bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
14
3
topic
Kick dzimšanas diena
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 57m
Redzēts Vakar, 14:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:45

Nu jau apmēram pirms nedēļas bija kickam pirmais gadiņš.

Visi bija ļoti aizņemti ar savām lietām un par to vienkārši aizmirsām :D

 

Tātad tagad pastāstīšu visiem apmēram par vēsturi, jo daudzi noteikti nezina par to kā kicka radies, kas bija pirms tam, un kā viss attīstījies un kam cauri esam izgājuši.

 

Pamatā viss sākās ar projektu playline.lv - kurā es iesaistījos 2010. gada sākumā, daudzi kas joprojām ir kickā - pat tur bija vēl pirms manis. Tie bija vēl citi laiki, un toreiz cs bija daudz populārāks, projektam bija pub un jb serveri, kuri regulāri bija pilni ar tikai latviešiem, pēc tam gadi gāja, serveris attīstijās un sākās problēmas ar pašu īpašnieku, kurš bija "Legorion", viņš ar savu nolaidību gandrīz iznīcināja projektu, vnk nelaikā maksājot rēķinus, ja radās kādas problēmas tad vispār uz mēnesi pazuda, ignorējot to ka visi serveri piemēram izslēgušies, beigās atklājās ka viņš spēlēja League of Legends pa 6-10 stundām dienā, un tas bija tas ar ko viņš bija tik aizņemts.

Vēl kādu laiku mēs viņu pacietām un domājām ka kaut kas mainīsies, līdz vnk piegreizās. Pamatā mēs bijām 2 cilvēki kas tur darbojās - TzK un es, tzk aizgāja pirmais, un atvēra projektu playagain.lv, kurš gan aizvērās jau pēc pāris mēnešiem neko nesasniedzot, pēc tam arī man Leogriona attieksme apriebās, un es vnk paziņoju ka aizeju, pēc kā drīz vien arī projekts aizvērās.

Pēc tam es biju plānojis vērt savu projektu, toreiz man bija ļoti asprātīga ideja par projektu "kiegeliem.lv" ar nosaukumu kas daļēji ir no draugiem špikots, bet tikai ar humoru, bet finanses neļāva tajā laikā pasūtit mājaslapu.

Tad man negaidīti uzrakstīja Locha, un piedāvāja iesaistīties kā līdzipašniekam projektā glad.lv, ar norunu ka es darbojos pa serveriem, viņš darbojas pa webu. Kas man bija pilnīgi ideāli - jo tas nozīmē uz pusi mazāk problēmu, ļoti atri piekritu, un pēc neilga laika jau atvēram arī serverus un sākam tos popularizēt. Es sasaucu visus playlineiešus uz viņu, un projektam gāja pat ļoti labi, ilgu laiku turējās jb serveris pirmajās vietās latvijā populārakais. Atvēru arī war3, mc, un citus serverus un viss gāja ļoti skaisti, bet diemžēl sākās nesaprotami konflikti regulāri ar Lochu, viņš palika neaktīvs, un regulāri sāka man aizrādīt ka visu daru nepareizi, ka viss ir slikti, tā tas vilkās mēnešiem ilgi, tur tika pārkāpta arī visa noruna kas bija, jo viņš sāka jaukties servera lietās. 

Tā apmēram pēc 4 mēnešiem katru otro dienu viņā klausoties nekas cits man nealika kā vnk pateikt viņam visu ko domāju par to ko viņš dara - un viņš pateica "laimīgu taciņu"

Tajā brīdi es momentālu savācu mazu komandu - Battery, Jameson un es, un mēs jau pēc 1 dienas atvērām www.kick.lv, un jau aiznākamā dienā forums un serveri tika atvērti publikai. Tajā brīdi desmiti cilvēku gāja uz gladu lamāties un spamot :D Skats bija vienreizējs, pats gan nevienam to neliku darīt, bet nekādā veidā nebiju pret to...

Rezultātā sanāca ka drīz vien visi cilvēki bija pārnākuši uz kicku, un projekts tad uzsāka savas īstās gaitas.

Jamesons bija uzņēmies taisīt mājaslapu, ko arī iesāka darīt, bet, joprojām nesaprotu iemeslus, kāpēc, viņš palika neaktīvs, un pēc jau kādiem 3 mēnešiem atmazku atteicās to darīt - Palikām tikai ar forumu.

Pēc tam izlēmu pasūtīt pats webu, nopirku dizainu, pārzīmējām viņu savādāku izmantojot detaļas - sanāca mazliet fail - ko tikai tagad spēju atdzīt :D

Lūk kāds izskatījās kicka dizains pašā sākumā - http://www.bildites.lv/images/k…ha9nbklo9p.jpg">http://www.bildites.lv/images/k…ha9nbklo9p.jpg

Tad satiekot sen neredzētu paziņu - widowlove, uzzināju ka viņš ir līdzipašnieks projektā - darkhorse.lv un drīz vien nonācām pie tā ka projektiem vajag apvienoties, ar norunu ka viņš ņem līdzi cilvēku kurš izveidotu paštaisītu forumu, un palīdzētu arī ar naudām plānotajam dizainam.

Pēc apmēram mēneša, sapratu ka tas foruma tehniķis ir tirliņš ar savām akadēmiskajām izglītībam, un neko nedara un neko nemaz nemāk darīt, jo pat  nesaprata parastu web uzbūvi. Un pateicu viņam atā.

Pēc tam aizgāju uz firmu suncore.lv pie kuras arī pasūtīju, dārgi, bet ļoti kvalitātīvi uzkodēt gan webu, gan pinībā paštaisītu forumu, jā starp citu paldies widowlove ka nepalīdzēji ne ar vienu centu naudas ko solīji - gan forumu sponsorēt, gan arī webam piesviest, un papildus tam arī tur radās nelielas aizkaves, jo weba taisīšanas laikā tika nomainīts programmists, jo viņu priekšnieku neapmierināja viņa darbs, dēļ tā 2 nedēļu termiņš ievilkās krietni - varbūt vēl daudzi atcerieties kā bija foruma augšā tas stabiņš kur tika skaitītas dienas līdz atvēršanai kādas 3 reizes ilgāk kā vajadzēja :D

Kad nu beidzot tika tomēr sagaidīts tas nodošanas datums, webs tika mazliet, pat, sasteigti palaists, jo man vnk apnika jau gaidīt, un webs tika palaists - bija cilvēki kam patika, bija kam nepatīka (ļoti labi saprotu tos kuriem nepatika sākuma dizains :D )

bet viss mēnešu gaitā tika pārveidots līdz sasniedza šobrīdējo skaistumu.

 

Secinājumi ir vienkārši: gaming projekti tas ir karš - tur ir jāiet tādam stresam cauri, pārslodzēm, miljards problēmam, līdz sasniedz to ko vēlas. Kā arī katrs 100 cilvēks ir tikai normāls kuram var ko uzticēt :D

Bet galvenais ir nepadoties un tad var sasniegt visu ko vēlas.

 

Ceru ka bija interesanti visu šo lasīt, gan tiem kas mani pazīst jau gadiem, gan tiem kas kickā ir nesen

Enjoy :D

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 49m
Redzēts Vakar, 16:38
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:52
0
post

Nice, izlasīju visu. :)

Par to veco dizainu, njā nepatika, bet tomēr varēja pierast.

Bet vaitad arī glad īpašnieku saimē nebija KasparsK ?

 

Kick dzimene bija 20. vai 22. septembrī ?

Battery ko pieminēja un atcerējāmies tad bišk, bet neviens nekā vairs neteica.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2014. gada 26. septembrī, 16:54.

            

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:53
1
post

nemelo ka visi bija aizmirsusi pa kick dzimeni, man liekas es vienīgais atcerējos :D, bet jā bija interesanti palasīt, acis sāka sāpet :D

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 57m
Redzēts Vakar, 14:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:54
0
post

Kaspars pievienojās tikai pašās beigās, var teikt neko nepaspēja pat izdarīt pirms sākās viss tas marazms tur

 

Piwrix, es nopietni aizmirsu, man šķiet man vēl kāds dienu atpakaļ par to agādināja, bet mani aizrunāja skaipā un vnk viss, neatceros kas pēc tam notika :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2014. gada 26. septembrī, 16:55.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:55
0
post

Izlasīju visu. Bija interesanti. Un ja nemaldos 19 datumā bija dzimšanas diena.

 

Kopā esam spēks!

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts Vakar, 22:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 16:56
0
post

Retais garais topiks kuru izlasu līdz galam:D  Sveicu!

 

 

KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS
Jauniņais
winstons
25 atbildes forumā
Online: 17h 56m 15s
Redzēts 2022. gada 05. februārī, 17:32
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:02
0
post

hpbd, atzīstos, neizlasīju visu, tikai sākumu, vidu un beigas. 8{

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:02
0
post

Jā es laikam vienīgais par šo projektu uzzināju pec gada, kad nejaušibas pēc iegāju cs, lai kaut ko uzpēlētu!

Sveicu! Un, lai projekts atīstas daudz plašāk!

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 7h 6m
Redzēts pirms 42 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:05
0
post

FORŠ RAKSTS . ;)

the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:12
0
post

Jāāā, žēl, ka pievienojos tikai maijā kickiņam 

Tikai rodas jautājums: Vai ieguldītā nauda atmaksājās?

Anonimus_
Jauniņais
76 atbildes forumā
Online: 16h 37m 25s
Redzēts 2023. gada 13. martā, 18:18
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:13
0
post

Chemij malacis, ka tik ilgu laiku esi izturējis

forum sig image5e0t8cgpxqmafu5w9n3.jpg

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 57m
Redzēts Vakar, 14:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:28
0
post

Kau4ik,  ko nozīmē vai atmaksājas?

Redzams ka webs ir skaists, serveri ir papilni - tas jau arī nozīmē ka tas bija tā vērts.

Ja ienākumi aiziet plusos, to naudu tāpat iztērēju būstiem vai kicka reklāmām, par kaut kādu īstu peļņu domāju vēl gadiem var aizmirst :D

?
Jauniņais
458 atbildes forumā
Online: 4d 10h 18m
Redzēts 2015. gada 16. martā, 20:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:31
0
post

Sajutos mazliet antīks šo rakstu lasot.

(: 

Foršs raksts.

 

n3x
Jauniņais
42 atbildes forumā
Online: 15h 11m 10s
Redzēts 2014. gada 07. novembrī, 23:28
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:32
0
post
Labais, izlasīju visu :D

pzh0t2pga4ak3qnzv8sy.jpgforum sig image

PULSE
Jauniņais
PULSE
521 atbildes forumā
Online: 2d 11h 27m
Redzēts 2019. gada 28. februārī, 21:03
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:36
0
post

tā turēties vēl vairākus gadiņus.

bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 17:52
0
post

reklāma ban..

ak nē.. playline aizvērās ar tādiem postiem, kā cerams šis projekts būs uz ilgu.. :3

izturību čemij, vienīgais līdz pilnai laimei, ir salabot to sasodīto čatu.. :DD



 

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 18:00
0
post

Nevaru atrast, kur ir rakstīts, kad reģistrējos. :D

Lai vai kā, veiksmi arī turpmāk! :)

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 22:26
1
post

Nezinu kāpēc, bet niks Locha man liekas kaut kur ļoti, ļoti dzirdēts, un rodas sajūta, ka es ar viņu kaut kur spēlēju.. ;D
Runājot par playline.. tur es uzsāku savu cs dzīvi. ;DDD playline serveris bija pirmais, kur es aktīvi spēlēju.. 
Arī runājot uzreiz par šo faking foršo rakstu.. Nezinu kāpēc, lasīju visu ar smaidu sejā, bija tiiiik interesanti. ^^

ReachLv
Jauniņais
Rūdis
165 atbildes forumā
Online: 2d 6h 51m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:43
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 22:30
0
post
PlayLine - #SuchMuchFun. Bet par temu, labs darbs Chemical ta tik turpinat.
tupiks
Jauniņais
skraaaa
218 atbildes forumā
Online: 4d 14h 17m
Redzēts 2020. gada 05. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 23:33
0
post

nja kruts raksts, bet nesaprotu vienu playline jb bija visslaik pacmit tauta, bet tur nebij gangi utt, es pats neatceros vai bija intersanti vai nē..

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 57m
Redzēts Vakar, 14:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. septembrī, 23:43
0
post

Jebkurš serveris ir interesants ja tur spēlē forša tauta. PL tieši ar to arī senāk izcēlās :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0