bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
4
2
topic
Sudziba forwarddd
LapTopeR
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 3d 20h 14m
Redzēts Vakar, 05:39
Pievienots, 2019. gada 06. septembrī, 00:33

1. aims/softs -precizi nepateikshu
2. https://failiem.lv/u/fqej28aj">https://failiem.lv/u/fqej28aj
3. No 2:21 var sakt skatities 
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)
5. forwarddd
6. Ienakot serveri atri vien pieversa uzmanibu shaushanas stils. Speletajs sakotneji speleja ar citu niku. Demo iis,jo ienacu pa jaunam ieksha un paarrakstijas ieprieksheja specoshana.. Demo varbut nav pietiekoshi manams,bet var paverot ka shaujot pa dazam lodem un atrodoties galvas rajona merkisraustas vai apljveida kustas.. Spele shis speletajs droshi vien ka labi un skills protams ir,bet stils kada shauj ik pa bridim ir visai neparasts. Protams admins un jums kicka ganjau labi zinams speletajs un pat ,ja ari sho visu nenjems vera vai ari nekas jusu prat aizdomigs sheit nav,ieteiktu paverot nakotne shi speletaja speles gaitu. Varbut ari esmu parak vecs un neko nesaprotu no musdienu skillaariem :D 

Ar cienju,

LapTopeR
7. dd2
8. dd2

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. septembrī, 00:47
0
post

Nav tur nekas xd .

 

Brīdināts. (c) Kiwi :]

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 06. septembrī, 14:16.

lakstītājs. neapkurijies !

Snicker
Lietotājs
428 atbildes forumā
Online: 26d 12h 29m
Redzēts 2020. gada 04. novembrī, 19:14
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 00:30
4
post

xDDDD 9mb demka, ar kuru pakaļu noslaucīt nevar. Paskatoties 2 raundus, kuros tu biji dzīvs, var saprast, ka tavu viedokli varētu ņemt vērā konkursos "tēmē pa kājām". Demka jau tev zaebisā, tik tad, kad es spēlēju, man viss bija mierīgi, bet tavā demka viss raustās, nu tur tāpat ir clean viss, bet izskatās labi... ka man lodes šaujas 2x ātrāk nekā vajadzētu. Un moments, kur no t spawn šāvu pa mid durvīm... man vairākas lodes atsitās augšā pret malu, demo viss ir taisni. iZsKaTāS pĒc iEgĀšAnAs.

LapTopeR
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 3d 20h 14m
Redzēts Vakar, 05:39
Pievienots, 2019. gada 07. septembrī, 00:55
2
post

hahh,biju tikko ienacis,kamer jus mazie drototaji jau labi pieshavuhies spelei,bet netaisos te baigi kko attaisnoties. Neesmu sevi nekad uzskatijis par labu speletaju,tadel ar savam gudribam savu E  kranu vari necelt. Ka ari runa nav par to ka es speleju,bet gan par to ,ko var redzet demo par forwarddd. Manis pec lai spele talak, tikai noradu ,ka ir iespeja ka admins chito. Ja viss ir ok, tad tik lai spele talak. Man nekas nav japierada ;)

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts Vakar, 19:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. septembrī, 17:28
0
post

Likās dīvaini tā kratīšanās, kad šauj, bet pieļauju, ka tas kāds demo bugs, jo es pats nekad neko tādu neesmu redzējis skatoties viņu.

Demo ir pārāk īss, lai vēl kaut ko pateiktu.

Sūdzība apalama.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0