bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
7
topic
Ban
prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 157d 9h 27m
Redzēts pirms 2 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 21:13

Kiwi iegaja serv un uzreiz nobanoja, neprasu unban bet uzskatu ka bana ilgumu vajag samazinat

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 54m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 21:16
0
post

Par family abuse ir nedēļas bans, punkts un āmen 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 5m
Redzēts pirms 9 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 21:23
0
post

1.3 - fiziski draudi, rupja servera aizvainošana, nacionālisms, rasisms, ģimenes aizvainošana (draugs/draudzene(dzīvesbiedrs) arī skaitas pie ģimenes) - 1 nedēļas bans tikai kritiskos/atkārtotos gadījumos vai arī ja redzams ka lietotājs to dara apzināti lai dabūtu banu vai arī ka ienāca serverī tikai lai to darītu, vairāku dienu bans ja šis pārkāpums ir ļoti rupjš vai arī ja to dara atkārtoti - gag / bans 2h / bans 10h / bans 1 diena / bans 2 dienas / bans 3 dienas / bans 1 nedēļa

 

Tava uzvedība serverī ir vienkārši GRAUJOŠA. Katru dienu man PM, steam un visur citur sūdzās, ka Tu ļoti rupji uzvedies. Arī pats spēlējot esmu redzējis, ka lamājies un esmu arī gagojis Tevi. Tas vienkārši nav izturams. Cerams, ka šī Tev būs lieliska mācība piedomāt pie tā, ko runā. 90% par family abuse liek 7d banu un šis nebūs izņēmums, jo esmu personīgi licis tev kādus 10 gagus mēneša laikā (ar visu to, ka ne vienmēr varu ierasties tad kad mani sauc). Tas ir nopietns cipars. Tev ir kaut kas jāmaina sevī.

No manas puses banam noteikti ir jāpaliek tādā ilgumā, jo citādi cilvēks nesaprot savas kļūdas.

 

Bonusa punkti Tev, par centību (tieši pēc bana uzlikšanas):

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 06. janvārī, 21:27.
★ToughEnough★
Lietotājs
★AMARANTHE★
184 atbildes forumā
Online: 92d 23h 20m
Redzēts 2022. gada 20. oktobrī, 19:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 21:27
0
post

Neko nesamazini.Apnīk viņam nepārtraukti likt gagus iekš DD2...Liec vai neliec,un nekāda labuma no tā nav..

Pēdējā laikā cilvēki sāk sekot šī indivīda vārdu krājumu apjomam,un sākt mācīties no viņa..Principā katru reizi spēlējot iekš dd2 vajag turēt vaļā čatu,lai redzētu kādā mēslu līmenī šoreiz viņš runā zem zvaigznītēm..

prote1ns
Jauniņais
Cukurdupsīts
514 atbildes forumā
Online: 157d 9h 27m
Redzēts pirms 2 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 21:30
4
post

Tough tu jau vareji neko nerakstit tev pashu auto gags gago katru reizi kad spelee.

 

varbut samazinasiet banu uz paaris dienam?

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 06. janvārī, 21:50
0
post

Pāraudzināt vajag šo puiku. Tā tad daram tā, pēc bana beigšanās, turpinat sekot viņa uzvedībai, lamājās - bans. Bans pēc bana, varbūt pēc desmit baniem sāks turēt sevi rokās.

Bans paliek.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0