31.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0