bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
StaFFорд
Lietotājs++
Test_reg
💘 💘 Test_reg 💘 💘
6620 atbildes forumā
Online: 106d 5h 32m
Redzēts 25. martā, 19:11
Pievienots, 2019. gada 21. septembrī, 13:50
0
post

Mans niks ir paņemts viena mūziķa pseidoninam. Kapēc tā? Jo esmu liels viņa fans. Klausos viņa muziku. Otra lieta kapec vel tieši tads niks. Jo tā saucās viena suņa šķirna. Staford tas ir spēks. Ta iemesla dēļ visur izmantoju šo niku. :)

ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. septembrī, 11:53
0
post

TTT serveri radās, ka gribu tik for fun un iedomajos ka varetu spridzinat savu Jihadu, patiesiba neesmu ALLAHS, tikai saja serveri.

CepumCepuminshhh
Jauniņais
144 atbildes forumā
Online: 2d 15h 34m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 16:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 24. septembrī, 15:11
0
post

Pirmais un vienīgais nicks ko esmu rakstījis sev. Sākumā bija kkads CepumS bet nozīme tā pati bij. Izdomāju, jo gribēju, lai esmu kkas salds. :D

Attēlu rezultāti vaicājumam “fake friends”

-Bembij$-AR-Lielgabalu-
Jauniņais
kūnacis
173 atbildes forumā
Online: 4d 4h 3m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 09:37
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 26. septembrī, 18:57
0
post

mans nick pirmais vārds Kennys12 ir paņemts no CS Go speletāja bet raffaello ir iesauka.

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 17:22
0
post

Mans nick ir Sigons , jo sākumā draudzene mani bērnībā sauca par Alfonu  :D , bet man nepatika būt alfonam tāpēc izdomāju saistīt ar savu vārdu un izveidojas alfona vietā Sigons 

p.s. mans vards ir Sigita :) 

 

Rolković
Lietotājs
144 atbildes forumā
Online: 8d 1h 24m
Redzēts 13. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 17:39
0
post

Takā esmu nospēlējis kopsummā 8-9 gadus cs 1.6,to sāku spēlēt, kad man bija 6-7 gadi, kad man palika 12, tika izveidots klans Gru |, tā klana pārstāvis, bija viens čoms, kuram bija 24 gadi tajā laikā viņam nicks bija Gru | Sheilman^, viņš ir no Kazahstānas, šis klans bija ļoti populārs, tajā laikā, kad viņš vēl bija tā teikt dzīvs viņā bija pāri 140 cilvēki! Kad man bija 12 gadi, es spēlēju stipri labāk nekā tagad, pēc 13 gadiem, man bija 1-1 ar pus gadu pārtraukums, ka pie datora vsp nesēdēju! Nu vot un kad man bija 12 gadi, skilli bija patiešām labi, tad mani pieņēma šajā klanā, šobrīd tas klans vairs nav tik dzīvs,  un šobrīd klana pārstāvis ir Gru | WildStranger^ , mēs palikām tikai apmēram 19 cilvēki viņā!

EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2019. gada 28. septembrī, 17:50
0
post

ekskavators - ekonomikas stundaa lika izdomat citu vardu kas sakas ar tadu pashu sakumburtu kaa tavs vaards, un es uz aatro izdomaju shito.

_Mazaiss_
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3h 10m 59s
Redzēts 2019. gada 26. novembrī, 15:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 20:57
0
post

_Mazaiss_ =izdomāju,jo visi mani sauc par garo,bet izdomāju ka mazaiss skanētu labāk

toxicated
Lietotājs
TOXIC
259 atbildes forumā
Online: 10d 16h 45m
Redzēts 2020. gada 20. aprīlī, 14:39
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 21:05
0
post

toxicated - pāris reizes sanāca saindēties. Ne vienmēr esmu gājis zem šī nika, bijuši divi citi, kurus bieži nācās redzēt citos serveros, spēlēs.

nezinits
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 3d 23h 56m
Redzēts 2023. gada 13. septembrī, 15:44
10 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 21:20
0
post

nezinitis - Es pat ja godīgi neatceros . Cs ieliku šādu , jo man ig bija un ja , bet tiešām neatceros , kā dabūju gatavu šādu nick :D

aspuma
Jauniņais
puma
6 atbildes forumā
Online: 1d 19h 1m
Redzēts 2023. gada 19. novembrī, 19:24
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 21:24
0
post

 no cigaretem :) vecais apnika 2 dazadas markas  no packam  

M*Z*
Jauniņais
Spicais Challeng
Mairelis
772 atbildes forumā
Online: 42d 10h 57m
Redzēts 2023. gada 30. oktobrī, 15:52
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. oktobrī, 16:41
0
post

mans niks radas no mana varda pirmais burts M un mans datums dzimsanas diena 7 tā lūk

emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1357 atbildes forumā
Online: 29d 6h 38m
Redzēts 20. februārī, 21:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 13. oktobrī, 22:21
0
post

viss pavisam vienkārši , meiģināju atrast burtu kurš kautcik ir līdzigs ciparam , ta arī radas g9

 

Cheriss
Jauniņais
382 atbildes forumā
Online: 11d 15h 29m
Redzēts 10. februārī, 13:33
Pievienots, 2019. gada 14. oktobrī, 01:57
0
post

 

BONGA- Biju izvilcis tādu diezgan zolīdu bondziņu pirmss sāku taisīt akontu kicka

PLĒSIS- Jo vienmēr kā es paņēmu bongas līdzi uz kādu tusu man viņām kaut kas noplīst vai saplīst pa visam.

Tā radās BONGPLĒSIS

antimatērija
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 1d 11h 13m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 04:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 22. oktobrī, 06:03
0
post

Lord Fish Legs

Lord - No spēlēs Stronghold Crusader. 

Fish Legs - Garāks stāsts - Kad strādāju Maximā par maiņas vadītāju, bija iegājies teiciens zirga kājas darbinieku starpā par žāvētām cūku kājām vakūmā. Vienreiz pārteicos - teicu zivju kājas. Nu tā radās ideja. 

Kopumā man patīk šis salikums, jo tas nenozīmē neko reālu. Tākā piemēram ir Richarg Lionheart, tad es varētu būt Lord Fish Legs.

Singapuras DAGS
Jauniņais
333 atbildes forumā
Online: 6d 7h 17m
Redzēts 2022. gada 19. martā, 00:09
Pievienots, 2019. gada 24. oktobrī, 23:33
0
post

Sēdēju Satīna koncertā un vajadzēja NBA fantasy izdomāt nickname, uzrakstiju Singapūras un pieliku savu vārdu klāt - Dāgs.

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 2m
Redzēts Vakar, 20:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. novembrī, 19:09
0
post

Pirms 13 gadiem, ēdu picu, izdomāju sev niku Pizza, pec gadiem 5 izdomaju izlabot uz Piziks.

-Bembij$-AR-Lielgabalu-
Jauniņais
kūnacis
173 atbildes forumā
Online: 4d 4h 3m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 09:37
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 08. novembrī, 10:53
0
post

man niks radās kad es skatijos video kā ķīnieši taisa citron ēšanas sacensības un galu galā sapratu kad varu izdomāt kaut kādu līdzīgu CS niku un izdomāju -Citron$-Mute-(0-_-0)-

Cietvīrs
Jauniņais
Kriksis
234 atbildes forumā
Online: 14h 2m 23s
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 09. novembrī, 15:10
0
post

Mans niks ir Cietvīrs, jo mans uzvārds ir Cietvīrs :D 

пуси
Jauniņais
первый первый
собака
140 atbildes forumā
Online: 2d 13h 15m
Redzēts 2019. gada 17. decembrī, 20:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 28. novembrī, 04:40
0
post

Iepriekšējā dzīvē biju Jūlijs Cēzars, biju cēlies no patriciešu jūlija dzimtas, valdīju pār Romas impēriju un tās republiku, kā es to atceros? Reiz atsitu galvu pret radiatoru un iekāpu īstajā dzīvē 1.6, kur sapratu ka tas ir tas pats karš kuru agrāk pirms mūsu ēras jau valdīju. (in-game)

 

Neticiet? Paprasiet savam radiatoram. :)

 

Pēdējo reizi rediģēja пуси, 2019. gada 28. novembrī, 04:41.

NELABOJAMSSLĪPĒTSEGOISTS

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25978 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha