bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
6
4
topic
Ieteikumi JB serverim
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 21:37

ieteikumi jb serverim-

konkursus ,ar balvām piem atslēgas ,ja varējām hokeja ripu konkursu taisit,varam arī jb kautvai mazākas balvas sadot,piem aktīvākajiem no somas pāris atslēgas un, vai lādi kādu

,ieteikums,kaut nedaudz pareklamēt jb, lai cilvēki zin,kas tas tāds ir

būtu tomēr labi pacensties ,lai šis serveris atģust aktivitāti

 

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 03. jūnijā, 09:43.
SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:32
1
post

dodam balvas cilvēkiem par aktivitāti

chalange taisam vairāk

taisam jb nedēļu ,kur piemēram nedēļa ak'tīvākais dabū vipu uz nedēļu jebkurā serverī (varu uzsaukt neuztraucies)


 atslegas vai lādes aktīvākajiem


XP aktīvākajiem

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:37
0
post

1. balvas cilvkeim par aktivitati vienmer jau tika dotas. Ir taču top10 automātiskās balvas pusnaktī pēc pirmā mapchange jau gadus + /konk konkursi.

2. kā tu to esi domājis organizēt? kā tu gribi uzskaitīt cilvēku nospēlētos laikus? tu gribi lai izveidotu /konk konkursu priekš vipu balvām? vai kā

3. atslēgas/lādes aktivākajiem... wat, moš naudu uz kontu arī? :D šis jau augstāk tika apspriests, nederēs.

4. kādus xp? foruma xp jau dodas par spēlēšanu serverī. Nebūs. Tas paņemtu cilvēkus no citiem kicka serveriem pat iespējams, tad būtu nākamā serveŗi pēc tam ko tādu pašu jādara līdz visi serveri apsprāgtu.

Gaidu reālus ietiekumus, nevis tikai palielinat ieiro, palielinat itemus, sutit kontu uz banku, atdod dzivoklja atslegas visiem kuri spele serveri utt :D

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 7m
Redzēts pirms 3 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:39
1
post

@Chemijs gribi uzlabot jb, tāpat nesanāks, būtu pieķēries BEIDZOT citiem serveriem, ne? huh, lops.

Jb maz ticams, ka kaut kas atgrieztu tautu, kaut tās lame balvas ^ neko īsti nemainītu, cilvēkiem tur vienkārši ir garlaicīgi, jo kā jau teicu šajā vai kurā topika, Ka cilvēkiem vienkārši tur nepatīk, jo nemāk pie ct vairs neviens vadīt, ieiet tāds Kaprālis vai Amors, viņi nevis vada, bet frago, tas nav jb, tā ir hu#ņa.

Bet jā, atgriez veco jb, vecās cenas, vecos vienādojumus, visu veco. Cīgas paliks, bet tās, lai uzliek kā /shop izmantošanai.

Vecā Jb atgriešana= vecie cilvēki, nē,nu tas jau būtu labi, bet  tā tas nenotiek, bet nu tas ir mods ir noiets etaps, jāliek mierā, tāpat kā kicka dr,bb un tāda tipa serverus, nekas nespēj un nespēs to atdzīvināt. Laiks iet uz priekšu, modi mainās, ej seko arī laikam nevis ņemies par serveri, kur max dienā ieiet 5 cilvēki, lai pasēdētu afk un parēķinātu. :)

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:40
1
post

kas tad ir reāls ieteikums? ceļojums uz havaju salām

iedot vipu vai lādi aktīvakajam .Tev neliekas ka tas akīvākais arī kādu draugu piesaistīs vai tamlidzīgi? jo mani piesaistija ZNT kas bija aktīvākais un es piesaucu draugus,tādejādi aktivakajiem vaig bonusus nevis vienam dročit serverī un Latviana uzdirsienus klausīties

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:41
0
post

Tev pieeja pareiza Latvian, nu to noprecizē kodolīgi problēmu, tikai nevis meklē tai risinājumu, bet šķiet mēģini no tās izbēgt.

Tātad tā: mums nav labu ct kuri labi vada.

Ko varētu izdarīt lai atgrieztu kādus vecos vadītājus kaut uz pāris vakariem. Vai kādam ir daudz veco jb spēlētāju kontaktu? Varbut vajadzetu noskaidrot ko vinji tagad dara, ko vajadzetu izdarit lai vini gribētu periodiski ienākt utt.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:42
1
post

:Latvian tu esi losis vai ponta pēc izliecies? pec restarta  10-15 cilvēki vnm bija on, nedirs ,,, ir tikai tas ,ka pietrukst ;čalis kas spēj noturēt aktivitāti

protams es sarpotu viss ko vari darīt aktivitātes labā ir rakstīt sudzibas un ņaudēt cik viss ir slikti,stapricu kopā ar sirupu, un ja kāds traucē tev tos sudus reikināt ir slikti :D:D:D bet cik no jums ir bijušas kādas idejas|?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 08. jūnijā, 22:52.
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 7m
Redzēts pirms 3 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:51
1
post

Sinca, izlauz pirkstus un beidz sūdu spamot, paldies ;)))))

@Chemijs bet nu tu saproti, viņi vairs nav 16-18gadīgi, viņiem tak nav laika ņemties vairs ar kādu serveri, darbs utml lietas , tev ieteikums būtu vienkārši ķerties klāt citiem serveriem, lai tie nenomirst :C Jb būs kā vienmēr, pāris cilvēki dienā ienāks un tas ir viss, būtu jānotiek pēkšņi kaut kādam brīnumam, lai kāds "vecais spēlētājs" nāktu serverī un spēlētu. Dzīve iet uz priekšu, viss mainās. :nez:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 22:56
1
post

vecie speletaji -> sviests .,firefun.krapālis(ok nekomentē).

jauine (vecie spēlētāji) - ralfs. n3bz  es

vairāk bandā nav vietas un visi aktīvi..  es vairāk aktivus nevaru pat dabūt jo nav vietas bandā
|

viss ko tu dari ir tupī nedēļās ,,kad konkurs par reiķināšanu

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 08. jūnijā, 22:57.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:03
2
post

Latvian beidz zeloties - man neinterese cik tas ir gruti un viss sliktais, es mekleju risinajumu un planoju ko darit, man neinterese tas ka tu esi padevies.

sinca - kāpēc tu uzskati ka ja palielinas bandās vietas, ka paliks vairāk spēlētāju? tu tachu saproti ka vietas tika samazinatas tapec ka visi salida 1 vai 2 bandas, un parejie bija vnk bomzi. Saprotu no tava skatupunkta ir vnk "man draugi grib mana banda, bet netiek, slikti" bet realitate ir tada ka tas ka ir mazak vietas motive vinus veidot savu bandu un to attistit, nevis palauties ka kads panems un vares vnk atpusties.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:06
0
post

Sāksim ar to, ka lai tautu piesaistītu, tur vajag kaut ko īpašu.

Kā arī , neviens (ieskaitot adminus) negribētu īsti sēdēt serverī kur 2 cilvēki.

Mazs un viegls plāns- mazai grupai salasīties, kas spēlēs (protams lai arī būtu ko darīt) Kā arī, protams , izveidot ko tādu lai cilvēki aizmirsu kas ir fragošana. Pēc sevis zinu, cilvēkus ļoti ātri aizbiedē.

Ja gribat kaut ko darīt, sāksim ar to ka vajag kas tur pieskatīs, kā arī spēlēs. no tukša gaisa nekas neparādīsies.

 

Ceru sapratāt ideju, veiksmi.

Image result for Unicorn Gif signature

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:10
0
post

loģika Tev laba,domāji to tapēc ,ka kuri netika vairs arī neatgriezās
lai Tu nedomādu ka es tik pa sevi raudu, dzimsbims ir no konkurējošas bandas
un tie kuri gribēja pie viņa,viņs vnk pateica sorry nav vietas, un nav vairs redzēti,

jo (mans viedoklis) bandām un tilpibai jabūt lēti  ,vai pa brīvu,lai maximāli palielinātu skaitu bandā  un kopā visu uzlabotu utt utt,nevis paņem 3 cilvēkus un tad apdisies domā  ko uzlabot vai meklēt vel kādu  kurš gribes bandā, paņem uzreiz 7 un ja nepatīk,lai iet citur, tur arī rodas konkurence ,nevis ej ,kurš pec RR ir nopircis par savu naudu vissvairak vietas,un kad nav tautas(čau latvian) vissgudrakais dirsejs atradies

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:14
0
post

Unicorn

1. Itkā jau adminu ir pietiekoši daudz, viņiem vnk vajag uzlabot aktivitāti, pieņemu ka ja kāds smuki saliktu visus adminus 1 grupā watsapā, un ja mēs kopīgi sarunātu 1 vakaru kādus konkursus saorganizēt, un kas varētu palīdzēt pasaukt vecos spēlētājus, nu tad jau viss aizietu.

2. Kau ko īpašu - varētu jau uzrīkot sākumam 1 mega konkursu, kur balvas būtu vnk 1x lielākas kā parasti un vēl vipus visiem sadot. Lai vismaz būtu iemesls saukt draugus vecos.

3. Kaut ko pret fragošanu - kā tu to biji domājis?

 

SINCHA

1. Nu bet skatie situacija tagad, būtu vairāk vietu bandā kad nav daudz spēlētāju. Tātad visā serverī pamatā būtu kādas 3 bandas, pārējās būtu vnk nūbi kuriem nekam nepietiek naudas nekam. Tātad visi jauniņie kuri pa retam ienāk serverī ir vnk bezspēcīgi bomži kuri netiks nevienā bandā :D A ja ir maz vietu bandā, tātad ir vairāk bandu, tātad bandu bossiem reāli vajag cilvēkus ko tajās pieņemt, un nūbiņus arī kāds paņems.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:21
0
post

chema situācij tagad ir tāda ,ka ir mana banda dzimbim banda un ta pajoļa,un visi pārējie ir bezspēcīgi


BEEEET

ja katrs jaunais varētu uztaisit savu bandu un pasaukt draugus,klases biedrus , suni kaķi,  un nebūtu jatiecas uz šīm 3 bandām.jo var neiet pie manis un saukt draugus uz savu,jo savs ir savs un draugus var piesaistīt JA IR VIETAS  bandā tad  arī ir vieta kur atīstīties, blin ja  dzimsbims butu viņs to pašu pateiktu, latviens pieradis ar siriupu tupīt neko nedarit un ņaudet cik viss slikti

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:23
0
post

Bet saproti ka sanak ka delj jums 2 cilvekiem kuri sauc citus draugus, sanak ka bandam ir janem nost tad vispar limitus.

Tas nav risinājums, kas būs ar visiem pārējiem kurus pasauc kāds cits kuru jūs 2 bandās neuzņemsiet. Vai jūs pasauciet serverī virāk cilvēkus kā visos citos veidos serveris piesaista cilvēkus un kad atgriežas pa retam vecie spēlētāji? nu nezinu nezinu. Jo sanāk ka viņi visi tiek nostādīti diezgan bezpalīdzīgā situācijā ja visi citi būtu 2 bandās tikai.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:25
2
post

Varētu lūdzu šo topiku nepārvērst par čatu?

man itka pie pakaļas, bet nu.. :nez:

==============

sakara ar bandām, neko nav jamaina.. tapec ari bija plans samazinat slotus, lai butu vairak daudzveidiibas un bandas.. savadak viena banda salasās un visu savāc. Mana doma vispār bija uz 5 slotiem uzlikt, daudz vairāk bandas būs un vismaz vairāk tabulā kkas notiks , cīnoties. Nevis vnk viena izceļās, pārējās no pakaļas redz- ''ai nu viņi jau visu izcels''

Image result for Unicorn Gif signature

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūnijā, 23:27
0
post

šoreiz Tu nesaprati,
pat kad bija 10 cilvēku limits,draugi bija 5
pārējie bija bonuss

ja bonus nemaksā mes izmetam viņu nafig

a ja viņs izdomā ,ka grib savu  bandu ir nereāli it īpaši tagad kad par vietu jamaksā .. nezinu cik ,bet daudz..

ja viņs pa velti var uztaīt savu bandu,un paņemt manus bandas biedrus,tak skaisti,katram vel ir kāds draugs un rodas konkurence

tur jau arī ir tas stāsts ,ka paprasa vai var bandā,nē nevar! un vairs nekad nav atgriezies

Pēdējo reizi rediģēja SINCAS_MONSTRS, 2019. gada 08. jūnijā, 23:28.
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 7m
Redzēts pirms 3 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 00:20
0
post

DžeilBreiks still ded

@Sinca <lietotāja aizvainošana>, neko vairāk te nekomentēšu. Jb vienmēr esi spēlējis konkurences pēc nevis for fun un tu nekad nepiekristu, ja tilpība ir mazāk, jo visus savus <lietotāju aizvainojumi> nevarētu dabūt vienā bandā, so saad.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 09. jūnijā, 09:32.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 00:25
0
post

nosauc kaut vienu? (tev ar to  banu/gagu) nepietika?

jebkurš uztaisītu savu bandu,ja varētu un bliezt pa savam, dzimbims bija manā bandā,uztaisija savu un čill ,tu <lietotāja aizvainošana> sēdi ,mirsti raunda sakumos un reiķini tik ,spēlē pašā neiestaosties un itkā ar to visss <lietotāja aizvainošana> nepietiktu,vel atrodi laiku sūdzibas rakstīt

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 09. jūnijā, 09:33.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 09:59
0
post

Šobrīd izvirzītās idejas:

1. Vajag kadu kurs varētu savākt visus jb adminus watsapa grupā, lai varam regulāri saplānot konkursus, bet sakuma vajag 1 mega lielu konkursu kur butu balvas aptuveni 5x lielakas ka parasti, lai vnk butu iemesls sasaukt visus cilvekus.

- kurš varētu savākt visus grupā? vai kāds tāds?   ( grupa izveidota )

- kurš ir tas kurs jb vada visinteresantāk? esu dzirdējis ka unicornam pātīk fragot, nevis ka viņš vada lai izklaidētu spēlētājus.

 

2. Noob bandu jāpadara krietni stiprāku, japlielina laiku cik ilgi tiek iemests spēlētājs tajā. Bandām sākuma vietas jāpalielina uz 5 lai būtu bandā mazliet vairāk vietas.

 

3. Vienādojumus izveidot lai tie rādītos katram atsevišķi. Tātad tā vietā lai visiem rādītos viens vienādojums, katram rādītos savs savādāks, un katram būtu iepsēja to minet atsevišķi. Šis dotu iespēju noobiņiem ārī sakrāt naudu kaut kam. ( protams ka balvas būtu daudz reizes mazākas kā šobrīd )

 

4. atslēgt  ranku (hlstats) lai vispār nemainas ranks no kiliem. Jb nekad nav bijis domats lai tur kads skatitos vispar status :D

 

5. Unicornu par JB MAINU? watsapa grupa tika pacelta šī tēma.

 

* Nekas te nosauktais vēl nav līdz galam izlemts, gaidu jūsu viedokļus ja jums kaut kas no nosauktā nepatīk vai patīk!!

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 09. jūnijā, 11:26.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. jūnijā, 11:56
0
post

1. par fragošanu- ienāc kādreiz jb, un es tev pavadīšu kā 2 cilvēki. 1)Kā nenormāli frago, tad tauta ātri pazudīs 2)kad kaut kas notiek. Nezinu no kurienes tu to dzirdi, bet ja mani saak fragot, es fragoju atpakal. (tam piekritiis visi)

2.Bullshits, tapec ka cilvekiem pashiem jasaak kko uzlabot, nevis tikai nemt uz gatavu. Noob banda ir izdomāta lai parādītu un paskatītos kas ko dara. es pret.

3. No vienas puses laba, no otras slikta. Ja var uztaisīt, ka vienādojumi atsevišķi un kopumā TOP3.. tad jā, ideja ir okej.

4.Yeah, itkā nav slikta ideja. Varētu pēc online laika or smth.

5.Nu es izteicu savu kandidatūru, jo es teicu jau -KK- ''Ja ļoti vajag JB mainu, tad es varu.'' tas pats, neviens negrib iet serverī, kad redz ka tur ir 2-4 cilveki. Tapēc, jasarosās sākumā sākuma tautai, lai cilvēki pavelkas līdz. Plāns tev ir vajadzīgs , tapēc tu visu velc un tik domā. Kā arī, man -KK- teica ka palīdzēs, tā kā viss būs čiki puki. Tapēc, čemijs ļoti grib plānu, bet nu.. ja neko nesāks darīt ātrāk, nekas arī nenotiks.

Image result for Unicorn Gif signature

Lietotāji skatās šo tēmu: 0