bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
49
14
topic
Ko Tu gribi ar mani izdarīt?
ǝᴉʞooƆ
Jauniņais
LoL 1vs1?
167 atbildes forumā
Online: 23h 27m 57s
Redzēts 2022. gada 14. jūnijā, 17:23
Pievienots, 2014. gada 09. maijā, 16:07

Ko Tu gribi ar mani izdarīt?

 

Šajā spēlē Jums būs jāizdomā ko Jūs vēlaties izdarīt ar iepriekšējo postotāju un jāpamato kāpēc ar šo lietotāju gribētu to darīt.

Noteikumi:

* Minimums 7 vārdi

* Rakstot darbību ko vēlas izdarīt ar nākamo lietotāju tajai ir jābūt atšķirīgai. Nedrīkst atkārtoties viena un tā pati darbība vienam konkrētam vai vairākiem lietotājiem. 

*Obligāti jāpamato kāpēc tieši ar šo personu to vēlies darīt!!!

Noformējums:

1. Iepriekšējā postotāja niks un izvēlētais variants formā: "Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni"

2. Pamatojums kāpēc: "Jo viņš ir netīrs"

Paraugs:

Es Chemiju gribu apliet ar ūdeni, jo viņš ir netīrs.

*nākamais lietotājs raksta par iepriekšējo postotāju*


 

Sākam ar mani!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 31. martā, 00:14.


IG nick-Cookie

 

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 26. septembrī, 03:17
0
post

Noteikti sākumā varam pastaigāt pa parku, lai varētu iepazīt viens otru. Un jā sakritīs mūsu intereses un trakulibas, tad varam darīt kaut ko dullu. Aizbraukt tālu, tālu palikt mežā, teltī, adrenalīns, bailes vienam no otra. Var jau arī pa mierīgo, pasēdēt pēc tam kaffuzi un apspriest politiku. 

​​​​​​

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 13:35
0
post

Varētu mēģinat sadraudzēties un parunāties , kopa varbūt kādu spēli uzspelet, jo draugi nekad nav pa daudz :)

 

Pabrīdināta izlabot. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja SiGoNs, 2019. gada 30. septembrī, 15:54.

 

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 13:38
0
post

Varetu aiziet iesaut kadu allinu kopigi jo sita persona liekas intresants un sabiedrisks cilveks tapec :D

Pēdējo reizi rediģēja ScoRp1oN^^, 2019. gada 30. septembrī, 19:30.
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 16:06
0
post

Iepliķēt ar vimbu pa seju, jo nekad nevienam neko tadu neesmu izdarijis un tu buusi pirmais

 

Pabrīdināts izlabot. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2019. gada 30. septembrī, 15:59.

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 19:38
0
post

Ar Obiju nav citu variantu kā iet uz krogu un dzert alu un mohito. Un vakarā es šo vilktu līdz taksim,lai aizved viņu mājās. :D  Man vienkārši liekas,ka nekas nopietnāks nevar būt,nav deep tēmas par ko runāt ar viņu,tādēl nevajag saspringtu gaisotni. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Pīļuks, 2019. gada 30. septembrī, 16:04.

​​​​​​

_Mazaiss_
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 3h 10m 59s
Redzēts 2019. gada 26. novembrī, 15:40
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 20:10
0
post

Ar Lāsmu, es gribētu,atpūsties pie jūras,iedzert sulu (:

 

Pabrīdināts izlabot. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2019. gada 30. septembrī, 16:02.
Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 22:18
0
post

Ar mazo es gribētu iziet ārā, vienalga kur, un iepazīties, jo viņš ir svaigs gurķis kickaa

 

Pabrīdināts izlabot. (c) DarkPrincess^

Pēdējo reizi rediģēja Wukong, 2019. gada 30. septembrī, 19:18.
Mercury`
Lietotājs
Mīļumiņš
42 atbildes forumā
Online: 8d 11h 36m
Redzēts 2023. gada 06. decembrī, 18:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 29. septembrī, 22:21
0
post

Ar tevi es gribētu bučoties ļoti agresīvi, jo man šodien niez krāniņš.

Pēdējo reizi rediģēja Mercury`, 2019. gada 30. septembrī, 17:09.
Smaiča
Jauniņais
Mazulis
59 atbildes forumā
Online: 18h 14m 30s
Redzēts 2019. gada 30. septembrī, 17:02
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 16:30
0
post

Ar tevi MERKURIJz labprāt sadraudzētos, jo no malas uz tevi skatoties TTT serverī liecies sakarīgs cilvēks, ar kuru varētu pabazarēt.

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “Mercede benz gif”

 

ALLAHS
Jauniņais
92 atbildes forumā
Online: 1d 10h 33m
Redzēts 2019. gada 18. oktobrī, 21:36
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 01. oktobrī, 21:32
0
post

Ar smaiča, Tevi pilnigi neko nekad neko negribetu izdarit, jo nevaru ieklut kriminallieta, kas manam darbam pārvērstos pa sliktu.

Wukong
Jauniņais
533 atbildes forumā
Online: 9d 18h 18m
Redzēts 2022. gada 26. februārī, 22:09
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 02. oktobrī, 22:22
0
post

Ar tevi, Allah, es gribētu aiziet uz kādu klusu mežu un klausīties pistoles šāvienus, pēctam rakt bedri un spēlēt paslēpes. Tu paslēptos zem zemes, jo tevi tur čist neatradīs neviens. 

P.S tu man besī.

nezinits
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 3d 23h 56m
Redzēts 2023. gada 13. septembrī, 15:44
10 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 03. oktobrī, 21:17
0
post

Es gribēju uzraut ar Wukongu cs:go 

Jo būtu jautri un citi nav tik jautri ganjau :D 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 41m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 00:36
0
post

Par cik vēl es nepazīstu, tad varētu ka vienmēr iesākt vakaru ar pastaigu, pēc tam es varētu lēnā solī aiziet līdz kapiem pašā vakarā un tur tevi arī atstātu. Jo tu neproti ievērot noteikumus.!!! 

​​​​​​

123456789
Jauniņais
ONSOMESHIT
361 atbildes forumā
Online: 6d 9h 49m
Redzēts 2019. gada 17. oktobrī, 19:29
Pievienots, 2019. gada 10. oktobrī, 14:38
0
post

palīdzēt tev nomainīt parakstu, jo nu galīgi neiet pie sirds

Mr.Wii
Jauniņais
893 atbildes forumā
Online: 9d 1h 45m
Redzēts 2022. gada 07. janvārī, 23:11
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. oktobrī, 21:22
0
post

Nav ne jausmas, nepazīstu Tevi, Tavu raksturu, nedod Dievs kaut kas nepatiks un būšu Devil all day, bet lai vai kā, uzarut PAINBOL 

maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 9h 56m
Redzēts Vakar, 20:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. oktobrī, 23:58
0
post

Amm varētu aiziet kādu hoķīti uzraut tagad pa ziemu kad sasals ezeri , iečekot kas pa čuvaku esi vai arī pasēdēt parkā kādu aliņu pasutināt :D

milkhouse`
Jauniņais
MILKHOUSE.exe`
#9G6FAM
212 atbildes forumā
Online: 6d 1h 48m
Redzēts 2021. gada 09. janvārī, 02:59
Pievienots, 2019. gada 15. oktobrī, 20:22
0
post

Es Tevi sazāļotu un aiznestu un piesistu pie krusta, kā Jēzu.. un Es Tevi pielūgtu, kā morcartu, jo nu tu neesi morcarts, pēc šī trippy būsi . 


 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 00:28
0
post

Kopīgi ar tevi iekāpt laikamašīnā un aizdoties atpakaļ uz to laiku kad JB bija labs, jo toreiz bija jautri un tā tava balss very nice funny cool.

            

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 00:49
0
post

Iedot tev pa dirsu, dēļ tā ka tu mani sabiedeji ar savu tizlo audio ko ieliki čatā :D

SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 17. oktobrī, 10:11
0
post

Sadod pa dirsu Tev , jo tu dosi pa dirsu citam cilvēkam un meitenēm nepieklājas lamāties :D 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1090 ( 457238 skatījumi )
emaymyska., duck, 575, WickedLady, Fēnikss, luīze, Latvians, FamE, Tessa&Hardin, traitors, Pīle, Agneshuks, mrfouley, Omega, Pigijs, crewified, Nurmachimaevmakachev, love_me, bicis no MOSS, duum, Fruzenty, gary, KickMan Kick, cruelcin, alska, SintijaL, Ball_Fondler, WILDcARD, Kamiks, Boris, Laurz, Piziks, auns*, Сhrееру©, Raichis, RokkY*, Aut0ft, Modba, Hybrid Minds, akasi, beijbe_, Zane, Bridzaa, efka, Minnia, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, who`s who, pigmi , eKs., Pickle Laura, Spridzeklis, Kiwi :], Hazard, RushFuck, jollylv, ChmooZvaigzne, santiz, Faacha, ⚒️Stoick the Vast⚒️, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Arch, phine, HSkill, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, dēkla, Marshmello, MENDIJA, nazislv, ThevilisH., Krista, tenblunt, Venta, cr3ww, medalus, Hellabooza, Pīļuks, Anna, ALDIS, bnation-, .S!ckBoY^ , Kizit, Patrick Bateman, Grizzlijs, qppykt, GoodLike, ScoRp1oN^^, magisterial , eslats, Minimi, ZnT, maar4a, Lacz, 🌿🌿🌿, MrDiego995, siirups, Kalvix, kaifotajs!!! :D, LewyG, Weksijs, slAyzorkjeeee-, Em4a, Dzēsts lietotājs3133033, Klaus, mrs. doubtfire, NOvEnJKAJA, lollka, nasty_x, Wolfyy, Churix, prote1ns, Snuffeklis, raiviss, Jackass3D, theFOUR, Moxley, kick.lv, BANZAI, atpisies, Kikii., concijs, Mežpils, Duzis, edytricks, Capture, ~Evils~, Wunderschlange, drotzy, KOB, hehegeeva, C0ppy, VIENtaperis, rodzh, sсhoKKur-, milo humble, Enemijs, skyya, knejvs, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hennessy-, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, seskosio, Greenluv^, BARBARIAN, Crack, din1ja, Amors, bagdad?, Canep, Lauris29, seiko., latvietis75, 6paaudze, Xxx73nc10nXxx, Tupenis, Bumm, Flabijs, Obijs, MA1M, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, SM_97823, Deu, space cadet, **Nezināmā**, kik0, Exc, Excellent., Jorcikk, Swex, Dinčaa, konstance, Gloks, X-pAc, Leh , deqwatian357ANW, GeT_AiMkIlLa, KrievuJakudza, fckuman., 0blivionx, `Barbija`, w3Ed!ch7, petuunija, - З Л О -, dzēsts profils, CyRekT, Festo, Ethe, PooKa, Critikalz., izpirtirpeklis, swarnij, Vardarbība, radžiņš, laescobare, AIDZIS., ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, AK-69, RV`, cruelcin šļura, Maruzha, Pienvedeja., activision, RushlinE, Kraapaals, kon4, K@@SiS, sync, Lauriitis, LaQ, StaFFорд, Bu4haa, JērsA, ReGri, Kriksons, ⛔lolwut?, RooFee, kalimaoff, auns, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Raivic, Kosmoss., stulbs, Baltais, Hvz, hermis, socket.io, wind, Matriks, MACAN, peaky, FizzyS_fake, jevrika, KaapostgalvaLV, ePIls, LowSkillL, Bavility, VILKNADZIS, eLEONORA, Fūdiņš, GlicK, pankuksh, AndisKoks, punktinjshh, **MoHiTo**, ketamine, not hns, Unicorn, aimbatten (;, caw, rnx, Ha3E, mickey.jpg, Artūrs, Vaaveriite*_^, T. Bagvels, Kristersss, duffer, Truth_Hurts, Skies, Zalkt!S, Yakuza, slice, Lamba, Paldies., Ruffiks, Haiduk, Kapracis, aim.ru~~~~~, Meth, zexty, hevN, Toiletpaperman, black cobra, ŠuhRuh, Chemijs, SniegaRausis, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., tomts, lmfao, Herkules, CukurTeetis, ihavelocity, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, BRATSKY KRUG, malbaro, Mazaciepa, navbans1, chubs, nenshuks, deewekzij, Swizy, Bubliks, Terarists, RagnaR, AzBest, ERIKS K, VERT'Z, Pilots, Dzēsts, MurkainaisKushkis, Purpel, Diademantus, tumshaiss, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Mohit, sapnu puas, СТИЛЬ., Veteraans, Naft'līns, Celms, masieris, HUSEINS88, G$ SHOOTER, R0DEmental-, Antuha, <FiZz>, è’lei, HaTeMeZzz, Dzonis, Strelnieks., BioDiesel, ZīLe, cheburashka, eena, kakaataajs, lainNy, Cheriss, Flak3, 47th, Wukong, -Zajka-, NORMALY, Kirpič, Šķiedra, kumeljdzemd, Jetta, Musitis, BRAZILIJS, sofc?, rulX, arthurqee, adjustable, Chillotajs, Mr.Wii, HaRZz, gucci, HakeRs, Platais:P, queen_of_black, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EvE, SintijaBigL, ChaL0s, MAIZE., nisker, KoKoC, ilmarens, dudi, Laggato, maisinsvajag??, lauvasdeeels, bEEEr, Erlends, antimatērija, Krisiittz, keni, Whatever*, Foxculated, arro, raacha, Haskys`, Castellani, h1x_immortals, NoBodijs, h2o, kurpE, ritvars665, пуси, toxicated, daryl, Remember-ME, Cietvīrs , SiGoNs, $JeNoTs$, Kill, EddieLV, BUU`, paseeta, KenT1k, CepumCepuminshhh, 3G_LITRS, Witch, UwU, iFamous, agaa, Violexy, milkhouse`, 123456789, enrico, aspuma, nezinits, ALLAHS, John Doe, _Mazaiss_, Mercury`, Smaiča, Osiits, Chemp1k, ANormalStick, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Dj pecis, PikaChu, sfh, FreakyyPrime., Kipchoge, Laauriinaa, lazyhustle, Bastaardio777 , Gussi` ^^, Peak, klubuJuris, Džamals, Snicker, MateYz, MadrYy, spokio, Reideris, KonQx, cyruss, Uksors, Ridgefub, Riepa, SycyS, shaize_, Muiza, Ralfuuzis, NewBoy, LanDerSs, Легенда, ZeltaBlack, грязный, Gamora, kaimiņšš, ozijs, elTrapo, ch0ke, GANDALFS, freezy, Marcis92, naziits, kepsis, Mǝrcury, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, DzIkiJS, Lucky_Me, CuLt., 9 9 9, Daavis_, eSSe, Benjamins, Go0dFather, Betaen, TwaisonS, sanya.osipov.01, M*Z*, essence, Tigra, Kreedzz, Dairis, Zaņuks, eslat, FireFun#TnT, Dweller, ALAND3KO, Kaljiks, Huligans, TwenyHwuaN, Shmaro, Kopas, ZombikOzy, MrColt , migla, LvJoker, Rubax, dedulecyteris, AviX1337, Xtcent, Goddest, wBc* | Tapke, peh, yostu, Prometajs, -KaPoBa-, avix`, Incorrigible qwz, $DEMONS$, DESA, Lauku puika a.k.a hnc. , kraims, nolodžik, ŠAGIJS, PANDAROO, FIN., Flaatroon, король мажор, Sviests12, Rastaman, aaaaaaalise, RnB, Eskazvers, Sin4a, Lamik, Pilsonis., ysl, exdent, Mazulis, Ibetāa, dibens, Mazais Gacha, Мишка, Rose, EXIT.-, Vecteevs, Otricala, sellbrain, Pecinja, Domatajs, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, cookies, Snm, 2+2=4 fikss maten, EQKL, rasii, Evucite, SyRiizZzY., ksa, fxx, mimiC, asdf, djonja, Duksitis, daniels1523, wavy.g, pointseven, Atty, Skonto, spaula, ANaRHiST, Apocalypse, Fon der Markov, stn, Šķidrais Ēriks, QueenPiper, DoppyZ, RCHWZKY, Martinshhh, EMC, unsecured, Jumpybug, CraT, kkarlix, GUCCI KING, jonivaio, A4Tech, Arcel, 4eS'';, Королева, meņku astīte, bullets aim far, nxo badabum, Litriņš, Lachubliezejs, mymuks, ~Pakotājs, wiwa99, SweeTie, Just_lt, Reimu, p0sitiv3, Beyondz, Katie., ga4o, MelnaisPletnis, Mollenium, MrBlamegame, SINCAS_MONSTRS, SpriditisMAD, Sajma, e*d, Ziemelis, Slaidais, Ganja, Queen, unn4m3d, Almighty., slēpts, CROCSPEEEK, Brrrunete, scarlxrd, hophop, xvid, Brencis, Nobody9, Danielz, Kanazews, Dave Roberts, Kubi, [TM] genijs, MiXiEEE, vhlamiwwu, audzeknis, Latgales Čalis, tumels, REDFOO, andrisptrs, aim + wh = 9 He 4it, $uicideBoy$, Pacans, Mikijzz ||, Saldenieks, unknown-, Mutere, Mandarīns, HAHA, Ebony, Gustins, muwa, Kandzha, Amigo1992, STAKLA, Jogijs, 66, NeaDeKwaD | Stone, MKs'Powa, melkij777, Ricards25, ES`CAPE, the one that got away, thestyle, Dalī, Columbus Georgia, FlowState, zirgugalva, no-legal, Famouse, LOSTZ, -ScorpioNn, LcD, Barakuda, Galax, persik, Gunars, Vasja2008, 327, [TM] Faggot*, dzhizy, Qwertyz, dzēsts profils, VeronikaS, Sandis., platw, 2nf*, roca, FoxRio, skvidj, Dzokelz, SlicenDice, Amaterassu, novikedd, *DIY*, Zaptsburka, sashagrey, Milkyu, lil_kumaars, Fantograms, Klever, Dinarzz, Ticiigais, sneiks, Pandinjaa, sgelo, _ExiT_, Ashais, MazaisDJ, goosy, Hlors, Smookijs, kodpuv, The_Suspect, Eliina, Жить в кайф, covidiots, exitfragger, neko nezinu, Kellzz., $ KRISTA $, Raivicimo°, Sonsix, KREECH, NunCe, Lawric, Abeliitee, Radjuka, Twisted, Krank, Delimo, Rei, Shockins, Cuukdelfiins, Dzēsts lietotājs, qwin, NonSkilledPlayer, bosiks66, LatvietisNU, CROUPZZZ, Pankuka, oy74, StonerKumar420, Haskii, Martyz, heediox, alle, def., Rastaman4iks, xXMedoxX, Dendijs, AmazingDan, xVeins, Timiijs, Mhm, metals, shaaveejs apinis, MiX(eP)!, Zayka, ThePunk, anony, tHEBEAST, Fuk`dantE., brother :D, rewzk, sqwd, Ābols, Lakrica, bigfatball, ReinisV, Daikts, Daņiks, Dzēsies lietotājs, reas, SupremeL, Release, Fally, Bronza, renate*, named0ne, Akyle, DeFire, FROSTJAW, hipester, Meiteens, Obivious, Mazinja_pecinja_, bumz, Opaps96, add, Opaps, esportinsh, mindfuck, lemony, FreestyleManiac, Džamals., Foxxy`s Poxxy`s, -GucciGang-, punktstxt, Pizhikz., Komisarchiks, Teikums, slay3r, Forestiņš, #key, Mathias, (:laimonpuika:), SjavaPro, Dainukss, icescale, Conor_McGregor, cirulis, Mihuils.....tepat , yoko 777, fly hight, FluX, laaceens66, Ingucci, Sentro, iluuzy, Collapse, NeaDeKwaD, Cigoine, Pirdlampina, Jarix, MelodijAa., J0K3r2, Alfreds_InTower, Pukainiite, sentemo, XMoDX1337, LECH, Cimdinjsh, -.-, KasJakS, zoja, kawaski, xess, SKHUGO, Tas tak es:D, NetFliks, slipknot, Iluta, Luīze ir forša, Šmoņka, epitome, 4(71\/3, nahrenaizzz, krialy, LuckyDog, Evija^, Mars_sd, 32456yhytbg, -lembergs-, RP, Мартуха, 0nion_man_LV, TheAlzyHD, Bacardi, zmokiE, tepej, AMQ., Valtero, whateverusay.*, -0p, AVSallijs, LVHardRain, Brooklyn_Official, analfabetiks, nuuqippp, Bembiists, TheLegend, Patriotss, ainars123, Čiepa, #unbangansganaganus, Eliminated, S0lidSh0ck, PussyDestroyer69, Eclipse., ShadowKing, DankMeme, L1nked, Strecher, R.I.P, Kodiens, MAVERIK, lenusicka, CHEWBACCA, ArminsLv, Jon Snow, Mamba, Rhs, Syk_Wit_It, Gigna, Anonymous, Madness, Synxronize, 777BINGO777, Semkaaa, definsh, pelciņš, rck, maardzha, atuuu, kebababs, Kamaz, mashq, gaz1kkk., MTM123, Scree00, Puika, rezeknenskij__, Pr1zRak, Raimis, zirnis, Eljuks, ReachLv, LvSlayer, Kalinka, Oreo, Growsmile, rolands, SharkY, janka ;hey;, Žuļiks, shady, Vortex, divi-viens, KORIJS, Bleach, Blackwood, viltu profils, nav_jazin, bdmkuu, Aleksandr_, RuleMkaZ, Kokaīns, kid gamer, JebalsR, naturals, Trey*, skaļums, Akamaru, gozmits, maartijsw0w, S-ONE, Chyyy, Dundurs, El West., TheDann, Chrixter, BENIS, Serjoga, Bomariks., adergan, mmmmmmmmmmmmmmm, ChalisArEnjoY, Čamzijs, Krievs, Bubble, Nume Jucatore, ALLAHU TRAMP, OldSchool, GodFingers, SkyBreakLV, FeibeR, Erkar, Azumi, Snuff, ayy, 9904, Devilinsh, Lara, skyfall1, SharpKnifes, LAFKA, Extex, Minkaa, RePoRtIeRiS, SlumBoy, Ender, puseite, Gadžo, nARk420, Noravajumtu, krime, ScrambleBat, psihaa4, Elfishh, StacKKruumS, SATANS, M4N0R, DEX™, santoons, BodyGuard, kaLpaks, VecisMan, 20fox, EAZY., Kigeriguuuu80, RoKiJs, ATHE, OBESE, Spiditis2, kpew, blonda, ArtursAuzbikis, juliet, viskijs, Katya, Par_Bazaru, aldaris, Gribulitis, Trenz, FocusEye, Treneris, Pi4ijs, Lastīīīz., nubik, Lana Del Spray, kween, Warrior_XD, prey, Cilveks, Devils, TM__KARTUPELIS, D3nChik5, TwT_FancY, yssuP, lakjeee, jeaN, Ultimate, Wolfeens, W3bst3R, Tvinks , NAACA, DJVanjka, EdzhhaLV, MarcPrime, Raimonda, narkovavere, Yinx, Gliemezitis, ElinaG, -, scrtcxey, Magnēts, bravoo, 14/88, murranita, Krists_Strazds, UMadBro, Artjoms, tomins, ayr0n, Bananinsh13, Prosta_Nierite, maska212, ReallyAndBest, Citron4iks, KindTiger, NDancer, Baltmaizite, Bobijs varenais šāvējs, diglers, PULSE, emzijs, DfartWip, Raven*, 123., LNT, Ebyrn, _-*GoDLiKe*-_, casual., John rambo, AhmedAkbarHalil, FUCK LIFE, NeLLa, stan, Cauzey, Criple, kpucmepc, JankezO, čau kā iet ko dari, Ahri senpai, Minka, Dievins, Kocinss, suP.?, Dope^, tupiks, GalvenaisKrapalis, Vabole, Prezidents, bangtheking, Rihs*, ǝᴉʞooƆ, FreshhH, BIG F TĒ, Burkāns, S!n, Tizlenis, SpeedFan, Žanis, KranlauzisOlsitejs, the Captain., lacuks, zaf, ?, MercuriaL*, panorama, SPEEDLINKK 337