bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
1
0
topic
John Doe ir atpakaļ!! Sveicieni visiem!
John Doe
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 2d 3h 39m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 01:31
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 18:47

Labvakar kickieši!

7.decembra vakarā ielidoju Latvijā no sava kārtējā reisa. Apmēram nedēļa ir vajadzīga lai adaptētos un sāktu socializēties ar apkārtējiem. Un te nu es esmu , nedēļu vēlāk sakot visiem čau, es esmu atgriezies. Sveicieni visiem jaunajiem, kas pa šīm 6 nedēļām pievienojās, sveicieni maniem komandas biedriem dd2 un neprātīgi skilotajiem adminiem. Ceru, ka uzkačājāt skilu, kamēr John Doe nebija online :)

Jau no paša sākuma šajā projektā, centos izklāstīt kautko vairāk par savu profesiju tiem, kam vēl viss priekšā. Nekad nav par vēlu kautko mainīt savā dzīvē. 

Šis kontrakts man bija svarīgs un atšķīrās no citiem. Atšķirībā no vairums Latvijas jūrnieku, par kuriem ir radies savs steriotips vairumam,  es strādāju par DPO naftas un gāzes blokā uz Diving Support Vessel. Lai saprastu kas ir DPO un kas ir Diving Support Vessel iesaku noskatities filmu par mūsu darbu un traģisku, bet veiksmīgu stāstu uz viena no mūsu kuģiem. 

Šajā reisā ,strādājot Angolā Blokā 17, mūsu uzdevums bija salabot un pārveidot zemūdens naftas trubu lokāciju. Angolā gan dienā , gan naktī ir plus 30 grādi. Tapēc dzinējiem ir papildus slodze noturēt kuģi konstantā pozīcijā jeb DP. (Dynamic Pos.). Tā kā projekts ir paradzēts uz nākamajiem 4 gadiem, man ir jādodas atpakaļ 14.janvārī. 

Man ir prieks, ka atgriežoties mājās. es joprojām redzu ka kick.lv pilnveidojas un jauni lietotāji nāk klāt. Tas tikai nozīmē, ka administrācija un serveru admini labi dara savu darbu. Un pats galvenais, lai ko tu darītu savā dzīvē, dari to labi. 

Ar maniem iepriekšējiem postiem par jūru un karjeras iespējām var iepazīties manā profilā, tiem kam tas interesē :)

Tiekamies dd2 :) 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 0m
Redzēts Vakar, 22:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 18:59
0
post

Izlasīju, bet video vēl nenoskatījos, bet nu izbaudi savu brīvo mēnesi kas tev dots :)

Un tā profesija tev izklausās diezgan interesanta, veiksmi ar projektu un turpmāko karjeru ^.^

Mazaciepa
Jauniņais
166 atbildes forumā
Online: 2d 7h 49m
Redzēts 2022. gada 08. jūlijā, 09:01
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 19:13
1
post

Pievienosos ar veiksmiti ieprieksejam postotajam...:D Kas zina mosk ka karjera atistisies loti pozativi un patikami ar veiksi turpini ka jau, to dari lidz sim.:D

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 19:34
0
post

Sveicināts atpakaļ! :hey:

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 19:53
0
post

Nepatīk man kaut ko komentēt, bet strādājot tādā profesijā nav jāziedo ģimenes dzīve/tās veidošana? Video spēcīgs.
Sveiciens, gan jau dd2 pašausim kopā.

John Doe
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 2d 3h 39m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 01:31
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 20:05
0
post

Lacz, paldies tev par komentāru.

Uz tavu jautājumu tev varu atbildēt ka ir gan savi mīnusi diemžēl. Jā, tiem kas mājās gaida ir grūti, bet zin kāds ir pluss? 

1. Tu patiešām ar laiku uzzini, kas tiešām tevi gaida. Man ir bijusi gan pirmā, gan otrā mīlestība, kas reāli nesagaidīja un kādu dienu uz kuģa tu saņem ziņu - piedod mīļais, bet es jūtos vientuļa. Un tajos brīžos tu pazūdi, tu sāc visus vainot, ka tas ir tavs ceļš un lielākā daļa arī pamet jūru. Bet manā gadījumā , es turpināju. Es uzskatīju, ka vienīgā mīlestība manā dzīvē ir mans okeāns. Un ka kautkādu iemeslu dēļ man ir jākoncentrējas tikai uz to. 

Un galu galā, es satiku cilvēku, kas var ar to sadzīvot un kas pieņem to. Un viņa man pateica tādus vārdus, ja tu esi saticis vieglas uzvedības meiteni, viņa nokrāps tevi arī tad kad tu uz maximu aiziesi pēc makaroniem. Tas liek aizdomāties. 

2. Day rate tev apdulina pauri, es savos 29 gados nopirku māju Mārupē un ap 40 gadiem domāju iet pensijā. Tapēc es iesaku visiem, kam aizrauj jūra un īsts vīriešu darbs, padomāt par savu karjeras izvēli un savām prioritatēm. Galu galā viss ir tajā, ko tu redzi spogulī dienas beigās. Ko tu vari, kas tu esi !

 

ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 20:22
0
post

Pievienosos ar sveicienu ka esi apakal plusa vel prieks ka, tev tads nodarbe  

ar tadu profesiju.. Lai veicas turpmakaja gaitas:D

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 21:54
0
post

John, sava daļa taisnība ir. Bet, es pazīstu vairākus līdzīgā amatā strādājošus un gala rezultāts ne vienmēr ir pozitīvs - tieši tas kā viņš pēc tam spēj iejusties normālo cilvēku dzīvē. Visu cieņu, ja šāda apņēmība un domāšana saglabāsies.

Protams, tāda dāma ir svēta lieta un prom nedrīkst laist, lai tajā lauciņā viss izdodas un galvenais, lai viņa turas pie sava teiktā :)
Nauda nav slikta lieta, bet, ja tā tiek izvirzīta par prioritāti, tad ir jādomā par kaut ko savu, nevis jāskatās kurā algotā darbā vairāk maksā. Kāds tomēr par prioritāti izvirzīs ģimeni - skatīties kā bērns izaug utml. Nebūtu saticis liktenīgajā dienā savu sievieti, es šobrīd atrastos Jaunzēlandē :D 
Nepiekritīšu apgalvojumam par "īsts vīriešu darbs", tas ir nedefinējams jēdziens un gribētos teikt, ka tā ir standarta frāze, kas varētu nākt no armijnieka, kam nekas vairāk par 2 rokām un 2 kājām nav. Protams, katram savs un es tikai izsaku savu viedokli. 

John Doe
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 2d 3h 39m
Redzēts 2020. gada 20. decembrī, 01:31
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 22:18
0
post

Ak Lazc, man vienmēr ir bauda sarunāties ar cilvēkiem , kuriem ir attīstīta domāšana. Paldies tev par komplimentiem un par cs labu komandas biedru :D

Tev ir taisnība, varbūt negluži bija pareizi izteikties kā īsts vīriešu darbs, bet tas tā man liek justies. Es nenoliedzu, ka arī citi darbi, kā jurists, arhitekts, dizaineris, buvnieks utt ir vīriešu darbs. To ko gribēju pateikt, ka jebkuram vīrietim ir svarīgi to sajust, vienalga kur, un es to sajūtu te. Veidojot tādus projektus un apzinoties, ja es nenoturēšu kuģi attiecīgajā pozīcijā, tad var iet bojāt mani komandas biedri, es jūtos kā vīrietis. 

Jā mana prioritāte sen jau ir nauda, jo es esmu uzaudzis nabadzībā ko maz cilvēku zina, kā tas ir būt pelēkajam putnam klasē. Jebkurā gadījumā, ja tu domā ka jūrniekam ir jāzin tikai divas kājas un rokas, tad tu kļūdies. Mani ir nolīgusi holandes kompānija, kura maksā algu un apmaksā lidojumus, viesnīcas un apdrošināšanu visai ģimenei, un kapēc? Ne tapēc ka man ir divas rokas un kājas. :)

 

 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 14. decembrī, 23:54
0
post

Man tagad mesties zemē un klanīties tavā priekšā? Bet nu esi sveicināts atpakaļ

Pāvests atgriezies no vizītes

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2019. gada 14. decembrī, 23:55.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0