bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
19
0
topic
Nākotnes plāni kick.lv
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 16:44

Es plānoju salīdzinoši drīz vienu no 2 variantiem

1. vai nu veidot lielu spēli jaunu kickā, kaut ko rpg tipa, ar līdzīgu principu kā čema un soma, tikai vēl daudz lielāku/foršāku.

- SECINAJUMS: izskatās ka lēnām šo iesākšu kad pabeidzu māsjalapās un serveros nelielākus updeitus, bet izskatās ka lai to pabeigtu man burtiski vajadzēs nenormālu apjomu darba ielikt, līdz ar to visdrīzāk ka šo taisīšu ļoti lēni un vienlaicīgi ar citiem maziem un arī lielākiem updeitiem, un likšu kickā jau pa daļām iekšā līdzko kaut kas būs sataisīts, un ka kaut kāda reāli lietojama versija šim būs ne ātrāk kā pēc pusgada.

2. pirkt otru serveru kasti, un veidot mu vai mc+csgo serverus.

- SECINĀJUMS: Noskaidrojās tas ka šobrīdējā datu centrā mu serveri hostēt nebūtu iespējams. Līdz ar to visdrīzāk ka kādreiz tālā nākotnē būs vnk jāņem kārtīgu hostu ārzemēs un jāmēģina ar pavisam citām metodēm šo visu kā biju iedomājies. Pagaidām tad vnk šis atliekas līdz aizbraukšu un atgriezīšos no darba jūrā.

 

Tā kā abi šie varianti aizņemtu burtiski mēnešus laika, līdz tam vajag izdarīt visu pārējo kas ir palicis.

Tāpēc šī ir vieta kur Jūs variet nosaukt pilnīgi visu ko jūs gribētu redzēt projektā tuvākajā laikā, jo pēc tam to nevarēs prasīt ilgi :D

Derēs visa veida ieteikumi, labojumi, kaitnošas lietas, bagi.

BET ne lieli updeiti kuri aizņems desmitus stundu veidot.

 

Lai nebūtu nenormāli gari posti no manis kur visiem atbildētu vienliaicīgi, es atbildēšu jūsu pašu postā to labojot. Lūdzu nedzēsiet manas atbildes no saviem postiem :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 02:02.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 16:47
0
post

 pievienot karmas update pēc 500

- < GATAVS >

ielikt vairāk somas balvas challange

- strīdīgs ļoti ietiekums, tas jau tika apsvērts, bet problēma ir tāda ka lielākā daļa lietotāju kuri greiž ratus grib tikai un vienīgi ieiro un visas citas balvas - gan itemus, gan spin kodus uzskatis par vnk zaudētu naudu, un tad pat ja atgūs 20 ieiro vertus itemus, vini sūdzēsies ka rats smird un nevar tur neko laimēt, tāpēc šobrīd itemu balvas tur liek kk manuāli un arī tās manuāli lietotājiem izdala, nevis ka tas ir kaut kas lielos apjomos.

pubg aizstāt ar dr.

- a kas tur īsti spēlēs - nepopulārs mods, apniks ātri un stāsta beigas. nez, padomāšu vēl.


No Tevis ieteiktajiem variantiem izvēlētos pirmo, tas būtu parocīgāk visiem, jo nebūtu lieki kaut kas jālādē.

E: Piekrītu rahham par jauniem lvl, ! 
     Klasisku DR spēlēs , nevajag lieki pārbāzt ar visu kā arī varēs uzreiz tur veidot tādus pašus vakarus kā KZ. :) 

- publiski pieejamu nav strādājošu dr pluginu. Līdz ar to ja tiktu vērts kickā dr, tad tas būtu tas pats kas pirms tam, tikai butu atslēgti visi uzlabojumi, visi shop2 un visi shop3 un bankas/raktuves, un tad sanaktu "klasisks" serveris bez bagiem.

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 12. septembrī, 17:04.

𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘
Lietotājs
SlowDown
1389 atbildes forumā
Online: 130d 2h 24m
Redzēts 19. martā, 18:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 16:49
1
post

Par mu serveri būtu starā. Bet nu kā būs tā buss. Galvenais lai tik kaut kas iet uz priekšu. 

- Izskatās ka pat labākajā gadījumā nebūs tuvāko mēnešu laikā, laiks rādīs.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 03:20.

magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 16:51
0
post

roblox serveri pls tnx

- es ja godigi vairak nezinu vai jus jokojiet ar to roblox vai nē :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 03. septembrī, 18:08.
Uksors
Jauniņais
Uksors
133 atbildes forumā
Online: 5d 22h 45m
Redzēts 2023. gada 01. oktobrī, 14:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 17:00
0
post

Roblox serverus netaisa bet veido gamemodus vinam 

 

Bet mc serveri vari meiginat.  bet skaties ka nav ka parasti ka iesak un tad peksni padodas jo nav aktivitates. serveris nekad nevar uzreiz dabut daudz cilvekus kas ilgi speles. Faction ari nav tas labakais kas jau kuro reizi kickam ir bijis un ar to ari tas beidzas. Labak meiginat kkadus gamemodus utt. es pats labak speleju skyblock bet nu tas nevisiem patik vairak spele gamemodus ka skywars, bed wars,  kit pvp,  spleef, utt. ar laiku var ari pievienot prison faction skyblock utt

- izskatās ka vnk kickam tāpat vajag jaunu kasti, un plānoju pirkt tīri jaudīgu lai gan šobrīdējie serveri un viss pārējais strādātu kvalitatīvāk, gan arī lai pietiktu vēl vieta kādam csgo eksperimentam un mc eksperimentiem vienlaicīgi. Tikai īsti nevaru garantēt par to kā ies ar vairākiem gamemode tajā mc, itsevišķi sākumā, nu jo pastāv liela iespēja ka man pašam būs visu jāgatavo.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 02:06.

Bop Em Heads

Feel free to follow Twitch

Tessa&Hardin
Skatās sākumlapu
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 9m
Redzēts pirms 20 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 17:00
2
post

Es domāju izdari sākumā sīkās lietas, kas tev prasīs stabili 2 nedēļas. Tas ir:
1) No somas izņem līgo vainagus / hokeja ripas
- Šodien būs pabeigta šī sistēma. < GATAVS >
2) No somas izņem tās lietas, kas neeksistē - banka, Riska itemus, u.c.
- Tiks izdarīts
3) Sataisi nākošos LVL līmeņus forumā, vai arī atkal būs resets LVL ?
- būs par šo noteikti kārtīgi jāpadomā. Es gribētu jau taisīt resetu - bet baidos ka mani nogalinās dēļ tā :D bet varbūt ja to veidotu kopā ar nelielu lvl updeitu, man piedotu, būs par šo jāizveido papildus diskusiju.
4) Pieņemu, ka ir visādi nepabeigti war3/zm updeiti. 
- aha, gaidu zm bagu sarakstu, šķiet kaut kādi 2 bija palikuši.
5) Kas ar to DR serveri beigās būs/nebūs?
- Tad jau redzēs, pagaidām neko nevaru solīt.

Man patīk, ka Tu redzi, ka soma noturēja aktivitāti, kad tā kritās pagājušo rudeni pirms nebija izveidojusies soma. Tagad, kad daudziem ir artefakti, mazliet kļūst garlaicīgi tā soma. 
Tas nozīmē, ka atkal vēlies ieviest kaut ko lielu, kas noturēs aktivitāti kickā.
- pilnībā piekrītu - vajag kaut ko jaunu / interesantu tur. Gaidu ieteikumus.
1) Nedomāju, ka mu un mc daudzi te spēlē vēl jo vairāk cs:go, lai gan latvijā bērni ir, kas spēlē - bet ne mūsējie kickieši.
- mc itkā esot otrā atdzimšana, un ja kicks turpina augt, pat ja tajā serverī nespēle daudz cilvēku, iespējams ka nav slikta ideja atvērt kaut ko tīri for fun.
- CSGO publiskajos serveros kopējā aktivitāte reāli strauji krītās, visi spēle vairāk un vairāk matchmakingus vai vispār citas spēles, un izskatās ka tas ka csgo palika pa brīvu vispār neko nemainīja, ta kā jā - pieprasījums vispār nav liels. Jāskatās.

Prasās kaut kas jauns, nebijis, kas visiem varētu interesēt, tik pašlaik nav idejas. :D 

- tieši tāpēc arī es gribu taisīt to rpg spēli.

Varētu kaut kādu virtuālu sistēmu izveidot, kas varētu visiem iepatikties un kurā varētu ziedot reālu naudu iekšā ar iespēja atpelnīt un saņemt par to bonusus. Jā - šis ir cs 1.6 gaming community, bet kā pats minēji, ''ar laiku'' varētu pārtapt par diskusijas forumu. 

- īsti nesapratu

Noteikti editošu topiku, jo zinu, ka man varētu kaut kas ienākt labs prātā.

 

EDIT:

Izņemt no challange sadaļas visādus DR naudu/vipu, pārmainīt no BB uz TTT u.c.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2019. gada 06. septembrī, 13:37.
magisterial
Lietotājs
Inkognito
2474 atbildes forumā
Online: 51d 6h 55m
Redzēts 12. martā, 15:57
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 17:42
0
post

@Uksors MĒS GRIBAM ROBLOX

- davaj nē :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 02:10.
★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 17:57
0
post

Nav jēgas taisīt CS:GO serveri.Principā būt vējā izmests brīvais laiks.

- Es īsti nebiju domājis neko nopietnu, vairāk tā "for fun"

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 03. septembrī, 02:13.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 18:03
0
post

Es noteikti būtu par variantu nummur viens, jeb piekrītu Devilam par to ka nekas lieki nebūs jālādē. 

- nesapratu par kādu lieku lādēšanu tu runā.

Otrs variants man personīgi neinteresē vispār.

 

 

Un par to rahha - ." Tagad, kad daudziem ir artefakti, mazliet kļūst garlaicīgi tā soma. ""  - tas jau ir Tev, Rahhtwscamer.  Varbūt vēl pāris lietotājiem ir samērā liels skaits ar artefaktiem,bet man te sēžot reāli bieži, regulāri uttt, nav tādi iekrājumi kā vēlētos. Bet jebkurā gadījumā, pārmaiņas somā būtu nice,noteikti radītu papildus interesi tiem kas ar somu ņemas jau ilgāku laiku.
- diemžēl pilnīgi pareizi, tāpat kā papildus līmeņu bonusus, ielikt laiku tā veidošanā būtu neloģiski. Katra ieliktā stunda darba updeitiem kurš skartu tikai pāris lietotājus būtu tikpat vērtīga kā desmit vai vairāk stundu ielikta darba updeitos kuri skar simtus lietotāju. BET ja updeitu veido ar domu ka tam ir jāiespaido visus - piemēra ja lvl updeitam līdzi piemet pārbalancēšanu un resetu, un ja somai uztaisa updeitu kurš iespaido visus lietotājus, nevis tikai tos kuriem jau ir daudz artefaktu - nu tad no tā iegūst visi, tik vajag labu ideju.

 

par to konkursu itemu izņemšanu no somas , vēlētos lai katram ir iespēja izvēlēties to darīt vai nedarīt,es personīgi vēlētos atstāt. 

- par to jau sen tika visi brīdināti, gan konkursa jaunumu raksta apakšā, gan pat itemu aprakstos. Tas nav kaut kas pēkšņi izdomāts.

 

Un par foruma LVL , ja Tu spētu uztaisīt kādu foršu apdeitu ,es noteikti būtu par LVL resetu ,gan jau ka to "nogalinam Čemiju" nebūtu tik daudz. "Jauns sākums" varētu motivēt lietotājus aktivizēties, manuprāt. Vismaz es par to būtu excited,pieņemu ka neesmu vienīgais. 
- es nez kāpēc man likās ka mani heitos pilnīgi visi vienbalsīgi par to :D jo jā, izklausāsa jau pēc labas akvititātes uzlabošanas, līdz ar to arī vairāk jautrība.

 

Gribētos lai challange sadaļā nav tik daudz to mazo xp balvu - un 2 karmas balva. Varbūt to var aizvietot ar ko citu? Vai arī nedaudz palielināt tās xp balvas? 
- diemžēl nevar palielināt xp daudzumu, agrāk jau tas bija, un dēļ tā visi kuri greiza daudz ratu bija visaugstākajos līmeņos, nevis ka tas parādīja kurš lietotājs ir aktīvāks forumā utt, tas bija tizli. Karma ... jā, tā jau kaitinoši tizla balva, bet čakars ar kko to aizstāt, visdrīzāk ka šis atliekas līdz būs kāds palielāks updeits challenge sadaļai.

 

Par serveriem īsti nezinu ko teikt , šauju tikai dd2 vai ttt. TTT serverī gribētos lai randomeri tiek sodīti vairāk, varbūt par randomu ( šaušanu savējajam, pat ne nogalināšanu ) var sodīt ar lielāku karmas zudumu pēc raunda? 

- šis nu gan pie ttt maina, es bots ttt

 

ps. izveido kickā iespēju spēlēt zolīti :D 

- par šo agrāk bija diskusijas. Pamatā jau pirms čemas veidošanas bija domas veidot pokeru vai zolīti, bet tas aizņema ļoti daudz laiku izveidot čemu, kur nu vēl ko sarežģītāku. Tagad jau vairs nebūtu tik grūti, bet nu man liekas ka rpg spēlīte dotu lielāku effektu daudz.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 03. septembrī, 02:09.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 18:14
0
post

GG karšu topiks

Kas ar šo notikās? Būtu nice ielikt kaut ko jaunu šajā serverī, jo aktivitāte arī ik pa laikam serverī parādās un man personīgi esošās kartes baigi iesēdušās. Ārā var neko neņemt, bet vismaz pielikt klāt tās, kuras ieliku zemāk topika postā un kuras solīji ielikt 21. maijā. :)

< diemžēl tikai 3 kartes no visa milzīgā saraksta derēja, ieliktas, 3h pakastas lai ieliktu 3 kartes un 3 iznemtu, kr4 nekas nemianijas +3-3 :D rippppp >

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 06. septembrī, 00:38.

Gamora
Lietotājs
Ares
greekson
1267 atbildes forumā
Online: 27d 11h 30m
Redzēts 26. martā, 12:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 18:29
0
post

Ja veido, kapec gan neizveidot kadu galda speli ko var spelet, lidzigi ka tagad League of Legends TFT ( Teamfight tactics). Manuprat interesanta strategijas spele, kas neaiznemtu daudz resursus (iznemot laiku protams). Problema tik butu ar to aktivitati, vai butu beigas kas vinu speletu. Ja butu, manuprat, varetu izveidot kadu nedelas/menesa topu, balvinas, kas ari piesaistitu somas maniakus un citus. :)

- es īsti nesapratu par ko tu runā, tu laikam runa par 3d spēli, kur vajadzētu komandu ar 3d modeļu dizaineriem, specefektu veidotājus, c++ programmistus, uttt, un tad pa paris gadiem to varētu pabeigt, nu vai arī ātrāk ja būtu vairāki desmiti programmistu.

es runāju par browsera spēles veidošanu ja kas. nemāku kodēt c++ programmas, nemāku veidot modeļus. nemāku geometriju tādā līmenī un citas lietas kas ir vajadzīgas lai ko tādu varētu veidot.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 02. septembrī, 18:32.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 9 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 19:27
0
post

Taisi mu un es būšu atpakaļ 😍

- ok, tad mu plānus jātcel, jo es negribu lai tu atgreiztos ( joks ) bet pls neatgriezies kritizētāj :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 03. septembrī, 02:10.
Uksors
Jauniņais
Uksors
133 atbildes forumā
Online: 5d 22h 45m
Redzēts 2023. gada 01. oktobrī, 14:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 20:05
0
post

I mean ari var meginat gmod. gmoda ir daudz visadu modu un var ari pats veidot savejos. + gmod normies pasi saks spelet serveri 

- gmods latvijā diemžēl vienmēr ir bijis ļoti nepopulārs, visi mīl spēlēt kkādos random ārzemju serveros un viss, un nav veidu kā viņus pārvilkt kur citur jo tie serveri ir veidoti dekādi. Kā arī ļoti daudz laiku aizņem sataisiīt kārtīgus gmod serveri jo tos ir viegli crashot/lagot/bagot, un lai tie būtu labi ir jābūt ļoti daudz visādi fīču

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 03. septembrī, 02:12.

Bop Em Heads

Feel free to follow Twitch

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 3h 28m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 22:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 22:57
0
post

Esmu par MU Online serveri, bet vienīgi kādu no vecākām sezonām, nevis pašas jaunākās, būtu noiss

- Visdrīzāk ka būtu viena no jaunākajām, jo tās ir daudz vieglāk palaist, un nav bagainas un pilnas ar vīrusiem izmētātas pa visu itnernetu utt.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 03. septembrī, 02:12.

 

Paldies.
Jauniņais
#nostarmaucību
801 atbildes forumā
Online: 47d 17h 9m
Redzēts 2020. gada 14. decembrī, 19:07
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. septembrī, 14:21
0
post

Esmu par MU

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 3h 28m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 22:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. septembrī, 17:57
0
post

Cerams, ka nebūs bans par reklāmām utt, bet varētu tad izveidot kaut ko līdzīgu kā tanoth/lostworlds (ja nav ne jausmas kas tas ir, ieguglējat xd, vienīgi tas gan jau prasītu diezgan daudz laika)  online tipa rpg spēles, kuras ir diezgan interesantas, ja tajās ir aktīvi cilvēki + tajās varētu kaut kā iesaistīt ieiro/somas itemus.

*attēls piemēram, ja nevienam nav ne jausmas, kas tās par oldschool igrām* xd

- itkā jau rpg spēles pamats ir izodmāts, tajā sakarā isti ieteikumus nevajag. Daļa no tevis parādītās spēles elementu ir tur ieplānoti.

- Īstenībā paldies, būs kur pasmelties idejas kad sākšu veidot šō spēli.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 07. oktobrī, 02:11.

 

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2019. gada 03. septembrī, 21:22
0
post

Spēlēm esmu atmetis ar roku principā, ik pa laikam forumā uzturos. Bet esmu no tiem kuri labprāt paspēlētu mu onnline kādu s4 e6 ar 70-100exp. Noteikti atgrieztos paspēlēt, jo dd2 prasa pārāk daudz laiku, salīdzinot ar mu onnline. Kā arī paskatoties dažādos topos, ja serveris tiek pacelts topā, tad apmeklētība ir patiešām liela. Un ja vajadzīgs kāds finansiāls palīgs, varam visu PM sarunāt. 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 04. septembrī, 15:52
0
post

1. vai nu veidot lielu spēli jaunu kickā, kaut ko rpg tipa, ar līdzīgu principu kā čema un soma, tikai vēl daudz lielāku/foršāku.

2. pirkt otru serveru kasti, un veidot mu vai mc+csgo serverus.

Šitais gan jau būtu useless ,nav jēgas nemaz, manuprāt, nez, vienalga. 

- nē, būs forši. < bezjēdzīga kritika >

Ieteikumi no manis, hmmmm, ko lai tev tādu pasaku, ko neesmu teicis, a jā:

*Uzliec čatā atpakaļ visus tos krāmus, lai var noņemt emocijas, ieslēgt/izslēgt ekonomisko režīmu un pārējo, JO man no telefona ļoti tracina iet "uzstādījumos" un visu laiku to darīt, ļoti neparocīgi.

- nē, nevar visu mājaslapu piebāzt ar pogām, nevienā mājaslapā tā nav, tas nav moderni un praktiski. Jau tiek uzlabota uzstādījumu sadaļa lai būtu vieglāk saprotama un ērtāka.

*Ja taisi vienu serveri, tad sataisi līdz galam nevis nomet pusceļā un pieķeries pie cita. (Taisīji zm,nepabeidzi līdz galam, atvēri ttt un uzreiz to sāki taisīt. )

- Neviens serveris nekad nav pabeigts un nekad nebūs pabeigts. Ja tev ir zm kaut kādi labojumi tad uzskaiti tos precīzi te nevis sūdzies par tiem.

* Vēl joprojām ir tas bugs, ka citi neredz no web, ko es rakstu serverī.

- kaut kad vajag kopīgi savākties un tam pieķerties, bez tavas klātbūtnes es to nevaru salabot jo nevienam citam burtiski kā tāda nav.

* Pēdējais laiks ir sākt beidzot izturēties pret visiem vienādi nevis "sadalit" lietotājus vairākās grupās.

- Pēdējo reizi tev atkārtoju - smagāk tiek sodīti sliktāki cilvēki kuri atkārto pārkāpumus vai arī parāda ka viņiem vienalga, nevis cilvēki kuri kādam patīk kas ir "šķirošana". Ja tā ir šķirošana, tad arī policists ja iedod cilvēkam brīdinājumu soda vietā pirmo reizi, tāpat kā tevi neizmet no skolas ja tu saslimsti uz nedēļu. Cilvēkus nevar tā vērtēt kā tu to dari un sodīt visus vienadi bargi ignorējot viņu agrākos pārkāpumus, kickā tiek tieši otrādi - cilvēkiem dotas otras iepējas, neskatoties uz to ka viņi mums pašiem besī. Tev arī tika dota iespēja izvairīties no bana pēc pārkapuma jo tu īsti ar savu pārkāpumu nenodarīji nekādus bojājumus un es zinu ka tu ari būt normāls, un tas ir totāli stulbi teikt ka tā ir šķirošana.

* UN SATAISI BEIDZOT TOS SASODĪTOS LAGUS, ZB JAU, kopš tās nakts, kad izbanoji mani, pēkšņi kick sāka lagot un es neesmu vienīgais, gandrīz visu laiku kā vēlos ,kur iet, uzmet 

- jau teicu , un visur ir rakstīts tas, ka es esmu izdaŗījis PILNĪGI visu iespējamo ko varēju izdarīt, un taga ir jāgaida, līdz savā galā viņi salabos savas problēmas.

EDIT: < LAGI MAJASLAPA PILNIBA SALABOTI >

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 12. septembrī, 17:06.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 3h 28m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 22:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. septembrī, 16:50
0
post

Spēlēm esmu atmetis ar roku principā, ik pa laikam forumā uzturos. Bet esmu no tiem kuri labprāt paspēlētu mu onnline kādu s4 e6 ar 70-100exp. Noteikti atgrieztos paspēlēt, jo dd2 prasa pārāk daudz laiku, salīdzinot ar mu onnline. Kā arī paskatoties dažādos topos, ja serveris tiek pacelts topā, tad apmeklētība ir patiešām liela. Un ja vajadzīgs kāds finansiāls palīgs, varam visu PM sarunāt. 

Jap, mu var ieslēgt uzspēlēt kādā brīvā brīdī, vai wnk grindot afk resetus,itemus utt, galvenais, lai serveris būtu ar low drop un exp ratios, jo, ja tu ar party-boostingu vari dienā uzcelt mierīgi 30-40 resetus un pēc pāris dienām ir jau max stati, tad ātri vien pazūd interese, tas pats arī ar itemiem.

- ja būs tad būs low drop, jā.

 

+ tur var ļoti viegli un ātri rīkot konkursus, kā "atrodi mani kaut kur mapē, klasiskais horn race lorenciā, clan wars, kāda noteikta itema atrašana utt xd"

 

Jautājums čemijam, ja viņš šo lasīs..

Ja tomēr būs MU serveris, tad arī veikala sadaļā būs Webshops vai mārkets, kā tas ir parasti pilnīgi visos mu serveros?

- jā, būtu

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 05. septembrī, 10:55.

 

Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 04. septembrī, 21:23
0
post

Uztaisīt rpg serveri cs 1.6, ķip tur jāsit mobi, par mobiem krīt nauda un kkādi mistiski itemi, kurus grūti dabūt. Vēl vari izvēlēties sev class, takā KNIGHT, ARCHER, WIZZARD, PALADIN.

Priekškam vajadzīga nauda? : Nauda domāta, lai pirktu jaunas bruņas, vairogus, ieročus, amuletus un ringus.

Vēl serverī var uztaisīt, Craft, takā, ja no mobiem krīt kkādi itemi, no tiem var kkādas bruņas, vai kko tml uztaisīt. 

Katrai klasei būtu savi skilli, piemēram archeram, kad izšauj bultu tā, saskarsmē ar mobu, uzsprāgst, to var nosaukt par, Boom Bolt. 

PVP mode, arī var uztaisīt.

diemžēl kicka cs 1.6 serveriem netiek plānoti tik lielu updeiti, kur nu vēl jauna moda kodēšana no nulles, sen jau vairs nav tie laiki ka varētu mēnešus kodēt 1 serveri vai 1 updeitu, jo iespējams vispār nebūtu nevienam vajadzīgs. Tajā laikā nomirtu viss pārējais kā arī cs 1.6 laiki jau ir beigušies, tagad ir jācinas lai noturētu ilgāk cilvēkus un pamazām jāpariet uz citu spēli.

Topikā biju skaidri un gaiši uzrakstījis ka vajag ieteikumus

BET ne lieli updeiti kuri aizņems desmitus stundu veidot.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 12. septembrī, 17:06.

Kubi
Lietotājs
SEKSISTS
113 atbildes forumā
Online: 14d 0h 35m
Redzēts 2023. gada 09. novembrī, 20:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 05. septembrī, 11:46
0
post

Vajag parasto cs.kick serveri, tas dd2 jau noriebies :D

- kicka ir bijis pub serveris vairākas reizes, ar visiem iespējamajiem mapcycle, pēc tam kad vienmēr viņš palika tukšs un nepopulārs, tur tika vēl mēgināts likt gan awp kartes, gan mazas kartes. Ir bijuši speciāli mapcycle balsojumi atkarībā no spēlētāju skaita, un neskaitāmas citas lietas mēģinātas. PUB serveri VIENMER apnik pec paris nedeljam, un visi atgriežas dd2. Tāpēc dd2 drīkst periodiski uzrīkot, laicīgi saskaņojot, vakarus kad liek citas kartes.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2019. gada 05. septembrī, 14:09.

ESMU PRET SLIKTU VADĪBU!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 250 ( 4576 skatījumi )
Omega, Tessa&Hardin, Kiwi :], santiz, Pīļuks, Chemijs, Сhrееру©, Minnia, Venta, Lacz, knejvs, Enemijs, medalus, Dzēsts profils, Capture, spookycss, wind, Oskars.R, <FiZz>, ZnT, Agneshuks, Essential^, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Jackass3D, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., duum, Weksijs, fraGOnaars, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Flabijs, KrievuJakudza, Dinčaa, BANZAI, cruelcin, w3Ed!ch7, Moxley, xhpoqou, K@@SiS, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kamiks, AIDZIS., pankuksh, Ethe, Latvians, Hybrid Minds, Pickle Laura, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, jollylv, pigmi , »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 575, Critikalz., laescobare, Exc, LowSkillL, akasi, PooKa, Matriks, Kikii., Kriksons, **Nezināmā**, Canep, MA1M, RushFuck, Fūdiņš, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, `Barbija`, magisterial , Wunderschlange, Wolfyy, ~Evils~, Obijs, malbaro, AndisKoks, adjustable, radžiņš, kuzons, egons, ch1mbudzi, Zalkt!S, jevrika, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, daryl, yostu, Unicorn, JērsA, **MoHiTo**, Strelnieks., Hazard, siirups, è’lei, enrico, v3tro, LaQ, 🌿🌿🌿, Kristersss, peach, not hns, French, Hapijs, who`s who, klucis, Valtero, Flak3, bLank*, MTM123, 47th, gucci, prote1ns, eena, MAIZE., Go0dFather, cheburashka, Yenote, keni, awelv, A4Tech, crewified, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Naft'līns, Peak, arthurqee, SintijaL, ⛔lolwut?, Hvz, Osiits, CepumCepuminshhh, x1x, Amors, raacha, iFamous, Edward, Riepa, Vandalists, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, nolodžik, ScoRp1oN^^, no-legal, Apocalypse, KenT1k, ALLAHS, 123456789, Rastaman4iks, ZeltaBlack, guyelberG, Grizzlijs, toxicated, emaymyska., WickedLady, Normals_Kretins, HSkill, Gamora, cruelcin šļura, agaa, ★ToughEnough★, sсhoKKur-, Dzonis, Gloks, Wukong, KristapsLv, Remember-ME, ImNotLegit, luīze, Rolković, Paldies., tenblunt, John Doe, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., bnation-, dzēsts profils, Pilots, freezy, black cobra, Kubiks, Šķiedra, ANormalStick, EXIT.-, behemoth, Goxx, Yakuza, Ofkors, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, concijs, Smaiča, Chemp1k, CuLt., Lauku puika a.k.a hnc. , Dj pecis, hustler, Lachubliezejs, Swizy, Minimi, LACOBRA, thestyle, KOB, Mercury`, 2nf*, WizKhalifa*, maar4a, FreakyyPrime., Jumpybug, Vecteevs, Foxculated, NunCe, Pussy_Man, PasaulesBoT, deewekzij, Martinshhh, StaFFорд, Beyondz, Vaaveriite*_^, ZīLe, hehegeeva, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, cyruss, Kipchoge, Violexy, Witch, Nighterance, SINCAS_MONSTRS, Uksors, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, LOOK, Kubi, Kalvix, Sin4a, G$ SHOOTER, Zaņuks, REDFOO, dibens, kepsis, skeleMF, a3apT, Laauriinaa, milkhouse`, Amorphis, Alty, ketamine, Vienki, NeaDeKwaD | Stone, Mคtrΐxf๏x, zexty, MateYz, hophop, Ralfuuzis, paseeta, HaRZz, Annaconda, EvE, Noravajumtu