bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
0
topic
Testa admins nesaprot noteikumus
Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 16h 17m
Redzēts Vakar, 21:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. decembrī, 03:43

1. Izdarītais pārkāpums - Admina noteikuma neizprašana, nepaties slay
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) - Pievienoju shadowplay ierakstu

Slow motion versija

ātrāks slow motion on parastā versija

skrins, kas pierada, ka vina nezin kas ir random.

Skriins - Baigais attaisnojums, nav ko lieki domāt, ka kāds detektīvu tā ber.

Skriins2 - Šis skrīns pierāda, ka SintijaL domā, ka treitoram ir kādam jāšauj, lai treitoru drīkstētu šāut.
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts

Precīzi, laiki ir ierakstīti.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) 62.85.89.245
5. Pārkāpēja niks -SintijaL
6. Komentārs par notikušo:

Nu ko, lai saka cilvēks sava komandas biedra dēļ zaudēja iespēju būt treitors un no dusmām noslejoja mani par "random", lai gan pēc definīcijas tas nekādīgi nevarēja būt random.

Tur uzreiz varēja saprast, ka SintijaL arī ir treitors, lielākais pierādījums bija tas, ka viņa nešāva pa spēlētāju, kurš mēģināja vienkāršī nobērt Detektīvu.

Redzēju Haskiju skraidam, ieskrēja istabā palabi... tukša... tad skrēja atpakaļ un uzskrēja uz Detektīva un otra treitora. Redzot niku zināju, ka tas ir Haskijs uzreiz ņēmu vērā, ka tas ir pieredzējis spēlētājs, bet viņam bija tikai TMP un man kā jau īstam Rembo Maugļu pavēlniekam bija P90 ložmetējs. Tāpēc droši sekoju viņam.

Iemesli, kāpēc SintijaL uzreiz man likās aizdomīga ir vienkārši:

Pieredzējis spēlētājs ar ļoti sūdīgu vepu mēģina nobērt 2 spēlētājus reizē rounda sākumā kam pilni HP? Nē, tas būtu neloģiski, tas kas aiz muguras detektīvam arī jābūt treitoram.

SintijaL vispār nemēģināja sašaut to kas pa treitoru šāva.


7. Mape, kurā tas notika cs_crackhouse
 

8. Serveris TTT

Es izbanoju SintijuL uz 5 minūtēm pēc tā visa ar iemeslu, lai izlasa noteikumus.

Šī sūdzība principā tiek taisīta, jo man citi prasīja.

Ir vēl otrs nesen piemērs kad SintijaL kā admins nezināja, ko darīt, tas bija tieši par camedozu kad viņš šaudās gar cilvēkiem un tēlo, ka šaus. Prasīja ko darīt līdz es atrisināju sitvāciju.

Prasīt padomu kā test adminam ir okey es domāju, netaisu šo sūdzību, lai kā ieriebtu Sintijai, bet nu ir jāzin ko nozīmē randoms.

 

 

Vaaveriite*_^
Lietotājs
#Just Livin` Life .
Madzis
696 atbildes forumā
Online: 64d 4h 29m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 12:41
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 31. decembrī, 10:41
0
post

STOP, STOP, STOP, INNO izrādās beigās drīkst šaut pirmais, ja viņam ir aizdomas, nojauta, varbūt neteikšu par visiem 100%, bet pieņemsim kvai 80% līmenī ??

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 5m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. janvārī, 14:42
2
post

Amorfi, es nezinu kā tu visā tajā trosknī un asinspirtī spēji saprast to, ka Sintija nešāva pa to cilvēku, kas šāva detektīvu, bet nu šoreiz tev bija taisnība.

Sintij, neticās, ka nespēji noreaģēt tādā situācijā. Bija diezgan laiks dots, lai tu palīdzētu nošaut cilvēku, kas šāva detektīvu. Un par cik tu nešāvi to cilvēku, citi varēja saprast, ka arī traitor esi un uz tā aizdoma pamata nošaut tevi. Protams, ar lielu risku nošāva, bet sekmīgi viņam. Būtībā vienkārši Hasky tevi pamatīgi iegāza.

Strīdīga situācija, bet šoreiz Amorfim paspīdēja un pacēla karmu. Es šādā situācijā, piemēram, nebūtu šavis, bet nogaidītu visticamāk, jo es tā ar savu karmu nemēdzu riskēt.

Adminam brīdinājums.

 

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0