bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
4
topic
420//[Moderators]
FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 09. septembrī, 19:13

Kādam kuram nepatīk lasīt klusumā - šeit būs kāds gabals.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) - Ir pabeigta 9. klase.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz mēnesi - Reģistrējies esmu + - 5 mēnešus.

* Tev jābūt vismaz 100 postiem - 555

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) - WP nav ieviesti un sūdzības arī nav.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo - Smadzenes a.k.a Čemis.

Gan jau,ka atradīsies vēl kāds,bet labāk lai šis lietotājs izsaka savu viedokli topikā.

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) - Nav jau tā,ka kopā ir(vai bija) kādi 6 moderatori un aktīvi ir tikai ~ 2/6. Ņemsim par piemēru to,ka topiki stāv vaļā vai arī tās pašas balvas par konkursiem nav izdalītas. Spameri čatā un tamlīdzīgi pārkāpumi.

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt - Runasim pareisi,lapi? Nu it kā problēmu ar pareizrakstīšanu nav.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam - "Esmu mierīgs kā lasis pēc nārsta." Ir dažreiz tādi indivīdi kuri uzprasās un tad tu vienkārši nespēj nosēdēt mierīgi.

Atbildības sajūta,hmmm.....Ir.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad - Dabīgi.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums - 17

* Links uz sasveicināšanās topikuhttp://www.kick.lv/forums/topic…au-no-fantoms/

* CIk dienas esi reģistrēts - Nācās pasēdēt pie šī punkta un ņemt palīgā savu draugu - kalkulatoru lai paštukotu cik tad ir. Beigās sanāca - 150 dienas.

* Postu skaits - 555

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo - Čemijonkuls

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? - Kā jau teicu - vajag palīgus pašreizējajiem.Ņemsim par piemēru tos pašus sīkumus - topiki neaizvērti,awardi neizdalīti,lietotāju problēmas un tamlīdzīgas lietas ar kurām moderatori nespēj tikt galā.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? - Mans forumā pavadītais laiks visu izsaka.Vienalga,kur es esmu - mājās,skolā,treniņā,forumā uzturēties man nav problēmu. Mazliet cita runa ir par serveru aktivitāti kuru esmu mazliet zaudējis dēļ tā,ka gribu pabeigt skolu.Jā - 12. klasi. 

Daudz mājasdarbu,ZPD un citas štelles kuras izsit tevi no vasaras rutīnas katru dienu spēlēt serverī.

Pēdējo reizi rediģēja FANTOMS, 2014. gada 09. septembrī, 19:17.
Letsiņš
V.I.P.
lone wolf
368 atbildes forumā
Online: 7h 12m 31s
Redzēts 2017. gada 09. novembrī, 08:16
Pievienots, 2014. gada 11. septembrī, 18:10
0
post

Kamoon. Jādod tač iespējas, arī citiem, kam vispār nav statusa. Da labi, tev būs 5 Status, a citi sēž bez statusa. :/ diezgan stulbi, ka sanāktu, ka ir 20 cilvēki, kam ir 3+ statusi. Še rec, es tevi diezin pazīstu, bet daudzi jau laikam par tevi pozitīvas lietiņas raksta. un pričom tev vajag? :

Anonymous
Lietotājs++
Jeršovs
521 atbildes forumā
Online: 5d 18h 27m
Redzēts 2022. gada 30. septembrī, 18:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 11. septembrī, 19:51
0
post

GeT ReKt-rec, normals frukts.

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 11. septembrī, 20:13
1
post

Letsinator, diemžēl nav labāku kandidātu patreiz uz šo amatu kā Fantoms un viņam jau sen šo pieteikumu bija jāuzraksta.
Un statusi tiek iedoti visiem, kas to ir pelnījuši :)
 

Letsiņš
V.I.P.
lone wolf
368 atbildes forumā
Online: 7h 12m 31s
Redzēts 2017. gada 09. novembrī, 08:16
Pievienots, 2014. gada 11. septembrī, 20:40
0
post

yaa, bet vai vajag šo statusu kādam dot?! Redz, ir jau 1 - 3 moderātori, kas ir aktīvi, piem. tu, kentaurs, baterija un arī dažreiz čemis pavektē. Un vnk piedodiet, bet nahuj liekus dot, jo savādāk visi būs modi, admini u.t.t un čipa baigi inčīgi spēlēt. It īpaši vēl iedot, cilvēkam kam jau ir statusu pilnu bars, malači, tā tik turpināt :/ ... man jau galīgi vienalga, jo tik ienāku te 1 mēnesi, bet nu pierādiju savu pointu. vso, nav ko apstrīdēt, reki ir pilna lapa sadota un mods būs..

Pēdējo reizi rediģēja Letsiņš, 2014. gada 11. septembrī, 20:52.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts Vakar, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 12. septembrī, 14:50
0
post

Pieņemc

 

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 2584 skatījumi )
Tessa&Hardin, yostu, Omega, sneiks, VeronikaS, exdent, Vortex, Tvinks , MercuriaL*, MA1M, DeXsTeR, Kokaīns, Dalī