bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
4
topic
podyltrafioletom @ DD2
грязный
Jauniņais
✞ батя ✞
пиздатый батя
234 atbildes forumā
Online: 3d 18h 26m
Redzēts 2020. gada 19. janvārī, 17:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. jūlijā, 20:12

[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : w.kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : podyltrafioletom ( podyltrafioletom ) 
[CBAN] Iemesls : soft aim ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 89.254.129.57 ( 89.254.129.57 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 702331 ( STEAM_0 : 0 : 702331 ) 
[CBAN] Admins : capture 

 

de_dust2x2

~20:05

stmd latest protocol

demka

banāns

 

iekoda muša

 

Pēdējo reizi rediģēja грязный, 2019. gada 06. jūlijā, 20:25.

Capture
Skatās lietotāju
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3434 atbildes forumā
Online: 131d 1h 46m
Redzēts pirms 8 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 06. jūlijā, 20:52
0
post

Man vienīgajam viss demo raustās?

 

Edit: Es jau neko, bet es reāli gribu redzēt POV demo, bet tāds nav pieejams. Ja demo ir bugots tā ir spēlētāja vaina. :D Pie tam es ko šādu nekad dzīvē neesmu redzējis, es saku, ka tas ir čīta blakusefekts.

Playdemo nebūs nekādas momentu apskatīšanas, man vajag x1/4, brāl.

 

Edit v2: Vienkārši, kā tas ir izskaidrojams, ka tu atspawnojies un tev nekratās vai minimāli mērķis flicko? Bet tad tu pakusties pirmos soļus un atkal sākas disene. :D

 

Edit v3: Es paskatījos tālāk demo, vai tā kratīšanās turpinās, un patiešām turpinās. Taču momentā, kad sastingsti un mērķi nekustini, pēkšņi vairs nekas nekratās, piemēram, momentā 46:15. Šis vienkārši ir aims. :D

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2019. gada 06. jūlijā, 21:10.

грязный
Jauniņais
✞ батя ✞
пиздатый батя
234 atbildes forumā
Online: 3d 18h 26m
Redzēts 2020. gada 19. janvārī, 17:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. jūlijā, 20:57
2
post

same, ar viewdemo mape kko gļuko, bet pamēģināju ar playdemo un viss čībāā..

manuprāt nevis raustās mans mērķis vai kas tāds, bet mape iekš demo, pirmo reizi ievēroju šādu mistēriju, nav ne jausmas no kā tas ir.

EDIT: nesaprotu par ko tu runā, pirmkārt nēesu neko bugojis, no demo nejēdzu ne sūda, otrkārt es ar māku izdomāt kkādas nianses kas vadītu uz savām iegribām.

EDIT: tas tak ir kkāds gļuks, demo firstperson citiem spēlētājiem arī raustas, tas nav iemesls lai nobanotu, labs arguments "čīta blakusefekts". :D

EDIT: izstās jau pēc mapes neveiksmīgas ielādēšanas kad esi kustībā, vai arī pietiek pakruķīt ekrān un mape danco.

 

EDIT: Apstījos citus demo, tāds gļuks novērojams tikai iekš kick@dd2 demo, nav izskaidrojuma.

VAKARDIENAS DEMO 1v1 KICK AIM_MAP PRET SNICKER UZ 45 CENTIEM.

 

EDIT: Ievērjoiet to, kad ja palaid demku caur playdemo viss ir čikiniekā, ja man būtu kkāda palīgprogramma, kas tiešām taisītu šādu diseni, to varētu redzēt jebkādā veidā atskaņojot demo!!!

Pēdējo reizi rediģēja грязный, 2019. gada 07. jūlijā, 00:12.

G$ SHOOTER
Jauniņais
TOPLV TARZĀNS
141 atbildes forumā
Online: 95d 17h 57m
Redzēts 2023. gada 01. jūnijā, 21:59
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. jūlijā, 01:02
0
post

shitajam varat droshi likt permu vinsh ar triggeru spele jebkuru hltv demo panemiet un paskataties ka vinsh shaut tur tiraka programma ja man butu veleshanas un laiks es pats vinu nopalitu bet ta ka tadas iespejas nav prosta skatos ka vinsh dien diena zipa ar triggeru :D

Pēdējo reizi rediģēja G$ SHOOTER, 2019. gada 07. jūlijā, 01:06.
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. jūlijā, 16:06
0
post

NEVIENAM nav tāda diskotēka iekš demo. Atceros, ka pats agrāk izmantoju tādus čītus, kur pašam nekas nekratījās, viss lieliski strādāja (aims, bet caur cfg izslēgta aim funkcija) un domāju, ka neviens nekad neatkodīs. Tad kāds izdomāja nobanot un es ar mierīgu sirdi ieliku apelācijā savu demo, un izrādījās, ka visa demo garumā var redzēt, kā man nereāli kratās ekrāns. Izrādījās, ka tas ir čītam blakusefekts, par ko arī runāja Capture. Nebrīnīšos, ja kas līdzīgs arī šeit ir. Bet katrā gadījumā NEVIENAM nav bijis legit demo, kurā tā kratās ekrāns - tas nav normāli.

Demo nav skatāms, pilnīga diskotēka, kas par kaut ko liecina... Un ja arī tas ir bugs, tad pats pie tā esi vainīgs, ka brāķīgs demo. Tā vairs nav mūsu vaina.

Bans paliek.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0