bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
3
0
topic
DD2 serveris - kartes pēc plkst 21:00
Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 10:46

Laba diena, jau vairākkārt vakarā atpūšoties spēlēju cs un skatos ,ka aktivitāte pēc ttt servera atvēršanas - cilvēka apmeklējuma ziņā palika krietni mazāka, bet kā jau vakar visi redzēja ,kas bija online, tiko nomainīja citu karti, serveris pilns un jautrība garantēta. Ieteikums un ko jūs domājat par karšu maiņu pēc 21:00 un kartes kuras tiks random liktas varētu tik iebalsotas tepat. Protams ideālā variantā vote serverī ar kādām 5 kartēm un izklaidējamies. :)

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 11:53
0
post

Tas ir jau pub. Kick. Lv? Jau ir bijis aktivitāte tur bija pirmo mēnesi pēc tam nekas nenotika tai serverī. Tādēļ tas ir only dd2 serveris, ok ieliks Chemijs tur vēl  pub mapes bet tas neko daudz nemainīs. Atceries cs lēnām sāk apnikt, nāk jaunas spēles krutākas tpc cs nav tik daudz spēlētāju. Ttt arī apniks ies ar laiku un atkal dd2 būs pilns.

P. S plus vēl sokla ir sākusies.

Pēdējo reizi rediģēja ZīLe, 2019. gada 19. septembrī, 11:57.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 12:44
1
post

Jau simtiem reižu ir teikts, ka saskaņojot ar administrāciju, parastie admini ir tiesīgi uzlikt citu mapi, kādā noteiktā laikā. Būtu man iespēja šobrīd tikt pie pc, būtu biežāk uzlicis kādu citu.

Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 13:26
0
post

@zīle - īsti nepiekrītu par apnikšanu, jo ja tā būtu tad jau šobrīd pēc 19 gadiem butu pazudusi. :) kā jau rakstīts true classic never die :)

@devilishh - visi kick.lv nav tik ilgi un neatradu tēmu ka tas būtu 100X teikts, sorī, bet kam tad forums domāts , ja pamata spēle cs ;)

Pēdējo reizi rediģēja Riepa, 2019. gada 19. septembrī, 13:26.
John Doe
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 2d 3h 39m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 01:31
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 15:03
0
post

Piekrītu un balsoju par!

Lieta ir tāda, ka serveri izmirst , kad administrācija un main admini palaiž projektus pašplūsmā. Iestājas rutīna, vieni un tie paši spēlētāji, vienas un tās pašas mapes. Jebkuras izmaiņas var novērst rutīnu un piesaistīt jaunus spēlētājus. Jebkurš jauns spēlētājs ir papildus potenciālais investors. 

Šobrī Latvijā nav izteikti PUB serveri, kuros būtu jūtama dzīvība, tapēc Latvijas tirgus līderis, es teiktu godīgi ir kick.lv. 

DD2 serveri - ir zināms, ka ir vairāk apmeklētāki un kļuvuši populārāki. Bet šeit varētu piesaistīt arī vecos PUB OLD School spēlētājus, ja vakaros būtu mapes daudzveidība. 

Viss, kas ir cilvēka rokās, ar laiku pārvēršās bardakā, tapēc varbūt ir tehniski iespēja izstrādāt kautkādus settingus, kas piemēram pēc plkst. 21:00 maina mapes. Sākumā varētu listā ielikt 3 mapes un apskatīties, kā uz to reaģē cilvēki. UN ar laiku izstrādāt pareizu algoritmu, cik mapes un cikos. 

Paldies

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 29m
Redzēts Vakar, 23:45
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 17:20
0
post

Nu... es neatbalstu pasākumu, ka no 21:00 būtu kkāds map pool. Regulārā ziņā šis atbaidītu tautu un jau tā reizēm gadās, ka, aizmainot no dd2, pēkšņi paliek tikai pāris cilvēki.

Kā arī man ne pārāk gudrs šķiet ieteikums "saskaņot ar administrāciju". Saskaņošu, ka gribu rītvakar 19os, bet tad pēkšņi serveris būs tukšs tajā laikā, un kas tur par spēlēšanu būs? Tad drīkst vnk PM uzrakstīt, ka ar amx_vote gribu uzzināt, vai mainīt karti?

 

Nepārprotiet mani, man arī patīk uzspēlēt citas kartes, bet man tas ir tikai nostaļģijas dēļ. Vismaz 50% spēlētāju serverī nav sevišķi spēlējuši citas kartes, un šī disene, ka mēs bieži liktu citas kartes, ātri izgāztos, manuprāt.

Tagad ir labi, ka admini reizēm karti pamaina, vairāk arī spiest nevajag.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2019. gada 19. septembrī, 17:21.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 17:48
0
post

Pamata devilinsh pilnigi visu ideali pateica.

Mapju maiņa ir ne tikai atļauta, bet pat vēlama, viss ko vajag ir to saskaņot laicīgi ar administrāciju.

 

 

Kāpēc?

dd2 serveris nav pubs, tajā var būt īpaši vakari kad tas paliek par pubu, bet to nevar darīt pašrocīgi, jo nav iespējams izkontrolēt kad kāds admins sadomās ka ir labs laiks kaut ko uzlikt, un katrs interpretēs pa savam cik % piekrišana nozīmē ka var mainīt, un cik mazas kartes var likt katrs admins izdomās savadāk. Tāpēc ir kategoriski aizliegts adminam ko tadu darit pasrocigi un nesaskanojot.

 

 

Tātad precīza instrukcija kā mainīt kartes un kāpēc tas ir vajadzīgs

Vismaz kādas 4 stundas pirms mapju maiņas ir jāpaprasa administrācijai atļauju, ja piekrītis ( pārliecinotis ka tas nav biežāk kā 2 reizes nedēļā ) adminitrācija iedos atlauju un ieliks to pat virs čata paziņojumā, lai būtu garantēts ka uz to laiku savāksies cilvēki.

 

 

"kāpēc vajag brīdinājumu ja gandrīz visi serveri grib mapes maiņu.. tas jau tāpat nevar aizbaidīt cilvēkus"

1. tev tā liekas, bet īstenībā nāk cilvēki sūdzēties par to pie mums un viņi neiet spēlēt, un tas reti pārsniedz spēletāju skaitu kuri ieies serverī paspēlēt tikai tāpēc ka tur ir cita karte.

2. Tas ir faktiski pierādīts ar to ka pub serveri kickā ir vērti vairākas reizes, ar visām iespējamam mapju veidiem, un nekādā veidā tur nekad nenoturēkās vairāk cilvēku kā dd2, kas pierāda to ka dd2 serveŗi ja to darītu katru vakaru, no tā serveris tikai ciestu, tāpēc obligāti vajag kādu kurš uztur šim uzskaiti, un kontrolē cik tas bieži tiek darīts.

Riepa
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 19d 20h 56m
Redzēts 2023. gada 06. oktobrī, 22:14
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. septembrī, 21:55
0
post

Patiesībā Chemijs ideja par spec vakariem 2x nedēļā izklausās vēl interesantāk un es 100% par! To var likt kā jaunumu un uz doto brīdi domaju ka strādās :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0