bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
6
1
topic
Neliela aptauja.
Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 16:15

Sveiciens visiem šajā sestdienāāā. (ceru ka neesmu sajaucis dienas) 

 

Tad nu man ir sacēlies jautājums jeb vairāki, kurus gribu uzjautāt ,un gribētu dzirdēt arī Jūsu, kick lietotāju viedokļus 

 

šoreiz saistībā ar konkursiem , jeb vienu konkrētu kuru,iespējams, ir plānots rīkot pēc kāda laiciņa! 

 

Pieņemsim, ka tas ir Remzijs, un ka Remzija tēma būtu saistīta ne tikai ar ēdienu,bet arī rudeni,dabu, cilvēkiem.  Piemēram pikniks draugu/ģimenes, lokā. Pieņemsim, ka vērtējot , galvenais nebūtu tikai ēdiens, bet arī kopskats, tas pats dabas skats kura fonā Jūs piknikojat, atpūšaties. Pieņemsim, ka balvu fonds arī būtu jūtami lielāks kā iepriekšējajā reizē. (Varam arī pieņemt ka tas ir iespaidīgs) 

 

šo visu izlasot, Jums būtu vēlme piedalīties tādā konkursā? Vai nebūtu? Ja nebūtu, tad kādēļ? - neapmierina tēma/balvas?

 

Varbūt Jūs gribat, bet nevarat izpildīt konkrētos noteikumus - tad kādus konkrēti? 

 

Varbūt ir kādi citi ieteikumi/idejas? 

 

Palūgšu zem topika rakstīt tikai cilvēkiem kuriem interesē tāda veida konkursi, vai kuriem tiešām galvā ir kāda doma kas spētu palīdzēt pilnveidot konkursa noteikumus, tēmu, idejas, pievilināt konkursantus utt. 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2019. gada 19. oktobrī, 16:18.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 16:57
0
post

Pag tev ir sacēlies? 

 

Amm ideja ir neslikta, bet es domāju ka nav vērts ko tādu rīkot, nav jau arī tā ka parastajā remzijā kuru rīkoji līdz šim bija tik nopietna atsauksme, ja ok, priekš kick tas vispar ir daudz... Bet tava ideja, itkā, ir ļoti laba utt... Bet tas varētu dalībnieku skaitu samazināt uz pusi, vai pat vairāk

 

Mans vienīgais ieteikums ir, rīko kā bija, bet izdomā kaut ko ar to balsošanu, lai tur nav tādi scumbagi kādi bija pēdējo reizi

 

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 17:03
0
post

Balsošana tiks savesta kārtībā lai nebūtu nekādu scamu utt! Nu vismaz tā lai maksimāli mazinātu tādu iespējamību. 

 

 

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9011 atbildes forumā
Online: 324d 14h 5m
Redzēts 17. aprīlī, 01:24
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 17:37
0
post

Ja cilvēki nespēj nofochet shkjivi, kur nu vēl kāds pikniks vai kur cilvēks ir fonā. Domāju, ka labāk nē. Tā jau maz piedalās. Nepazaudesim to, kas tā jau maz. 

Par balsošanu piekrītu. Kaut kas ir jāizdomā cits. 

​​​​​​

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 17:41
0
post

Arā ir rudens, vienīgais pikniks ir gaļas cepšana.

Vismaz es šodien gaļu cepšu , jo laiks paliek ar vien aukstāks.

Drīzāk ir jadomā kadi konkrēti ēdieni. Piemēram deserti utt.

KOB
Lietotājs
ČEMAS TARZĀNS⭐
447 atbildes forumā
Online: 41d 5h 18m
Redzēts 2021. gada 12. novembrī, 20:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 18:41
0
post

Ideja nav slikta, ņemot vēra ka uz jau esošo konkursu ir savā veida diezgan laba cilvēku reakcija un atsauce. Bet piekritīšu, ka rudens nebus tas labākais gadalaiks, kad sauļoties laukā ar maizitēm. Par balsošanu piekritu, vajadzētu maksimāli panakt taisnīgu rezultatu.

Neesmu piedalijies, bet driz noteikti iemeiğinašu , cik tad nu dēls ir labs pavars.

Lets goo.

Pēdējo reizi rediģēja KOB, 2019. gada 19. oktobrī, 18:41.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12753 atbildes forumā
Online: 264d 1h 52m
Redzēts Vakar, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 19:04
1
post

Piekrītu Rememberam. Turpināt Remziju kā ir šobrīd, vienīgi pamainīt uz deserta (saldo) porcijām ar ķirsīti. Pēcāk var nacionālos latviešu ēdienus (zirņi, rosols, siļķe).

Pat ja būtu vasara, neviens tāpat nebildētu kā taisīt pikniku, jo topikā "parādi sevi" figurē pārsvarā vieni un tie paši cilvēki. 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2019. gada 19. oktobrī, 19:23
0
post

Es pats nepiedalos un iepriekšējā ar nenobalsoju, bet izteikties tomēr gribas.

Es šaubos ka šis sanāktu.
Jo kā te min cilvēki, ka rudens, auksts, tik gaļu var pacept. Tad vienīgi konkurs kurš viss gardāko gaļu uzcepis xd
Un arī cik daudz cilvēki baigi gribēs liegties pār piknika galdu un fočēt visu kickam, it īpaši ar lapiņām pārējo priekšā.
Un es šaubos ka gribēt īpaši rādīt sevi bildēs vai pat citus kā ģimeni vai draugus. Ne visi liek šeit bildes ar sevīm.
Tā jau laba doma, bet pa vēlu un arī tas pārējais ko minēju.

 

Vienīgi ko varu ieteikt tas ko jau čatā minēju - roltons (nav jau obligāti tie Rolton jālieto, var citas normālākas nūdeles), vai ar pica.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2019. gada 19. oktobrī, 19:27.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0