bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
24
2
topic
Diskusija. Sodi forumā
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 20:54

Labvakar kikieši, fani, čemisti, administratori un visi pārējie. 

 

Tātad, šovakar es vēlētos nedaudz parunāt/ padiskutēt par foruma beefiem/ kariņiem/ aizvainojumiem un to sodiem, soda apmēriem, jo man personīgi šie sodi šķiet reāli smieklīgi un ... neefektīvi. Attiecīgi, beefs turpinās. 

 

Šeit būs pāris epizodes no neseniem piedzīvojumiem čatā 

 

1. Sērija ir no Ventas un Rahha drāmas. Rahhs , protams, ir nopelnijis samērā bēdīgu slavu un tādā garā, un Venta būdams īsts kicka aizstāvis / patriots metas virsū ar dažiem maigiem un ne tik maigiem vārdiem. Cik atceros - bans uz 1h, bans uz 2, ...uttt , un tas viss aizvilka līdz 7 dienu banam. Pajautājat Ventam par tiem 1h un 2h baniem , varu garantēt ka viņa atbilde būs "po*uj"

 

2. Šodien piedzīvojumi sākās kad dakteris ToughEnough konstatēja 14 gadīgajam Kozofsky autismu, pie tam, vairākkārt to atkārtojot. Pirmkārt, tas apvainojums ir galīgi garām ,manuprāt, ļoti aizvainojošs + ja vēlies kādi apvainot, tad varbūt jāpameklē kāds no "savas svara kategorijas". Par šo izgājienu atkal bans uz 1h. Vai bans uz 1h kaut ko izmainīs? NĒ. Gan jau ka cilvēks paspēja aiziet pagatavot pusdienas, uztaisīt tēju un stundiņa jau pagājusi. Un vispār, kā pie velna lai kozofsky pasūdzas ja praktiski visa administrācija ir viņu nobloķējusi? Arī čemijs viņu bija uz ļooooti ilgu laiku nobloķējis, tas ķip ir normāli,priekšniek,bļin? 

 

 

3.Sērija nedaudz vecāka,KK nobanoja Obiju par to ka viņš DarkPrincess nosauca par govi, attiecīgi, administrācijas aizvainošana utt. Pie tam , jebkurš čalis zin ka sievieti par govi saukt nedrīkst, rezultātā tikt var dabūt ar pannu pa pieri ...vai tikt pie bana uz 7 dienām. 

 

Secinājumi 

 

Tā pa nopietno tiek uztverti tikai administrācijas darbinieki (apaļā galda bruņinieki) , tādus parastos userus drīkst apvainot ,ja baigi lūgsimies, tad varbūt rupeklis tiks pie ....1h bana. 

No visiem 3 sērijām man personīgi vislabāk patīk tieši trešā , lai gan neeeedaudz par skarbu, tomēr bana laiks ir tāds kurš liek cilvēkam padomāt par savu rīcību. 

Stundas bans - smieklīgi. 

 

Jautājumi skatītājiem

 

*Vai Jūs nedomājat par to ka vajadzētu rupekļus, tos kuri aizvaino citus ( rupji,agresīvi un bez bremzēm) banot uz nedaudz ilgāku laiku kā VIENA FAKIN STUNDA? 

*Vai šī brīža sodi forumā par lamāšanos/aizvainošanu un morālu pazemošanu ir adekvāti? 

*Varbūt nekas nav jāmaina, turpinam publiskajā kakāties tā kā to daram šobrīd un baudam dzīvi? Jo man pašam pa lielam patīk bezsakars kurš regulāri notiek čatā , vienīgi tie apvainojumi dažķārt šķiet pārāk aizvainojoši un gribētos mazāk tos redzēt. 

 

Ieteikumi/sūdzības? 

 

 

 

 

with love from foodie  

+1 topiks man ,haha

 

Apvaino tie kuriem pašiem ir problēmas....

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 10. septembrī, 21:30.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 20:58
0
post

Oh. Nākošais perm bans par kikā kika un tā administrācijas nomelnošanu. 

Atā. :hey:

deewekzij
Jauniņais
Neapkurijies Mazais
198 atbildes forumā
Online: 21d 21h 50m
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 11:55
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 20:58
1
post

Ieteikums - Userus uzklausīt un Mazajam Puisītim administratoru. Es esmu users, lūdzu uzklausat mani un iedodat man administratoru . :]

lakstītājs. neapkurijies !

ImNotLegit
Jauniņais
Sporta Zābaks
Sietinjss
15 atbildes forumā
Online: 6d 3h 54m
Redzēts 2020. gada 20. novembrī, 12:55
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:01
1
post

Par to laiku uz cik dod banu vajadzētu pārdomāt !

Un ja grib "kakāties" ejat PM nevis visiem tas bullshit jālasa!

WizKhalifa*
Lietotājs
Madiis
142 atbildes forumā
Online: 3d 18h 2m
Redzēts 2019. gada 22. novembrī, 12:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:02
1
post

mans viedoklis šijā ir par to, ka ir jasoda rupekļus ar bargāku sodu, nekā 1h! Piemērams sākot no 10h bans lidz 2 nedēļām vērtējot pēc situācijas, aizvainojuma un lai visi kas ir aizvainoti liek sudzibu un lai Administrācija spriež par sodu! Bet esmu kategoriski par lai sodu pastiprina, jo 1h bans forumā ir par maz par cilvēka cieņas aizskaršanu!

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:09
0
post

Gandrīz neiespējami atrast projektu, kur iekš chat room nenotiek kāds apvainojums.  Tātad tas netiks kontrolēts kaut vai tiks banoti uz 7 dienām, tikai cilvēku lērums sāks pazust. Interneta vide daudzām personām arī ir kā vieta kur rādīt savus platos spārnus. 

Runājot par administrācijas un parasto memmberu noteikumiem,  vai tad kādam brīnums kad katram šeit nosacījumi ir savādāki.

Man personīgi netraucē, kaut vai te katrs lien kam grib un kur grib. Šis ir parasts gamming portāls, ne reāla dzīve par ko jādomā un jāpārdzīvo. 

Violexy
Lietotājs
Indīgais
psihais ar vijoli
2551 atbildes forumā
Online: 57d 4h 20m
Redzēts 27. janvārī, 16:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:13
10
post

Domāju ka šis Tev nebija jātaisa publiski vajadzēja drizāk sazināties ar Moderatoriem un augstāk stāvošiem lai izveido noteikumu/sodu topiku.. par aizvainojumiem čatā or pm, or kkur citur :) 

KOB
Lietotājs
ČEMAS TARZĀNS⭐
447 atbildes forumā
Online: 41d 5h 18m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 20:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:13
0
post

Manuprāt ši ir samēra nopietna tēma, kura sastopama musdienu internetu vidē.

Protams, ka šini gadijumā risinat to var, ar bargāku sodu.

Esiet adekvāti draugi ;)

Pilots
Lietotājs
228 atbildes forumā
Online: 50d 13h 49m
Redzēts 27. martā, 11:22
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:13
0
post

Nesauc par govi, sauc par Gauju..

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:14
0
post

Violexy, Tu vari darīt kā Tu vēlies. Es daru tā kā es izlemju par vajadzīgu. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:16
0
post

Šodien kāds ir ērglis :D

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:17
0
post

ToughEnough, Tev vajadzētu saprast ka šis nav konkrēti par tevi, bet par to sodu sistēmu. Tev pašam 1h bans kaut ko dzīvē izmainija? Vai arī Tev bija pilnīgi po*uj? 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:19
1
post

Ko man izmainīja?Ātrāk aizgāju uztaisīt vakariņas.Jutos labi,bet tas nemaina faktu,ka random cilvēkiem nevajadzētu līst citu diskusijās..

Runāju par tavām draudzenēm

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:19
0
post

Nelīst citu diskusijās? Kā Tu vari diskutēt ar kozofsky ja Tu esi viņu nobloķējis? 

 

Par kādām draudzenēm? 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:24
0
post

Man nebija diskusijas ar sniper,bet gan ar tevi.

Runāju par tām divām kūdītājam lāsmu un lauru.Ja jau mēs tik konsekventi sodam cilvēkus par lamāšanas,tad daram to regulāri,vai nedaram vispār..

Kas tā par šķirošanu?Mūsu sarunu laikā ar no dažiem tur skanēja tā saucamie nesmukie vārdi,bet redz citi var teikt viņus vairāk,bet citi dabuj ar sūdainu mietu pa muguru.

 

Tas notiek visur.Gan webā,gan serveros.Ir indivīdi,kas to vien dara,kā lamājas ar 3stāvīgiem vārdiem,bet viņiem redz ir sava veida ''statuss''.

Uz priekšu ar revolūciju.Man nav problēmu,kad es tieku sodīts.Ja tas tiks darīts protams konsekventi un visās frontēs.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:25
0
post

Serveros ir sava sodīšanas sistēma, es tieši par forumu, un šis topiks nav domāts konkrēti Tevis aizvainošanai. Bet tam , ka ,manuprāt, sodi ir par mazu. Un jā, par to ka jāsoda visi ir vienlīdzīgi neskatoties pēc tā kādā krāsā Tev ir niks. 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:29
0
post

Tā serveru gag sistēma ir viegli apejama,un tā pat soda cilvēkus,ka nelieto lamuvārdus.Es neuzskatu šo topiku par kaut kādu manis aizvainošanu,jo neesmu jau vienīgais minētais piemērs.

Hvz
Skatās sākumlapu
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1270 atbildes forumā
Online: 84d 22h 15m
Redzēts pirms 9 minūtēm
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:33
0
post

Manuprāt,Fūdam ir taisnība, administrācijai vajadzētu saņemt visu grožos un ja netiek gala tad meklējat vel cilvēkus kas to varētu darit.Speciālu statusu,piemēram,chata uzraugs vai kautkadu tādu.

 

:nez:

 

Tas tik man piemērs kā to varētu atrisināt.

 

Pēdējo reizi rediģēja Hvz, 2019. gada 10. septembrī, 21:36.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts Vakar, 19:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:48
0
post

Jau šodien ar Lauru privāti par šo situāciju runājām.

Mana nostāja par šo visu ir tāda, ka tas ir tikai loģiski un pareizi, ka aizvainojumi pret administrāciju tiek ņemti stingrāk vērā, jo administrācija ir tie cilvēki, kuri labprātīgi cenšas palīdzēt projektam. Un ja lietotāji nenovērtē to ko administrācija dara viņu labā, un tieši pretēji - pazemo viņus, tad sodam ir jābūt nopietnākam. Tas tā, runājot par Prineses banu.

Tālāk par šodienas ToughEnough banu. Personīgi es uzskatu, ka par tādiem vārdiem, kurus viņš šodien pateica, vajadzēja būt VISMAZ dienas banam. Laurai apsolīju, ka uzrakstīšu un centīšos to panākt, bet kā redzat - man tas neizdevās. Es labprāt ieliktu šeit savu un čemija saraksti, bet tad atkal sāksies "es tev neļāvu mūsu saraksti publicēt" un blablabla. Īsumā čemijs vienkārši uzskatīja, ka pareizi rīkojās un par vēlu bija mainīt bana ilgumu. Tātad mana nostāja bija, ka banam bija jābūt VISMAZ 1 dienai, tā lai tas arī būtu perm warns.

 

BET šis topiks tāpat neko vairs nemainīs, tā kā diezgan bezjēdzīgi.

 

 

P.S. Tu aizmirsi pieminēt, ka ToughEnough banā ietilpa arī tas, ka viņš Lauru par kazu nosauca.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2019. gada 10. septembrī, 21:54.
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 51m
Redzēts Vakar, 22:03
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:54
1
post

Tie bargie sodi neko nemainīs, tikai atbrīvosies nedaudz ilgāk no lietotāja uz kādu laiku.

Obijs te jau ir cik sen un cik reiz jau banots un gan jau ar permos, bet redz ka kādā reizē apžēlojas vai nopērk unban. Tas pats bija ar Knave, līdz brīdim kad viņam vienkārši apnika sēdēt cs komūnā. Un tad ir tādi kā Ventas, Latviani vai kas, kuriem vienalga par baniem un pat uzprasās uz tiem.

Bargāki sodi ir izmainūjuši varbūt vienu divus cilvēkus no pamatīgas čupas un viss, jo kā minu ir manāmi tādi kuriem pofig un izpirks unbanus sev vai tādi kuri paliks banos pat speciāli raujot tos.

 

Bet jā, savā ziņā varētu bargākus banus. 6h 8h 12h, diena vai divas. Bet nu atkal jāskatās pēc situācijas.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2019. gada 10. septembrī, 21:54.

            

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 10. septembrī, 21:57
0
post

Sodi tiek doti pēc garastāvokļa un heita līmeņa pret personu, tas tā ir kādu laiku un gan jau būs vēl kreitnāku laiku, nesaprotu tik kāpēc ir kādi jautājumi par šo,  tas itkā ir acīmredzams :D

Un Darkprincess nevar saukt par govi, viņai patīk vairāk Solvucīte ;* <3 ^^ :hug:

 

P.S. tas nebija domāts par kick, likās, ka esmu draugiem.lv vietnē, ļoti atvainojos par postu, miss click.

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2019. gada 10. septembrī, 21:58.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0