bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
8
0
topic
Ko dari brīvajā laikā?
bosiks66
Jauniņais
robis
69 atbildes forumā
Online: 2d 6h 52m
Redzēts 2023. gada 25. jūnijā, 04:04
Pievienots, 2018. gada 11. martā, 16:43

Emmm.... Labdien! 

Izveidoju šo tēmu, lai noskaidrotu, ko tad jūs vel darat izņemot gaming and stuff...

Noteikumi vienkārši:

1. Pastāsti ko tu domā par iepriekšējā postotāja hobiju

2.Uzraksti savu hobiju/nodarbošanos.

3.Pastāsti VISMAZ 20 VĀRDOS kas tev tajā patīk un kāpēc tu nodarbojies ar tieši šo

 

Es sākšu:

2. Jaunsardze

3. Pirmais ieskats armijā un valsts aizsardzībā. Attīstam savas fiziskās, emocionālās, patriotiskās spējas. Attīsta disciplīnu! :)

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 08. jūlijā, 09:11.

Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 12h 54m
Redzēts pirms 6 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 19:35
0
post

Fucīti arī agrāk kapāju, ir labs!

 

Brīvajā laikā spēlēju gan elektrisko, gan basģitāru, gan akustisko/klasisko ģitāru. Pārsvarā patīk spēlēt metālu, jo tas ir sarežģīti un ir jūtams izaicinājums. Sad tad, šo to arī ierakstu, piemērs - https://soundcloud.com/kristaps…-wattup-nigguz

 

Izlabots. (c) Мажор

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 31. maijā, 06:45.
LanDerSs
Jauniņais
Skrudzs
293 atbildes forumā
Online: 9d 18h 19m
Redzēts 4. aprīlī, 16:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 08:25
0
post

Tu jau profiņš, ģitāru spēlēt arī gribētu mācēt, bet nu Es par tizlu tam :D 

Brīvajā laikā uzlaižu pludmales voleju vai basīti , tomērt sports katram vajadzīgs. tāpēc ar to daru. 

 

kepsis
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 1d 2h 21m
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 18:15
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 27. maijā, 21:47
0
post

Brīvajā laikā labrāt braukāju ar riteni, labrāt nodarbojos ar sporta spēlēm. 

 

Brīdināts. (c) Мажор

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 01. jūnijā, 18:33.
black cobra
Lietotājs
DD2 God
kobra
1369 atbildes forumā
Online: 40d 15h 32m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 20:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. maijā, 02:20
0
post

malacis ka sporto man ari loti patik sportot  bet mana plausa vairs tam nav spejiga bet ar riteni kad braukajos

Spēlēju futbolu. Tuseju ar čomiem un tā baigi neko macos skola un vel eju street workout

 

Izlabots. (c) Мажор

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 31. maijā, 06:55.
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 9h 56m
Redzēts 18. aprīlī, 20:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. jūnijā, 13:13
0
post

Opā malacis kad vissmaz nodarbojies ar sportu un pavadi brīvo laiku ar draugiem.

Pa lielam brīvo laiku patīk pavadīt vazājoties ar draugiem pa lauku , sportojot it īpaši tagad uz vasaru atkal esmu atsācis ielu vingrošanu un skriešanu ar čomaku , protams arī sanāk ietusēt nu un tikšanās ar meitenēm.

tuis
Lietotājs
1293 atbildes forumā
Online: 14d 12h 32m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 12:42
Pievienots, 2019. gada 15. jūnijā, 15:25
0
post

Izskatās ka baigais hobijs nav, bet vismaz mazliet ar sportu nodarbojies. Ielu vingrošana tīri okey lieta, ja nopietni pieķeries. Jo parasti cik zinu ''ielu vingrotāji'' baigi slinko , knapi kautko izdara un ņem 10 min pauzes. Par tikšanos ar meitenēm, nav ko teikt. Galvenais atrast to īsto ar kuru tu jūties ērti , lai nav visu laiku jameklē jaunas meitenes.

 

Pats brīvajā laika pagaidām nodarbojos ar svaru zāli / boksu. Ar to nodarbojos 5-7 reizes nedeļā, parsvārā eju cilāt svarus 3-4 reizes nedeļā un 2-3 reizes boksu. Gribētos jau pavisam boksu trenēties, bet manā pilsētā nav boksa nodarbības, tadeļ pats taisu savu programmu, jeb izmantoju vecās programmas ko esmu pierakstijis no mana boksa kluba. 

                                                                                                                                         

steam

loveusobad2
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 5d 3h 15m
Redzēts 2020. gada 27. decembrī, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. jūnijā, 13:34
0
post

nu loti labi, vismaz buusi muskulains, es jau maajaas arii pie stiena pievelkos, piepumpejos pie gridaas un presiiti pakachaju bet uz svaru zali neeju,

 

man patik nodarboties ar basketbolu brivajaalaikaa. sarunaju ar draugiem un paspelejam, ir interesanti. butiski basketbols man ir otrajaa vietaa aiz cs jeb otradi xd, tas ir taa kaa man pasham gribaas, dazhreiz basiiti uzspeleet dazsreiz cs.

R3N41KS
Jauniņais
Renčiks
12 atbildes forumā
Online: 4h 4m 06s
Redzēts 2019. gada 03. septembrī, 22:49
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. jūnijā, 12:20
0
post

Ar draugiem ejam sportot, trenejamies pie stieņiem, tie kas ir nesaprotojuši, striptizu ,ne muskuļus  !! Ja nesparati pats vainīgs !

 

Brīdināts. (c) Мажор

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 26. jūnijā, 22:09.
Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9014 atbildes forumā
Online: 324d 16h 30m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2019. gada 28. jūnijā, 21:43
0
post

Ir labi būt veselīgam un kustēties daudz! ;) otru pusi gan nesapratu! ;) 

Brīvajā laikā mēdzu arī iziet no mājas.. spēlēt spēles datorā.  ja ir iespēja,tad braucu uz jūru,1stundu pie jūras,mm,var relaksēties. daudz ko mēdzu darīt brīvajā laikā.. kārtoju māju,mazgāju traukus. :D  

​​​​​​

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. jūnijā, 16:23
0
post

tāk ,izklausās ka esi mājsaimniece kura geimo , tīri pozitīvi ,vīrs būs priecīgs par sievu kas mazgā traukus un šiverējas pa māju nevis vazājas apkārt pa nakts klubiem. 

 

Es pēdējajā laikā esmu sācis nodarboties ar sēņošanu aka nekā nedarīšanu, filmu un seriālu skatīšanos, nezinu vai to var saukt par labu brīvā laika izklaidi ,bet uz doto laika periodu nodarbojos tieši ar to. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. jūlijā, 02:34
0
post

Aiz nekā nedarīšanas paliksi vēl resnāks. Bet no otras puses - gan jau viss būs safe, galvenais, ka zini, ko gribi darīt un dari to. xD

 

es arī pēdējā laikā pārsvarā uzturos tikai mājās, kārtoju māju, audzinu savus divus kaķus, izklaidēju viņus, reizēm arī kaut ko pagatavoju ēst, lai gluži nenomirstu xD bet ik pa laikam arī dodos kādās pastaigās ar draugiem.

Janka

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. jūlijā, 14:01
0
post

Tas ir forši,ka nesēdi visulaiku mājas un ik pa brīdim esi svaigā gaisā. 

Mans hobijs ir strādāt,jo tas visulaiku motivē būt kustība un attiista dažādas prasmes un veselību,kā arī fizisko izturību,kas manuprāt ir svarīga. 

Легенда
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 2h 29m 13s
Redzēts 2019. gada 28. jūlijā, 14:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. jūlijā, 15:31
0
post

Atšķirībā kur strādā, cik saprotu tad tur kur var ko iemācīties un gūt fizisko izturību, izklausas grūti, bet daudzsološi.

Brīvajā laikā izklaidējos ar kooreļiem, kā jau visi mēdzam, bet mēdz arī iekrist nevērtas dienas, kad pēkšņi sauc uz ruku, kaut arī man ir brīvdiena.

SaucamaisKrievs
Jauniņais
40 atbildes forumā
Online: 15h 23m 12s
Redzēts 2020. gada 05. janvārī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 01:08
0
post

Ay atbraucu pie senciem kapaju senca pc pubg cs go like kad ir garlaicigi, izeju ara izpetu niderlandi dz beigsm ierauju zaljx iespeleju jb kick lv xd no reklama ,d

 

Pabrīdināts izlabot. (c) StaFFорд

Pēdējo reizi rediģēja StaFFорд, 2019. gada 10. jūlijā, 03:52.
Heyoo!
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 4h 54m 07s
Redzēts 2019. gada 24. jūlijā, 11:53
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 01:19
0
post

1. Nu nezzz.... man baigi neinteresanti, bet baigi forši, ka ir iespēja apskatīt Nīderlandi

2.Futbols

3. Fuciiti kapāju jau kopš bērnības, spēleju, zafc izlasē, baigi patīk komandas darbs un spēle, bēdīgi tas ka spēles ir tik bieži un citreiz tās iekrīt ļoti neērtās dienās😛🔥

Faacha
Jauniņais
380 atbildes forumā
Online: 4d 18h 56m
Redzēts 6. februārī, 09:02
Pievienots, 2019. gada 10. jūlijā, 12:18
0
post

1. Brīvajā laikā arī aizbraucu uz pilsētu, un laukumā ar draugiem uzspēlējam fucīti.

2. Tagad, kā ir šitas slapjais laiks, galīgi ārā nav ko darīt, bet tā no rīta pieceļos 9, pāēdu brokastis, un tad aizeju mazliet paskaldīt malku iekuram, lai uz ziemu uzreiz var ielikt visu maisā un nest mājāsm, lai ārā nav jasalst.

Marshmello
Jauniņais
*LOMIKS*
jurciks
3079 atbildes forumā
Online: 15d 4h 10m
Redzēts 10. aprīlī, 22:41
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. jūlijā, 08:19
0
post

1. Malacis, es arī paskaldu malku, tikai ne tagad, bet pirms 2 mēnešiem beidzu vītola malku skaldīt. Bet tā interesanti, ja neapnīk!

2. Strādāju pie kaimiņiem, tāda kā būvniecība.

ExorcisT^
Jauniņais
74 atbildes forumā
Online: 21h 21m 45s
Redzēts 31. martā, 14:19
Pievienots, 2019. gada 14. jūlijā, 16:04
0
post

1.Labs, strādat vajag, nauda pati sevi nenopelnīs. :D
2.Brīva laiku īsti nav, kad parādas tad pavadu to ar ģimeni.

Mežpils
Lietotājs
HaTeR HaTeR
2470 atbildes forumā
Online: 48d 15h 13m
Redzēts 6. aprīlī, 15:08
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. jūlijā, 16:11
0
post

Nu diezgan sad kad tā,laiku arī priekš sevīm arī vajag nedaudz veltīt.un pozitīvi kad pieejamo laiku ar ģimeni avadi,tas ir forši.

 

Mans hobijs vsp ir strādāt un pelnīt naudu, nu būtu fiziski aktīvam ,vienmer kautko darīties un ņemties visulaiku,patīk tapēc ,ka nepatīk un riebjas bezdarbībā būt ,gribās visulaiku kautko padarīt un pakusteties.

GANDALFS
Lietotājs
Wizy
186 atbildes forumā
Online: 7d 13h 4m
Redzēts 2020. gada 15. decembrī, 16:18
Pievienots, 2019. gada 19. jūlijā, 01:08
0
post

Tas ir labi ka strādīgs jaunēklis esi bet nu kādreiz vaig arī atlaist atsperes un atpūsties nevar vienmēr kā robots visu darīt . 

Man hobijs  nav hobijs :D Jo man ir vairāki , es nodarbojos ar extrēmo sportu bmx freestyle , ta es vel nodarbojos ar workout , kad ir lielāks besis zīmeju graffiti tipa zīmejumus . 

Vaidzētu itka vienu bet nu any man patīk un daru . ;)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 331 ( 32320 skatījumi )
luīze, Hybrid Minds, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Tessa&Hardin, maar4a, bosiks66, Kiwi :], Pīļuks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, cruelcin, Anna, ScoRp1oN^^, mrs. doubtfire, Klaus, KenT1k, Edzinems, keKei, din1ja, - З Л О -, BARBARIAN, Hazard, magisterial , AzBest, akasi, Zalkt!S, MaxFly, prote1ns, arthurqee, antimatērija, toxicated, Enemijs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Riepa, Dzonis, ⛔lolwut?, Haiduk, iFamous, KKK, ALLAHS, agaa, sсhoKKur-, _Mazaiss_, HSkill, Foxculated, Wunderschlange, SiGoNs, PooKa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Kipchoge, Vaaveriite*_^, HaRZz, EXIT.-, spoks, WickedLady, Gussi` ^^, StaFFорд, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Peak, Flak3, MateYz, Wolfyy, Fūdiņš, KOB, zelchh, Džamals, tenblunt, Teljsh, lainNy, zexty, santiz, Jackass3D, Kick, PANDAROO, crewified, Creed, black cobra, deewekzij, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Lauku puika a.k.a hnc. , LaQ, konstance, SycyS, 47th, Hvz, Mežpils, milkhouse`, GANDALFS, SMix, M*Z*, Mr.Wii, KELLY, Atty, ExorcisT^, Marshmello, emciic, Faacha, Heyoo!, shaize_, SaucamaisKrievs, zefirss, Violexy, Легенда, tuis, hehegeeva, Muiza, aimbatten (;, R3N41KS, loveusobad2, Strelnieks., MrGnB, Gloks, Unicorn, Uksors, eena, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, kepsis, LanDerSs, duum, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, ANormalStick, Flabijs, NewBoy, TwaisonS, peh, 575, Zaņuks, bnation-, ZīLe, Sin4a, Kaljiks, Dairis, Rolković, RCHWZKY, Milky, Gigna, Kopas, wBc* | Tapke, h34t, yostu, MrColt , Prometajs, Incorrigible qwz, Puzisss, DESA, BLaZeee, ZeltaBlack, aaaaaaalise, FreakyyPrime., Laauriinaa, Mohit, freezy, Daavis_, Exc, Eskazvers, Dinarzz, Xtcent, kaifotajs!!! :D, emaymyska., Мишка, Sviests12, Rose, Em4a, Brencis, Cipsijs, AssAss1N, Lops99, concijs, stn, ANaRHiST, Dzokelz, Snm, ksa, 2+2=4 fikss maten, oY74.WuClan!, cheburashka, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, EQKL, Apocalypse, rasii, SyRiizZzY., Pilsonis., Martinshhh, asdf, DoppyZ, Duksitis, blackbear2407, Džonijs, Skonto, Šķidrais Ēriks, mimiC, Jumpybug, cookies, QueenPiper, Fēnikss, unsecured, 0blivionx, LDZA, Shmaro, Otricala, gucci, Grizzlijs, ketamine, Lachubliezejs, nisker, KickMan Kick, Litriņš, spaula, Just_lt, ŠAGIJS, lajT, Snicker, wavy.g, SweeTie, p0sitiv3, xvid, Ha3E, scarlxrd, Сhrееру©, Ralfuuzis, AndisKoks, Chemijs, Ridgefub, Beyondz, Zapturo., SINCAS_MONSTRS, Ibetāa, knejvs, Almighty., EAZY., Ruf, 123456789, xXYWaffleYXx, MysticSniper, Gamora, no-legal, [TM] genijs, Chemp1k, Bu4haa, not hns, bullets aim far, vhlamiwwu, EddieLV, Genocids., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, `Barbija`, audzeknis, Pečiš, ES`CAPE, Midžets, $uicideBoy$, Saldenieks, mazaisganksteris1, TRAPMONEY.GOTINMYFEELINGS., Mikijzz ||, andrisptrs, davvvil, djonja, NastyaFen, unknown-, ZombikOzy, Ebony, Venta, Gustins, Kandzha, Latvians, atprevSeva, zirgugalva, Kanazews, Mazulis, STAKLA, petjka, LOSTZ, OlegkaFen, Amors, Swizy, thestyle, Kubi, Baltais, Dalī, MKs'Powa, -ScorpioNn, Rubax, Famouse, muwa, Columbus Georgia, UwU, klubuJuris, Greks, Jogijs, motty, EvE, [TM] Faggot*, nolodžik, platw, NunCe, Sandis., SlicenDice, keni, Lucky_Me, lil_kumaars, novikedd, daniels1523, Ticiigais, bigeosa, Remember-ME, goosy, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, dzēsts profils, Fantograms, REDFOO, Жить в кайф, Go0dFather, 2nf*, $ KRISTA $, Purpel, Radjuka, Dzēsts lietotājs, NeaDeKwaD | Stone, NonSkilledPlayer, daryl, Королева, neko nezinu, skyya, KaJJKa, CROUPZZZ, Kaapurinsh, Timiijs, balu, Kalvix, G$ SHOOTER, MishaPulemet