bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
7
1
topic
Somas eksperti šurp
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 15:05

Pavisam vienkāršs topiks sakara ar somas cenām.

Lūgums pieredzējušiem somas ekspertiem, izteikt savu viedokli par esošajām somas itemu cenām, tā saucamās serveru cenas. Tie kas nesaprata tad rekur ir attēls ar to par ko ir runa:

Parastiem itemiem, lādēm, artefaktiem, un kolekcionējamiem itemiem.

Pēc jūsu uzskatījuma, kas ir jāmaina?

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12753 atbildes forumā
Online: 264d 2h 27m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 15:40
2
post

Es vispār uzskatu, ka katram itemam jāmaksā konkrēta summa nevis tur dimants no 18-22. Vidējais 20centi.

Ka ari daziem samazinat un palielināt itemu cenu, piemēram katins leg.ladei nu nemaksa 80 centi :D

Vakara kad busu majas tad editosu so postu un pierakstishu katra itema cenu. 

EDIT:

Chemij, Tev vispār nav jābūt vainīgam, jo reku ir šis topiks, kurā mēs noskaidrosim konkrētu cenu katram itemam un tad tev tikai tas būs jāieliek somā.
Gribu teikt, ka katram itemam ir jāmaksā konkrēta summa, piemēram, veikalā gredzens maksā konkrēti 250 eiro nevis 250 - 280 eiro.

Iešu pēc kārtas sākot ar sūdīgāko itemu līdz krutākajam itemam, nemaz neskatoties Fūda topiku, jo cenas zinu vislabāk un 70% gadījumā cenas sakritīs ar Fūda cenām.

Safīrs - 0.0020 jeb lai paliek kā ir. http://prntscr.com/qkfnbw (Lai ir 0.20 centi nevis 0.15) Jo safīri krīt bieži, bet viņus vajag visvairāk. 

Smaragds lai maksā 1 centu/gabalā. 100 smaragdi - 1.00 ieiro

Rubīns vispār tāds nekāds. Patiesībā viņa vērtība nav tik augsta un es teiktu, ka 0.03 centi/gabalā būtu optimāla summa, jo viņu idejiski izmanto cik zinu TIKAI puzles kombinācijas.

Līmlenta vajadzīgs items. Parēķini 10 safīri ir 0.02 centi + 2 smaragdi = 0.04 centi. Pieliekam klāt 0.01 centu par iztērētajiem itemiem, tad lai līmlenta maksā 0.05 centi.

Noderīgs items, 0.08 centi par tādu būtu optimāla summa.

0.20 centi par dimantu būtu jau gana laba summa, ņemot vērā viņa vērtību.

1 akmens - 0.01 cents, te viss ok. Par cimdu arī, cimds 0.01 cents.

Te arī  tas pats. 1 sēne - 0.01 cents.

Šie ir mazliet vērtīgāki itemi tapec viniem vajadzetu cenu par katru 0.02 centi/gabalā.

Šitas items puzles krīt ļoti bieži, tāpēc max piedāvāju 0.03 centi.

Šitas items puzles krīt ļoti bieži, tāpēc max piedāvāju 0.03 centi.

Šitas items puzles jau ir retāks tāpēc 0.07 centu par 1 tādu būtu optimāla summa.
Visretākais puzles gabals no visiem. 0.10 centi/gabalā.

 

Es dotu 0.15 centi, jo pastāv loti liela iespeja ka bus kadi 4xp ko uzdavinasi un par to maksat 0.15 centus? Bet pastav iespeja ka uzdavinasi 48 xp kur uzreiz atbilst cena vertibai. 0.15 centi/gabalā.

 Ar Orbu tas pats, pastāv iespēja ka nemaz nevarēsi nozagt no kāda xp jo tevi vnk pieķers, bet ja nepieķers tad vari nozagt kadus 10 xp. Kamer cerībā Tu ceri, ka varesi nozagt 80 xp vai pat vairāk. 

 Pēc būtības 1x pluss ir 0.01 cents, tas ka Tu apmaini 100x plusus pret 1.25 ir cita lieta. Vnk uzskatu ka vajag noprocizēt lai ir 0.01 pluss/centā bet kad tu kadam gribi pardot piem 100x plusus tad pardod pa 1.25.

 Es rēķināju, ka elementu var nopirkt pa 500 bitkoiniem tirgonī, respektivi tie ir 0.25 centi. Puse jeb 250 bitkoini ir 12.5 centi. http://prntscr.com/qkg03v Te lai chemijs izrekina cik precizi decimāldaļā maksā 1 bitkoins bet katra ziņā mazāk nekā norādīts somu cenā.

 Te tas pats 1 puķe 0.01 cents/gabalā.

 Arī tas pats ar dāvanām, 1 dāvana 0.01 cents/gabalā.

 Jaunā gada pīpe. Nu jau kļuvis kolekcionāms items, un cenu lai nosaka pats lietotājs pa cik gribētu pārdot, bet nu 0.10 centi par 1 pīpi būtu jau laba summa, jo viņu aktivizējot palielinās lielāks % skaits atrast itemu forumā.

 Antimatērija. Es viņai cenu palielinātu uz 0.70 centiem/gabalā, jo rets items un 20  tādus sakrājot, dabū pa brīvu artefaktu, kuru tā jau grūti dabūt ir.

 Visi šie kolekcionējamie itemi pa simbolisku cenu lai aiziet, ja kāds grib pārdot, 0.01 cents/gabalā.

 Te arī tas pats, par 1 gabalu/0.01 cents. Piemēram, 34 burkāni/0.34 ieiro.

 Elementi ļoti vērtīgi, jo viņus sakombinējot var kaut ko labu iegūt. 0.25 centi par 1 elementu un zinu, ka daudzi tā arī pērk! Rēķini Tu samaksā 1.00 ieiro par 4 elementiem, lai iegūtu balvā kādu balvu, kuru vērtība ir tieši +/- ap 1.00 ieiro.

 Šitām kastēm ir ļoti maza vērtība, tāpēc 0.03 centi /gabalā par 1 kasti.

 Šīs lādes jau mazliet krutākas ir, tāpēc 0.05 centi/gabalā par 1 kasti lai ir.

 Es nedotu vairāk/mazāk kā 0.10 centi/gabalā par 1 šo fragmentu, jo šie fragmenti kā mums zināms ir visbiežākie, tāpēc tieši tāda summa arī būtu aktuāla pircējiem ņemot vērā viņu vērtību.

 Šis items jau mazliet retāks ir. Pēdējā laikā vispār sāk krist retāk un retāk un ņemot vērā, ka viņš vajadzīgs ir sparrow atslēgas kombinācijai, tad 0.15 centi aizietu par tādu gabalā.

 Šie jau sākas no retā gala itemu. 0.30 centi gabalā par tādu kā minimums aizietu. 

 Šie jau ir līdzvērtīgi itemi, kuri ir ļoti nepieciešami. 0.45 centi/gabalā lai iet šāds fragments.

 Un tad ir kātiņš, kurš ''itkā'' skaitās visvērtīgākais items. 0.60 centi par 1 fragmentu gabalā jau būtu diezgan okey.

Ps. - joprojām nesaprotu kā var ielikt somā šim fragmentam vērtību 0.7-0.9 :D :D :facepalm:

 Pirātu lāde krīt visbiežāk, 0.30 centi/gabalā kas arī ir somā norādīts. (Nevaig 0.40)

 Dārgumu lāde jau biežāka, mazliet krutāka. 0.50 centi/gabalā.

  Leģendārā lāde. 0.70 būtu jau laba cena, bet ejot pakāpēniski uz augšu ik pa +0.20 centiem uz augšu un zinot šīs lādes vērtību, un ka viņa ir ļoti reta, tad pieliku vēl +0.10 centus klāt. 0.80 centi/gabalā ir šī lāde.

 

Ceru, ka šīs cenas arī tiks ieliktas somā. Jo soma visiem jau sāk +/- apnikt, jo viņa jau ir daudziem pilna un sakrāts maksimums. Kā arī prasītos kaut kas jauns somā.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2020. gada 07. janvārī, 18:15.
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 8 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 18:38
0
post

Ir cilveki kuri nezin itemu cenas, un nezinas to ka "steiga, itemus nopirks kads ari par 1 centu letak, nevis ka vinjiem dimantu jaaprdod par 5 centiem, lai tik beidzot kads nopirktu"

pamata aptuveni shads bija mans domu gajiens kad es taisiju vispar to opciju kā "cenas robezas"

Ka ari tas krietni palidz tam ka nav visa atbildiba uz mani, katru dienu tur updeitot kaut ko un tam sekot, ka tik kaut kas nebus pareizi, jo vnk cena var but mainiga un ieklauties tajas robezas.

Fūdiņš
Biedrs
Pufīgais
8454 atbildes forumā
Online: 220d 3h 29m
Redzēts 7. aprīlī, 02:55
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 19:21
1
post

Labvakar dāmas un kungi

 

Es pa lielam neko daudz nemainītu, varbūt kādam atslēgu  fragmentam nedaudz samazinātu cenu (tiem dārgākajiem pa kādu kapeiku mazāk) , plutonijam nedaudz palielinātu jo viņš pēkšņi ir palicis "nepieejamāks" (vai arī tas ir tikai man?). Gribētos kādu kombināciju lai ir iespēja tikt pie tiem plutonijiem, cause, es personīgi nevaru atļauties ne dimantus kombinēt, ne arī ar kādu artefaktu apmainīties. 

 

Samazinātu rubīnu cenu par kādu centu, jo viņi nešķiet tik vērtīgi. 

 

Visi akmeņi nemaksā īsti neko, nav ko mainīt. Jaunajai kombinācijai laikam būtu jāsaliek cenas vērtējot viņas pēc kombinācijas prasībām (vajag 5 ogles, bet viņas krīt tik pat daudz cik spainis vai šalle), tad es tiem itemiem cenas neliktu vienādas.

 

Artefakti? Es baigi netirgojos ar tiem, bet par cenām neviens nav sūdzējies.

 

Sūdzības ir dzirdētas par to ka leģendārās lādes reti krīt, vai pat praktiski nekrīt, gribētos jau nedaudz, nedaudz biežāk viņas redzēt somā, bet šis nav cenu jautājums. 

 

Es laikam jau esmu apradis ar visu un pieradis pie cenām, baigi neko namainītu, tikai sīkumi. 

 

Ja ko iedomāšos, editošu postu.

 

Lil EDIT.  Smaragdi cenu noteikti nesamazinātu, uzliktu pat uz 2 centiem, man šķiet vērtīgs, gan gatavojot līmlentas kuras visur ir vajadzīgas, gan plutonijus, kurus citur īsti dabūt nesanāk. 

Pēdējo reizi rediģēja Fūdiņš, 2020. gada 07. janvārī, 18:58.

Food addicted since 1993

 

 

 

 

 

**MoHiTo**
Jauniņais
$cocaine boy$
373 atbildes forumā
Online: 87d 9h 9m
Redzēts 2022. gada 15. septembrī, 14:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. janvārī, 02:39
0
post

dA zinat man patīk cenas ko deva fūds , viņas iekļaujas visas cenas un ja tagad nocels nost cenas visi būs alkatīgi un scameri ,, cenas ir labas kas grib pardod letāk ir kas pados ļoti lēti ,,,, tā pēc mēneša mums visiem bus somas kuras neviens nepirks , ja cenas samazinas , jo visiem jau bus uz cenam lielam sapirktas !!!!!!! 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0