bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
33
0
topic
GORDONS REMZIJS #3
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. oktobrī, 20:22

Labvakar kikieši, talantīgie cs spēlmaņi, vai vienkārši foruma cilvēki. 

 

Kā jau pēc nosaukuma noprotat, kārtējais "Gordons Remzijs" ir klāt un Jums atkal būs iespēja gatavot ko garšīgu,acīm tīkami un sacensties arī par balvām! 

 

Jau pašā iesākumā vēlos noreklamēt divus no konkursa balvu sponsoriem. Vienmēr dāsnais Bambūzo un šoreiz negaidīti dāsnais Rastaman4iks! Šautauts viņiem. Un dēļ viņu abu dāsnuma, būs nelielas izmaiņas konkursa noteikumos, bet ļoti nelielas.  

 

 

Ja tiešāk tieši par konkursu, par to kas būs jādara, balvām un vērtēšanu, tad lasam tālāk! 

 

Noteikumi! 

 

*Šoreiz gatavojam jebko ēdamu , bet OBLIGĀTI Jūsu ēdienā ir jābūt iekļautiem PIECIEM produktiem  - SIERS, KARTUPELIS, OLA, GURĶIS ( jebkāds, marinēts, parasts, nav svarīgi) un TOMĀTS. Tātad, gatavojam kaut ko , jeb ko, jebkādi produkti,bet ŠIEM PIECIEM NOSAUKTAJIEM IR JĀBŪT IEKĻAUTIEM!

*Protams, ka mēs bildēsim savu ēdienu. Uzreiz varu ieteikt to darīt ne tikai vienā lenķī, vēlams divos, trijos, lai labāk visu var saprast.  Var būt arī video formātā. 

*Uz lapiņas būs jābūt rakstītam "Paldies #Bambūzo #Rastaman4ik."  Drīkstat uzzīmēt arī kādu sirsniņu , vai kādu $$$ simbolu. Šis noteikums ir OBLIGĀTS! 

*Nedrīkstam bildes kačāt no interneta, pašsaprotama lieta ,vai ne? 

*Būtu ļoti liels pluss ja Jūs arī pateiktu kur un kā izmantojāt DOTOS OBLIGĀTOS produktus. (Piemēram, tomāts un gurķis salātiem) , vai kaut kā tā. Pa lielam šis arī ir diezgan obligāts un ja radīsies šaubas ka visi produkti nav iekļauti un nebūs arī tāds ticams apraksts, tad paši saprotat ka "darbu" var ieneskaitīt. Bet es ticu ka nekas tāds nenotiks! 

* Postot šajā topikā ir aizliegts līdz balsošanai, vai arī +1 warns. 

*Darbus iesūtam man privāti!!!! Nesajaucam, jo parasti bija jāpublicē šeit. DARBUS MAN IESŪTAM PRIVĀTI! 

*Savus ēdienus ar vai bez apraksta iesūtīt drīkst līdz 13. oktobra 21.00. Pēc tam es tos izlikšu vērtēšanai, bet par to pastāstīšu tālāk! 

 

Vērtēšana! 

 

*Pēc 13.oktobra 21.00 ( darbu iesūtīšanas gala termiņš) es tos ielikšu šeit un katram došu kārtas nummuru,bet neatklāšu kurš ko ir gatavojos

*Tālāk mēs ( kick lietotāji) balsosim par darbiem. Dalībnieki balsot nedrīkstēs! 

*Balsošana būs līdzīga kā iepriekšējajā konkursā , būs jāsarindo visi darbi no pirmai līdz pēdējajai vietai. Attiecīgi arī punkti dodises līdzīgi kā pagājušajā topikā. Ja ir 10 dalībnieki , tad 1. vietai 10 punkti, otrajai 9 punkti , utt. Ja mazāk dalībnieki, tad attiecīgi arī punktu skaits samazinās, bet tas nemaina lietas būtību! Beigās saskaitam punktus un sadalam visus par vietām! 

*Pie vienāda punktu skaita, augstāku vietu iegūs tas kuram būs vairāk augstāku vērtējumu. Piemēram, tas kuram būs vairāk pirmo vietu, ja tas sakrīt vienādi, tad augstāku vietu ieņems tas kuram būs vairāk otro vietu utt. 

*Balsošanai tiks dotas 3 dienas kopš brīža kad es publicēšu darbus!

*Ja tiks uzzināts ka kāds dalībnieks lūdz lietotājiem balsot tieši par viņu , atklājot kurš ir viņa darbs, tad tā būs automātiska diskvalifikācija no konkursa!  

 

Balvas! 

 

                                         1. Vieta -  Artefakts "Bīskara piekariņš" + 10 ieuro + awards 

                                               2. Vieta - Dārgumu lāde un dārgumu atslēga + 5 ieuro + awards

                             3. Vieta - Pirātu lāde un atslēga + 3 ieuro + awards. 

4. Vieta - Dārgumu lāde + 2 ieuro. 

 

 

Tātad, veiksmi visiem ar gatavošanu. Konkurss ir sācies! 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 13. oktobrī, 21:23.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2019. gada 15. oktobrī, 22:07
0
post

Esmu no tiem cilvēkiem , kuri skatās uz ēdienu ar acīm.

Tatad rezumējums.

 

1 vieta  A - izskats labs, un principā manā gaumē uztaisīts. /varētu braukt vakariņās/.

2 vieta F , patīk vizuāli bilde , un manuprāt arī es to ēstu.

3 vieta B , arī ēdiens ko ēstu gan jau.

4 vieta C, piesistīja ka vienīgais kas ir taisīts video formātā.

5 vieta D , jo pats nesen ko tādu gatavoju.

6 vieta E , Patīk kad taisīta ēdienkartes formā.

7 vieta H , noteikti būtu daudz augstāk novērtēts, bet noformējums arī daudz dod. Ja būtu jagaršo it visi ēdieni , būtu šis top 3

8.G , Pipargurķīši the best. 

 

pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 7h 29m
Redzēts 21. februārī, 07:06
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 13:35
2
post

1. B - pirmā vieta, nevis tāpēc ka es zinu, kuram tas ir, bet cilvēks vienkārši ir uztaisījis parastu ēdienu un nav pārcenties, ar domu speciāli dabūt pirmo vietu. parasti tie kas baigi cenšās, neko neiegūst, jo pārcenšās. te viss ir vienkārši un izskatās arī baaaigi labi :klauns:

2. D - pirmais kas iekrita acīs bija foršie kāpostu salātiņi, bet ļoti patīk uz kociņa uzspraustie dārzenīši, kuri gan pašās beigās nemaz nav ielikti :whistle:

3. F - patīkams noformējums, bet liekās, ka viss pasākums ir baigi sauss dēļ tiem kāpostiem.

4. A - uz pannas cepti frī vienmēr sanāk pē, neatkarīgi cik labi tu viņus cep :D par to arī 4 vieta.

5. H - pildīta vistiņa toptop, es ieliktu šito kā pirmo, bet pasniegums ir tāds kāds ir :klauns:

6. E - es uzskatu, ka ola vienmēr ir jāgatavo līdz galam, un tie jēlie vidi nav nekur liekami.

7. C - nu, ja taisa video, tad viņu taisa kārtīgu.. par ēdienu neko nesaku, bet dziesmas izvēle varēja būt cita, un arī video mazliet kvalitatīvāks.

8. G - kā minēju pašā sākumā, cilvēks ir tā centies, ka pacentās tikt pēdējā vietā. ēdienam 5/10 :klauns:

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 15:08
0
post

Pēc kā ir jābalso? :D Pēc vizuālā noformējuma, vai pēc tā no kura labāk varēs paēst? :D Mēģināšu apvienot.

 

1. G - salātos nomaini sieru uz fitaki sieru un viss būs ideāli. Perfekto!

2. E - porcija gan jau ka būtu par maz, bet ar to paplāti domāju pietiktu.

3. A - ļoti viss forši, bet stop, burgers ar olu?!?!?! NĒ! Kur gaļā?!?!

4. F - būtu augstāk, bet cilvēciņ, parāk daudz zaļumi salikti iekšā, un tas toletes papīra uzraksts man arī neīpaši.

5. B - ēdiens izskatās ļoti garšīgs un sulīgs, bet visu nokāš noformējums.

6. D - pamatēdiens izskatās ļoti sauss un varētu tāds arī būt, visu glābj uzkodas ar mērcīti un smuks uzraksts.

7. H - vizuālais noformējums pievīla, no gala bildes izskatījās diezgan sulīgi un varētu būt garšīgi.

8. C - ļoti nepiesaistīja video formāts, man bija jāiztērē 3 minūtes, par garu, ar bildēm būtu daudz ātrāk.

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 6h 39m
Redzēts Vakar, 20:43
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 15:25
3
post

man garšo ēst,so ja nav komentaru

1.G

2.C

3.H

4.D

5.F

6.B

7.A

8.E

 

 

 

 

Ralfuuzis
Jauniņais
795 atbildes forumā
Online: 17d 18h 44m
Redzēts 1. martā, 19:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 16:17
2
post

1. G dievinu vistiņas!

2. H patika tā pudele

3. C video formāts, par to pluss

4. A burgerīts vienīgais izskatās garšīgi, friškas saldētās fui

5. F forša bilde, bet nepatīk ka viss samest čupiņā

6. E gifiņš foršs, bet izskatās pēc vēmekļiem

7. D negaršo salāti

8. B nekas īpašs


 

 

 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 2h 30m
Redzēts 28. janvārī, 03:53
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 16. oktobrī, 20:12
1
post

Okey, tātad ar dažiem starpgadījumiem,bet tomēr esam tikuši garām balsošanas stadijai un ir pienācis laiks paziņot uzvarētājus , kuri saņems balvas, un vispār sadalīt vietas, norādīt saņemtos punktus un atklāt darbu autorus! 

 

 

VIETU SADALIJUMS

 

             1. vieta ar 150 punktiem bija dalībniekam A, jeb Toxicated.

 

       2. vieta ar 117 punktiem bija dalībniecei D, jeb Lāsmai.

 

        3. vieta ar 113 punktiem bija dalībniecei G, jeb Bārbijai.

 

                           4. vieta ar 108. punktiem bija dalībniekam B, jeb Glox aka pavārs. 

 

                  5. Vieta ar 102 punktiem bija dalībniecei E, jeb DarkPrincess.

 

     6. Vieta ar 98. punktiem bija dalībniecei F, jeb Agaa.

 

Tālāk mums ir divas septītās vietas. 

       7. vieta ar 88 punktiem bija dalībniecei C, jeb Beātei.

              7. vieta ar 88 punktiem bija dalībniekam H,jeb No Legal. 

 

 

Milzīgs paldies visiem dalībniekiem, konkursantiem , jo darbi bija tiešām lieliski , liels ieguldīts darbiņš un jebkurš varēja uzvarēt, manuprāt. Paldies arī cilvēkiem kuri parūpējās par lielākām finansiālām balvām ar saviem ziedojumiem. Un paldies visiem godprātīgajiem balsotājiem, uzsvars uz - godprātīgajiem. 

 

Tātad,Gordons Remzijs #3 ir noslēdzies. Balvas tiks izdalītas. Par Itemu balvām sazināties ar mani personīgi!!!

 

ps. ja ir kādi ieteikumi, idejas sakarā ar konkursu, droši rakstat PM, apspriedīsim! 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 134 ( 3097 skatījumi )
Dzonis, Kikii., Pīļuks, MENDIJA, Jackass3D, Wunderschlange, akasi, alska, SintijaL, knejvs, `Barbija`, Fūdiņš, Minimi, bnation-, EvE, SiGoNs, Tessa&Hardin, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, SINCAS_MONSTRS, HSkill, Obijs, Foxculated, Kiwi :], KOB, Yakuza, emaymyska., grunT., malbaro, 575, Venta, Wolfyy, cruelcin šļura, Сhrееру©, hehegeeva, tuis, daryl, freezy, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, pankuksh, Amors, nolodžik, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Gloks, sсhoKKur-, Mohit, Zaņuks, concijs, Remember-ME, poopy69, iFamous, no-legal, agaa, Flabijs, Vaaveriite*_^, Capture, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, WickedLady, toxicated, **MoHiTo**, ⛔lolwut?, Haiduk, thestyle, Rolković, guyelberG, maar4a, Ralfuuzis, cruelcin, ZnT, Beyondz, deewekzij, M*Z*, Fellow jewishman, Skurteņ Slaukis, Peak, PooKa, Annaconda, KaapostgalvaLV, kumeljdzemd, Lauku puika a.k.a hnc. , BUU`, KoKoC, milkhouse`, Paldies., Violexy, MiXiEEE, Chemijs, Hvz, PasaulesBoT, ZeltaBlack, Rag, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Strelnieks., 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., ALAND3KO, awelv, Wukong, Snicker, SarGs`, ZīLe, G$ SHOOTER, Galax, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Dilan you Son Of Bitch, JACK VAN DE BEATZ, nitrose, ★ToughEnough★, spaula, ScoRp1oN^^, Rastaman4iks, Enemijs, Cheriss, Swizy, cyruss, tenblunt, Pivafresh`, KonQx, aspuma, gucci, MAIZE., Dzēsts, Lachubliezejs, JērsA, santiz, Ridgefub, ALLAHS, Sin4a, Grizzlijs, Pankuka, Chemp1k, Laauriinaa, siirups, Pilots, Latvians