bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
GunGame serveris
ZeltaBlack
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Andrjuha
1870 atbildes forumā
Online: 25d 22h 1m
Redzēts pirms 26 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 16:56

Ir dazadi piedavajumi:

1.Izlabot Spawn protection

1.1 Piemeram kad cilveks respawnojas un vinsh sak uzreiz saut,vinjam nonems,bet nevis pec 2 sek(jo nereali ja tu spawna esi kaut ko noshaut)

1.2 Kad cilveks respawnojas tu vinju kill,bet tev rakstas piedo vinjam bija spawn protection

1.3 Vai vispar nonemt spawn protection ka csdm serveri.

2.Nonemt mapi gg_fy_simpsons jo nevar tad ienakt serveri,jo vinsh nevara nokachat kaut kadus failus(pats mekleju citos saitos,tur ne pilni faili)

3.Lai varetu izlemt vai Solo mod vai Team mod.

4.Pievienot parashutu.

5. Apgreidot Aimbot anticheatu,jo dazreiz cilveki prosta skraida ar sho aim un vinju nebano,ipashi no rita.

6. Lai ietu dmg caur teammate,jo dazreiz boti lien prieksha.

7.Kad ir suicide,lai nonemas limenis.

Pagaidam viss,ja kaut ko vel izdomashu,pierakstishu

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 17:30
1
post

Tiks pievienots, paldies par ieteikumiem

TC

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 04. jūlijā, 11:00.

Latvians
Lasa jaunumu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 22m
Redzēts pirms 23 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 17:34
0
post

1. Spawn protection nevajag aiztikt, tā jau tas tika samazināts, nevajag rushot spawnos, viņiem vismaz pa tām 2 sec(vai cik tur) ir iespēja nošaut kādu, kurš atrodas bāzē.

2. Nav ne jausmas, kas ar to mapi, neesmu spēlējis, nav komentāru. ;d

3. Ar botiem spēlējot nav labi būt team, jo viņi ir boti, viegli varēs nodurt, jo viņiem ir tas freeze time pa kuru tu vari nodurt un tas sabojā visu. :nez:

4. Kam tev izpletni serverī? :jack:

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3437 atbildes forumā
Online: 131d 3h 12m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2019. gada 03. jūlijā, 18:44
0
post

1. Protection jau sākumā tika ilgi labots (kādu laiku bija pat 3sec) un šāds ir labs. Ja to vēl samazinās, tad botus varēs pavisam pazemot. Anti.

2. Esmu novērojis, ka vairākiem neiet, bet man iet. Tas ir tāpēc, ka daudziem uz csa ir šī map ar nosaukumu bez sākuma "gg_", tāpēc nespēj nolasīt karti bez map iekačāšanas no internera. Varētu tehniski izņemt, tāpat arī mapi fy pool day. Un par mapēm vispār lūdzu izdarīt šo te, ko Chemijs jau sen solīja - https://www.kick.lv/forums/last…ame-ieteikumi/

3. Varētu ieviest, ka sākumā ir balsojums, esmu tā redzējis citur. Bet nu šis nav pārāk cool, ja ir 3 īsti spēlētāji - divi kas ir vienā tīmā balso par team gungame, un tas viens pēc tam ņemas kopā ar botiem. Man jau pofig, bet ir spēlētāji, kas šo nepavilktu un izietu ārā. Tomēr anti.

4. Lol, kādi vēl parašūti. Lidmašīnas arī, lai no kā ir lēkt. Anti.

5. Ja to aimbot detectoru padarīs jūtīgāku, tad tīrie spēlētāji sāks saņemt banus. Var jau provēt mīkstināt, bet nu tas ir pēc Čemija vēlmēm.

6. Ja to var izdarīt, tad rec. Šis man arī besī, ka savs izlien cauri un visas lodes saiet viņā, bet nu reāli vienīgais, ko varēs izdarīt, būs noņemt iespēju iziet cauri. Un labāk lai šī opcija paliek, jo botu movement ir totāls randoms.

7. Šo jau ieteicu - https://www.kick.lv/forums/last…eru-ieteikumi/ . Rec. BET, ja ievieš team gungame opciju jeb punktu 3., tad šo nedrīkst ieviest.

jonivaio
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 6h 31m 38s
Redzēts 2019. gada 20. augustā, 23:30
Pievienots, 2019. gada 05. augustā, 23:56
1
post

Nezinu vai par to jau ir runāts, bet man ieteikums saistībā ar nažu fragiem.

Patreiz, ja pretinieku novāc ar nazi, tad viņš atkrīt par vienu level. Kā būtu ja to noņemtu nost?

Atstātu fragu kā tādu, vai pat skaitītu kā 2 vai 3 fragus, bet neatmestu zemāk par patreizējā ieroča līmeni.

 

Varbūt noteiktās dienās/stundās - izmēģinājuma kārtā?

 

Man personīgi gribētos tīri izšaudīties un izbaudīt katru ieroču līmeni (pistoles u.c.) un nonākt pirmā vietā bez naža eksploitēšanas.

Gribētos dzirdēt arī citu domas.

dibens
Jauniņais
dibens
85 atbildes forumā
Online: 3d 19h 14m
Redzēts 2023. gada 13. jūlijā, 20:20
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 00:31
0
post

Vajadzētu sataisīt spawn protection fy_pool_day un fy_pool_day2 mapēs. Abās šajās mapēs spēlētājam pazūd apkārt esošais spīdums, bet pats spawn protection darbojas vēl kādu sekundi vai pat divas. Nereāli jauc prātu.

eena
Jauniņais
30 atbildes forumā
Online: 36d 21h 58m
Redzēts 2023. gada 06. februārī, 16:12
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. augustā, 00:45
0
post

nažiem un leveliem ir jāpaliek kā tas ir, savadāk zaudēs odzinju un gaļaks buus.

to pašu varu teikt par poolday un simpsoniem, jo gaļa arii prasās, un cilvēki bieži balso - znachet patiik

7. atbalstu

pāreejais ir ok

Lietotāji skatās šo tēmu: 0