bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
7
0
topic
Mājaslapas tulkojums
Kipchoge
Lietotājs
MUSARS
Krišs
313 atbildes forumā
Online: 9d 5h 1m
Redzēts 2020. gada 15. februārī, 15:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 16:27

Tātad, čau visiem, kuri šo lasa! Es vēlos nākt klajā ar savu ieteikumu, kas, iespējams, varētu interesēt daudziem ārzemju kick spēlētājiem.

 Spēlējot kick tikai 2 nedēļas,  esmu pamanījis to, ka šo komūnu apmeklē ļoti daudz ārzemju spēlētāju.Aptuveni pirms kādas nedēļas,  war3 serverī radās tāda problēma, ka spēlētājs no Lietuvas vēlējās uzzināt informāciju par  ieiro, kur un kā tos var tērēt  un iegūt.Nu lūk, mēs,  izpalīdzīgi jaunieši,  centāmies viņam palīdzēt.Es neteiktu, ka tas bija baigi vienkārši, jo viņš mājaslapā pilnīgi neko nesaprata valodas dēļ. Tāpēc, manuprāt, būtu vērtīgi iztulkot mājaslapu vismaz angļu valodā, jo lielākā daļa spēlētāju saprot angļu valodu.Saprotu, ka tas ir diezgan liels darbs tukot, bet varētu iztulkot vismaz SMS veikalu un informāciju par ieiro.Nesaku, kas tas ir SUPER steidzami, bet laika gaitā to varētu izdarīt. :)

Kā tas varētu palīdzēt? Ārzemju spēlētājiem būtu vieglāk orientēties mājaslapā, iegādāties statusus, xp no SMS veikala,  tādējādi kickam būtu lielāka peļņa.

Lūdzu, tiem, kuriem šis ieteikums nepatīk, NEDISLAIKOJIET to, es tikai izsaku savas domas. :) 

Attēlu rezultāti vaicājumam “funny gifs”

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 16:31
0
post

Čau

šo es jau apsvēris esmu kopš vispār tika sākta veidota mājaslapa, kā arī par to iedomājos katrus 1-2 mēnešus kad meklēju nākamo lielo lietu ko taisīt projektam, bet vienmēr nonāku pie viena - ka tas prasa nenormāli lielu darbu, un rezultātus dos ļoti mazus.

Mazus rezultātus dos tāpēc ka:

1. visi arzemnieki var izmantot brivi google translate lai brivi varetu orienteties majaslapa jau tagad

2. tas ka arzemnieki var lietot translate, bet vini ir tik neaktivi, liecina to ka shis ir loti latvisks latvieshu projekts, un nav isti atverts arzemniekiem - nevis ka mums lietotaji nebutu laipni, bet ka vnk runa latviski, un tikai loti reti kads arzemnieks gribes tulkot katru tekstu ko kads runa, lai varetu iesaistities saruna, lidz ar to vinjam nav isti te ko darit.

3. tas prasis milzigu darbu, karu sistemu, katru sadalju parveidot, tas radis bagus kurus bus jalabo meneshus

4. pat ja tas piesaistitu lietotajus, tas butu nenormali leni, un jaapsver iespeju vai tas vispar ir ta verts, bet nu pagaidam tas stav vnk daramo lietu saraksta, tiesa gan tikai tada priminitava versija - ka parveidot tikai navigaciju augsa, un virsrakstus/pogas lai varetu saprast visparigi kas notiek, nevis visas sadaljas un visus tekstus un visu iespejamo.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 16:54
0
post

Ideja jau protams loti deriga, bet ka jau chemijs mineja- laiku tas prasa mega daudz.. ja tu to uznemies- why not

Kipchoge
Lietotājs
MUSARS
Krišs
313 atbildes forumā
Online: 9d 5h 1m
Redzēts 2020. gada 15. februārī, 15:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 16:55
0
post

Man nebūtu problēmas ar tulkošanu, bet, jā, darbs tas būtu liels. :)

Pēdējo reizi rediģēja Kipchoge, 2019. gada 02. augustā, 16:56.

Attēlu rezultāti vaicājumam “funny gifs”

Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 16:56
0
post

Varbūt nav prikola visu mājaslapu tulkot, bet vismaz iztulkot to augšējo izvēlnes sadaļu noderētu. Apnika jau skaidrot visiem serverī kur jāiet, kas jāspiež

Kipchoge
Lietotājs
MUSARS
Krišs
313 atbildes forumā
Online: 9d 5h 1m
Redzēts 2020. gada 15. februārī, 15:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 17:27
0
post

Anyway, paldies visiem, kuri izlasīja. Izskatās, ka cilvēkiem patīk ieteikums. :)

Attēlu rezultāti vaicājumam “funny gifs”

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 17:34
0
post

Teksta pārtulkošana uz citu valodu aizņemtu 100x mazāk laiku kā tulkošanas sistēmas izveide un šīs sistēmas integrēšana visās sistēmās.

Līdz ar to ka tā ir tik sīka daļa no visa šī darba, tas vispār neko nemaina ka ir kāds kas to darīs.

Tas butu līdzīgi kā ja salīdzinātu to ka automehāniķim kāds pateiktu kā kaut ko jādara "atskrūvē skrūves un kaut ko nomaini", un ka viņam pašam pēc tam to visu jādara stundām ilgi :D

 

Tieši tādā paša kontekstā arī vajag csgo serverus - cilveki grib serverus - tātad jataisa uzreiz? a kas taisīs, kas optimizēs, kas admines, kas popularizēs? kas uzlabos?

vajag tumšo skinu - visi grib lai būtu izvēle tumšo skinu - cilvēkiem vajag, tātad jātaisa? a kas katrā sadaļā katru elementu pārtaisīs pa vienam, kas aizņems visdrīzāk ka kādas 50-100 stundas?

 

Jā, cilvēki nosaka to ko vajag, bet tas nenozīmē ka visu var izdarīt viens cilvēks, un ka nav citas lietas kas dotu lielaku effektu kas prasītu 1000x mazāku darbu. Tu vienkārši sāc nostādīt šo topiku takā "viss, cilveki man piekrita, tātad taisi tagad" :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 02. augustā, 17:38.

Kipchoge
Lietotājs
MUSARS
Krišs
313 atbildes forumā
Online: 9d 5h 1m
Redzēts 2020. gada 15. februārī, 15:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. augustā, 17:50
0
post

@Chemijs Es neteicu, ka tas ir jādara, izteicu tikai savas domas, ka tas VARĒTU būt noderīgs. Tāpec jau arī šī ir ieteikumu sadaļa, ne? :)

Attēlu rezultāti vaicājumam “funny gifs”

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 21m
Redzēts Vakar, 15:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 14:49
1
post

Mohit pierādīja, ka nevajag neko tulkot. Viss, lasies prom

PRET!

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 11m
Redzēts 25. martā, 13:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. augustā, 15:14
0
post

Nē. Ārzemnieki vai nu integrējas, vai arī nē.

Zirgus var pievest pie ūdens, bet nevar likt tiem dzert.

 

Lieki teikt, šī tēma ir pārrunāta vismaz pēdējos 5 gadus.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0