bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
9
0
topic
TTT MURGS
Annaconda
Jauniņais
115 atbildes forumā
Online: 16d 22h 2m
Redzēts 2021. gada 06. oktobrī, 20:37
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. augustā, 18:59


[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : k.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : Annaconda ( Annaconda ) 
[CBAN] Laiks palicis : 1 hour , 40 minutes and 25 seconds 
[CBAN] Iemesls : RMD ( cs_office ) 
[CBAN] Bana IP : 95.144.51.57 ( 95.144.51.57 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 137999485 ( STEAM_0 : 0 : 137999485 ) 
[CBAN] Admins : Cirulitis 

Links uz demo :  https://files.fm/u/9z7x4zst

 

Links uz banu: https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=44158">https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=44158

 

TTT serveris ir murgs, kad tajā ir admiņi. Viņi izmanto savu statusu lai izgāstu dusmas. Priekškam viņi vispār tur ir? Es saprotu, ja kāds randomo speciāli katra raunda sākumā, bet nejau šitā. Viens piedraud ar slay, bez paskaidrojuma vienkārši pasaka '' ja gribi ej sūdzies'' , tad galīgi cits uzliek banu uz 2h. Kur tur vispār noteikumi un standarti, ja katrs dara savu? 

Ir pietiekoši cilvēki kas piekrīt, ka spēlet ar admiņiem nav forši. Man pat ir bijuši gadījumi kad liek stāvēt uz vietas un ja nestāvu tad nošauj, nu kāds sakars! Admiņus nevajadzētu dot kuram katram, it īpaši serveros kur daudz jārunā. Viņi pārsvarā ir rupji un sabojā spēli! 

cruelcin šļura
Lietotājs++
SMOTRA
Cirulitis
191 atbildes forumā
Online: 18d 11h 1m
Redzēts 1. aprīlī, 13:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. augustā, 20:35
0
post

Tu vienkārši norandomo Glox un iskrien no servera ara pat nepaskaidrojot kapec nosavi es tak neskriesu pakal tev jautat tas bija tisam vai ne 

 

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9704 atbildes forumā
Online: 352d 18h 50m
Redzēts pirms 5 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. augustā, 20:59
0
post

Nevaru nepakomentēt tavu tekstu, pirms izskatu demo.

"Ir pietiekoši cilvēki kas piekrīt, ka spēlet ar admiņiem nav forši." Tātad tu ierosini nahranizēt visus adminus serverī un spēlēt bez tiem? Es atkal esmu dzirdējis tieši otrādi - ka tad kad iziet admini, visi uzreiz sāk randomot. Interesanta pieeja...

"Man pat ir bijuši gadījumi kad liek stāvēt uz vietas un ja nestāvu tad nošauj, nu kāds sakars!" Kā šis ir vispār attiecināms uz serveri vai uz šo sūdzību? Sūdzību sadaļa ir atvērta arī tev, droši raksti sūdzību par tādu situāciju.

"Viņi pārsvarā ir rupji un sabojā spēli!" Vai runa iet konkrēti par patstāvīgajiem adminiem vai SMS adminiem? Esmu diezgan pārliecināts, ka runa iet par SMS adminiem, pār kuriem man nav kontrole.

Par visu šo es var pateikt tikai :facepalm:

 

 

Labi, apskatīšu demo.

Nesaprotu, kāpēc bans ir uzlikts par 1 random. Kā arī no Annaconda puses iepriekš neesmu redzējis randomus, tāpēc neredzu iemeslu arī banot bez iepriekšējās brīdināšanas. Un no servera arī neizgāja uzreiz kā nošāva randomā, kā Cīrulītis teica.

Bans beidzies, adminam mazs aizrādījums.

 

TC.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 29. augustā, 21:00.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0