bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
112
19
topic
FREE ADMIN 2 OU EM DŽĪ
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 8m
Redzēts pirms 11 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 18:07

FREEE ADMINN

VISI Aktīvie patstāvīgie admini saņem milzīgus bonusus pateicoties itemam:

 

"Admin bonuss" vairāk info var lasīt te

 

Sitācija ir izveidojusies ka ir grūti atrast uzticamus adminus kuri nepazūd kad viņiem sagribas.

KRITISKA SITUĀCIJA IR:

csdm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

war3.kick.lv - ADMINUS VAJAG

dd2.kick.lv - ADMINUS VAJAG

gg.kick.lv - ADMINUS VAJAG

zm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

jb.kick.lv - ADMINUS VAJAG

ttt.kick.lv - ADMINUS VAJAG

Tātad, lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1 stundu dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu, tad visdrīzāk ,ka netiksi pieņemts, jo mums neder variants, ka vajag 10 adminus, lai būtu kāds vienmēr online )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē, ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams, lai arī servera topā tas būtu redzams, ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī (  https://imgur.com/sjZLBck ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://imgur.com/lj4HVqR )

3. agrākā pieredze, pastāsti, kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju kickā kādu pusgadu, serverī ļoti trūkst adminu, gribu palīdzēt. Uzvedīšos ļoti labi un nebūšu iedomīgs. Uzturos daudz čatā un iešu bieži arī uz calladmin.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. novembrī, 19:10.

rEm3r
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 21h 4m 58s
Redzēts 2019. gada 27. jūlijā, 11:20
Pievienots, 2019. gada 31. maijā, 16:42
0
post

SHokurr- , ты посмотри мою активность на вар3 сервере, а потом говори мне кто я такой. 

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 12:18
1
post

yostu, WAR3

Kopējais online - 19d 08:04:34h, sesijas pa pēdējām dienām pagaidām šādas.

Gandrīz kā gadu biju šeit pat WAR3 Admins (no 18. gada aprīļa līdz kaut kādam 19. gada janvāra vidum vai februārim, ja nemaldos), biju arī WAR3 Main kādu pusgadu (no jūnija man liekas, arī līdz 19. gada janvāra vidum vai februārim). Mani jāizvēlas, jo esmu tepat bijis zināms admins un ir dažs labs, kurš grib mani atpakaļ ierindā. Esmu arī viens no ganga "KICK = DZĪVE" dalībniekiem. :)

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. jūnijā, 12:44
1
post

dobrosmeh - uz gg - atteikts, aktivitāte nav pietiekoši laba, būdams sms admins pēdejo mēnesi bano tikai par change nick.

Glox - uz dd2 - atteikts, "chemijs jau kaut kam čatā minēja, ka ja tikko dabon unbanu, tad ir jāpaiet pāris nedēļām, lai varētu pieteikties par adminu.. "

Kanjepe1000 - uz dd2 - pieņemts, "aktivitāte ir laba, papildus admins ir vajadzīgs, uzskatu, ka var mēģināt. "

OwO - uz csdm - atteikts, aktivitāte pārāk zema, pēc pieteikuma īpaši sāka iet uz leju.

yostu - uz war3 - pieņemts, tikai tāpēc ka zinu ko spēj darīt un ka mācēs rīkoties ar adminu.

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūnijā, 11:51
3
post

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 02. jūnijā, 17:37.
black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūnijā, 13:45
6
post

1. niks:Irv. (dd2)

2.kopa paslaik 2d 05:09:39h (bet tas ir paslaik) pedejas 7 dienas:

3.agrak es admineju popularu serveri un visi teica ka es vineigaiskurs bano hakerus un vienmer on un jums ir jaizvelas mani jo dd2 mirst admini tik pa dienu atnak un no rita un vakara vnk hauss es gribu normali paspelet a ne visi iet ara jo ir kautkadi hakerisi serveri kuri laimigi spele kamer mes raudam es vnk gribu palidzet dd2 atjaunoties un pieradit to ka es esmu labs admins 

*DIY*
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 3d 16h 15m
Redzēts 2022. gada 01. septembrī, 16:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūnijā, 22:05
1
post

*DIY* GG.kick.lv

Serverī  pavadu pa kādai stundai  divām vakaros.  Online laiks  :3d 17:14:51h  

Pieredze... Esmu jau aizmirsis servera nosaukumus. Monopols bīja vienam serverim saimnieks tur bīju GG un csdm.

 Vispār jau man liekas ka gg ir diezgan mierīgi laikos kad es eju spēlēt ,bet nu pa  retam jau kāds gadās.

 

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts 17. aprīlī, 08:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. jūnijā, 21:09
2
post

1. Glox@DD2

2

3. Esmu bijis te admins, nebija problēmu , čiterus atšķirt māku , adminu trūkums serverī ir milzīgs :nez:

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. jūnijā, 20:01
0
post

1. rodzh @ Jailbreak

2. Stundas kopumā - 0d 11:12:54h ; Šīs nedēļas laikā - (rakstot šajā dienā)

3. Pieredze ir bijusi, bet nedrīkst rakstīt kuros serveros jo tā būs kind of reklāma. Kā arī pagaidām ir vasara, nav skola, ir daudz laika ko iztērēt spēlējot cs serverus iekš kick.lv. Esmu pieteicies adminam tāpēc jo man ir ļoti brīvs laiks līdz skolas sākumam, serverī daudzi ir mani gan jau redzējuši. Kā arī nelamājos un esmu tāds draudzīgs, sapraties ar citiem jb.kick.lv spēlētājiem. Dažreiz arī sanāk redzēt kādu noteikumu pārkāpēju kas nevada, free killo, neko neievēro. Un tādēļ esmu pieteicies šim statusam, lai noderētu tādos brīžos. (Kā arī par aktivitāti - Diemžēl dažreiz internets ir ļoti slikts, jo esmu atbraucis ciemos, mājā ir ļoti daudzi interneta lietotāji un dažreiz sanāk kad vienkārši ir 200 ping un neko nevar izdarīt. Tāpēc arī tās stundas tādas maziņas ir)

(Edit - 2019.06.22) - In-game stundas ir izmainijušās, vakar nospēlēju apmēram 8h, tā arī mēģināšu šodien.

(Edit - 2019.06.25) -  ; 

 

Pēdējo reizi rediģēja santiz, 2019. gada 25. jūnijā, 14:38.
Faacha
Jauniņais
380 atbildes forumā
Online: 4d 18h 56m
Redzēts 6. februārī, 09:02
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 12:07
1
post

1. TripleX @ JB.KICK.LV

2. 

Sāku zipāt pirms nepilnas nedēļas un MAN VAJAG VĒL TIKAI 2 MINŪTES LIDZ 10H XD. 34:60 :| Njaa... Neesmu hotshots, gan jau tas iegriezīs ribās.

3. Cik bieži atrodos serverī ar kādiem +4 cilvēkiem, vienmēr CT ielien kāds killeris, kurš DD2 tika mazliet paskaldīts, un tagad atnācis uz JB, lai atriebtu savu nāvi. Bet tad HOP, un esmu es, kurš šo cilvēku paskalda vēl mazliet. Domāju, ka mani vajadzētu pieņemt, jo aktivitāte man šajā serverī nav tā sliktākā..

 

+rep vaaveriitei. Gud admin. Kad ir serverī, tad vienmēr ir ko darīt.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. jūnijā, 12:34
2
post

K0br1ks - uz dd2 - pieņemts, "Aktivitāte bija laba, šur tur kļūdijās, jeb nepārliecinoši reportēja pārkāpējus . Ja aktivitāti atkal uzlabos, esmu par uz garāku testa laiku."

*DIY* - uz gg - atteikts, baigi neaktīvs, statos nerādies vispār. :nez:

Glox - uz dd2 - atteikts, "Banots forumā kā arī nepārtraukti lamājās un aizvaino citus spēlētājus."

rodzh - uz jb - pieņemts, "diezgan aktīvs pēdējo laiku, problēmas itkā nav bijušas. iespēju var dot."

NotAGoodPlayer - uz jb - atteikts, "pa atru . atteikts.. lai pasezh vairak"

Muiza
Jauniņais
Edzars
95 atbildes forumā
Online: 2d 7h 37m
Redzēts 2023. gada 24. jūlijā, 15:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūlijā, 18:16
2
post

1. Dejavu @dd2.kick.lv

2. Serveri pavadu tagat bieži vidēji diena 3-6h citreiz vairāk 

Total Connection Time:1d 07:00:27h 

Tas ir par 4 dienām ko esmu nospelējis kicka

3. Esmu kādreizējais spelētajs kuram bijis sms admins vairākas reizes tieši dd2 serveri, jo uzturos tur bieži un tagat kad atnācu apakaj spelēt katru reizi kad es esmu bijis serverī vienmēr ir bijs chīteris kuram ir wallhacks vai ari aimbots 

Serverim trūkst admini kas sēš online un skatās kas tur notiek.. Veiksmi darba..

Pēdējo reizi rediģēja Muiza, 2019. gada 02. jūlijā, 18:43.
bluuuu
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 13h 33m 14s
Redzēts 2019. gada 07. augustā, 20:47
Pievienots, 2019. gada 02. jūlijā, 18:19
0
post

1. bluuuu @ dd2.kick.lv

2. total 2d 05: 39: 39h, last 7 days - about 9.5h

3. I want to apply because I play almost daily (averaging ~ 2h / day) and sometimes there are no admins to respond to reports. For example, today there were no admins from 16-19, but 2 cheaters were the server who ruined playing experience for everybody. I've been playing CS since ver 1.1 (active for ~ 12 years) so I think I can distinguish good players from hackers. If it matters, I'm from Estonia and 30 years old. Top 7 player last month on DD2.

Pēdējo reizi rediģēja bluuuu, 2019. gada 02. jūlijā, 18:30.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. jūlijā, 11:58
0
post

MaN-Man - uz dd2 - atteikts, "Uzskatu, ka par ātru, lai paspēlē vēl kādu laiku, lai tiešam var saprast vai aktivitāte paliks kā arī gribētu redzēt kādu reportu no viņa puses, lai var saprast , cik labi atpazīst pārkāpējus. " + https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=43441

bluuuu - uz dd2 - pieņemts, "Aktivitāte ir , spēlēt prot, kļūdainus /calladmin no viņa puses neesmu redzējis, domāju, ka var mēģināt, aktīvs admins ir vajadzīgs. "

Faacha
Jauniņais
380 atbildes forumā
Online: 4d 18h 56m
Redzēts 6. februārī, 09:02
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 15:08
3
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies : TripleX @ JB.KICK.LV

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī: 1d 03:16:53h  Serverī pavadu vienmēr aptuveni 1 stundu

3. Pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tev: Tā kā drīz būs rr, serverim būs ļoti nepieciešami admini, un tā kā es esmu tieši šajā serverī aktīvs, es domāju, ka es esmu ļoti atbilstošs šim amatam.
 

Pēdējo reizi rediģēja Faacha, 2019. gada 07. jūlijā, 15:08.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 5m
Redzēts pirms 9 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 22:29
2
post

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies - Mr_kiwi un JB serverī

2. online laiks cik esi kopā pavadījis serverī - https://i.imgur.com/NxlP1wp.png Tas ir online laiks, cik esmu pavadījis. Pēdējās dienās nav pārāk liela aktivitāte, bet domāju, ka visi labi zin, kāpēc tā - visi gaidīja resetu un domāju, ka pēdējās dienās neviens patstāvīgais admins diži manu online laiku nepārspēja.

3. Agrāka pieredze, pastāsti kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi - Jo JB serverī šodien izskanēja frāze no paša JB main Unicorna, ka serverī steidzami ir nepieciešami admini. Tad nu lūk - brīvprātīgi piesakos adminēt JB serverī. Man nekas nav pret adminēt tur. Cerams, ka JB netiks novests līdz tādam līmenim, kā tas bija (kādēļ arī iepriekš atteicos tur no admina), bet pagaidām viss izskatās superīgi un idejas ir.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 08. jūlijā, 00:35.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 12:34
0
post

NotAGoodPlayer - uz jb - atteikts, "Nedaudz pa ātru, pasēdi vairāk serverī un tad redzēsim ."

Kiwi :] - uz jb - pieņemts, "esi pirmīt adminējis, cik saprotu vēlies atgriezties un sāksi spēlēt. Ceru ka tā arī būs."

WizKhalifa*
Lietotājs
Madiis
142 atbildes forumā
Online: 3d 18h 2m
Redzēts 2019. gada 22. novembrī, 12:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 18:04
6
post

Es esmu diezgan aktīvs, forumā, un dd2 serverī! 

Es zinu, kā adminēt, māku atpazīt čitakus! Pašam ir steamed cs. Tātad es nezinu cik šī tēma ir aktuāla, bet es pretendēju uz DD2.

Ar cieņu WizKhalifa*WEED.

Pēdējo reizi rediģēja WizKhalifa*, 2019. gada 10. jūlijā, 21:26.

Pilots
Lietotājs
228 atbildes forumā
Online: 50d 13h 49m
Redzēts 27. martā, 11:22
Pievienots, 2019. gada 12. jūlijā, 13:09
1
post

1. kukuruzniks @dd2

2. Total 4d 00:31:42h Dienā vidēji 2-3h skatoties kāda diena

3. Pieredze pietiekama, esmu admins bijis kso, chill un vēl šur tur, spēlēt sāku 2005 vai 2006, vairs jau neatceros.

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. jūlijā, 16:41
0
post

1.ToughEnough @csdm

2.1d 21:54:14h

3.Te,KSO un MW -_-

black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. jūlijā, 00:47
1
post

Irv. @ DD2.kick.lv

kopa nospelets 6d 08:37:27h pedejas dienas 0d 05:00:51h                             zinu gadijas ta ka nepareizi sanaca ka man sitaja serveri bija admins

                                                                      0d 02:04:21h                             bet es visu sito laiku tgd macijos skatijos ka profesionali admini strada

                                                                   0d 05:03:16h                             un esu visu iemacijies aktivitate man ari ir loti stabila un liela kpc gan neiedot man 2 reizi pieradit ka 

                                                                   0d 03:41:41h                             varu loti labi adminet apsolu tagad es vienmer loti ilgi specosu ja bus aizdomas vel pakontaktesos ar

                                                                      0d 02:53:34h                             citiem adminiem ka viniem leikas vnk tagad atkal sakas tas ka maz admini dd2 un daudz chiteru

                                                                   0d 00:31:01h                            taka ludzu aizmirstat manu pagarso reizi tagad es pieradisu kas es isti esu un esu labs admins

                                                                  0d 03:34:16h                                                                          Paldies ar cienu K0br1ks :)

                                                                  0d 05:59:58h

                                                                  0d 04:29:05h

                                                                    0d 05:36:05h

                                                                 0d 04:27:45h

                                                                 0d 05:13:17h nesanaca baigi smuki bet es centos

Pēdējo reizi rediģēja black cobra, 2019. gada 14. jūlijā, 00:48.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1548 ( 154699 skatījumi )
Maruzha, duck, Breyke, PaksPorgand, PiGGy, headbangerz.-, C0ppy, Fēnikss, Kr!st1nkaa, Pīle, WickedLady, Hybrid Minds, dedushka, AndisKoks, luīze, Latvians, cruelcin, Nurmachimaevmakachev, alska, akasi, GEMEr228, Mohit, Šķidrais Ēriks, Omega, inar4xx, Peak, Hvz, ThePatronusCharm, Alīna, Alus, rud1te, RV`, gary, Lakrica, ~Evils~, Tessa&Hardin, Goosey, UwU, NewbieEU*, Wolfyy, PrixoditeV4era , Deu, Capture, traitors, Kiwi :], SPICELV, zooniijsftw, phine, 🌿🌿🌿, kokobino, Pizhikz., Grafiti, spycka, DreamOn, 1234inguss, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Sandis., merkatis, nolodžik, ihavelocity, Zap3ko_, SakalisLV, herobrine81141, Exc, santiz, Kamiks, siirups, Chemijs, mrfouley, pankuksh, Ha3E, arthurqee, Kide54, HSkill, Minnia, Piziks, Shepis, 575, ysl, Gamora, knvxx, aim.ru~~~~~, bicis no MOSS, Ramball, Zelts*, Kubiks, NinjaC5, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, edgars rinkevics, Pīļuks, Ibetāa, Pigijs, Сhrееру©, prieksnieks, Rbot, Saldenieks, munniek, tenblunt, lucifers, eKs., cr3ww, Milko, kriptonit84, trickster, Bat0nas, Spridzeklis, Fruzenty, Mcmz, Zane, knejvs, EddieLV, beijbe_, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, love_me, tominsh331, 90_degrees, KickMan Kick, blackout, Witch, Moxley, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, SintijaL, ZeltaBlack, BANZAI, prote1ns, maar4a, Budists, wishuamerryc, Matriks, Pickle Laura, Krista, emaymyska., MA1M, Trevor, HashMan_, Krisiittz, cruelcin šļura, Leh , YOLO, cuttay9, Oz1ris, Friška, MACAN_fake, Haiduk, Čaiņiks, Marmurer, eXodl-, anesrachid, essence, bEEEr, ElvIneL3, exe, pigmi , Bridzaa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, WILDcARD, Bavility, Kaapurinsh, no-legal, Vienki, LukaGamer86, jollylv, EvilGranny, aimbatten (;, Isten_Killer, akosvaradi12, thestyle, oy74, Laurz, medalus, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, dairis61, ⚒️Stoick the Vast⚒️, LapTopeR, vazzaa, enygma, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Condemned, eLEONORA, ExorcisT^, silence, killerLV, Komisarchiks, aBL, RokkY*, Aut0ft, duum, Sergio , AreZed, M*Z*, vax, ALIILILIHSAM, Siguldietis, Profu, arro, Dzonis, cheburashka, ZnT, Venta, Agneshuks, who`s who, MathaFaʞʞa, Gloks, exit999, efka, owerl1ne, Martini23, PaTRON, Thor, Incorrigible qwz, Kalvix, Hazard, malbaro, Kizit, BIG DICK, Wunderschlange, MENDIJA, Dzokelz, Techno Vikings, laura, MQJORS, Cibis777, Tadzhx, Effectend, alusyragerai, Zaņuks, freezy, nadim13, HEADSHOTMASTER, Unicorn, Faacha, PupS1ks, SexyPupok, PihPah, Arch, RushFuck, MKs'Powa, iFamous, TwiZzy^, Celtnieks123, Jackass3D, Xtcent, pavluts, h1x_immortals, goosy, Jokerits, tomts, Snuffeklis, NerealsKabans, Arčiks, Eddy, skyya, Turbine, pTb|SPYDER, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Boris, Laima*, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EXIT.-, король мажор, eSSe, Kristine)*, nazislv, Romchiks1310, xVeins, Karbonad, `Barbija`, Chayofa, ChmooZvaigzne, wind, Eduards18b, bnation-, paklaxjs, PD / Kapteinis, PSG, Diademantus, arbuz, Eima159, Crack, voobshepokaifu, Latgalc, InsoRow, Beyondz, bomzisGG, Kill, Vecteevs, Fūdiņš, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., kaifotajs!!! :D, Hellabooza, Jenotinshj, ALDIS, Canep, enrico, - З Л О -, Jazeps Vitols, Kikii., Siidzi 0_o, LACOBRA, issam, Riepa, MyLiUoGiEnE, Anna, PooKa, burviss, SilenTs, sandra sinele, Albrehts, Diplomāts, Литрый Хис, 'm0nk 0_0, w3Ed!ch7, Rolković, Codee, Aeroflot, not hns, magisterial , StompBox, Criple, 0blivionx, fljw, Krieg, Churix, KKK, supremementos, lonely_uz, Sentro, aldcor, tehshine, Pilsonis., Manis te nebija, Pilots, Almighty., Jitzie, 6paaudze, pa1n, Minimi, Tava Vecmamma, Faacha_fake, PANDAROO, kuzons, Weksijs, Sour*, Lacz, Enemijs, kaishi, Em4a, ruutam, headhunter861, satans18, Kristers420, LewyG, deqwatian357ANW, valerkyy, Criple_fake, Vineta., u need jesus, BigTomens, why so serious?, Riplejs, Bandit777, rulX, Klaus, atpisies, sсhoKKur-, Deebosantana, kawaski, space cadet, negeris1940, Who cares, Milkyu, mrs. doubtfire, log1, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Chillotajs, UTSNAHUY, JērsA, Jogijs, SM_97823, Haskys`, klavs, Zhnx, bitchzzzz, EMP, KewKew, Kapracis, **Nezināmā**, RCHWZKY, *** Scooby Doo ***, BeethoveN, agentlee, E777, paipels, kik0, Mihajljovanovic044, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., botsaaa, naturals, Angelius, edytricks, Obijs, Buuu, raiviss, dibens, 25CM, DEVIL_BOY, denzens., AzBest, Kriksons, Džonijs, DeFg, WoOzie*, MADLUCK, kaija, Vimi, lowaf, denzens, MurkainaisKushkis, Scrubs, maisinsvajag??, maqq, Darkness1000, baltimors, Flabijs, Aiwi4, FLASHERIS, Baileys, kakaataajs, Brendijs, laescobare, sync, emzijs, KaapostgalvaLV, Invisible, FrostjikS, Yakuza, KOB, ⛔lolwut?, jammz, GodAm, Marcis426, milo humble, JanCisV, Sextape, savant, JML, VecTeeevs, Ventspilnieks, rex123, Platais:P, andrisptrs, keni, ScoRp1oN^^, Sajma, Singapuras Bratans, otto, ★ToughEnough★, Mežpils, SINCAS_MONSTRS, Raseens, smailiks, Kubi, Duzis, Mozerejs_21, ekwik, sTovil, scarlxrd, 4emsis, Apocalypse, Vairis4, kumarix, zexq, Frenk, spotinsh, RagnaR, Karro, Serviss, LowSkillL, Rubax, BigInJapan, hehegeeva, ! O B I T O x X, Abdo Achem, Famouse, FIN., _ExiT_, Spike*, Solnu6ka, krishnavairal86, rodzh, Bu4haa, DEX™, Amors, 1llu510n1st, MrShauu, 𝓑𝓻𝓲𝓭𝓰𝓮𝓼, Pirdlampina, nezinits, Woshiniba, Lauku puika a.k.a hnc. , Es nezin, banijs, nanKa^, 32456yhytbg, sparckling, dest, shq, kaktyc1, Nulis, ozijs, Lauraaa, Reiniiitis, snaff, Spanky922, keKei, lawruuc, danik2021, klubuJuris, MrDiego995, HaRZz, Osiits, Shadow CS Auf, Saldaaa., K@@SiS, zoro227, insect., cerealkiller, motty, fraGOnaars, ariZona1337, شيخ, BARBARIAN, Greenluv^, esesmuvisimultenuvaroni, Swizy, <FiZz>, Briinumzz., dasdja, bagdad?, Emoji, ??????!!!!!!??????, Outlawz., OldSchool, ANormalStick, KrievuJakudza, LaQ, ALfie, seiko., Swex, Bumm, ksa, fckuman., BaJIeHoK^, kraims, dzēsts profils, Chyyy, seskosio, juliet, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Kas, Dinčaa, BernjukS*, shaize_, AceVentura, KenT1k, janis_ir_hakeris, Simpsons, shimbo, Oskars.R, N1CeR, Clarus, kas i?, AryaStark, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, AIDZIS., Kraapaals, X-pAc, Jorcikk, hermis, qppykt, Nightdog, Purpel, Pivafresh`, KINOFAN, balodis, EmptY^, Zii, daryl, GeT_AiMkIlLa, kodols33, Robitis96, kulers, Laggato, Mek, Baubas, Strelnieks., jevrika, tajjik13, zypornotovitijovijs, Zapara, Byou, la1cigais, Rudexo, zmokiE, Hapijs, Siipols, LIBRIX, Anna;*, charming, Дэн, peaky, comicfyou, adjustable, KoKoC, 37FPS, baltaisneggeris, Noyds, MACAN, sixed, petuunija, N A T O # Bunnyflop, Mopo3, DidzzyS, Dark1js, CyRekT, AssAss1N, ZinZino, Vaaveriite*_^, FastShooter, ChaL0s, covidiots, mantas, Zalkt!S, izpirtirpeklis, Critikalz., theblaumanis, Piparkucina, REDFOO, Musitis, Flaatroon, Snuff, aasadassdasdasdasdasd, Naureens, ALIŅ$, Ethe, Bastaardio777 , peh, masieris, MeltingAss, Gadžo, Beichz, Foxculated, nway, pjanko, R0DEmental-, Dzēsts, one_more_time, activision, @_krist3rs_, allk, crshdr, David Blane, Archijsss, monster225, laurisk17, BunnyHop, Sniedzinjsh, kon4, radžiņš, Mr.UnMarkS, ItsThatGuy, Kristersss, black cobra, SniegaRausis, Hennessy-, Skies, Pūce, Lauriitis, Just31, Tricknaame, Cepetis, Rindindin, Radjuka, Jumpybug, BandiHUNGARY, Zeroboss, Pienvedeja., sweeg, Abeliitee, deniskafrol, Hektorinsh*, RooFee, ReGri, Martinez, wBc* | Tapke, auns, mid., Whatever*, Jonathan, Hekch, Excellent., Cpt. b.aaaaa, Kosmoss., Raivic, mokabezpiena, Tazikz, Thomson ., Daikts, Zakaroo900, FreestyleManiac, Crew*G.D^ Rupucis, 0nion_man_LV, antimatērija, concijs, Kodiens, OG812, punktinjshh, Xcho, reimy_666, Skrevele, raacha, LemonDetox<, Muiza, kalimaoff, Baltais, susurins2, JUVE, Chemp1k, petushki, socket.io, Ganja, God Kalashy, contre-dieu, FizzyS_fake, Ham4iks, Chezz, medusa, sirmais, MarkussBecha, ePIls, Mercury`, Roo`, brunovizbulis, Remember-ME, Benjamins, 4uvak, stovetais, VILKNADZIS, Beasty, WELCOME, ILL BILL, puisens, Burunduks, Latex~, DAWENKAAAAAAA, mmeellyyaa_, LogiTec, 9 9 9, **MoHiTo**, Castellani, Sorry, not sorry, Artūrs, krish_im back, k0minax, Yuri, MAIZE., Qwertyz, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Stas, rnx, Bubliks, Shuriks, Krisiic, Frii, LuigiKP, Kaktuss, Nil_Ushakov, slice, ozzy, xvid, racistmario, T. Bagvels, Dancits, FIIR1M, Deimusx, Pilsetnieks, Lamba, Королева, hastagz, ZīLe, Paldies., djbetons, h2o, monkeyyy, Vandalists, egons, zefirss, Jon Snow, John Walture, yostu, Foxxy`s Poxxy`s, Herkules, Default-Blackghost, Spirtsss, ŠuhRuh, gucci, EvE, CharmZ, zelchh, shit_, D1AMXND, ethereum, INLOVE., 3101, 2kk, Bītls, MarisM, СТИЛЬ., G$ SHOOTER, HeLL, Celms, Ebyrn, chubs, SpriditisMAD, sekjeee, Emīls., LoyC, deewekzij, johnn, replay ., LaurixLV, elementary, Weebs, BMW | e46, FireFun#TnT, è’lei, Breezy, Nalikens, Terarists, Kalmars, duffer, Pankuka, bangtheking, Andzh, ERIKS K, Limpo10, Seerga. , KonQx, NunCe, quickie, Wukong, Marquise de Sade, VERT'Z, NoBodijs, SĪDŽAJS, nenshuks, Shefa, Džamals, Ackke, slAyzorkjeeee-, kontrastraiks, buffrider, Valtero, Salamandrre, KnoXvikks*, Sviests12, Veteraans, VendeN, HaTeMeZzz, Naft'līns, MadrYy, MANAS OLAS PIEDER MAN!, zexty, tumshaiss, BUU`, Struncis, Devils, sgelo, Arcel, Antuha, Kоролева シ, HUSEINS88, Richi1z, Kikaaa, HakeRs, Lawric, MaxFly, ERVINS IV, latvietis75, CROUPZZZ, Kastrolis, lainNy, Stefa, alexpr, Jaietgulet, Jimmy Smith, Flak3, MGMatek, -Zajka-, swarnij, LapIn, Sniedzins21, luxuryy, Roltons*, eeGA, cyruss, DopeLV, NORMALY, KarMenZoo, nisker, 47th, konjaks, co1ntss, fake_account, Minoree, Vivasvat, 777BINGO777, Go0dFather, SpeZ, Edgats, Grandew, eJamal, trafiks, Bobijs, Azumi, A4Tech, stulbs, Alexd, tuis, ŠAGIJS, kumeljdzemd, Patinjaa, Jetta, SHUT, Doingyou, tHEBEAST, Pecis23, transfolds, BoDoxJIeB, queen_of_black, Ruf, weed., Animals, -FuXurY-, ReachLv, eena, sofc?, XXL, Dweller, daniels1523, Мишка, World-, Violexy, ViRuS, AteikCia, icescale, MelnaisPletnis, Killshot, Mikijs, RAPE, Cilvēcinjš, StaFFорд, dudi, hUr, Waikss, Pečiš, sgh, Snikerrs, gena, smackthat, ozoljaunskungs, Uksors, Forluvs69, Singapuras DAGS, Alixo, $JeNoTs$, ............., bLank*, fomabugati , NewBoy, Nils, dear_death, ~Pakotājs, badvibesforever, Snicker, Šķiedra, Kristers12, TwenyHwuaN, CronosLV, garinaferari, coldHold, nKz', 2nf*, Noravajumtu, Ruffiks, zubke, platw, Muffler, RihardsHVZ, crewified, Cilvēks, LvSlayer, armandsxd, EQKL, konstance, ?miedziņš? , Lvbulta, Dalī, antijesus, Queen of black1, skechery, Erlends, Skurteņ Slaukis, Fon der Markov, def., lol_susurs_lol, Puikinjsh, MrColt , limitless, Tarakaans , emiils_kend, Rei, ivijs, killerhsh, Golovastrel, waplet, пуси, walle, kepins98, Mazaciepa, Pussy_Man, thaikhun99, ALAND3KO, Ralfinsh, Grizzlijs, Benz, BeeLine, Farmacents, 2+2=4 fikss maten, agaa, toxicated, Dj pecis, Jayceon, Gunars, MTM123, hakerl1nk, elethiel24, Eska, andrejke, LanDerSs, Al3ex, SyRiizZzY., Kumins, NotResident, duky7up, Alex0305, Rolands., Havit.lsd, sTeFH__, Rosvis, Frozen LV, Apuokas, milkhouse`, Edward, trakaisspanis, PEDOLACIS, crew, spokio, Leegy, npo100bog, Ritvars_De, paseeta, Antony2703, SaltyDexteer, Unreals:P, SiGoNs, Cheriss, SarGs`, Guncha, klishas, *DIY*, [TM] Lewis, PasaulesBoT, Jamaica726, -ScorpioNn, Charger, suffnik, Krasimir40, qwin, UnleasheRs, John Doe, Annaconda, grunT., LAmer_, awelv, helldoglv, The KaseV, SlicenDice, JACK VAN DE BEATZ, Trakaiss, guyelberG, Ridgefub, 123456789, Rag, Rastaman4iks, Killerite, Teljsh, `dd, minka_, aspuma, WizKhalifa*, nitrose, _Mazaiss_, gribumetins112, KABATU KONTROLE, ALLAHS, behemoth, Kipchoge, C*H*I*P*O, Ofkors, Smaiča, kevjuqlm, CepumCepuminshhh, LEGALIZEWEED, arabinas, marychiLLjane, Nighterance, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, Fro^zenOG*, RoyalPika, spoks, FreakyyPrime., Golden Nugget, Monset, del 🔫, Mคtrΐxf๏x, SmRifter, Truth_Hurts, NeaDeKwaD | Stone, Ralfuuzis, Alty, SoulshakerLV, Mate220, Kokaīns, Koka gabals, Ageleq, Džo, Gussi` ^^, Sadlaner, husis :D, METEORITS*, MateYz, Evucite, Kirpich, a3apT, puli_ot_babuli, Tralots, kristofers_muiznieks, skeleMF, Agent_Tequila, sd11a, JIaJIKa, šāvejs, 3oHT, Lachubliezejs, F L I I P Y., Taigias, LivePoll, Jautrais opis, figgyxd, BLaZeee, LocaL, spaula, SourSet, bullets aim far, SlumBoy, Kopas, CoyoteFly, fitz fake - phine, Amphetamine, jonivaio, whyge, Mr.Wii, EAZY., izspisšmekdaļpīzda, meiksh2000, exp, bluuuu, gettingahitwithgod, Laauriinaa, IJUST, krekerss4, loveusobad2, SycyS, Els, sos, Krapaliss, A.G., GANDALFS, eMcis, emciic, LOOK, KELLY, SMix, mama, Sin4a, Ibrahim Abdul Halim, Creed, #RIP 2019, ch0ke, грязный, b1g nn., elTrapo, Backwoods, Atty, Fire Chief , ketamine, 243615, rEm3r, muwa, bruh, FCK.old_budaij, anatolijs613, KeepIn*, MrGnB, DarkSoulLV, Wolfijs, FeyNesy, Shmaro, Жить в кайф, Come to PAPA, djonja, naziits, desantnieks, Mamba, Esesietis, BlooDy, KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS, wavy.g, Mǝrcury, MiXiEEE, PhazeOff, N3bz, Rastaman, NECKLESS, ZombikOzy, DzIkiJS, Maize, skull15061987, stunner, deniro_1970, KirilFen, MaksikFen, Badoxx^, GenkaFen, NastyaFen, MaksimMex, MaksimlOa, sanya.osipov.01, OlegkaFen, K0MBAJN, Latgales Čalis, Loski, cr3w, mishynee, Jager, vanix*, bezzvezd, banan53111, satanick111, Chreepy (fake), kaimiņšš, TheSuperLMN, eRasusOW, zemsky, Skay, Kaljiks, Medis, Uxi03, AviX1337, zloy_papa, Bronza, TTRDK, LastYz, wwaaddee, Amigo25, Zapturo., Prometajs, Kick, Gigna, Labākais, JIJIJI, ritvars665, iQuisitio[N], Ray, srax0, Milky, Goddest, LvJoker, Farmaceits, zuhn, named., DDT, h34t, tadas, Jan4ezz, Ziemelis, PENtazaurenis, [ X-TEAM ] : MrMoNiX, TTV_:3, sportsdirect, sellbrain, avix`, Yousef, vamos a la playa, Wo1in, STAR3N, polgamer456, CitraMoN, L7. T0xic Flasher, `MEXX`, malbaro11, blusa, aaaaaaalise, osob99, Edzaa., Mouz, DESA, Puzisss, RnB, 312rqweqrggf, onii, POCINS, Goxx, sirke, counterstrikepromaniac, Eskazvers, Bless, SxY_AiR, Daavis_, dauzelis, Oxcykodone `, CradX`, exdent, SAS| Phoenix, $DEMONS$, calcyy, pointseven, DoppyZ, Fluffy`, Mazais Gacha, LESHIY, Bluuzys, propkins, Mazulis, Rose, Elena, Cipsijs, shawtjee, Brencis, Duksitis, ga4o, e*d, whateverusay.*, sensey, Martinshhh, (:laimonpuika:), stn, fuN, >_<, MARKIZ999, xpucteb , LACOSTE_NR1, yanyasykovich., trakstudis, Otricala, ST0NE, acid_kiki, bmw`, famcis, lenusicka, CUBONS, oY74.WuClan!, Monsterfox34, OSSAMA, ANaRHiST, ES`CAPE, Labinaiskoks, Oktobris, Dlap, Deq, 125-LL, colddryslim, mimiC, tupiks, LagerBeer, Rasinieks, kkarlix, Slakters, cookies, Turbo_Anal_Lv, QueenPiper, rasii, Пиздюк, Mikijzz ||, Neon, amx, wateverishh, EMC, pjanka238, SiSiDra, Aimbot, Wolfaider, Fuk`dantE., AS7, blonda, hawk2281334, Seth, Twix, Talismans3, Mollenium, q1w2e3r44, [TM] genijs, Just_lt, dimon<<, sonyakun, Stogramkush, OksanaFen, Litriņš, Shokolade, Chester, The_Suspect, nxo badabum, JetWoo-, PilnigsNabags, cokie2211, Gustins, smartre, SweeTie, alov, Gashish, Radzhus, unn4m3d, eljik, ------, Reimu, thezen32, anonymus, LVSawyer, Giorgi, bLow., siikaiizz, Mirrors., Usa64, BURNBLACKS, Ri4ijs ., p0sitiv3, 3G_LITRS, slēpts, Martinsjh, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Blyatman, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, fake 4 you, Nesauj?!, hacksoon'S, Kanazews, lithium, GlicK, McGregor_, SkyBlowYT, OZOON, Salduminjsh, Pasmaidi99, Puika, derkijs, Jackel, LESHKA:3, Goldzh, eminemZ, DsAeRs, unknown-, pekkan, Pekka, Funnky, Hushbreezy, Queen, Yaltahelp, aarpraatis, Galax, insignia, CROCSPEEEK, hophop, dazzl, _FireStorM_, MysticSniper, Th3 Jok3r, xHoldL, EndlessS, Marcus, smurfix, south, Brrrunete, Nobody9, migla, yugioh, SALO, Arz, Genocids., Strecher, FullKnife, crck, vhlamiwwu, backside, Dairis23, hally, pL#, Rugarth, CupoTa, Daviitiis, Darly fake, B0JIK.|, MarcPrime, Columbus Georgia, HooNiGaN#, Dinarzz, Dave Roberts, ReeBoK, audzeknis, aim + wh = 9 He 4it, [BMF] EdVoRdEdV, Amaterassu, enlyZES, kriks, Midžets, Krank, Noodels, Pandinjaa, $uicideBoy$, Danielz, davvvil, rytteTall, edza_edza, BodyGuard, Marshmello, Ch33ky br33ky, STAKLA, Shockins