bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 36m
Redzēts Vakar, 22:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
Yakuza
Lietotājs
Original
Sačukr
618 atbildes forumā
Online: 68d 8h 55m
Redzēts 2023. gada 26. oktobrī, 19:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 16:22
0
post

Kad biju mazāks ar draugiem spēlējām šaušanas spēles un labi padevās un visu laiku galvā trāpiju viņiem ar 1 lodi.

Draugi sāka saukt mani par tap,tap bet pēc kāda laika turpināja saukt mani par onetap!

No tā brīža mans niks arī ir OnE^TaP.

MateYz
Lietotājs
Spešel for MateYz
Matejs
155 atbildes forumā
Online: 3d 10h 35m
Redzēts 2021. gada 21. decembrī, 20:04
Pievienots, 2019. gada 18. augustā, 23:19
0
post

Te diži nav ko stāstīt,kādu dienu nomainīju ig nickname uz manu otro vārdu (Matejs),tad sapratu,kad man šis vārds ļoti patīk un nedaudz viņu izmainīju,lai viņš liktos vairāk tāds geimerīgāks :D 

Kas neriskē,tas nedzer šampanieti.

"Jūs liliputi,Jūs liliputi,Jūs liliputi,bet Es starp jums kā Gulivers"

Platais:P
Jauniņais
Džeriks
112 atbildes forumā
Online: 4d 19h 8m
Redzēts 2021. gada 23. novembrī, 21:04
Pievienots, 2019. gada 21. augustā, 19:14
0
post

Iesauka no dzīves esmu lielgabarīta džeks.

Pussy_Man
Jauniņais
nav
117 atbildes forumā
Online: 1d 23h 21m
Redzēts 2020. gada 01. novembrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. augustā, 19:34
0
post

Pussy_Man <---- ir nazis no 2016/2017 gada kas pirmo reiz saku spelet counter-strike 1.6 , es vardu izdomaju kad man kkads lashars nozaga profilu  kura es biju bagats

 

sixed
Lietotājs
128 atbildes forumā
Online: 2d 21h 15m
Redzēts 24. februārī, 16:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. augustā, 22:39
0
post

sixed/sixxxe - ir nācis ļoti sen ,jo tajā slēpjas vārds (six-6) jo man vell bija 16 gadi ..

Skill Kill
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 1h 40m 26s
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:01
Pievienots, 2019. gada 26. augustā, 22:40
0
post

Skill Kill- kādreiz ļoti labi spēlēju šaušanas spēles, tapēc izdomāju kautko šādu..

Peak
Lietotājs
zm vislabākais
200 atbildes forumā
Online: 38d 3h 38m
Redzēts 14. aprīlī, 13:01
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. augustā, 10:33
0
post

DarkProfessional - Tātad mans niks radās tā ka man iepatikās vien spēle un tur vienam personāžam bija niks darkrpofessional, man iepatikās šis niks un izklausās normāli , forši, tāpēc izlēmu pārmainīt niku uz šo

 

Peak

Dzonis
Lietotājs
Kastracija_BMW X5
758 atbildes forumā
Online: 29d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 30. jūlijā, 00:34
Pievienots, 2019. gada 30. augustā, 02:17
0
post

Dzonis-bērnība pagalmā spelejot futbolu mani iesauca par Džonis.. tā ka garumzīmes nejiet tad ir Dzonis

cyruss
Jauniņais
Veterāns
223 atbildes forumā
Online: 2d 19h 59m
Redzēts 14. janvārī, 19:36
Pievienots, 2019. gada 02. septembrī, 22:24
0
post

Basically sāku daudz klausīties J.Cole(Reperis) Daudzas viņa dziesmas saistijās ar manu dzīvi un ienākot šajā forumā gribēju cilvēkiem parādīt ka eksistē tāds reperis kurš ir nereali underrated

 


 

 

 

LapIn
Jauniņais
Slash 'n Dash
91 atbildes forumā
Online: 1d 13h 21m
Redzēts 2022. gada 24. martā, 20:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 11. septembrī, 16:47
0
post

Varbūt bik dīvains stāsts, bet mans nicks nāk no manas draudzenes, viņa ir francūziete, un fraciski lapin nozīmē trusis, viņa mani sāka tā saukāt
un tā arī uzradās mans nick/username

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 30m
Redzēts Vakar, 16:28
Pievienots, 2019. gada 12. septembrī, 16:02
2
post

Vienkārši ņemot vērā manu vārdu.Nevēlējos nekādus pasaku varoņus likt nikā. ;D

 

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2020. gada 05. janvārī, 17:12.

kumeljdzemd
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 1d 15h 39m
Redzēts 2023. gada 27. augustā, 11:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. septembrī, 16:29
0
post

Viss ļoti vienkārši, mīļākais dzīvnieks - kumeļš, mīļākais cilvēka orgāns - dzemde. Abas mīļākās lietas apvienojot rodas mans niks. Paldies!

Neesmu zoofils, ja kas.

*DIY*
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 3d 16h 15m
Redzēts 2022. gada 01. septembrī, 16:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 12. septembrī, 19:46
0
post

Domāju ka ar manu niku viss ir elementāri. D Do it yourself Ir atšifrējums patīk veidot visu pašam visbiežāk nenokā praktiski. Dzīvē biži mēdz mani saukt arī par  Macgyver.

dzēsts profils
Jauniņais
1024 atbildes forumā
Online: 28d 10h 7m
Redzēts 2021. gada 15. jūlijā, 10:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. septembrī, 10:51
0
post

karoč sīks biju kādi 12-13 gadi, vajag izdomāt spēlē niku, sēžu domāju tu visādus prikolīgos, beigās skatos, kas uz peles rakstīts - Logitech, beigās izdomāju paņemšu tikai tech, beigās jau skype runājot ar saviem interneta pacaniem ieguvu niku techito, tad klāt nāca techis. Bet var arī teikt, ka dēļ tā ka ar tehniku un tehniskām lietām esmu uz tu. :) 

ALAND3KO
Jauniņais
Anime
skitlers
28 atbildes forumā
Online: 1d 20h 20m
Redzēts 2022. gada 27. martā, 21:20
Pievienots, 2019. gada 18. septembrī, 23:29
0
post

Klasesbiedrs man prikola pēc nosauca par skitleru, kad es mazotnē biju ļoti veikls un ātrs. Viņam baigi iepatikās tā saukt, jo viņam likās tas vienkārši. Tad ar laiku visa klase sāka mani tā saukāt. Nepagāja ilgs laiks, kā jau visa skola sāka mani saukt par skitleru(Pat daži skolotāji). Es domāju pie sevis kāpēc gan ne, labāk jau ir nekā hitlers vai skipards :D

Nu un praktiski man jau 12 gadus stāv leģendārā iesauka skitlers 

Par ALAND3KO niku ir bišķ pretīgāks stāsts, to labāk ne :(

Foxculated
Jauniņais
makans
621 atbildes forumā
Online: 15d 1h 39m
Redzēts 16. aprīlī, 11:21
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 09:26
0
post

Google meklētājā meklēju agrāk priekš spēļu forumiem kaut kādus krievus kas squato, tad kkā iedomājos par vārdu How To(ķipa squat) nu beigās izlēmu ar savienojumu HowToRuski

spoks
Jauniņais
Emsis
10 atbildes forumā
Online: 5h 26m 11s
Redzēts 2019. gada 29. oktobrī, 13:00
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 09:35
0
post

Nu mani ir 2 veidu Nick- Hoodini vai Spoks.

Spoks-radas no tā kad mani citi neievēroja un patika apmeklēt pasmestas ēkas vai ēkas kur ķipa spokojas.

Hoodini- Draugi sāka saukāt mani csā, jo katrs mach ir kā ar wh 

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 21:22
0
post

nu biaj man savadaks nick bet tad vienu dienu sedeju un pipeju un ka saka rugt perkons visi pamuka pa majam un izdomaju ka varbut cs perkons kad ienaku un visus saku nemt ar saviem rucieniem galviņas :D:D:D

327
Jauniņais
38 atbildes forumā
Online: 2d 18h 37m
Redzēts 2020. gada 26. aprīlī, 20:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 20. septembrī, 21:36
0
post

Nekad nedevu, nedodu baigo lomu nikam, tpc vnk 327, kur 3 - maajas dzīvoklis, 27 - maajas numurs xD :DDDD

Izji

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 21. septembrī, 13:36
0
post

Mans nik ir  radies no viena pazinas kas ir saskaries ar tadu rapuli tapec izdomaju tadu nik sev ielikt un klut pa to ipasnieku..

 

 

Brīdināts (c) schoKKur-

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2019. gada 21. septembrī, 17:53.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 26422 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha